Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Про те, як відкрити свою агенцію у 20 років в розпал війни

Одного разу я прийшла на співбесіду і одразу пройшла в компанію. Позиція — in-house рекрутер....

Більше ніж півроку потому мені запропонували стати проджект менеджером в іншій компанії і розвинути нову ланку їхнього рекрутингу. Це був успішний проект довжиною у 7-8 місяців. А тоді я майже емігрувала в США... і сталася війна. Я зрозуміла, що хочу бути вдома, в Україні. І не лише бути, а поєднати свою любов до роботи з людьми та всі отримані знання за роки досвіду роботи з рекрутингом в сімейний бізнес, який змінюватиме пошук працівників у нашій державі на краще. Спершу хотілося допомогти знайти спеціалістів українським компаніям, а тоді ми поступово розширилися на рівень Європи. Ми — це SODI agency, яку я заснувала у 20 років. Як?

Перший крок — побудувати власну команду людей, з однаковими цінностями та баченнями. Так як це сімейний бізнес, я залучила сестру та маму. Потім знайшлися проджект менеджерка і рекрутерка, з якими ми раніше вже працювали в одній компанії. А тоді ще SMM, ще рекрутер і зараз нас ціла команда. І всі жінки та дівчата)

Другий крок, який ішов паралельно з першим — продумати все від інвестицій до брендингу: зробити бізнес-план, створити сайт, соцмережі, організувати роботу в команді, продумати співпрацю з клієнтами, знайти офісне приміщення, зареєструвати компанію юридично і т.д. Третій — власне почати роботу.

Було страшно, але я мала та маю чітку мету, досвід, круту команду, у якій можна бути впевненою, та великий авантюризм, який рухає мене до пригод та ризику. Завдяки досвіду та базі клієнтів кожного з нас, ми вже працюємо з бізнесами, які повертаються знову і знову. Кожен з нас обожнює свою роботу.

У цьому блозі я розповідатиму про все, чого навчив мене рекрутинг. Ділитимусь важливими інсайтами про ринок для бізнесу та всіх, кому цікаво бути обізнаним у цій сфері. Побачимось у наступній статті.

P.s. Буду рада відповісти на ваші запитання :)

Софія Дідух,

CEO SODI

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Завдяки досвіду та базі клієнтів кожного з нас, ми вже працюємо з бізнесами, які повертаються знову і знову.

Що ж ваша агенція робить?

Косить капусту :)

рекрутимо IT спеціалістів в компанії :)
та створюємо DREAM TEAM для кожного нашого клієнта

гарно!
тоді дайте, будь ласка, посилання на ваш сайт

У цьому блозі я розповідатиму про все, чого навчив мене рекрутинг.

У якому блозі?

Текст дуже сумбурний, вам потрібен райтер або опануйте чат гпт для цих задач.

Якби не зайшов на лінк контори, так би й не зрозумів чим займаєтесь.

У мене знайомий джуніор девопс шукає роботу, можете знайти йому?

bit.ly/3lbURZ3

ось є ще вакансія для джун девопса

Дякую, але джун девопс хлопчина 20 років призивного віку невиїздний, тому шукає щось тут.

Що я прочитав, а гловне навіщо?

і зараз нас ціла команда. І всі жінки та дівчата)

Це не ви випадково?)
imgur.com/a/j8ILxUc

Підписатись на коментарі