Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Як Джин тільки міжнародний та безкоштовний?

Вже деякий час слідкую за таким ресурсом як MiraJobs.com.
Виглядає як черговий клон Джина — анонімний пошук роботи, тільки назви трохи банальна як на мене (бо «йобс» ;) ).

Пишуть що заснований вихідцями з Amazon та Microsoft на волонтерських засадах і тому проект повністю безкоштовний («100% free, no obligations associated»).

База профілів відкрита — mirajobs.com/search — схоже що більшість кандидатів з US, Canada та «сонячної країни».

Бачу що потроху крутять контекстну рекламу — це типу такий product-market fit? :)

А якщо серйозно то хтось користувався вже? Особливо цікавить Канада та Штати, ну і Європа також.

👍ПодобаєтьсяСподобалось2
До обраногоВ обраному1
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Маю там кілька профілів (BC, Canada), періодично пишуть рекрутери

В мене також, тримаю більше на випадок якщо недай боже зачепить хвиля layoffs. У нас тут зараз ніхто не може бути впевнений що не втратить роботу, тому мати кілька активних engagements то є добре, на всяк випадок. Рекрутери не ображайтесь :)

При реєстрації питають чий Крим :)

Whose is Crimea?
We noticed that you might be related to a region involved in an ongoing war between Russian Federation Russia and Ukraine Ukraine. At Mirajobs, we condemn in the strongest possible terms Russia’s unprovoked, unjust and illegal invasion of Ukraine, a sovereign and democratic state. Because of that, we reserve the right to refuse service to any job seeker or recruiter who supports the invasion. To indicate your position on this issue, please answer the question below. Your answer may be shared with the public.

Я все розумію, але як же Freedom of Thought (conscience / belief) ? Типу яка ваша справа що я думаю, головне що я роблю, чи як?

Думати можете, що хочете, але заперечувати міжнародно і офіційно визнані речі нормальна людина всерйоз не буде.

To my surprise, there is actually no freedom of thought in the Constitution of the U.S.:

brill.com/...​/2-3/article-p192_192.xml

Freedom of thought is not directly protected as a right in the United States. Instead, US First Amendment law protects a range of rights that may allow thoughts to be expressed...

Tomu taki pytannya — tsilkom OK.

Пишіть у ЛС, кому треба підказати правильну відповідь

Хлопці молодці, особливо зараз коли ідуть хвилі скорочень, добре мати «План Б»

US, Canada та «сонячної країни»

Что за країна така?

Що мені відповів ChatGPT:
«Україну називають сонячною країною. Це пов’язано з тим, що Україна має достатньо високу кількість сонячних днів на рік. Зокрема, на південному заході країни щорічно більше 250 сонячних днів, а на заході — більше 200. Це робить Україну однією з найсонячніших країн у Європі.»

Але я йому не вірю. Я одразу подумів про Індію, але справжня відповідь теж цікавить

Певно мова про Японію? Її зазвичай назвають країною де сходить сонце.

це так, просто ніколи не чув про девелоперів з Японії, вже радше Китай

Точніше по факту через Японське спрощення, а також багато Китайських та Європейських перетворень Японія і так перекладається як «Країна де сходить сонце»

Был еще вариант Северная Корея, там живет «солнцеликий».

Так це ж коричнева країна! Боженька не просто так помітив цю країну та людей таким кольором :-)

Дуже давно зареєструвався й відмовився із-за відсутності можливості глянути вакансії одразу

www.whois.com/whois/mirajobs.com
www.similarweb.com/website/mirajobs.com

Зараз є, але з’явились ймовірно у лютому 2021 року (архів).

Я на Mirajobs реєструвався раніше й на той момент були обмеження у перегляді списку вакансій.
Ще є сайти, які при спробі, переглянути список вакансій, перенаправляють на реєстрацію й створення профілю, зазвичай від таких сайтів відмовляюсь.

Реклама детектед

Підписатись на коментарі