Обговорення рейтингу ІТ-роботодавців 2022
У цьому топіку обговорюємо рейтинг ІТ-роботодавців 2022.
Якщо у вас є коментарі, зауваження або пропозиції — залишайте їх тут.
У цьому топіку обговорюємо рейтинг ІТ-роботодавців 2022.
Якщо у вас є коментарі, зауваження або пропозиції — залишайте їх тут.
20 коментарів
Додати коментар Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівздається вже час змінити назву рейтингу на «рейтинг активності маркетинг та employer brand команд»
Якщо компанія просить поставити саме найвищий бал, напишіть мені на [email protected], що це за компанія. Анонімність гарантуємо.
А нащо ставити скільки кажуть? Вас же ніхто не перевірить. Ставте чесну оцінку, якщо сильно наполягають. Може побачать результати і задумаються(:
Немає довіри до рейтингу і цих штучних соток.
Немає довіри до рейтингу і цих штучних соток.
Genesis стільки разів зашкварювався (навіть приклади із оточення є), що просто втрачається довіра до рейтингу, в якому він в топі.
Genesis кожні півроку лічильник обнуляють, новина за 3 вересня 2022 року Компанія IntellectoKids (part of Genesis) розглядає кандидатів з росії-московії.
Список компаній з структури Genesis:
Дякую за рейтинг, можна побачити в яких компаніях працюють жлоби, які за нещасну футболку поставлять соточки своїй компанії.
Деякі просто за харчі)
Це такий фарс бачити оцінки 100 від усіх працівників)
Оцінки 100 по всім критеріям при сотні і більше оцінювачів виглядають ну зовсім не накручено.
Оцінки то таке, а от стилістично однакові коментарі під деякими конторами..
Good job, AllSTARSIT! Well deserved!
Я просто оставлю это здесь https://******.it/tag/allstars-it/
Інфа сотка, що ця помийна шлюпка зганяє своїх гребців писати хороші відгуки на ДОУ. Інакше їм не апнуть зп на 50 баксів в кінці року.
А хіба можна буде дізнатися, хто скільки поставив?
Щодо балів — як мінумум можна вимагати скріншот (хоча фотошоп ніхто не відміняв, звісно). А от комментарі під сттатею, а також відгуки на сторінці компанії — легко перевірити, тому їх зазвичай вимагають в першу чергу. Відкриваєш відгуки до якоїсь мутної галерки на ДОУ, а там всюди «вааау, зе бест компані евер». Відкриваєш тоді статтю на прекрасному.айті — і розумієш, що там відбувається насправді, і звідки беруться такі мегапозитивні відгуки)