Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

Карʼєрні консультації за донат: DOU та Universe допоможуть підготуватися до співбесід

Усі статті, обговорення, новини для початківців — в одному місці. Підписуйтеся на телеграм-канал!

DOU та продуктова IT-компанія Universe обʼєдналися, щоб допомогти junior-спеціалістам з пошуком роботи. За донати у благодійний фонд KOLO, 600 охочих зможуть заручитися підтримкою команди рекрутингу.

За останній час ринок став дуже суворим, де кількість кандидатів значно перевищує запити компаній. Саме junior-спеціалістам та свічерам найскладніше потрапити у сферу, тому ця благодійна ініціатива спрямована на те, щоб спростити процес відбору у компанії для кандидатів.

16 лютого о 19:00 у телеграм-каналі Junior дайджест dou.ua на вас чекає voice chat, де експертки з рекрутингу компанії Ірина Кравченко та Юлія Громило обговорять тему кар’єри для початківців. Після чого охочі зможуть зареєструватися на особисту консультацію за двома напрямами:

  • За донат від 200 грн. ви отримаєте якісний і розгорнутий фідбек вашого CV на пошту.
  • За донат від 400 грн. — консультацію онлайн, де досвідчені рекрутери дадуть відповіді на ваші питання щодо кар’єри.

Карʼєрні консультації будуть тривати протягом місяця, тому якщо ви хочете обрати зручний для себе день, рекомендуємо вже зареєструватися за обраним напрямом за посиланнями:

Дисклеймер: ініціатива повністю благодійна, компанія не збирає кошти. Ваш донат одразу надходить у благодійний фонд KOLO на збір на 20 БПЛА для ЗСУ. Коли збір завершиться, усі зібрані кошти підуть на інші потреби у фонд KOLO.

Довідка про компанію:

Universe — продуктова ІТ-компанія, яка створює функціональні бізнес-додатки та розвиває власний R&D-центр. За чотири роки ми зібрали команду з 70+ фахівців, яка досягла третього місця у світі за доходом як паблішер утиліт для сканування.Продукти Universe завантажили 45 млн користувачів. Найвідоміші з них: Scan Guru, Translator Guru, Cleaner Guru та освітня lifestyle-платформа Wisey.

👍ПодобаєтьсяСподобалось5
До обраногоВ обраному1
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Друзі, вітаю!
Ми закінчили ініціативу і вдячні від команди рекрутингу Universe всім, хто долучився)
Ми провели 86 консультації по CV та 54 особистих зустрічі на яких розібрали типові помилки під час інтервʼю.

За місяць ініціативи та завдяки попиту нам вдалося перерахувати 47 650 грн в благодійний фонд KOLO!

Ще раз дякуємо усім та бажаємо успіху в пошуках роботи!

мені трохи ніяково питати, але нагадайте, будь ласка, хто зі спікерок має 6-річний досвід у рекрутингу :)

Я прошу прощения, но когда я перехожу на ссылку koloua.com , там пишется цена 400 евро, а не гривна) я не могу скрин сюда припинить, где бы я могла показать вам?

Извините, я не совсем понимаю куда нажимать, чтобы оплатить 400 грн и получить онлайн консультацию? Спасибо

Тіно, вітаю! Можете перейти за посиланням і там ви потрапите в телеграм-бот. Якщо виникнуть питання, пишіть, я допоможу api.blink.so/...​96-4190-99d9-b6188fb2b485

Чудова ініціатива від Universe (Genesis).

Підписатись на коментарі