Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

Збір на колеса для танкістів в.ч. А1225 у складі Кракен


UPD 24/02: Збір закрито, Всім дякую!

Вітаю шановна спільнота. Я, та наші військові, танкисти знову звертаємось до вас по допомогу. Бо самі це зробити без вашій підтримки ми не взмозі. Але разом, те що здавалось неможливим — зараз вже цілком реально.

Тож, збираємо на гуму (6 колес), для танкістів в.ч. А1225 у складі Кракен, яким треба взути трофейний КАМАЗ та забезпечити підвіз матеріалів та снарядів на позиції, та для роботи ремонтного підрозділу.


Гума великого розміру, всехідна, з великим протектором. Ціна однієї близько 25 тис. грн + логістика.
Сумма, яку треба зібрати приблизно 156 000 грн. Сам я пробачте, не зберу. Тож долучайтесь, долучайте друзів та знайомих. І повірте, колеса для транспорту, не меньш важливі ніж старлінки, медикаменти, чи мавіки.

Ціль: 156 000 ₴

Посилання на банку

Номер картки банки
5375 4112 0345 3365

Якщо когось цікавить історія моїх зборів та звітів — будь ласка у ФБ — www.facebook.com/alexander.kalugin.501
Звичайно там не тільки збори, бо я не фонд, а звичайний ІТвець.
Робіть будь ласка репости, бо то теж справа велика і кожні 10-20-100 гривень — важливі.
Дякую усім за підтримку. Звіт, та апдейти буду друкувати.
Окрема подяка редакції DOU за сприяння, та за майданчик.

UPD (15.02): Спільними зусилями вдалося зібрати 106 тисяч гривент. Дяую всім, хто не зважаючі на велике фіненсове навантаження (інші величезні збори, свої знайомі) допомагає мені та військовим танкістам А1225.

UPD2 (24.02): Дякую вам, спільними зусиллями накидали повну банку. Банку розбито, гума замовлена, та у дорозі!

👍ПодобаєтьсяСподобалось2
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

в мене питаннчя до номерного знаку КАМАЗу
бо на фото кацапський номер

uk.wikipedia.org/...​наки_Міністерства_оборони

а, знайшов

треба взути трофейний КАМАЗ

Так, номерни знаки рашистів. Бо машина трофейна. Але то фото довідкове. Для того щоб показати який камаз, та які колеса. Бо було чимало питань по типу: — А чого так багато за гуму, одне колесо на камаз коштує від 10 тисяч. І ось тут відповідь. Такі великі всехідні колеса на такі камази виробляли дві країни табору агресора — рашка, та Білорусь. Зараз оби дві під санкціями. Тож можна знайти залишки тієї гуми по 50 тисяч за одне, але ми вирішили купити майже таку саму — Дніпрошина, за 25 тисяч. Трошки меньший індекс швидкості, трошки інший профіль, але для наших потреб буде достатньо.
Якщо будуть ще питання — пиши. ;)

Скільки коштує таке колесо якраз уявляю
Це була моя робота в армії колеса виписувати
Так як і номер не ортодоксальний зразу побачив

Якщо будуть ще питання — пиши. ;)
А1225

Погуглив про номер частини
Цікаві штуки видає

Був якийсь шкандаль з розкраданням коштів

Думаю до 24го лютого, всі частини мали якесь темне минуле по напрямку оздоблення та його розкрадань. Лише за звичайну зарплатню там мало хто працював, це всі розуміють.
Я допомагаю своєму другу, який з 14 року в АТО, танкіст, зараз вже керуючій.
А частина та нещодавно обїеднана з ще двома. Тож я не в курсі що там зараз. Може все змінилось (були чистки), а може залишилось. Ми насправді дуже багато чого не знаємо. І з цією війною всі ніби то об’єднались проти ворога, а іншого боку — нічого не змінилось. Крадії є, військомат — йолопи, корупція як була так і є... Тож багато чого треба буде змінювати після війни, або впродовж.
Я допомагаю суто своїм друзям, які в танкових військах, нацгвардії, розвідці. І коли не допомагаю їм — доначу на сбори від ДОУ, фонди Притули та Повернись Живий.
Хоча ні, не тільки, ще на різні збори інших волнтерів по трошку, бо їм теж складно, отже, треба допомагати.

Все вірно. Танкова бригада, в якій є трофейний КАМАЗ, він потрібен щоб подвоти боєкомплекти, перевозити інше оздобллення, а також транспортувати запчастини до ремонтної бригади. Ремонтна бригада у складі танкової. На балансі та ремонті буває різна техніка: Танки Т-72, Т-64, Т-84, трофейний Т-90, БТРи, БМП, МТЛБ, трофейна Шилка ЗСУ-23-4, у тому числі трофейні КАМАЗи і навіть британська техніка, якане витримала наших морозів на початку зими. На фото вище можешь побачити БТР і БМП.

Зібрано 106 тисяч! Величезне дякую! Збір триває.

Підписатись на коментарі