З повного нуля в DevOps за 9 місяців у 2022

Усі статті, обговорення, новини про DevOps — в одному місці. Підписуйтеся на DOU | DevOps!

Як Самурай у якого немає мети, а є лише шлях, я запустив подкаст на ютубі без конкретної на те цілі.

Пропоную спільноті, а особливо Trainee, Junior та тим хто тільки хоче ними стати ознайомитись з історією мого товариша, яка сталась у 2022 році, в самий розпал гарячої фази війни.
Людина здійснила мрію багатьох, свічнулась в ІТ з майже нульовим початковим бекграундом і почала працювати ремоутно.
Як у нього це вийшло, що він для цього зробив і як шукав роботу пропоную вам дізнатися за посиланням.

P.S. я був втомлений і відео вийшло занадто повільним, рекомендую дивитися на швидкості 1.25 — 1.5

P.P.S. Тільки що товариш уточнив, що він подався за місяць на 70-80 вакансій.
46 череж джин, решта на інших платформах.
Із цього числа він отримав запрошення на 3 співбесіди з яких отримав 1 офер.
Решта 67-77 заявок були відмови або просто ігнор.


Таймінги:
00:00 — Початок, нова назва каналу

02:55 — Початок історії про мого знайомого який став DevOps інженером за 9 місяцв з

006:07 — Початок навчання на Python розробника

08:35 — Важливість відвідування подій на ІТ тематику та де ці події шукати

12:05 — Менторинг, пошук ментора, чому це важливо, як відбувалось менторство

15:12 — Пошук стажування або курсів при компаніях

22:02 — Градації інженерів в ІТ

23:05 — Починаємо шукати роботу і відгукуватись на вакансії. Як, де, стратегія пошуку роботи

31:27 — Про відмови при подачі на вакансію та чому це нормально і головне продовжувати

34:20 — Перше запрошення на співбесіду, та як я за 2 хвилини зробив тестове завдання на ChatGPT

39:02 — Корисні висновки які можна винести з цієї історії

44:20 — Корисні ресурси для навчання

49:00 — Пропозиція менторства

👍ПодобаєтьсяСподобалось10
До обраногоВ обраному2
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Колеги, апдейт і деталі стосовно менторства у нашому новому відео: youtu.be/1y_nyrMSWjI

За 9 місяців 10к
А шо
Навались
Покупаєм жівопісь

Логічне продовження цього випуску: dou.ua/forums/topic/42146

Підписатись на коментарі