Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Менторство з Front-End

Усі статті, обговорення, новини про Front-end — в одному місці. Підписуйтеся на телеграм-канал!

Є час і бажання взяти одну людину на менторство по фронтенд розробці. Є складена программа, а також успішні кейси.) Звертайтесь!)

👍ПодобаєтьсяСподобалось3
До обраногоВ обраному2
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

привіт) можу бути твоїм Front-end ментором
Мій досвід :
Вивчилась в Mate Academy , потрапила в компанію BetterMe, Genesis , працюю більше року
Стек технологій html, css, scss, js, ts, react, next

лінкедін — www.linkedin.com/...​ia-miziukanova-0ba8a623b
телеграм — @v_mzknv

Беру на менторство HTML JS CSS VUE (Час 250грн) — @ezpowerr — telegramm

Всім доброго дня, шукают ментора по frontend, володію такими навичками html, css, js, але потрібно щоб ментор оцінив мої знання та вказав на помилки, на рахунок оплати, домовимося, ось мій тг-t.me/sergiy0706

Доброго дня! Шукаю Front-End ментора на безплатній основі.

Всім доброго дня.
Шукаю ментора або стажування на безоплатній основі.
Володію базовими знаннями з JavaScript, HTML, CSS, та вивчаю React.js

🌟 Шукаю ментора на безоплатній основі. 🌟

Привіт! Я студент Mate Academy, спеціалізуюся на Fullstack розробці. Зараз закінчую навчання Front-end частини, і мої знання включають такі технології як HTML/CSS, SASS, Tailwind, JS, TS, React та Redux Toolkit.

Також почав робити свій проект на портфоліо, використовуючи React. Поступово досліджую Backend і вже знайомий із SQL. У майбутньому планую вивчати Node.js.

Я ціную можливість знайти ментора, який би допоміг мені у моєму навчанні та рості професійних навичок. Якщо ви готові підтримати й надати допомогу, буду безмежно вдячний!

Дякую за увагу і чекаю на вашу підтримку та мудрі поради. 🙏

Про Mate Academy такі чудові відгуки тут на ДОУ, невже після навчання у них потрібен ментор?

Всім привіт!
Шукаю ментора або стажування на безоплатній основі.
Володію базовими знаннями з JavaScript, HTML, CSS, наразі вивчаю React.js.

Всім привіт, мене звати Лілія, я працюю в ІТ вже 10 рік і зараз займаюсь менторством в ІТ, заходьте до мене www.instagram.com/lkarpenko_pro і якщо вам підходить моя кваліфікацію буду рада з вами працювати =)

Беру на менторство людей по Front-end, кому цікаво пишіть в Linkedin
www.linkedin.com/in/bodyazinchenko

Наразі не беру менті.

є бажання свічнутись в фронт/фуллстек, є час. скільки це коштує?

Напишіть в телеграм, будь-ласка — @nastya_shem

Підписатись на коментарі