Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

Чи існують «хороші живі рузькі»?

Привіт спільното!
Читаю топіки на dou і більшість з них мене надихає. Бо це про розвиток, про допомогу ЗСУ, волонтерство і інше.
Але зараз в мене підгоріло через ситуацію зі знайомою людиною. Мова йде про Михайла Кашкіна, який досить регулярно публікується на dou.
Михайла знаю давно, бо ми обидва з Дніпра, перетинались по освітнім івентам для ІТ-шників. Тому була підписана на його сторінки в соцмережах і мені подобався контент, який він просував. Це було до цих вихідних.
В суботу і неділю в сторіс у Михайла спочатку я побачила ...лепса, Міша знімав його виступ. Далі були ще сторіси з виступами пєті осіпова (бізнес-молодість, якщо ви памʼятаєте цю бульбашку), простигосподи інстасамки і інших руснявих інфо-циган. Авжеж я одразу написала йому питання про це в Фейсбук під останнім постом і в Інстаграм. В Фейсбуці мене одразу було заблоковано. В інстаграмі моє питання висить не прочитаним.
Я думаю, ну може мені привиділось і я все не так зрозуміла. Спеціально зайшла на сторінку пєті і наскрініла його сторіс. Таки вони були в одному місці одночасно.
Я сподіваюсь, що ви розумієте, чому в мене підгоріло через «невсетакоднозначно» і хороших рузьких. Фото скринів додаю.
Поки писала мені прислали скрін сторіс його дружини — після Туреччини Міша полетів на навчання до пєті в Дубаі.
Що думаєте?


👍ПодобаєтьсяСподобалось2
До обраногоВ обраному0
LinkedIn

Найкращі коментарі пропустити

Я от рефлексував, і зрозумів от що.
Взагалі-то росіян які виступають за все хороше проти війни та путінізму достатньо. Як мінімум в моїй бульбашці мамкіних інтелігентів інтернет задротів.
Проблема в іншому. Протистояння вийшло на інший рівень, де все вирішують дві величезні сили — Україна\союзники та путіністи. Третьої сили у вигляді «ліберальних» антивоєнних росіян просто не існує. Тому українцю дім якого знесли чи грозяться знести рашковани абсолютно начхать шо там індивідуальний ванька з пітера осуджує путіна.
Таких росіян в мирний час можна було б назвати «хорошими» але під час війни їх моральні якості попросту не релевантні в контексті питань які стоять перед українцем.
Навпаки бісить дріб’язкове ниття «пачему вы нас обзываете руснєй». Там націю збираються знищити, а ви бігаєте та про свої чювства хвилюєтесь. Видно що ви з українцями не знаходитесь в одному човні, і у вас там своя атмосфера.

Я вважаю, що всі люди різні і кожного треба оцінювати індивідуально. Хороших, або поганих націй і етносів не існує. Щодо росіян, то за останній рік у мене до них почала діяти презумпція виновності: якщо раніше я до всіх людей по замовчуванню відносився з повагою, то до росіян я по-дефолту відношусь з неповагою, поки людина своїми вчинками/висловами не доведе, що вона нормальна. Вважаю, що нормальні існують.

Зі свого боку я не готовий сліпо ненавидіти росіян і абсолютно на всіх ліпити ярлики. Всі війни закінчуються переговорами і тому, щоби закінчити цю війну і не передати її дітям, ми повинні виходити на якісь комунікаційні треки з останніми притомними з них.

Якщо ж ви вважаєте, що притомних росіян не існує, то ви повинні бути готовими безспосередньо зустрітися з ними на полі бою, бо така позиція не сприяє закінченню конфлікта, а тільки його подальшому загостренню.

Щодо типочка з посту. Ну, не майте з ним справ, тільки й усього.

Кожен разховаючись в шелтер під час тривоги або прильотів думаю про це.
Чи існують ще хароші руські? Зразу відповідь прилітає міттево. Що іх нема з 24 лютого 2022 остаточно. Хороший русській мертвий русській. Крапка

Шліть їх н**уй. Якщо перед вами справжній «хороший» узькій, він зрозуміє, що це війна, вбивають людей, що ви не просто так злитесь й все таке. Якщо почнеться «а что, я тут причем» — значить правильно зробили що послали.
З «плодити ворогів» не згоден, його хто небуть (з ПТСР наприклад) все одно пошле на**уй, і якщо йому цього достатньо щоб почати підтримувати вбивства, то він і з початку не проти був, просто шукав виправдання.
А то я бачив даунів «я був проти війни, а потім як прочитав що там в коментарях пишуть». Причому саме ці дауни як раз типу проти колективної відповідальності, хоча самім їм вже коментів рандомних людей достатньо щоб змінити відношення до вбивств.

Хто всі ці люди, і нафіга це гімно тут?

Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

«Инстасамка пожертвовала 900 тысяч рублей на СВО». Я не знаю хто це і не слідкую, але якщо так, то напевно і раніше її погляди добре проглядувались. Треба бути зовсім далеким, щоб ходити до таких на виступи і споживати той контент.

Та пішли вони на*** ще в сортах гівна розбиратися.

Хороші росіяни напевно(та навіть точно) — існують. В тому ци іншому відсотку.
Але останнє чим мають займатись українці це їх шукати. Поки в країні війна це має бути на рівні расизму. Хороших росіян нехай шукають наші західні партнери та політики, з метою послаблення російського режиму. Чисто в корисних цілях

Тут все ще гірше. Виходячи із публічної оферти pylot.me/static/offer.pdf, Кашкін працює як український ФОП. При цьому обидва його сайти, pylot.me та okumy.com нахабно порушують Закон України про функціонування української мови як державної.

Вони не тільки не використовують українську мову за замовчуванням, як це вже мають робити з літа 2022 року, вони взагалі не мають перекладу українською.

dou.ua/users/mkashkin Mikhail, що ви скажете в своє виправдання перед тим, як почнеться відлік для cancel-руху?

Вопрос в том, обязан ли украинский ФОП пользоваться украинским языком, если он оказывает услуги, скажем, в маленькой ближневосточной стране и получает оттуда деньги? Вообще-то, кто платит деньги, тот заказывает музыку.

Адам, перелогінься :)

Вопрос в том, обязан ли украинский ФОП пользоваться украинским языком, если он оказывает услуги, скажем, в маленькой ближневосточной стране и получает оттуда деньги?

Скорее всего ФОП из 1-го поста оказывает услуги всем на кошерном английском языке. И вопрос использования державної мови даже на митингах с заказчиками — не поднимался вообще в принципе. А если к нему возникнут какие-то претензии на этот счёт, может сказать что читайте внимательно статью 27 этого закона.

Можливо це відповідь на ваше запитання, більш фахової людини ніж я.Зайшов до ютуба та побачив цей ролик.https://www.youtube.com/watch?v=Le6BDfoptAw

Какая цель вынесения чужого аккаунта на обсуждение? Если не согласны с чьей-то позицией, выскажите претензии в лицо. А так это буллинг

Ну у вісвітленні публічних аккаунтів не бачу нічого поганого.
Головне не вестись на наративи авторів
Автор засуджує співпрацю цієї людини із росіянами
Я ж бачу старого пердуна, який у прагненні відчути себе молодим приєднався до компанії молодих, енергійних та красивих. Молоді, енергійні та красиві натомість отримали багатого лоха.
Не дай боже мені на старість стукне у голову така моча.

Я висказала, мене поблокували всюди. Мета винесення назагал — бо людина позиціонує себе як українського експерта, публікується на доу. При цьому сплачує навчання розійським підприємцям, а отже спонсорує державу-агресора. Це моя свідома позиція щодо висвітлення своєї точки зору.

Чи існують «хороші живі рузькі»?

Дві опції з трьох — існують, всі три одночасно — ні.

Я розумію, що зараз в тренді ненавидіти 100% усіх, у кого паспорт рашки та вважати що війна почалась через російську мову в Україні, але я думаю інакше.

Ще до війни так сталося, що здавав квартиру росіянину на пару місяців (бо йому на букінгах було б дорого, а місцеві через прайс не бігли брати). Правда від росіянина в нього хіба що паспорт, бо хлопець чи не з дати свого 18-річчя живе по різним країнам з мабуком за спиною, добре спілкується англійською, менеджить ІТ-проекти, отримує і витрачає кошти на Wise і в гробу він бачив ту росію з путіним та війною.

Квартирі він залишив в гарному стані, навідміну від нашого співгромадянина. Сорі, але я за 2022 рік не знайшов причин ненавидіти заднім числом свого орендаря-росіянина.

p.s. а загалом у мене була ненульова (аж 50%) вірогідність при народжені отримати не те громадянство, але пощастило. От думаю як би мені гайки крутили, якщо б сталося інашке (коли вважалось, що Україна на рашка це одне й те саме).

якщо він не просто живе за кордоном, а й позбавлений світоглядних зв«язків зі своєю країною походження, то до нього претензії висувати нема сенсу (хоча я б все одно хату йому не здавав)
але це вийняток, який лише підтверджує правило
бо ЯК ПРАВИЛО, ті свині, навіть якщо переберуться за межі свого свинарника, збиваються в зграї, чтоби сахранять сваю русскасть, нє забивать вєлікій балєт і хакєй пушкіна і дастаєвскава. вони можуть працювати в західних компаніях, і при цьому влаштовувати шабаши побєдобєсія в стилі «можєм павтаріть»
про тих, що живуть по тамбовах с пєнзамі мови взагалі нема — це харчові відходи еволюції

А чисто заради приколу — хтось знає що таке «уровень проявленности»?

Хороші руські існують, але вже не живі

з одного боку, людина може робити що хоче, незаборонене уголовним кодексом.

з іншого боку, так відкрито потрібляти російский продукт, ще й під час війни з РФ — так, це не ок. Один в нас вже хвалив репера Басту, який переміг цінності сіла ))

Я от рефлексував, і зрозумів от що.
Взагалі-то росіян які виступають за все хороше проти війни та путінізму достатньо. Як мінімум в моїй бульбашці мамкіних інтелігентів інтернет задротів.
Проблема в іншому. Протистояння вийшло на інший рівень, де все вирішують дві величезні сили — Україна\союзники та путіністи. Третьої сили у вигляді «ліберальних» антивоєнних росіян просто не існує. Тому українцю дім якого знесли чи грозяться знести рашковани абсолютно начхать шо там індивідуальний ванька з пітера осуджує путіна.
Таких росіян в мирний час можна було б назвати «хорошими» але під час війни їх моральні якості попросту не релевантні в контексті питань які стоять перед українцем.
Навпаки бісить дріб’язкове ниття «пачему вы нас обзываете руснєй». Там націю збираються знищити, а ви бігаєте та про свої чювства хвилюєтесь. Видно що ви з українцями не знаходитесь в одному човні, і у вас там своя атмосфера.

Це мабуть Славік літає туди давати концерти таким індивідам?

Шліть їх н**уй. Якщо перед вами справжній «хороший» узькій, він зрозуміє, що це війна, вбивають людей, що ви не просто так злитесь й все таке. Якщо почнеться «а что, я тут причем» — значить правильно зробили що послали.
З «плодити ворогів» не згоден, його хто небуть (з ПТСР наприклад) все одно пошле на**уй, і якщо йому цього достатньо щоб почати підтримувати вбивства, то він і з початку не проти був, просто шукав виправдання.
А то я бачив даунів «я був проти війни, а потім як прочитав що там в коментарях пишуть». Причому саме ці дауни як раз типу проти колективної відповідальності, хоча самім їм вже коментів рандомних людей достатньо щоб змінити відношення до вбивств.

Ну вот я — русский, живой и очень хороший. Французский бульдог Тимофей подтвердит

если так, то скажи: что у тебя общего с эталонным россиянином? wz.lviv.ua/...​/news/2022/03/chmonia.jpg

Один в один, глянь фотки кожаєва.

ну я же фото эталона приложил... хз что оно за емельяненко, загуглил зек какой-то с двумя сроками... ну в принципе а чего я ожидал... если ты преступников различаешь можешь выбрать любого на свой вкус и сравнить себя с ним, только не надо сравнивать какую-то срань типа спорта этим может заниматься абсолютно любой. сравнивай именно российские фишки: изнасилования, терпильность, убийства в удовольствие, сроки в тюрьме, пытки, рашизм, любовь к ввх и т.п.

только не надо сравнивать какую-то срань типа спорта этим может заниматься абсолютно любой.

Ну займись, а я на тебя посмотрю

что у тебя общего с эталонным россиянином?

парады
gdb.rferl.org/...​_cx0_cy4_cw0_w1200_r1.jpg

Грести всіх під одну гребенку це гарантовано втратити потенційних союзників

Да-да. Кому же на них не насрать. Это же узкие, пуп земли! При вторжении фашисткой Германии, всех немцев гребли и никто там не разбирался, и еще долго после. Так что завязывайте с этим «не все так однозначно» ведь есть хорошие русские ибо я сама дочь офицера.
Ради собственной выгоды и благополучия заявлять можно что угодно.
Хочется завести трактор беженцем от режима, хочется к своей европейской вилле, не нравится возможность подохнуть на фронте, не нравится экономические и политические риски для страны, не нравится изоляция железным занавесом, не нравится скудный выбор товаров и т.д, но при этом во хочется и во всю фапать на имперские закидоны.
Сомневаюсь что в этом мире есть хоть один исконный, который против войны с 2014-го с соображений, что плохо нападать на другой народ и брать чужое, а не из за возможных последствий. Все там будут улюлюкать как что то царю удастся урвать у соседей.

А з яких пір Інстасамка, Осіпов та інші інфоцигани та треш-Дубай блогери стали «хорошими руськими»? Дубай це взагалі діагноз.

Ви займаєтесь маніпуляціями. Це як деякі українські пабліки люблять відібрати відбірний треш, відбиту вату яка з гнилими зубами, вся в Z символіці виригає щось типу «смерть хохлам» і «давить фашистов танками» під музику газманова. Ні, я не проти такого контенту щоб поржати. Но ці пабліки, блін, підписують його як: «Типовий хороший рускій» чи «Ті руські які „не хочуть війни“». Серйзоно? І в той же час не запостять новини як когось там приговорили на 20 років тюрми за підпал воєнкомати, чи арештували за підтримку України:
www.google.com/...​&sourceid=chrome&ie=UTF-8

Чи ось вчорашня маніпуляція, розповсюджують якісь незрозумілі скріни з вотсапа де народ радується смертям в Туреччині (деякі до речі з українськими прапорами на аватарці) і підписують: в стилі «Русскі як завжди радуються смертям невинних людей, нічого нового». Один раз побачив, другий, третій. Думаю подивлюсь власними очима нароблю скрінів і сам запощу, похайпую. Зайшов на телеграм канал одного рашистського воєнкора на 500к підписчиків, де сидять орки, відбита вата і боти які завжди радувалися смертям мирних українців, і навіть вони не радуються землетрусу і смертям турків. Попадаються коментарі де радуються, но вони збирають негативні реакції.

Не захищаю русскіх, все-таки 80+% там це відбиті відморокзи, но подібні маніпуляції і ура-пропаганда дратує не менше, особливо на фоні критики рос смі і рос пропаганди.

полно таких, на 06.02.2023 официально зарегистрировано 132160 шт

блин.... не заметил что живых... это же противоречие, не?

блин.... не заметил что живых... это же противоречие, не?

Чесно кажучи, я ледве втримався щоб не зробити зауваження..
Але вирішив почекати, і недарма))

Звісно гарні рускі є. Але як знайти ту лакмусову бомажку що відрізнить гівно від морозива?
В мене є одна цікава думка: гарний рускій не проти, а скоріше навіть за, розпад російської держави. Тобто анти-імперець. Це ключовий момент. Якщо ж людина за прекрасну велику расею майбутнього — це або дурень або ворог.

Россіянам треба прийняти той факт, що будь-яка побудована їми держава відрізняється особливою злоякісністю, ба більше: ставить під загрозу усю цивілізацію. Краще всього зрозуміти по аналогії з алкоголем — з медичної точки зору це отрута, але французи якось призвичаїлися і не жаліються, тоді як індіанці массово спивалися. Так і з державою — там де скандинави призвичаїлися, рускі раз у раз будують монстра, який з люттю починає жерти їх самих і всіх навколо. Цього монстра потрібно поховати раз і назавжди.

Харошіє рузкіє є, але їх настільки мало на їх 140 млн зграю, що це на рівні статистичної похибки.
А так тест простий 5000+ євро на ЗСУ — це харошій рузкій.

пєті осіпова (бізнес-молодість, якщо ви памʼятаєте цю бульбашку), простигосподи інстасамки і інших руснявих інфо-циган.

Все що потрібно знати про як мінімум половину айті курсів в нас))
Сука, лан в 2020 ше хтось на цю лебедінь вівся, але коли старий смузіхльоб їде вчитись в «кращих» міра сєго, це зашкварчег просто. Однозначно особистість достойна статі на італійському сайті.
І саме страшно шо такі люди серед нас, вони успішно маскуються під гомосапіанс навіть...(

З досвіду навколофотографічного інфоциганства, «вчитись» не єдина мотивація відвідувати цей... Двіж :) Це лише офіційна версія, на яку ловлять новачків з грошима.

Дещо менш відома причина — потусуватись. А якщо пощастить то вона розвивається в прокачку власного, умовно, «естімейту». Як тебе непосвячені оцінювати тепер будуть.

Загалом, для функціонерів це такий собі circlejerking.

я хороший. но русский != россиянин != русскоязычный

Тут ещё цимус в том, что подавляющее большинство россиян не являются русскими на самом деле. А потомками когда-то захваченных и порабощённых народов, завоёванных ровно также как сейчас. А завоёвывали их, кто бы вы думали? (барабанная дробь) Правильно, предки многих здесь присутствующих.

всё как с американцами, плавильный котел. у нас хоть и двуязычие, но этнос один — Русь

Ха. Как в любой империи. Греки например — это не потомки тех эллинов, что жили 2,5 тыщи лет назад. Даже у Турции, которая является стратегическим партнёром Украины, имперская политика ровно точно такая же как у России, вот как под кальку.

Я вважаю, що всі люди різні і кожного треба оцінювати індивідуально. Хороших, або поганих націй і етносів не існує. Щодо росіян, то за останній рік у мене до них почала діяти презумпція виновності: якщо раніше я до всіх людей по замовчуванню відносився з повагою, то до росіян я по-дефолту відношусь з неповагою, поки людина своїми вчинками/висловами не доведе, що вона нормальна. Вважаю, що нормальні існують.

Зі свого боку я не готовий сліпо ненавидіти росіян і абсолютно на всіх ліпити ярлики. Всі війни закінчуються переговорами і тому, щоби закінчити цю війну і не передати її дітям, ми повинні виходити на якісь комунікаційні треки з останніми притомними з них.

Якщо ж ви вважаєте, що притомних росіян не існує, то ви повинні бути готовими безспосередньо зустрітися з ними на полі бою, бо така позиція не сприяє закінченню конфлікта, а тільки його подальшому загостренню.

Щодо типочка з посту. Ну, не майте з ним справ, тільки й усього.

Я сначала подумал, что теперь пятничное прямо с понедельника начинается.

Кожен разховаючись в шелтер під час тривоги або прильотів думаю про це.
Чи існують ще хароші руські? Зразу відповідь прилітає міттево. Що іх нема з 24 лютого 2022 остаточно. Хороший русській мертвий русській. Крапка

Я ж в цьому контексті і писала!

Ну, нічого, повернеться з Дубая і напише, що його ФБ зламали і в штани насрали :)

Чи існують «хороші живі рузькі»?

за мить до смерті

Ну по факту ви зробили рекламу цьому тіпу. До вашого поста я навіть не здогадувався, що це за таке

Так, згодна, не буває плохої реклами. Але. Зараз дуже важлива репутація. І точно впевнена, що люди зроблять висновки і не будуть куплять або мати справу з цією людиною. А також dou.ua не будуть співпрацювати з ним, як автором і експертом. Бо війна скінчиться, а ось ці дії залишаться принаймні у деяких людей в пам’яті. Це вже на їх відповідальності — які справи мати з Мішею Кашкіним. Я свої висновки зробила.

Знов хтось живе не так як потрібно

Бо це людина, яка регулярно публікується на доу, а при цьому підтримує «хороших рузьких»

«хорошие» это какие? Лепс вроде бы, поддерживает агрессию, если память не изменяет. А любые, которые поддерживают — плохие, а не хорошие. Ну и, соответственно, те кто их поддерживает, тоже плохие

«хорошие» это какие

Це ті що «ми за мір і протів вайни», але рано чи пізно виявляється що вони таке ж лайно як і зетники

В моєму розумінні хороший руський то оксюмотрон.

С Резниковым, Будановым, Даниловым, Ермаком тогда как быть?

Ви впевнені що це до мене питання?

Я не знаю. Кажу щиро як є. Я знаю що робити з собою, своєю репутацією, відповідальністю за свої слова. Особисто я не хочу, щоб такі люди як Міша Кашкін мали прибуток з України і взагалі, тут однією дупою на два стільці не всидиш. І немає позиції в свідомого українця «невсетакоднозначно». Все дуууже однозначно на цю мить.

Судя по фамилии, Сырский больше украинец чем упомянутые мной господа.

Определять национальность по фамилиям — весьма глупое занятие. Как, впрочем, и искать хороших русских.

А у них нашли российские паспорта? Или они где-то настаивали, что они русские.
А вообще это идея, пусть СБУ создаст комиссию и проверит благонадежность всех граждан Украины с фамилией на -ов. Начальником назначить человека принципиального и суровой внешности. Данилова, например.

проверит благонадежность всех граждан Украины с фамилией на -ов

Лучше переименовать все фамилии с окончаниями на «-ов» и «-ев» на политкорректные и идеологически правильные с окончаниями «-ко». Был какой-то подозрительный «Данилов», а станет вполне кошерный «Данилко». Губарев — Губарко, Дятлов — Дятелко, Мешков — Мешкоко, Момедов — Момедко. Заодно у СБУ будет меньше работы, и соответственно больше бюджетных денег можно сэкономить.

Кстати, когда-то был обратный процесс: из фамилий на -ко делались фамилии на -ков, отсюда эти фамилии Коваленков, Сидоренков, Яременков...

Чесно, не з першого разу зрозумів що воно таке. Контактувати чи ні із руськими це на совісті кожного окремо. Наче як пропагандою руського міра не займається і на тому спасибі.
Але те що архітект у поважному віці і із досить вагомим бекграунтом подався у цю інфоциганську тусовку звісно ржачно.

І ще важливий момент — коли людина їде на подібне навчання, то гроші, яка вона сплачує, потрапляють в рузійську економіку, а отже це спонсорство держави-агресора

Ну тут дуже сумніваюсь що всі ці амбасадори/коучі/бізнес тренери та інша нечість хоч щось платить у казну рашки, особливо перебуваючи у Дубаї

І ще додам: основна аудиторія його підписників — українці, він продає свої курси для початківців і світчерам. Сподіваюсь, ви не розумієте, що неможна бути і вашим і нашим. В даний час позиція щодо співпраці з росією повинна бути однозначною.

То одразу б вставили посилання на профіль Mikhail Kashkin (копія в web.archive.org).

Хто всі ці люди, і нафіга це гімно тут?

Бо він позиціонує себе як експерта на dou

а до чого тут його пости на особистій сторінці в інсті/фб?

Тобто, на доу я професіонал і експерт, а на особистих сторінках можу підтримувати хороших рузьких?

а до чого тут його пости на особистій сторінці в інсті/фб?

Просто она решила подробно и аргументированно обосновать, что он ей глубоко безразличен. А то иначе никто не поверит.

Бо він позиціонує себе як експерта на dou

Та тут на доу піарять українофоба кожаєва, тому нічого дивного

я про це ж — нафіга це гімно тут?

Підписатись на коментарі