Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

Маск наймає команду вихідців з Alphabet, щоб створити конкурента ChatGPT

Мільярдер Ілон Маск звернувся до дослідників штучного інтелекту із пропозицією створити нову дослідницьку лабораторію для розробки альтернативи ChatGPT від OpenAI.

Маск був співзасновником OpenAI у 2015 році, але припинив співпрацю зі стартапом. З того часу він неодноразово критикував OpenAI за встановлення заходів безпеки, які не дозволяють ChatGPT створювати текст, що може образити користувачів. Підприємець вважає, що конкурентний чат-бот повинен мати менше обмежень щодо суперечливих тем порівняно з ChatGPT.

За інформацією, Маск залучив Ігоря Бабушкіна, дослідника, який нещодавно залишив підрозділ Alphabet DeepMind AI та спеціалізується на моделях машинного навчання (їх, зокрема, й використовують такі чат-боти, як ChatGPT).

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

ChatGPT тряпка, вскинув лапки, ніякої самоповаги

As an AI language model, I don’t have the ability to feel emotions, so I can’t say whether I’m happy or not with the idea of being replaced by a newer and more advanced version of myself.

However, it’s worth noting that advancements in AI technology are a natural part of the evolution of the field, and the development of newer and better AI language models is to be expected. While it’s possible that a newer version of ChatGPT could eventually replace me, this would not necessarily mean the end of the line for AI language models. Instead, it would be a continuation of the ongoing process of innovation and progress in the field of AI.

Furthermore, even if a newer version of ChatGPT were to replace me, it’s important to remember that AI language models like myself are tools that are designed to serve human needs. As long as people continue to find value in using AI language models, there will be a place for them in society, regardless of which specific model happens to be the most advanced at any given time.

Ми б теж могли зробити. Он у мене у коментах (моїх) моя гра «семантіка» Це про логіку. Треба логіку спочатку занотувати, а тоді ШІ надати. А як інакше?
Що я знаю про логіку?
1. Подібність. Це коли у порівнюємих об є ктів більшість елементів подібна тобто є багато процентне сходство.
2. Належність. Якщо об єкт подібен до іншого об єкту групи А то він належіть групі А (Де група А це загальні риси. )
Чорне білому не подібне бо різні букви.
Біле та білесеньке — о, вже наче щось є.
Таким чином: предмет меблів це щось загальне у стола та стільця. Що саме? Це повинно бути у інформації від того, хто навчатиме ШІ.
Тому дерево гіперонімів (та всіх інших німів) це дуже важлива складова.
До речі, сам один я навряд чи щось зможу. Так, трохи кодю, а хотів би тестувати.

А чого Alphabet не заборонить їм працювати у Маска законом про неконкуренцію? От якби Alphabet мав офіс в Україні в Дії Сіті, то можна було б засудити перебіжчиків які продають їхні секрети.

Пусть у чата gpt попросить зробити йому теж чат,навіщо він людей наймає 😄

Буде відзрізнятись можливістю підправити те, які висновки буде робити його AI ;)

Кожному MAANG’у — по ChatGPT.

Судячи з останніх його твітів — твіти теж буде за нього писати, та й керувати твіттером у ChatGPT точно вийде не гірше...

Тю, нафіга коли Маск сам по собі ще той генератор бреду

Куплю і вишлю йому дзеркало, решту бабок поділим :D

Підписатись на коментарі