Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Яку загрозу несе штучний інтелект? ГАЙД як знайти роботу в сфері ШІ

Усі статті, обговорення, новини про AI — в одному місці. Підписуйтеся на DOU | AI!

Сьогодні всі говорять про ШІ і я згодна з тим, що життя вже не буде таким як колись, як у попередніх поколінь. Зараз ми знаходимось в унікальний час — в епоху змін та можливостей для цих змін. Штучний інтелект — це технологія, яка змінить наше життя і наш світ, незалежно від того, будете ви ним цікавитися чи ні. ШІ — це така чарівна паличка, яка може вирішити потенційну, будь-яку проблему, дуже швидко. Тому, мабуть краще цим цікавитись та не стояти осторонь течії змін. Якщо ви цікавитесь темою ШІ та як він впливає на нас і вже допомагає вирішувати задачі людства, то заходьте сюди:

👍ПодобаєтьсяСподобалось2
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Наприклад, що вони перетворять чат гпт на чат тьютор гпт, а його у свою чергу ще й на чат HR гпт. Чат менеджер гпт буде роздавати таски та перевіряти виконання.
Реорганізація ринку праці.

Крута назва подкасту! Незвично та цікаво слухати про те, як поступово ШІ може замінити деякі професії

Цікаво як швидко закінчиться хайп? Поділяться крутими сайтами, що ще не на слуху

Олексію, ви вважаєте, що напрямок розвитку ШІ може бути тимчасовим явленням, яке виїздить на хайпі? Чи тотальний напрямок для розвитку, який знайде укорінення серед нас?

Корисний і цікавий контент. Треба більше такого! Дякую і бажаю успіху у розвитку каналу, хочеться бачити якомого більше якісного контенту.

Дякую за змістовий подкаст про ШІ. Давайте ще)

Основна загроза це те, що люди стануть занадто покладатися на його відповіді, які часом є не зовсім точні.

Я думаю, що є люди, які завжди покладаються на когось. А з критичним прийняттям інформації. Ну і звичайно доля пропоганди буде грати роль. Як нам продадуть ШІ, від того і піде розділення на коефіцієнт довіри продукту.

У вас думки навиворіт.

Ось ваша цитата про Дія.City:

Перше, що треба розуміти, що «Дія City» надзвичайно важливий крок для всієї ІТ-сфери.

А в цій темі:

Яку загрозу несе штучний інтелект?

Стосовно пошуку роботи в сфері AI то OpenAI вже зробив інструкцію для вивчення github.com/openai/openai-cookbook

Ярославе, дякую за ваш коментар. Мабуть, я дійсно сформувала незовсім коректну думку в заголовку, адже тема розкриєваться широко, та в тому числи чи взагалі є загроза в сфері AI.
Я підтримую розвиток всієї сфери розробок і вбачаю в цьому високі перспективи для становлення в цілому. А наразі в сфері Military це є must have

Стільки ванільного тексту гірко читати

Ярославе, дякую за посилання! Цікава інформація

Підписатись на коментарі