Talents on AI Hackathon пройде 12-14 травня 2023 року в Києві
Майже тиждень тому в Україні нарешті офіційно запрацював ChatGPT!
У січні наша команда запустила @chat_openia_bot, який використовував API openai і був доступний українцям без реєстрації. За цей час ми обробили більше 200 000 запитів, більше 600 людей додалися у телеграм групу Open AI Early Adopters. Ми пишаємось тим, що дали можливість українцям «стартувати» із ChatGPT без затримки, разом з усім світом.
Серед учасників нашої спільноти є як вже досвідчені професіонали, так і новачки, які тільки почали розбиратися із можливостями технології. За останні півроку відбувся технологічний прорив, з’явилися декілька сервісів, що докорінно змінюють правила гри. Інерція мислення іноді заважає тим, хто давно займається розробкою у сфері АІ. Тому з’являються шанси проявити себе і у тих, хто дізнався про дата сайенс та машинне навчання тільки зараз.
Майже кожний четвертий українець втратив роботу внаслідок війни. І це шанс знайти себе у новій якості.
«У мене серце обливається кров’ю, коли я, розмовляючи із барменом чи кальянщиком, дізнаюсь, що він є випускником вишу, магістром. АІ — це реальний інструмент для того, щоби такі люди могли розкрити свій потенціал» — говорить Станіслав Под’ячев з tonai.app, спів-організатор хакатону.
Разом із тим, українські компанії, що зрозуміли переваги AI, готові платити спеціалістам по декілька тисяч доларів, аби не відставати від конкурентів. І такі витрати нормальні, тому що підвищують ефективність бізнесу в рази, дають можливість продавати більше і виходити на іноземні ринки.
Хакатон — це унікальний шанс поєднати розробників та компанії в одному часі та просторі. Шанс знайти роботу для спеціалістів різного рівня. А для компаній — сформулювати свою проблему в якості челленджа і за помірні призові отримати готові продукти, які вирішують саме їхній біль. Також компанія, підтримуючи хакатон, демонструє свою інноваційність та розуміння актуальних трендів.
«Ну і простими словами: зарплата спеціаліста, наприклад 2000 доларів. Компанії їх потрібно троє. Рекрутери беруть півзарплати — це 3000 дол за трьох людей. Чому б не виставити приз хоча б 2000 дол і попутно не прорекламувати свою компанію?» — продовжує Под’ячев.
Формат хакатону — це чудовий спосіб створити платформу для співпраці широкої аудиторії технічно підкованих людей, які захоплюються використанням АІ, та спонсорів, що зацікавлені у створенні нових ідей, продуктів і послуг. Тож наша місія — створити умови для об’єднання талановитих розробників, підприємців та експертів, створюючи середовище для співпраці для сприяння інноваціям та підприємництву.
Геніальні ідеї не завжди лежать на поверхні. Зараз ми активно шукаємо співорганізаторів, які зацікавлені в підтримці хакатону. Спонсори матимуть можливість поспілкуватися з талановитими учасниками, що здатні показати дійсно цікаві кейси пов’язані з АІ, а також зможуть продемонструвати свою відкритість до інновацій та розвитку української та світової технічнологічної спільноти.
До речі, пам’ятаєте приклад Netflix? Компанія починала свою роботу як сервіс прокату DVD. І, напевно, Netflix би чекала така ж доля як і їхнього найближчого конкурента Blockbuster, які не змогли витримати конкуренцію і в 2010 розорилися, якби компанія вчасно не звернула увагу на сучасні технології. На тлі появи стрімінгових сервісів, на кшталт YouTube, у 2007 році Netflix запустили свій стрім-сервіс і точно не прогадали))
Talents on AI Hackathon дасть можливість охопити три важливі аспекти:
- Отримати корисні контакти та розказати про роботу своєї компанії: ментори матимуть можливість спілкуватися з учасниками, а члени жюрі — оцінювати проекти.
- Хедхантінг: спонсори та партнери можуть знайти та найняти найкращих спеціалістів серед учасників.
- Глобальна місія: можливості української АІ-спільноти і розвиток України.
В одному з подкастів Чамат Паліхапітія (SPAC sponsor, founder and CEO of Social Capital) сказав: «Люди та людина, яка винайшла холодильник, заробили гроші. Але більшу частину грошей заробила компанія Coca-Cola, яка використовувала холодильне обладнання для створення імперії. Але Coca-Cola ще не створена, і це компанії, які справді збираються монетизувати великі мовні моделі».
Ми віримо, що наш хакатон має потенціал стати справді трансформаційною подією, і ми будемо раді побачити неймовірні ідеї та проекти, які з’являться на його основі. Якщо ви зацікавлені у спонсорстві або партнерстві, зв’яжіться з нами за адресою [email protected].
Змінюємо світ разом!
Немає коментарів
Додати коментар Підписатись на коментаріВідписатись від коментарів