Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Розгляд резюме без досвіду в IT. Junior PM

Усі статті, обговорення, новини для початківців — в одному місці. Підписуйтеся на телеграм-канал!

Привіт.

Вже якийсь час шукаю роботу джуна PM в сфері IT. Є семирічний досвід менеджменту проектів, але не у цій сфері. Чітко вказую це в своєму резюме. Однак вже кілька разів рекрутери на дальшому етапі рекрутації питають чи є в мене досвід саме в IT і тоді відмовляють оскільки в мене його нема.

Тут питання, чи справа в тому що мені трапились рекрутери, які навіть не відкрили моє резюме чи можливо варто ще якось чіткіше вказувати свій попередній досвід? Може це просто була зручна відмовка щоб відмовити у дальшій рекрутації?

Буду вдячна за ваші думки.

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Дайте своє СV на вичитку саме PM в IT, підпишіться на відповідні пабліки та ютуб канали. Можливо причина не тільки в відсутності відповідного досвіду. Перечитайте попереднітопіки за темою dou.ua/forums/topic/14680

Приходьте на войсчат та реєструйтесь на кар’єрні консультації :)
dou.ua/forums/topic/42122

здравствуйте. отправил в бот скрин с оплатой, в ответ получил сообщение, что бот не может распознать ответ.

написали Universe, розберемось :)

Вітаю! проблема може бути у двох впадках, тому спробуйте, будь ласка, зробити ці дії, що виправити
1. тицьніть вище по чату «Зареєструватися» і ще раз пройти реєстрацію
2. прикріпити в чат підтвердження про оплату фото з галереї, а не файлом

Якщо не вийде, пишіть, спробуємо розібратися)

Погоджуюся з людьми, що пишуть про «прикрашання» резюме. Ще як альтернатива цілим окремим ІТ проектам на фрілансі, можна сказати що під час вашої менеджерської діяльності ви менеджели декілька команд з різними зонами відповідальності і одна з цих команд якраз займалася розробкою внутрішніх ІТ інструментів для компанії або для інших команд під вашим керівництвом. Треба буде тільки придумати побільше реалістичних деталей — що за інструменти, скільки людей було у команді і з якими спеціалізаціями, за яким воркфлоу працювали (скрам, канбан, і т.п.), як проходив ваш типовий робочий день, що робили у ситуаціях, коли не могли знайти спільну мову «з айтішниками».

Власне, я був у схожій ситуації (тільки на позиції розробника), коли над специфічним проектом працювало декілька команд взагалі з різних сфер (програмісти, математики, лікарі і т.д.) і над нами усіма стояла менеджерка з медичною освітою, бо проект був у сфері healthcare і це було актуально.
Нічого, впоралася)

Дякую за відповідь. Чесно кажучи здивована, що з’явились такі рекомендації щодо резюме, але судячи з усього така реальність, що поробиш. Дякую :)

B2(+) є щоденна практика з іноземними клієнтами

Скажіть шо є такий досвід на фрілансі — бо не пройдете скрінінг рекрутера

Але, на жаль, в мене нема досвіду в IT наіть на фрілансі :( Варто трохи «прикрасити» реальність?

доведеться. намалюйте собі досвід. Humility does not hire

Підписатись на коментарі