Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

Чому я обрала українську компанію, живучи в Польщі

Привіт! Мене звати Валерія, і я вже близько року працюю UI/UX Designer в продуктовій IT компанії Universe, яка входить в екосистему бізнесів Genesis.

Останнім часом я проживаю у Польщі. Раніше я працювала у фінтех-стартапі, а до цього була фрилансером. Близько року тому я влаштувалася в українську компанію як один з перших ремоут-працівників.

У цій статті розповім про пошук роботи, чому обрала українську компанію, знаходячись у Польщі, і до чого варто бути готовим кандидатам, адже сьогодні велика кількість українських компаній наймає за кордоном.

Як проходив пошук роботи

Це майже завжди стресовий процес, особливо для junior-спеціалістів, адже ринок ними переповнений. Але на той момент я була максимально підготовлена до цього. У мене було хороше портфоліо з проєктами, якими я пишаюся навіть зараз, гарне CV та дуже багато мотивації!

Я писала як польським компаніям, так і українським. Але мінус польських компаній для мене в тому, що вони відповідають дуже повільно: на відповідь можна чекати тижнями, а то і місяцями, на відміну від українських бізнесів. Наприклад, мій теперішній роботодавець відповів мені на наступний день, все дуже швидко закрутилось. Загалом роботу я знайшла за 2 тижні.

Усього я відгукнулась на вакансії близько десяти разів, отримала два запрошення на інтерв’ю та два офери: один до дизайн-агенції, а інший — в продуктову компанію. Я взяла собі кілька днів, щоб подумати та вирішила прийняти другий офер, через те що там було більше переваг.

Також я була вражена тим, як круто та швидко проходили інтерв’ю: з моменту першого контакту з компанією і до пропозиції вийти на роботу пройшло трохи більше ніж тиждень, попри те, що в мене було три інтерв’ю і тестове завдання. Адаптація в компанії також пройшла дуже швидко.Через два тижні я влилася в робочу атмосферу, а через місяць вже розуміла, як відбуваються всі процеси в компанії.

У Варшаві є офіс компанії, яким я наразі не користуюся, адже є умова: 50% відвідування. А я більше люблю працювати з дому, саме тому з колегами тут я теж не зустрічаюся. Інколи приїжджаю до Києва.

Плюси та мінуси співпраці з українським роботодавцем

Плюси:

  • 100% україномовний колектив. Якщо у вас погана польська, а тим паче англійська, то роботу за кордоном буде знайти складно. Хоч я досить добре говорю і тією, і тією мовами, але для мене було важливо спілкуватись зі «своїми» людьми, я розуміла, що як продуктовий дизайнер буду так швидше рости.
  • У вас є всі ті ж самі плюшки, як у працівників в Україні: компенсація курсів англійської, бюджет на курси за спеціальністю, компанія видає техніку (у моєму випадку це Macbook) для роботи або ж компенсує 60$ на амортизацію вашої техніки. Ну, і офіс у Варшаві теж є, ви обираєте самі — ходити до нього, або бути повністю на ремоуті. Якщо хочете переїхати до Варшави або Лісабону, то допомагає з релокейтом.

Мінуси:

  • Після того, як компанія відкрила офіс у Варшаві, зʼявилась можливість офіційного оформлення документів у Польщі і допомоги з цим.

На що варто звернути увагу

Головне, на що треба звернути увагу, — це те що в Польщі компанії можуть довго відповідати, а сам рекрутинговий процес може затягнутись на місяці. Це нормально — зробити тестове і чекати відповідь 10 днів. А потім ще стільки ж на інтерв’ю. В Україні ж все набагато швидше. Зважайте на це, коли шукатимете роботу в Польщі.

Другий важливий момент — це знання мови. Якщо ви не впевнені у своїй англійській, то знайти роботу буде набагато складніше. Хіба що ви потрапите в компанію/ агенцію, де не треба напряму спілкуватись із замовником. Після початку війни таких можливостей стало значно більше.

І третій момент, який більше стосується плюсів Польщі: ні для кого не секрет, що заробітна плата в дизайнерів тут вища. Але тут ще багато залежить від компанії та проєкту. Проте останнім часом я бачу таку тенденцію, що Україна не дуже й відстає за цим критерієм від Польщі.

Про те, як налаштована робота

З початком коронавірусу багато компаній перейшли на ремоут, а тим паче IT. Я стала розвиватись в дизайні з початком пандемії, бо зрозуміла, що цей момент не можна втрачати. Через те, що я довгий час була фрилансером і ніколи не працювала в офісі, то навіть не розглядала можливості гібридного формату роботи, або ж 100% роботи з офісу. Також багато моїх знайомих з IT-сфери говорять про те, що не повернуться до повноцінної роботи в офісі.

Саме тому компаніям треба підлаштовуватись. Адже правда така, що людина, яка любить та цінує свою роботу, а ще і горить проєктом, буде відповідально ставитись та добре працювати з будь-якої точки світу, в будь-який зручний для неї час.

Тут хочу підмітити важливий момент: комусь важливо мати можливість працювати з офісу. І це нормально, навіть дуже круто, якщо офіс крутий та комфортний. Я була кілька разів у нашому офісі в Києві та залишилась під нереальним враженням від нього. Чого тільки варті безкоштовні обіди та вид з вікна на Поділ.

Але звичайно ж, у компаній можуть бути обмеження для ремоут працівників. У нас це, наприклад:

  • залишатись в ± 3 таймзонах від Києва та бути на звʼязку 5 визначених годин на день. І якщо щодо першого ще можна подискутувати, то з другим я повністю погоджуюсь, бо можливо буде потрібна термінова комунікація з колегами, щоб не затримувати розробку;
  • звісно, в нас є обов’язкові дейліки, де кожен розповідає, яку саме таску робить та чи є якісь блокери. Цього абсолютно вистачає, щоб розуміти, що все йде за планом. Переносимо щоденні мітинги тільки за згоди всіх, хто працює на проєкті.

Ще хочу сказати про важливе — тайм-трекери, чи подібні види «менеджменту» для ремоут-працівників. З цим я зустрічалась, на жаль, на попередніх роботах. Яка різниця, скільки людина витрачає часу на таску, якщо вона добре та вчасно виконана? Краще годинку піти погуляти, щоб освіжити думки, ніж сидіти клацати по клавіатурі для тайм-трекера, взагалі без будь-якої ефективної роботи для проєкту.

Тож який висновок я можу зробити: чим більше обмежень в компанії щодо ремоуту, таких як гібридний формат, тайм-трекери, чітка привʼязка до часу або місця роботи, тим менше хочеться йти туди працювати, адже це сприймається як певний рівень несвободи та недовіри. Крім того, завжди знайдеться компанія, яка має протилежні підходи до менеджменту. Тому головна рекомендація від мене — шукати менше контролю, а більше довіри.

Британські вчені вважають, що за ремоутом майбутнє, і я з ними повністю погоджуюсь :)

👍ПодобаєтьсяСподобалось9
До обраногоВ обраному1
LinkedIn

72 коментарі

Підписатись на коментаріВідписатись від коментарів Коментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.

Хочу прокоментувати зі свого боку обговорення стосовно виплат. Я надала компанії інфо про український ФОП для оплати послуг . Для загального розуміння — такий сетап був моїм рішенням, ну і я несу за нього відповідальність.

Я відредагувала статтю і прибрала в ній всі податкові нюанси, щоб не популяризувати такі підходи і не кидати тінь на інших, бо це була моя відповідальність. Мені справді прикро, що я це лишила у статті, яку багато з вас побачили

Дякую, що звернули увагу на це

Я надала компанії інфо про український ФОП для оплати послуг . Для загального розуміння — такий сетап був моїм рішенням

А генезис принял у вас эти реквизиты и то, что вы являетесь налоговым резидент Польши никого не смутило.
Впрочем не удивительно, ведь у генезиса процесс найма как у фейсбука/амазона/гугла))

Для справки, ни одна из топовых украинских галер такого не позволяет, хочешь работать из Польши/Румынии/Португалии — будь добр оформляйся официально как имплои либо по местному B2B

Потому шо больше никуда не возьмут.
Можно не читать.

Спільното, підримаймо військових донатом: потрібні рації та прилад нічного бачення 👀

Захисники будуть вдячні за кожну гривню 🙌

📌 Посилання на банку: send.monobank.ua/jar/8QC9QqddQr

📌 Деталі та реквізити: dou.ua/goto/Tn65

На заметку авторке, идея для следующей статьи: «Почему я выбрала получать зарплату в крипте и быть официально безработной в ЕС: пять шагов к социалу».

По легальности с точки зрения законодательства Польши (и любой другой страны ЕС) — это тоже самое, но профита больше.

Не благодарите. :)

.pros
.cons

o_O

Це так будь-які вбудовані стилі DOU можна у пості використати?

Обожнюю креативність свого народу, але краще не робіть так :) Це порушення закону, якщо явище буде массовим, то це може мати не прогнозовані наслідки.

Насправді, польські компанії дуже цінують українок https://donpatriot.news/article/kompaniyi-polschi-pochali-konkuruvati-za-ukrayinok-zhinki-rozpovili-pro-prioriteti-u-vibori-roboti (особливо тенденція останнього року). І це зрозуміло: пашуть, як коні, нічого не вимагають (крім досвіду).
А що вітчизняні контори ? Тепер, найняти українку — велика удача для них (майже, як виграти джек-пот). Тому деяким потрібно серйозно задуматись, чи далі вертіти носом «ооо, знов резюме жинки, поставимо його на розгляд в самий кінець, лише коли не знайдемо чувака-лоха!» — і через це держава шалено втрачає свій інтелектуальний потенціал (що є особлив критичним для підтримки і відновлення економіки після війни)

Чергові фантазії, так званих феменісток.

В контрорах, де писали через 1-5 років : «Привіт. Ми розглянули ваше резюме, воно класне ».
Я :"А ви хто?".
Відповідь :"Так ви ж відправляли нам резюме пару років назад, ми зберегли його«.
Я: «А навіщо ? Я вже не програмую на технологіях, які були актуальні 7 років назад.».

Бо я не чоловік і мені байдуже, які права ви виборювали останні 100 років (це ваша справа). Особисто мої брати пішли на фронт (двоюрідний- вже другий раз) — і не сидять на ІТних форумах, щоб понити «нас не випускають, бла-бла-бла» , а дві племінниці вибрали військові спеціальності (слідство та кіберьезпека). Одну з них не те щоб за кордон не випускають, а за межі локації, де вона. Взагалі, кожен робить вибір сам.

я виборюю саме ті права, які потрібні мені, а не якомусь лівому челу, що хоче довести щось, незрозуміло що і навіщо

Якщо чоловікам теж буде байдуже на рівність, ви взагалі ніяких прав не матимете.

Бо вони боряться не за рівність. А за преференції, для себе, коханої. Щоб можна було у всьому винуватити несправедливий світ навкруги, та жити за його рахунок. І як вона пише нижче, їм начхати на всіх інших. Така у фемок вовча «справедливість»

Чувак, nothing personal, але якщо ти пишеш не з ЗСУ, то не тобі про обов’язки розповідати.

«ооо, знов резюме жинки, поставимо його на розгляд в самий кінець, лише коли не знайдемо чувака-лоха!»

З усіх жінок з якими я працював, десь 50% — круті спеціалістки, дуже класно доповнюють команду, жодних претензій.
А 50%, це трешак. Наймаються по принципу «ну треба ж сосисочний колектив розбавити», тут сісєчками потрясла, юбочку покоротше й ось вже співбесіду пройшла. Іноді й цього не треба, просто по факту того що жінка йдуть на поступки.
В реальному світі, на відміну від ваших фантазій, жінці простіше влаштуватись в айті, ніж чоловіку зі схожими скілами.
Тому я б на вашому місці, задумався щодо своїх професійних навичок, замість безглуздої думки «знов ці прокляті членоносці винні!»

так и запишем — не хочет платить налоги в стране налогового резидентства

а, это гинезис, тогда всё ясно, дальше первыой строчки читать нет смысла

Агов, ДОУ, ну це ж пропаганда криміналу і підстава для всіх тих, хто опинився у Польщі вимушено. Видаліть це може?

wezwać policję i urząd skarbowy

О фоп мій єдиний...

А взагалі стаття прославляє ремоут.
Не розумію до чого тут країна компаніїї

Там где-то была статья, где генезиз кичился «мы как фаанг». Наверное найм через офшор — это «фаанг» по версии генезиса

Мені трошки «крінжовою»? виглядає ця стаття
1) як би всі тут не любили модель ФОП з 5%, але скоріше за все ви податковий резидент Польщі і рекламуєте як зекономити на податках там реєструючись фопом в Україні — виглядає не дуже чесно.
2) плюси досить сумнівні. 100% україномовний колектив це мінус мабуть; допомагати країні можна просто донатами без мутних податкових схем; компанія видає техніку бо сама зацікавлена щоб вся конфіденційна інформація зберігалась на корпоративній техніці.
3) виглядає як якийсь антіпіар Генезиса: крім того що маючи офіс в Польщі компанія співпрацює з податковими резидентами Польщі через українських ФОПів, ухиляючись від платежів з роботодавця, та ще і специфічний підхід до укр співробітників які переїхали до Польщі: хочеш бути офіційно офрмленим в польському офісі компенсуй свій податок а може щей платежі з роботодавця?
4) взагалі якщо у вас не зіркова зп а в рамках 120000 злотих, то виглядає що (120к*12%-3600)/120к=9%. Тобто з зп десь 2200$ в міс Польща пропонує платити 9% податків і надає за це вам всі польські соціальні гарантії? але я не дуже експерт якщо чесно в польських соц гарантіях.

якщо просто про податок — 9%. Але фактично з зарплати десь 30% утримань і ще десь 20% нарахувань для роботодавця. Різниця дуже суттєва у порівнянні з українським фопом.

Якщо відкрити фоп в Польщі, то 15% податку разом із соц внесками для ІТ, і працюєш спокійно. Роботавець додаткових витрат не має

Можна перекладати статтю польською і надсилати у варшавську податкову.
Майже ідеальне щиросердне зізнання.

100% україномовний колектив. Якщо у вас погана польська, а тим паче англійська, то роботу за кордоном буде знайти складно. Хоч я досить добре говорю і тією, і тією мовами, але для мене було важливо спілкуватись зі «своїми» людьми, я розуміла, що як продуктовий дизайнер буду так швидше рости.

Kurcza, це нагадує росіян, які створюють анклави по всьому світу, і не бажають вливатись в місцеве оточення.

Ну можно понять, польский так-то крайне трудный язык. А английский так и вообще не обязателен в ит

o kurde! / o kurwa! / o kurcze! — спробуй розберись як правильно і в чому відмінність?

Два последних можно точно произносить каждое утро, вспоминая что работаешь в украинском гинезисе, живя 5 лет в Польше

o kurde! / o kurwa! / o kurcze!

Bogusław Linda завжди вистачало одного варіанту

чому? там нічого складного, вся різниця — в дозволенності використання, це як слово «блін» і його міцний аналог з буквою я в кінці. «Kurw@» - це відповідник слова бл*, а o kurde і o kurcze — це аналог «блін» або «от халепа», та й усе

Блін, бляха, бл*ядь, бл*ть, бладж? :)

ахаххахахах, ви серйозно? якщо це не сарказм,то jezyk українець/українка може вивчити за рік, особливо, якщо буде спілкуватись з носіями мови.

Ну я специально добавил про опциональность английского в ит, чтобы более явно намекнуть на постиронию)

А авторка комусь чимось зобов’язана? Захотілося їй — і влаштувалася в Україні. Це ж добре, що їй подобається українське оточення (навіть незважаючи на таких душніл, як ви, хе-хе)

так так а ви ідіоти платить за неї податки)) хахаха бо вона бідна та нещасна

Податки — окреме питання, звісно

(sarcasm)
та що ви з цими податками причепилися, а ви бачили оті ідеальні рамки — зелену та червону на розділі плюсів-мінусів???
та це ж прорив контенту, ще не було такого на доу.. вау.
(/sarcasm)

Нагадаю, що платити податки в Україні, проживаючи 5 років у РП, трохи дивно і не зовсім законно.
Що до укр компаній, якщо це не гіганти з топ 5, то тримайтесь подалі.

якщо це не гіганти з топ 5, то тримайтесь подалі

— ви працюєте в піар-відділі топ-5 галер?

Що до укр компаній, якщо це не гіганти з топ 5, то тримайтесь подалі.

Навпаки — якщо це ерат, жлобсерв і т д — тримайтеся подалі.

а де саме в Варшаві офіс у вас?

Робота з українським менеджмент-стайлом та на українську галерно-корпоративну-культуру?Never again :D
Цікаво, яка порядна компанія може працювати з ФОП-ом, який вже 5 років податковий резидент іншої країни, згадав — українська.

Чому я обрала українську компанію, живучи в Польщі

бо не маєш потреби в отриманні карти побиту під умову о праці..

мені здається я бачила щось що усім зі статусом Укр будуть давати карту побиту на рік без підстав

мені здається я бачила щось що усім зі статусом Укр будуть давати карту побиту на рік без підстав

Це вже відмінили.

Рodatek dochodowy od osób fizycznych нараховується на всі доходи фізичних осіб,

Тобто ви сплачуєте податок на доходи фізосіб в Польщі?

В моєму випадку, цим всім займається компанія. Мені допомогли відкрити ФОП в Україні, бухгалтер кожен квартал платить податки з мого рахунку.

Тобто ви працюєте через укр ФОПа, і ще сплачуєте податки в Польщі?

Автор, швидше за все компанія не платить за вас податки в Польщі а обмежується сплатою 5% в Україні.
І цим ви ухиляєтесь від сплати податків в Польщі (за що є кримінальна відповідальність).

А враховуючи що

У Польщі я мешкаю вже понад п’ять років.

ви не відмажетесь тим що переїхали через війну.

Видаліть це не подобство, ви дискредитуєте українців, не хотілося щоб хтось з-за кордону це читав.

Я правильно розумію, причина лише в тому, що у Польщі хайрінг процес повільний? Oh Jesus...

всі польські фірми сплачують податки за працівника повністю

Жодної такої не знаю. Якщо в Польщі називають компенсацію за виключенням VAT net, це ще не значить, що всі інші податки компанія теж оплачує.

Підтверджую, фопи самі платять, здают декларації, та слідкують за строками. Компанія не просто туди не лізе, вона боїться, що податкова може допомогу у веденні фоп, трактувати як трудові стосунки, і тоді велкам на прогресивну шкалу і повний ZUS

Виплата заробітної плати приходить на українську картку. А оскільки після початку повномасштабного вторгнення здійснювати операції в доларах відразу не можна, ви трохи втрачаєте на курсі. Але це не критично.

По якому курсу?

Згідно статті про умови роботи в Genesis:

Наши специалисты много работают — в среднем это 10-11 часов.

Ви також працюєте у середньому 10–11 годин в Genesis?

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Дівчина вирішила повторити досвід москалихи з Естонії, котра кічилась рашен фопом, а потім була департована. Мадам, не будьте дурою, видалить це...

Тут надо не статью удалять, а мадам

Отримуєте компенсацію в гривнях, а вже 5 років як живете в Польші? Як таке можливо?

Так ти можеш відкрити рахунок Wise/Payonere і отримувати туди гроші. Податки не платити взагалі. Тут щось схоже:)
Тобто звичайне ухиляння від сплати податків)

Підписатись на коментарі