Порадьте ВНЗ з ІТ-направленням у Польщі
Прошу поради ІТ спеціалістів з вибору вузу в Польщі з факультетом інформатика іт.
Дякую!
Прошу поради ІТ спеціалістів з вибору вузу в Польщі з факультетом інформатика іт.
Дякую!
Загальний рейтинг технічних вищів.
2024.ranking.perspektywy.pl/...types/uczelnie-techniczne
Та рейтинг за напрямком інформатика
2024.ranking.perspektywy.pl/...nierskich/informatyka-inz
Підкажіть, будь ласка, за університет Каперника в Торуні, спеціальність Інформатика або Прикладна інформатика, чи підходить для ІТ професії?
у кожному універі ( і на кожній кафедрі) є день відкритих дверей. Можеш вибрати список універів, якi тобі цікаві, і з’їздити на такий захід. Але найкраще це через ФБ знайти студентів, які вчаться в цих універах, і запитати в них (я так робив свого часу)
перше запитання, в якому місті ти хотів би вчитися?
друге — стацiонар чи заочка?
третье — ти хочеш закінчити бакалаврат(3роки) або отримати ступінь інженера(3.5р)?
одна з найкращих кафедр інформатики в Польщі в uniwersytet Wrocławski. Половина вступників туди це школярі, які брали участь у різних олімпіадах або інших подібних конкурсах. Кафедра вчить саме computer Scienisce. Тобто перший час будуть предмети «logika dla informatyków» і багато різної математики iтд. У традиції цього факультету, що після першої сесії половина потоку відсіюється.
Є політехніка Вроцлавська — загалом, там буде матан і фізика))
Головне питання ти хочеш вступати щоб папірець був чи отримати знання?
У Польщі в будь-якому закладі до випуску доживає 25% від першого складу.
Якщо чесно, то взагалі всерівно куди поступати. Рівень навчання приблизно однаковий всюди. В кінці кінців якщо вибереш собі спеціалізацію то й так будеш сам все вчити без допомоги університету.
Я вчився в PJATK, але якби мав можливість вибирати зараз, то вибрав би найдешевший університет, бо різниці немає ніякої. Політехніки не брав би бо не маю бажання вчити фізику яка в 95% випадків не пригодиться в професійній діяльності.
Навчався також в PJATK
З плюсів «іменитих» університетів — легше потрапити на практику, також в них розвинені явища як «походи великої четвірки» за студентами на практику.
В подальшому житті якщо не сильно плануєте працювати для аутсорсів (Аccenture і тд) то різниці де була отримана вишка не має.
Відносно навчання в Казмінському на тих ніби технічних спеціальностях дуже двоякі відгуки друзів. Трапилась мені у 2019 році смішна ситуація де на Jobicon (таргі/форум працедавців) на картках писали «Studentam Każminskiego dziękujemy»
Гарне ім’я має SGH в Варшаві (мають декілька напрямів пов’язаних з АйТі) — але з мінусів що вчать там для праці здебільшого в банковій сфері (мови R і їм подібні)
Нинішні колеги дуже радять Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach, гнучка система навчання , можливість вибору предметів і відсутність «тягара» в вигляді фізики.
Підсумовуючи, найкращим варіантом підбору це шукати групи в Фейсбуці від університету який вас зацікавив, і питати як виглядає навантаження на студентів і обирати той де буде можливість комбінувати бодай якусь практику/стаж від
В Польщі після закінчення університету з пустою графою «Досвід» в CV може стати фатальною помилкою (пільг для роботодавця від «нестудента» вже немає, а вчити треба від нуля). Тому обираючи майте це на увазі, не варто пихтіти і переплачувати за просто назву чи «мега сильну базу»
В Польщі після закінчення університету з пустою графою «Досвід» в CV може стати фатальною помилкою (пільг для роботодавця від «нестудента» вже немає, а вчити треба від нуля). Тому обираючи майте це на увазі, не варто пихтіти і переплачувати за просто назву чи "мега сильну базу«
Ну таке. Навіщо тоді взагалі універ, якщо не турбуватись про сильну базу, а займатись формошльопством з третього курсу «щоб був досвід у сіві»? Кожному своє, звичайно, але у цій стратегії є нюанс — кращого часу, щоб отримати ту саму сильну базу, потім просто не буде...
а яке саме айті? бо його ну дуже дофіга різного, і програми з нашими не дуже співпадають.
Варшавская Политехника или AGH в Кракове
2021.ranking.perspektywy.pl/...nierskich/informatyka-inz
20 коментарів
Додати коментар Підписатись на коментаріВідписатись від коментарів