Вас теж бісить дизайн квитанцій з комуналки? Опитування

Привіт, я Даша — trainee UX/UI дизайнер.

Постійно допомагаю бабусі платити за квартиру, і у мене тіпає око від хаосу в цих комунальних платіжках. Подумала чому б їх не покращити? Тому зараз це мій маленький пет-проект, з яким потім звернусь до комунальників, а раптом щось вигорить і вони змінять дизайн?)

Я створила опитування, аби зрозуміти які є проблеми та як мають виглядати нові платіжки. Пройти його можна за посиланням:

forms.gle/hGTyb4QFY2cCna7h8

А як пройдете — поділіться, будь ласка, з рідним та друзям, а ще можете пройти його разом з бабусями та дідусями) Думаю для них це буде дуже актуально)

Дякую!)

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Ви б сегментували аудиторію опитування, бо кожний муніципалітет має своїх дизайнерів і в Київі смак та хист дизайнерів може бути гірше ніж у Харкові і навпаки

Ненавижу конторы, которые до сих пор забивают бумагой почтовый ящик. Уже везде, где мог, отказался от рассылки бумаги и поставил отправку счетов на мыло

Залишились великі супермаркети які друкують чеки не залежно від нашого бажання відмовитись.
Хоча по законодавству чек у паперовому вигляді давно не обов’язковий

Опитування мабуть не за адресою. Тут абсолютна більшість (якщо не усі) платять онлайн.
Я особисто не пам’ятаю як взагалі ті рахунки чи квитанції виглядають.
Мабуть цільова аудиторія літні люди. Хочете щось дізнатись про їх потреби? Завітайте до відділення Укрпошти у час сплати комунальних послуг

Угу в мене в приват24 3 адреси «де я живу» — борги по них «розкидані». Чого не приходить заборгованість від управляючої компанії ніхто не може може пояснити хоча бухгалтерша божиться що передає — вгадайте де у мене заборгованість постійно 😂 З цього року «прорізався» домофон — 4 роки не було, а тут раз і пришестя ... Автоматизація бардака дає автоматизований бардак, квитанції чи онлайн — не туда воюєте ...

Краще як раніше бамажка та черга на Укрпошті?
У мене доречі не було жодних проблем із платіжками у трьох різних містах

Укрпошта наше фсьо — позбавляєте пенсіонерів останньої радості в житті ...

С дизайном квитанций все в порядке.

Підписатись на коментарі