×

«Маск — один з найбільших донорів майбутньої перемоги України» — Федоров

В інтерв’ю «Радіо Свобода» міністр цифрової трансформації Михайло Федоров сказав, що Ілон Маск є «одним із найбільших приватних донорів майбутньої перемоги України».

«Я думаю, що його особисто вклад, його компанії — це більше, ніж 100 мільйонів доларів. І це є інвестиції. Він є одним з найбільших приватних донорів нашої майбутньої перемоги. Тому на сьогодні у нас продовжується комунікація. Тільки нещодавно я йому відправляв фото останньої партії Starlink , як їх використовують люди, як живляться оператори, енергетична інфраструктура. І я дуже обережно ставлюся до наших відносин, намагаюся показувати, що ми максимально ефективні партнери», — наголосив очільник Мінцифри.

На уточнення про те, чи вплинули якимось чином заяви Маска про неможливість безкоштовного надання України терміналів Starlink, Федоров зазначив, що після цього «Україна вже багато партій по ціні, яка трохи менша, ніж взагалі вони коштують».

👍ПодобаєтьсяСподобалось5
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Цікаво, чи технічно реально на наступному поколінні його супутників додати можливість передачі енергії? Ну щоб умовний рій дронів можна було живити прям із орбіти у плямі площею метрів 50? Це дозволить зменшити розміри та автономність як мінімум.

Шо то брехло шо це брехло

Цікаво чи це він сам, чи Пентагон його за одне місце тримає ? У будь якому випадку дуже дякуємо за будь яку допомогу особливо у таких розмірах. Супутниковий інтернет давно тут, а танки десь там, літаків і зовсім не буде.

Маск — прихильник автократій та конспірологічних ідеологій, шанувальник Трампа та Путіна.
З боку Федорова таке сказати, то або блискучий дипломатиний жест, або ж тупість.

Скоріше писати твіти напившись і накурившись.

там не «або», а через «і»

не він перший, не він останній

Підписатись на коментарі