Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

Як легально і без великих втрат легально вивезти кеш за кордон?

Доброго дня! А підкажіть, будь ласка, таке питання. Як легально вивезти з України до Польщі, а потім і в іншу країну (Канаду) власні збереження і не втратити багато при цьому і не попасти на подвійне оподаткування. Маю ФОП 3 группа, є всі налогові звіти і тд. Але всі вільні гроші я знімала і переводила у ін.валюту, чеки, звісно, при цьому не зберігала(

Знаю, що на людину без декларування можна вивезти 10 тисяч налом. Але у мене більше на руках, десь 80.

Їздити туди-сюди не дуже хочеться:)

👍ПодобаєтьсяСподобалось1
До обраногоВ обраному12
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Маючі сплачені податки і податкові декларації, можно просто задекларувати на кордоні. Не маючи необхідних документів для декларації — тезер.

Це власний досвід?
Довідку про зняття грошей з рахунку вже не треба?

Знайомий перевізник в Польщу казав, що за 2% вони возять готівку. Причому, там получається повністю легально бо вони везуть по 10к за один раз. Їх декілька постійно їздять з пасажирами і посилками і вони частинами перевозять і суми доларів.
Але тут стоїть питання довіри до них. Якщо не знайомі то буде страшно

получається повністю легально бо вони везуть по 10к за один раз

Перевезення таке легальне, звісно, тільки потім що ти з цією готівкою робити будеш, коли тобі її віддадуть? Банку не поясниш, що з тобою 20 родичів їхало.

А банку недостатнтьо буде договору куплі продажі квартири?
Крім того, якщо польща проміжна країна і кінцева інша. В тій іншій можна і на границі задекларувати

В тій іншій можна і на границі задекларувати

Знайтіть таке місце на кордоні, скажімо, Франція-Іспанія )) І літаком не вийде, бо це ЄС і Шенген ))

в шенгені не потрібно декларувати кошти між країнами...

Взагалі-то потрібно. Наприклад, Іспанія, форма s1
sede.agenciatributaria.gob.es/...​0VgnVCM100000dc381e0aRCRD

In the case of movements through national territory or movements into or out of the national territory, of accompanied means of payment, coming from or destined for a Member State, form S1 must be presented.

В який момент це треба робити? І де?

Всі ж відповіді є у факу вище:
The declaration must always be submitted before the movement of the means of payment takes place.

It can be done on printed paper or by electronic means.

The types of declaration on paper are available in the offices of the bodies with powers in matters of Customs and Special Taxes of the AEAT and in the Delegations of Economy and Finance, they can also be downloaded from this website and on the web pages of the Executive Service of the Commission for the Prevention of Money Laundering and Monetary Offenses and the Public Treasury,

Completing the declaration model is not equivalent to its presentation.

Anyone who has completed the declaration model by electronic means may choose to submit the declaration electronically on this same page, using the recognized identification, authentication and electronic signature systems.

Ок, зрозумів. Скачаю оті типи декларацій.

Completing the declaration model is not equivalent to its presentation.

Оце я так і не вкурив...

Набагато безпечніше, простіше і дешевше зробити перестановку. Але, ще раз, в стопіццотий раз — складності не з виводом, а з легалізацією того виводу.

Можу прикол розказати про безліміт зйом валюти ще й майже без комісії :)
Треба піти на державну пошту ЄС (наприклад словацьку), взяти папірець аля «почтовий переклад на рахунок», вписати IBAN EUR і... заплатити гуглопеєм підсунувши українську валютну картку. Воно проходить як трата без ліміта на зняття та без комісії за кеш.
За 3000$ (2750 EUR) взяли 3 EUR комісію.

Так ви отримали кеш чи надходження на отой IBAN?

На IBAN заїхало, кеш в Європі майже ніде не потрібен.
Зняти з євро-рахунку тепер можна в будь-якому банкоматі.

безліміт зйом валюти

Так ліміт 100к грн в день ще ж не зняли.

Виходить, що ось такий спосіб дозволяє обійти ліміт, адже 100к гривень це менше ніж 3к доларів. Шкода, не маю змоги особисто перевірити.

це оплата через гугл пей, рахується як онлайн оплата. Ліміту на онлайн оплати (додатки, інтернет магазини) не було

Не безліміт, бо податкова ЄС або банки докапаються, за малу суму не спитають але за великі потім будуть проблеми. Ви зробили щось типу онлайн оплати, на яку немає лімітів в Україні, тобто оплачуючи в додатках та в інтернет магазинах через платіжні системи — ліміту немає.
Тут випливає кейс зробити свій додаток/сайт в ЄС і перекидати кошти таким чином (навіть з гривневої карти конвертується по курсу банку), але мінус великий — податки ЄС, в ліпшому випадку буде 10-15%. Спосіб працючий, але не сильно вигідний, підійде якщо інші варіанти не виходить зробити.
Те саме що і з перегоном і продажею авто з України в ЄС, можна втратити нормальні %, але отримати зразу 100-200к$. Працюючий спосіб якщо треба терміново вивести і пофіг на більші %.

податки ЄС, в ліпшому випадку буде 10-15%

Податки на що, переказ між своїми рахунками?

але за великі потім будуть проблеми

Які проблеми?

Те саме що і з перегоном і продажею авто з України в ЄС

От взагалі нічого спільного, бо розтаможити машину в ЄС що з України що з США — дуже дорого

Податки на що, переказ між своїми рахунками?

Ні ви не зрозуміли.
Допустимо людина в Болгарії і є кошти або дохід в Україні, але поїхати в Україну і розподіляти валюту по банкам а потім знімати — не може. Відкриває фоп в ЄС де менші податки, наприклад Болгарія 10%, робить сайт з продажем онлайн курсів або платної консультації, і підключає оплату на сайті. В подальшому на цьому сайті робить «покупки», можна підключити родичів та друзів. В ітозі білі кошти в ЄС (як заробіток), мінус один — оплатити податки, плюс — можна в короткий термін перегнати велику суму навіть з гривневого рахунку не заїжджаючи в Україну.

Які проблеми?

В ЄС купу органів які зацікавляться вашими переказами через пошту, якщо ви будете переганяти кошти таким чином. Найгірше заблокують рахунки і депортують із ЄС.

От взагалі нічого спільного, бо розтаможити машину в ЄС що з України що з США — дуже дорого

Спільне в тому що різні % податків і різна вартість розтаможки в країнах ЄС, тому треба шукати. В Болгарії якщо не помиляюсь взагалі нема оплати за розтаможку, але не точно:)) Якщо вивезти авто за 200к$ і отримати в ЄС 170к$ чистими, то для когось це може бути теж варіант, ніж бавитись з банками не один місяць.

ФОП з онлайн-оплатами до мого комменту відношення не має.

Переказ через пошту це дефакто платіж між моїми рахунками, що є очевидним (бо відправник/отримувач той самий вписаний). Більше того, це по суті не відрізняється від звичайних платежів IBAN-IBAN, яких я вже зробив просто десятки.

А страшилки про «депортують в ЄС» — то не на цей форум, будь-ласка.

Якщо вивезти авто за 200к$

Автомобілей за 200 кілобаксів в Україні навіть не 1%, а до тисячі штук і ті люди вже знайшли собі варіанти виводу.

А у вас в описі транзакції реально ви вказані як відправник? Чи якась компанія?
Якщо віпдправник і отримувач однакові то дійсно з податками не має бути проблем.
а яке вказане призначення платежу?

А у вас в описі транзакції реально ви вказані як відправник?

Так

а яке вказане призначення платежу?

Я навіть не впевнений що на папірці було поле для комментаря, там загалом сума і IBAN/ПІБ/Адреса по пару разів. Якщо є поле — я пишу щось типу «переказ між власними рахунками»

це так не працює, це йде через прокладку — окрему установу і кошти заходять до них, а потім вже на рахунок. Знаю це бо маю сайти і додатки де оплачують онлайн. В даному випадку банк розпізнав як онлайн оплату, де лімітів немає. Якщо був би переказ з свого укр рахунка на євро рахунок, то банк би заблокував при перевищені 2500 на міцсяць.

ФОП з онлайн-оплатами до мого комменту відношення не має.

Знов ви не зрозуміли і помиляєтесь, якраз таки має відношення. Ви розказали схему як безліміт з’йом, і це так лише в теорії:) Якщо таким методом проженете до 10к євро за місяць, то скоріше ніхто не подивиться, але якщо 50-100к євро то вже буде цікавіше:) Не плутайте людей, які можуть попасти. Мій спосіб більш легальний і з білим доходом в ЄС.

Переказ через пошту це дефакто платіж між моїми рахунками, що є очевидним (бо відправник/отримувач той самий вписаний). Більше того, це по суті не відрізняється від звичайних платежів IBAN-IBAN, яких я вже зробив просто десятки.

як цікаво ви собі придумали:)
Це не платіж між вашими рахунками, бо є ліміт 2500 на місяць. Ви самі написали про гугл пей, а це є прокладка. Українські банки побачили лише що ви зробили «онлайн оплату» через гугл пей, тобто те саме що ви оплатили щось в додатку або в мобільній грі, і лімітів на такі платежі немає(хіба в додатку банку власноруч поставити:)). Українські банки не бачили вашого європейськго IBAN, для них це онлайн оплата.
Європейські банки теж не бачили що гроші були на вашому укр рахунку, вони бачать кошти від гугл пей. Питань не буде поки не перетнете дозволену межу, там вже залежить від конкретного банку і країни. Добре якщо зможете доказати білість коштів, але якщо розцінять як заробіток без опадаткування...

«депортують в ЄС»

ой це мрія багатьох :))

то не на цей форум, будь-ласка.

якраз я там де треба, бо розписав детальніше мінуси вашої схеми, щоб інші люди не влетіли. Ваша схема працює на малий об’єм коштів.

Ви розказали схему як безліміт з’йом, і це так лише в теорії:)

Фішка була в тому, що обмеження НБУ не спрацювало.
На момент коли ми були в Словаччині, була можливіть тільки скинути плюс-мінус по 3к.
Зараз вже є більше, але літати не рентабельно.

Українські банки не бачили вашого європейськго IBAN, для них це онлайн оплата.

У випадку поповнення Wise/Revolut з Google Pay теж «онлайн оплата», але все вони бачать, ліміт НБУ застосовують та транзакції відхиляють. Не таке воно невидиме, як би хотілось.

але якщо 50-100к євро то вже буде цікавіше

Я розглядав цей варіант у констексті «продав» квартиру і в цьому випадку розсипав би рівномірно на Wise/Revolut/PKO/Tatra/Santander і половину на дружину. Таким чином в одну країну заїхало би до 10-15к/людину і з цим проблем немає (тестували).

як заробіток без опадаткування

Заробіток — коли хтось інший платить. Довести переказ між власними рахунками маючи виписки з двох сторін + лог гугла — це взагалі тривіально.

ой це мрія багатьох :))

Це неможливо для українців в розрізі європейських прав людини.
Я для тих проти кого можливо (всякі нелегали з африки) — все одно нічого не робиться.

Фішка була в тому, що обмеження НБУ не спрацювало.

я ж 20 разів вже казав, що НБУ не накладало обмеження на онлайн платежі

У випадку поповнення Wise/Revolut з Google Pay теж «онлайн оплата», але все вони бачать, ліміт НБУ застосовують та транзакції відхиляють. Не таке воно невидиме, як би хотілось.

не пробував, можливо гуглпей якось показує що це банкінг. Бо в мене до війни було декілька сайтів і пару додатків, частина в Україні і частина в ЄС. Монобанк навіть кешбек повертає за ці оплати, бачить як оплату ігор та інтернет покупки:))

Я розглядав цей варіант у констексті «продав» квартиру і в цьому випадку розсипав би рівномірно на Wise/Revolut/PKO/Tatra/Santander і половину на дружину. Таким чином в одну країну заїхало би до 10-15к/людину і з цим проблем немає (тестували).

це маленьки суми і питань скоріше не буде

Заробіток — коли хтось інший платить. Довести переказ між власними рахунками маючи виписки з двох сторін + лог гугла — це взагалі тривіально.

чомусь при онлайн оплатах на сайтах і в додатках мені не показує реквізити людини яка оплачує, а показує прокладку (гугл або платіжні системи). Та і маю знайомих в банках, робив консультації, все норм) Та і нічого не заважає такі оплати робити через інших людей)

+1 і багато нулів. То він свій ТГ канал просуває, з отими своїми, м’яко кажучі, стрьомними ідеями. Це приблизно як з ФОП валюту напряму тягнути роками і розказувати шо за це нічого не буде.

Це приблизно як з ФОП валюту напряму тягнути роками і розказувати шо за це нічого не буде.

Ну прецендентів поки не було... чи були7

заплатити гуглопеєм підсунувши українську валютну картку

підкажіть будь ласка з валютної картки якого українського банку здійснювалась оплата?

можна з будь якого, навіть гривневого рахунку. Укр банк бачить як онлайн оплату, це як оплатити підписку ютубу або купити в грі ігровий предмет або ігрову валюту. З гривневої карти буде конвертація по курсу банку.

Розкажу как працює AML у Європі.
По-перше треба розділити податкові органи та слідчих AML.

як починається розслідування.
Вас просят надати документи які підтверджують факт легального ЗАРОБІТКУ всіє суми. Те, що ви знімали кошти з банкомату або мали на банківському рахунку не вирішує питання — як ви їх заробили.
Підтвердження заробітку це — контракти, інвойси, довідки.
Якщо тут все ок, то і нема питань перетину кордону — декларуєшь що зняв готівку і контракт — перетинаєшь кордон і кладеш на рахунок в іншій країні. Все буде ок.

Якщо ти немаєшь документів але перевів криптою наприклад 80к, то тут будуть проблеми, бо розслідування буде копати як перетнув кордон, де декларації. Де документи позик. Де документи родичів.
Якщо ти будеш їздити декілька разів по 10к — це знову кримінал, бо ти уникаєшь моніторингу. На мові AMl це smurfing.
Якщо ти робишь маленькі транзакції — це structuring і знову кримінал.

Зроби bank statements, tax statements, withdrawal statements, job contracts і все будет ок поки в Україні.

Або продай квартиру мамі, за 400k$.
Тобі в договорі купівлі так і напишуть, оціночна вартість 50к, продаж — 400к.
При виїзді з України не декларуєш(катаємся не самі), при вїзді в Польщу декларуєш.

Знайомий з не ІТ так зробив.
З декларацією з кордону в банк беруть пофіг яку суму (він клав 40к за поїздку)

це популярна схема, навіть купити нотаріальну бумагу в Украіні без факта продажу, але...

слідчі (якщо цим займається не банк, а органи fiod наприклад) це бачать відразу (бо як на долоні все), далі це може погіршити ситуацію. можуть задовбати так, що закриють всі рахунки у кращому випадку....

я б не сказав, що 100% будуть копати, але якщо щось несподобаєься, то треба буди іхати надовго з євросоюзу, а може і назавжди.
у гіршому випадку сісти у в’язницю. то ми звикли в України, що можно насцяти в очі та все ок, але не у європі....
linkurious.com/...​money-laundering-schemes

дуже поліцейськи держави

Підтвердження заробітку це — контракти, інвойси, довідки.

То есть, можно набрать каких-то старых контрактов, и катать по ним деньги.
И почему бы вообще не сказать, что это личные сбережения, заработанные более 3 лет назад, то есть больше срока исковой давности.

Та за кеш нема питань. А як покладешь у банк то буде навіть багато питань де, коли перетинав кордон. Чому не безготівковим трансфером.

Три фази.
Кордон-митниця.
Банк з амл, кус та кастомер діліжанс
Податкова та фін поліція.

Поки це не кримінальна справа — це презумпція вини.
Ти повинен доказувати, що не бобер.
Нема бажання відправляти документи — тримай ред флег та закривають рахунок.
Інші банки також це зроблять, бо ти суспішус персон.
Всі транзакції більш ніж на 10к відправляються у фін моніторінг додатково.

Знову ж, є щось, але немає доказів — фріз рахунку. Не кримінал.
Якщо патерн матчить тебе як крайм, то будешь слухатись.

www.consilium.europa.eu/...​-a-strengthened-rulebook

мне хестор с Валенсии, украинка у которой много практических случаев — сегодня сказала, что по пересечению границы банки сейчас особо не придираются — чтоб были эти документы. Главное чтобы источник происхождения денег был чистый.

Привіт! Є контакти хестора українки цієї?

Можна і мені контакт? Дякую!!!

Можна контакт хестора?

Можна контакт хестора українки?

А дохід з Interaсtive brokers можна показати як джерело надходжень?

я не слідчий, але майже впевнений, що так, питань не буде

Прям во всей Европе так? И в Болгарии и на Кипре?

Підключаємо батьків, дружину, дітей і всіх у кого є можливість відкрити валютку через дію.

моно дает возможность перводить валюту между родственнкиами
вроде без комиссии
мама + револют = 2500
папа + револют 2500
в мес и тд
кроме того, наша банковская система стабильна
валюту по 10-15 к на один банк

Так. Я це і мав на увазі
Що маючи 3 родича реально за 2 дні зробити 4*2*2700 usd

Можна ще розкидати по валютних картках, що підтримують нормально квазі кеш операції (моно(0%), приват (2%) і т.д.)
З них забрати по 2700 в місяць револютом, вайзом, тому можна 31 і 1 числа зняти за 2 дні вже 5400 з одного банку на одну людину. Підключаємо батьків, дружину, дітей і всіх у кого є можливість відкрити валютку через дію.

А коли вайз чи револют побачить що на твою карту приходять гроші від різних людей, вони не заблокують акаунт? Подумають що це не персональний акаунт, а для отримання прибутків. В більшості випадків через це людям блочили акаунти, коли вони крутили Р2Р. Для них же не відомо хто твій родич і чого він скидає тобі гроші, ну і якщо це повторюється не один раз і не від одної людини.

Два варіанти. Найпростіший і один із найбезпечніших — старий добрий челночний метод, взяти подругу, сестру та маму и скататись два рази туди-сюди. Тут витрати на самі білети і проживання. Другий варіант — через кріпту, тілько швидко треба обернутись, продати вже в Канаді, щоб на курсі не попасти. Та треба дивитись щоб вже в Канаді не довелось сплатити податок із сплати крипти і отримати вже подвійне оподаткування.

Так задекларуйте. Якщо гроші отримані легально, немає ніяких проблем їх задекларувати. Достатньо мати документи на отриманнія цієї суми зі свого рахунку в банку. Наприклад, чеки банку, чи договір купівлі-продажу (якщо гроші отримані в гривнях за продаж чогось) + чеки із обмінника валюти.

www.slovoidilo.ua/...​dokumenty-potribno-nadaty

...Щоб перевезти за кордон готівку у валюті еквівалентом більше, ніж 10 тисяч євро, громадянам потрібно надати відповідні підтверджувальні документи, а саме:

— довідка про зняття готівки з власних (особистих) рахунків;
— валютно-обмінна квитанція;
— довідка про придбання банківських металів.

ці всі квитанції дійсні 90 днів

Можна посилання на цю норму в 90 днів?

customs.gov.ua/...​formatsiia-dlia-gromadian
Короче треба йти класти в банк, а тоді знімать по 2400 в день, інакше не канає, і всім пофігу, що в тебе легальний дохід, підтверджений виписками з фоп або справкою з місця роботи, про отриману зп за останні Х років. Ну і щоб покласти в банк, виписки принеси плз, бо банку треба підтвердити легальність коштів.

Капець. Це дійсно так, ст.18 zakon.rada.gov.ua/...​aws/show/v0005500-19#Text
Але зовсім не розумію, навіщо це обмеження зроблено. Окрім як примусити людину перевиїздом ще рак прокрутити готівку через свій банківський рахунок і дати банку заробити на фейкових операціях.

Щодо підтвердити легальність грошів, так бану достатньо декларацію показати :)
Принаймні, в ПБ прокатувало.

сделано для того, что бы быдло страдало

ільше, ніж 10 тисяч євро, громадянам потрібно надати відповідні підтверджувальні документи

Вообще в принципе хорошая тема. А если в декларации ничего не обосновал — дело передаётся в прокуратуру? Далее. Когда кто-то привозит деньги за границу, и несёт в банк. На каких основаниях банк проверяет легальность происхождения в другой юрисдикции и по другим законам. Может, деньги привёз наркоторговец из Колумбии, а там торговля коксом — по местному законодательству абсолютно законна. А может он заработал на торговле оружием, а это в другой стране откуда он приехал, тоже законная предпринимательская деятельность.

покладіть 70к на рахунок в банку, наприклад укрсиббанку, у банку-партнеру на территорії Канади знімете комісія 1-2% від суми в залежності від вашого тариф пакету. Ліміт 100к грн в день, поступово все виведите

З подвійною конвертацією?

я знімаю у банку-партнеру з валютної карти 2% комісія і все

Ліміт 100к грн в день, поступово все виведите

а про ліміт НБУ у 12500грн на тиждень не чули? Для 70к це треба у 5 банках відкривати рахунки і знімати майже рік кожного тижня. При цьому гроші будуть в гривні й незрозуміло як зміниться курс та обмеження за цей рік

12500 це для грн карток, Для валютних 100к грн на день

А на валютну картку як? Через депозит на 3 місяці?

Валюта кешем вже є, треба лише на рахунок покласти

Цікаво якщо воно й справді так працює... Ви самі пробували хоча б 10к так за 4-5 днів зняти?

Цікаво якщо воно й справді так працює... Ви самі пробували хоча б 10к так за 4-5 днів зняти?

Знімав так в Польщі з ФОП рахунку.
ІМХО, це напряжно але якщо банкомат біля дому то терпимо

з ФОП рахунку

з валютного рахунку ФОП чи з персональної валютної карти?

з валютного рахунку ФОП

Монобанк дає віртуальну картку для валютних рахунків ФОПів. Обмеження 100к/день, 400к/місяць на зняття готівки

Якщо немає можливості кататись то я б пішов в банк поговорити з менеджером що мені треба перевезти 80к$, тому чи можна в ТОЙ САМИЙ день внести їх на рахунок в банку і ЗНЯТИ.

Якщо можна, то показую йому податкові декларації щоб підтвердити легальність грошей і банк дозволяє внести гроші.
Знімаю гроші, зберігаю квитанцію, їду зі всією сумою в Польщу. На кордоні декларую готівку, показую квитанцію. Зберігаю копію того що заповняв на польському кордоні.

В Польщі відкриваю рахунок в $, вношу всю суму (треба буде показати квитанцію з укр банку і якесь підтвердження що гроші були задекларовані при перетині кордону).

Взнаю в банку чи можна буде SWIFT переказом ремоутно переказати всю суму в Канаду.
Якщо так то супер, перекажу як буду в Канаді.
Якщо ні то шукаю банк де це можна буде зробити)

Варіанти через крипту і т.п. це фігові поради бо
1. Швидше за все розведуть при купівлі крипти і грошей не буде
2. Проблеми з фін моніторингом та/або податковою в країні де їх буду знімати

В Польщі відкриваю рахунок в $, вношу всю суму

А есть ли возможность открыть в Польше счёт без гражданства, без карты поляка, и без ВНЖ?

Да, сейчас сложнее, но реально всё ещё

А есть ли возможность открыть в Польше счёт без гражданства, без карты поляка, и без ВНЖ?

Так, нічого не потрібно.
Тільки паспорт і номер польського телефону (так було і до війни у великих банках типу PKO)

Варіанти через крипту і т.п. це фігові поради

+100500

В Польщі відкриваю рахунок в $, вношу всю суму (треба буде показати квитанцію з укр банку і якесь підтвердження що гроші були задекларовані при перетині кордону).

отдразу видно що ви чули звін але не знаєте де він.

1. Треба буде показати не «якусь квитанцію», а переведені докі які показують легальність підтвердження коштів. Але часто проблеми можуть бути навіть якщо ви покажите докі про продаж нерухомості чи ще щось, їм простіше відмовити вам ніж розбиратись в цьому. «Квитанція з укр банків» взагалі нічього не дає.
2. Підтвердження що гроші були задекларовані при перетині кордону їм також до одного місця.

1. Швидше за все розведуть при купівлі крипти і грошей не буде

при адекватному підході ризик цього зводиться до мінімума, але якщо нема голови на плечах то і готівку можуть вкрасти

2. Проблеми з фін моніторингом та/або податковою в країні де їх буду знімати

це ще один міф. потрібно підтвердження легальності коштів, а чи завезеш ти їх кешем чи через крипту це технічне питання.

отдразу видно що ви чули звін але не знаєте де він.

Я ложил предъявлял декларацию с таможни проблем не было и ?

Я ложил предъявлял декларацию с таможни проблем не было и ?

100К+ в польський банк і після війни?

Меньше 100к но не сильно этим летом

І більше ніяких доків про підтвердження не було, тількі декларація з митниці?
це який банк якщо не секрет? Бо я знаю в людей купівля нерухомості зривалась через те шо банки крутили носом на завірені доки про продаж хати

Не было ничего кроме декларации на польской таможни

напевно вам доволі сильно повезло і літом ще так не щемили. зараз такий номер 99% не пройде

«Квитанція з укр банків» взагалі нічього не дає.
2. Підтвердження що гроші були задекларовані при перетині кордону їм також до одного місця.

Це ваш досвід або ваших знайомих?
Бо в мене взяли 20к$, мав квитанцію українською про зняття готівки.
Питали чи декларував на кордоні, сказав що не було потреби бо їхав з жінкою і дітьми.

Бо в мене взяли 20к$, мав квитанцію українською про зняття готівки.

можливо 20К проканало, якщо ж говорити про ~100К+ то такий номер зараз з 99% вірогідністью не пройде.

А нащо в Польщі щось робити? Везіть собі кеш до Канади спокійно. Декларуйте і не буде проблем. В Канаді можуть поцікавитись звідки гроші, кажіть life savings, підтвердження у вас достатньо (наврядчи будуть перевіряти). Завозив 40к, нічого не питали.

І в Канаді можно просто прийти в банк і покласти на рахунок велику сумму кешу без підтвердження?

Мене тільки на словах спитали звідки гроші, сказав як є — life savings. Нічого не перевіряли. Банк з 5ки. Якщо є підтвердження доходів з України і митна декларація то проблем немає бути. Сюди їдуть багато людей з грошима тому це нормально. Якщо раптом не погодяться в одному банку — є ще багато банків, та навіть в іншому відділенні можуть бути інші настрої.

В Канаді на прильоті ви задекларуєте ті гроші. Цього буде достатньо.

І справді не треба ніяких документів? 200к привезеш, скажеш life savings і все? Гроші легалізовані? Щось сумніви беруть. Може для невеликих сум працює.

Можу вам сказати про штати мене взагалі не питали звідки гроші

Яка була сумма? На невелику сумму ніде не треба документи.

«Щось сумніви беруть.» — ок, не буду тоді переконувати :)))

Т.е. если у владельца денег — в польше есть 80к завезенные транзакциями по 10к, он может сесть с ними в самолет и задекларировать в Канаде? На вылете с Польши, никто ему ничего не скажет, не спросят откуда деньги? Не потребуют документы?

Поцікавтесь правилами в Польщі. Я летів з Будапешту — нічого не питали.

отличный план, НО положить на счет то вы положите, а снять не сможете... только по 100т грн /день

і все рівно треба декларувати :)

В принципе она может сделать банковский счёт в какой-то третьей стране, и обналичивать через тот счёт. Конечно это лишняя морока, поскольку наверняка придётся туристический ВНЖ оформлять, но как говорится, кому сейчас легко.

Дивлячись у якій країні. В Україну наприклад заводити крипту взагалі не проблема. Через Binance P2P продаєш і отримуєш грощі на карту. Хтось каже про якісь там 18% а хтось іх платить? Для банка це просто переказ із карти на карту. За що? Та так — знайомий грощі позичив.

Хтось каже про якісь там 18% а хтось іх платить?

Какие ещё 18%? Если у вас есть ФОП, впишите в КВЕДы какую-нибудь подходящую тему, и платите 5%, по-честному. Хотя, опять-таки, если счёт иностранный, это налоговой не касается, это проблема иностранной налоговой.

Переказ на приватну картку не підходить для ФОПа, а на картку ФОПа теж не можна

В Україні можна легально вивести крипту на картку ФОП?

Ну тут вище кажуть що можна проводити по 3-й группі деякі вумники :-)
Я і кажу що зараз просто тупо виводять на карту і не платять нічого

Да, кстати, когда будете везти наличку через границу, учтите, что если вы везёте 10тыс$, и при этом если в карманах ещё что-нибудь найдут, это будет уже незадекларированная сумма, превышающая лимит. Проверяют они с помощью металлодетектора, а поскольку на деньгах есть магнитная полоса, то они будут звенеть. В принципе вы бабло можете замаскировать, если например положите его под металлическую пряжку ремня например. Но в карманах точно увидят.

Та ну в мене не такі великі кармани, щоб в них стільки влізло😁

Лучше при пересечении границы двустороннюю куртку надевать, один из плюсов — во внутренние карманы всё влезет, и ничего не заметно. И не стащат так просто.

только есть одно уточнение, не 10к$ а 10к евро
к примеру когда курс доллара к евро был 1.04, 10k$ равнялось 10.4к евро, и люди на этом попадались.
и не ровно, а до 10к! т.к. 10к евро уже нужно письменно декларировать. а 9999 евро — устно.
zakon.rada.gov.ua/...​aws/show/v0003500-19#Text

6. Фізична особа ввозить в Україну та вивозить за межі України готівкову валюту і банківські метали в сумі/вартістю, що дорівнює або перевищує в еквіваленті 10000 євро, за умови її письмового декларування митному органу в повному обсязі.

якщо виїзд на ПМП з реєстрацією в консульстві, то потім можна буде зробити переказ всієї суми з українського банку в канадський

А як ви плануєте декларувати їх в Канаді? Без декларування можна ввезти максимум 10 тис канадських доларів

А в чем проблема их задекларировать? Документы о происхождении денег требуют редко и на очень большие суммы ( сотни тысяч долларов)

Ну варіант з банком, самий адекватний. Його і треба розглядати

Документы о происхождении денег требуют редко и на очень большие суммы ( сотни тысяч долларов)

Якщо внесення більше 400к грн, то в більшості(знаю що Пумб до 1кк не вимагав) банків треба доки.

Так, звісно! Але в Канаді це не проблема, наскільки я знаю.

Знаю, що на людину без декларування можна вивезти 10 тисяч налом. Але у мене більше на руках, десь 80.

Надо 8 раз пересечь границу, теоретически можно и за 1 день. Или взять с собой несколько родственников, каждому по десятке. Вообще за полгода до войны ввели лимит на проход через админграницу с Крымом в 100 тыс грн, то есть в 3,5 тыщи $, в день наличными. Но это касается только админграницы только с Крымом, а через гос.границу при этом можно было по-прежнему до 10 тыщ$ 🤡
А вообще вопрос очень хороший — как обналичить любую банковскую карту в Польше. Смысл закрытия валютных операций как раз состоит в том, чтоб не смогли вывезти бабло, и таким образом либо сидели тут, либо ехали без денег.

www.investopedia.com/terms/s/smurf.asp

Ніт, за це навіть у Європі можна присісти.

Интересная статья. Только они сами же пишут, что закона, запрещающего операции с большими суммами денег, не существует. То есть, по факту предъявлять нечего. Да и в чём конкретно факт: если 2 раза в месяц провёз по 10-ке — смурфинг или нет? А если 5 раз? А как вы докажете, если нет деклараций, которые можно предъявить в суде? С чего вы взяли что деньги были разделены? У вас есть чёткое юридическое определение смурфинга с ссылкой на закон? Ещё кучу вопросов можно задать, в общем — статья для запугивания лохов. Но в принципе на лохах как раз и сработает.

Підписатись на коментарі