Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Розігруємо авто за донат на Сили оборони України

UPD. Аукціон завершено! Переможцем став Веніамін з м. Києва.

За підсумком лотереї було зібрано 1 562 139 грн, які були порівну розподілені між Жовтим Скотчем та Силою Волі.

На залучені кошти Жовтий Скотч придбав:

  1. Пікап Mitsubishi L200 для Національної гвардії за 270 780 грн;
  2. 15 Bandera Power 225S для Бойових Ведмедів 128 ОГШБр за 442 770 грн;
  3. Дрон dji Mavic 3 Fly More Combo та комплект батарей до нього для Прикордонників за 107 134 грн (з них майже 85 000 грн надали люди, які робили цільовий збір на дрон);
  4. Більше звітів у нашому каналі в Телеграм

Посилання на запис стріму розіграшу.

Посилання на фотозвіт отримання авто та відео від Вені.

Волонтерська колаборація рухів Жовтий Скотч та Сила Волі. Ми об’єднались, щоб придбати якомога більше пікапів та дронів на найважчі ділянки фронту.

Volkswagen Golf 7 Highline TDI 2.0 (187 конячок як в GTD) за 250 грн може стати вашим, а головне, що цей внесок наблизить перемогу та дозволить нам купити потрібну техніку для Сил оборони України! Потрібно багато, тому цільова сума у 2 000 000 грн є далекою від остаточної.

Стан ідеальний, обслуговувалось у дилерів, з оригіними запчастинами, 2013 року народження.

Правила розіграшу

1️⃣ Ви донатите 250 грн у банку із коментарем, де вказуєте свій інстаграм чи номер телефону — монобанка

❗️❗️❗️Важливо❗️❗️❗️

Додавати коментар у спеціальному полі при посиланні на банку. Інакше ми не зможемо вас ідентифікувати і присвоїти лотерейний номер.

2️⃣ За допомогою котиків із Монобанку, ми зробимо гугл таблицю, куди занесемо усіх участників із присвоєним лотерейним номером.

3️⃣ Придбати квитки можна до ночі (00.00) 14 лютого 2023 року. 17 лютого у прямому ефірі ми покажемо перелік з усіма учасниками та за допомогою рандомайзеру визначемо переможця.

❗️Що треба ще знати:

✅Переоформлення за рахунок переможця;

✅Самовивіз із Дніпра;

✅Усі вилучені кошти підуть на придбання пікапів та дронів для ЗСУ! Треба багато, то ж планку ми не ставимо. Чим більше зберемо, тим більше позицій закриємо.

Чим більше лотерейних номерків — тим більше шансів виграти авто. Тобто 250 грн — один квиток, 500 — два квитки, 1000 — 4 і тд. Ми дамо вам номерок за кожні 250. Але донати на ЗСУ — це перемога у будь-якому випадку.

🔗 Монобанка ще раз

Будь ласка, поширте, бо це дуже важливий збір для наших захисників.

Особлива подяка Юрію та Інні, що віддали своє супер круте авто на допомогу ЗСУ! Найкращі люди сьогодні працюють задля перемоги!

Беремо участь! Донатимо! Репостимо!

Посилання для репостів у соціальних мережах

Instagram (ЖС) Instagram (СВ) Facebook (ЖС) Telegram (ЖС)

👍ПодобаєтьсяСподобалось12
До обраногоВ обраному1
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Розігруємо авто за донат на Сили оборони України

В цьому світі щось поломано. Одне це розіграш символічного брухну (шматок обшивки літака). Інше коли для збору влаштовують розіграш чогось, що коштує десь 20% від тергет суми.

Якщо витратити на допомогу ЗСУ умовно не 20, а 100, то що у тому поганого?🙃

Якщо витратити на допомогу ЗСУ умовно не 20, а 100, то що у тому поганого?🙃

Не знаю, що поганого. Я таке не писав. Це ви чомусь вирішило, що це може бути погано.

Я це взяв з фрази — «в цьому світі щось поламано» (бо коли в світі щось поламано, то погано). Образити нікого не маю на меті, просто не зрозуміло, що надихнуло вас на той комент. За інфу про лотереї вельми дякую.

Якщо є така можливість, то в чому проблема? Окрім того, шматок обшивки літака людям цікавий від Притули чи інших медійних осіб. Ми он розігрували не менш унікальні речі, маємо трофейну кацапську радіостанцію (працюючу) але бажаючих не так вже й багато.

Якщо є така можливість, то в чому проблема?

донат — це скорочення від пожертва (A donation is a gift for charity, humanitarian aid, or to benefit a cause.)
Поже́ртва — дарування нерухомих або рухомих речей для досягнення певної, наперед обумовленої мети.
Дарува́ння — дія, у результаті якої майно безоплатно переходить із власності однієї особи у власність іншої особи.

Даний топік, демонструє проблему — втрату суті дії за спробами максимізувати метрику (кількість зібраних коштів).

Тут ще цікавий момент: Я сподіваюсь, що ви проконсультувались з юристами. Бо вже були питання (спроби наїздів) від держ органів до деяких волонтерів. А конкретно цей збір дуже схожий на лотерею без наявності ліцензії.

P.S. Часто люди все що не є безумовною підтримкою ініціативи в яку вони вірять сприймають, як спробу знецінення їх дій або як агресивні дії щодо них, тому напишу явно:
Мої повідомлення не ставлять на меті ні те, ні інше.

В чому саме втрата суті? Суть для нас залучити якомога більше коштів. Саме тому такий приз для учасників.

Консультація з юристами зайвою не буде, але БФ Сила волі має статут, в якому прописаний порядок проведення благодійних акцій в тд, що й вимагає закон про Благодійні організації. Окрім того, безпосередньому власнику ТЗ ніхто не заважає провести контукрс і передати сам ТЗ у порядку, встановленому законом.

Державні органи на нас наїждають на кожному блок-пості бо особисто у мене реєстрація в АРК, і всі дивуються чи на законних підставах я особисто перебуваю на підконтрольній Україні території.

Що не так? Чому вас це тригерить?

Підписатись на коментарі