Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

«Я звалив як криса»

Не слідкую за стендапом але сиджу регулярно в укртві і на днях розгорівся срач що почався з цього:

mobile.twitter.com/...​tatus/1631567309633355777

і була пушбек реакція

mobile.twitter.com/...​tatus/1632433807327387652

хз, думки, мненія? (На фоні статті про повернення талантів взагалі рівні зашкалюють)

👍ПодобаєтьсяСподобалось1
До обраногоВ обраному0
LinkedIn

Найкращі коментарі пропустити

Стендапера не цікаво обговорювати, то якесь дно. А от цікаво що пан Скрипін, сам будучи не не фронті, і який я думаю ніколи там не буде бо професія така (важлива для держави), щось комусь закидає про «борг державі». Це імхо лицемірство.

Ну звалив та звалив. Це його життя. Не треба було це афiшувати в такий формi. Я би сам звалив як би була можливiсть. Не бачу сенсу «героїчно» сидiти тут ховаючись вiд повicток. Це не життя.

— Тікати від небезпеки — це цілком природня реакція.
— Примусово наражати людину на небезпеку — це не тільки аморально а й протизаконно. Наприклад навіть військовополонених не можна використовувати для розмінування. Не можна ставити арту у місті, прикриваючись цивільними. Це закони війни (хоч Парашка ними нехтує).
— Не кожна людина здатна робити що завгодно. Наприклад бути хірургом, чи працювати на м’ясокомбінаті. Дехто від такого може просто збожеволіти.
— Бути чоловіком, на жаль, не завжди гарантує «сталеві нерви» і можливість бути пожежником, альпіністом чи воїном. Так само як бути жінкою не означає неможливість бути сміливою.
— Якщо вибір стоїть: втекти від постійного стресу і врятувати психіку чи збожеволіти і скоїти суїцид — то будь-яке життя варте порятунку. А власне життя — тим більше.
— Якщо втік — то нема чим пишатися. Врятував себе — на більше не вистачило хоробрості. Роблю що можу.
— Так — війна це катастрофа. На війні нема переможців — переміг той, хто вижив. Потрібно бути вдячним тим, хто ціною свого життя зупиняє цю катастрофу і тим самим рятує інших.
— Бути подалі від війни — це бажання здорової людини. Розвинуті країни роблять усе — аби війна не прийшла до них.
— Людина живе не заради царя, держави чи Бога. А щоб пройти свій шлях і знайти щастя. Ніхто не має бути позбавлений права на щасливе життя.
— Війна то взагалі не засіб вирішення будь-яких проблем. Бо на війні у першу чергу програють обидві сторони. Вони втрачають найцинічніше: людське життя! Ніякі території, чи питання хто правий а хто — ні цього не коштують! Інакше можуть думати лише тирани, якім начхати на чуже життя.
Кожен робить свій вибір: якщо готовий захистити інших — то слава тобі та подяка. Не важливо чоловік чи жінка. Якщо не здатен витримати — рятуй хоча б себе.

На пикабу уже во всю фапают на этого пациента. Как по мне, за это нужно давать срок и/или лишать гражданства. Свалил это одно, а то, что он там несет, оскорбляя нацию это совершенно другое. И главное, третье — он фактически помог свинопротивнику в информационной войне, пользуясь медийным положением. Уж не представляю как себя должны чувствовать родственники погибших и отдавших свою жизнь, когда такая медийная дырка растуляет свой рот.

двояке.. з одного боку ну сказав чувак реально про себе правду не ховаючись.. то вроді і ок .. з другої, як дебіл, імхо спалив за собою мости на повернення додому.. бо ті хлопці що «зробили вибір» можуть і не забути(або побачити пізніше... )... ну і зараз ще пару тижнів похайпує на скандалі., а потім і на кар’єрі публічної особи намалюється жирнюча така крапка.. бо публіка не любить коли їй в обличчя кажуть шо «ви всі дибіли., а я кросавчег» бо виглядає це саме так..

Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

А у тех, кто не свалил — подгорают пердаки

Естественно, подгорают. Из-за этого клоуна власти уже грозятся закрутить гайки с выездом еще сильнее. Вот так вот поднасрать своим согражданам — это постараться нужно.

вже закрутили. музичні коллективи відміняють концерти в інших країнах. один за одним

От тільки на ДОУ ще цього не обговорювали

Ну звалив та звалив. Це його життя. Не треба було це афiшувати в такий формi. Я би сам звалив як би була можливiсть. Не бачу сенсу «героїчно» сидiти тут ховаючись вiд повicток. Це не життя.

Мое мнение — мудак редкостный. Из-за него теперь закрутят гайки еще больше и выехать станет еще сложнее.

а ті що загвинчують гайки — мудрі люди, Л — логіка

Из-за него теперь закрутят гайки еще больше и выехать станет еще сложнее.

Сумнівне твердження. «Гайки» підкручують увесь час з моменту військового стану, достатньо подивитись на кількість постанов КМУ «Про затвердження Правил перетинання державного кордону громадянами України»:

  • № 166 від 28.02.2022
  • № 179 від 01.03.2022
  • № 264 від 12.03.2022
  • № 383 від 29.03.2022
  • № 399 від 01.04.2022
  • № 411 від 05.04.2022
  • № 615 від 20.05.2022
  • № 661 від 10.06.2022
  • № 992 від 02.09.2022
  • № 1044 від 10.09.2022
  • № 1082 від 27.09.2022
  • № 1148 від 04.10.2022
  • № 1212 від 28.10.2022
  • № 1285 від 15.11.2022
  • № 69 від 27.01.2023
  • № 119 від 10.02.2023

Мені здається, скоріше «відкручують». Наскільки я пам’ятаю, ці постанови здебільшого додають винятків у загальне правило «чоловіки 18-60 не можуть перетинати кордон»:
— у одній постанові дозволили виїзд моряків
— у іншій постанові дозволили виїзд авіаційних працівників
— і тд

Якщо кортко — по різному. Безумовно, є тенденція на розширення тих хто може виїздити. Але є й інші приклади. В перших постановах КМУ, які дозволяли виїзд інвалідів — була справка МСЕК, через деякий час її прибрали зі списку необхідних документів та замінили на пенсійне посвідчення. Сравка МСЕК цікава тим — що вона містить мало інформації та не стандартизована (принаймні навіть в інтеренеті можна знайти багато різних видів та форматів). Як результат періодично лунали випадки купівлі/підробки.

До справжнього дна цьому пацану далеко
Справжнє дно гастролює по Європі з оцимо
www.youtube.com/watch?v=oNGPul1ck44
І нічого, їм же можна, вони ж артісти!

Тут хоть смішно (конкретно цей номер не дуже, але в основному норм) і без мату. Єдина їх провинна в тому що друзі Зелі і не на фронті.

А цього пацана бачили?
www.youtube.com/watch?v=pO0akYT9dco

Перше ж відео, нічого спеціально не вибирав. Рівень камеді клаба.

Рівень камеді клаба.

це добре чи зле? Бо я не в темі

www.youtube.com/watch?v=pO0akYT9dco

Ну ось чим воно краще умовної інстамамки чи камеді клаба? Чим фанати цього дауна кращі фанатів умовної інстасамки чи камеді клаба? Тільки тим що треш контент і тупі жарти на українській а не на російській?

Нащо я переходив...

Зате на українській мові. Зрозуміти, простити, і героя дати. Всім трьом.

Ідіот. Це все що можу сказати.

На пикабу уже во всю фапают на этого пациента. Как по мне, за это нужно давать срок и/или лишать гражданства. Свалил это одно, а то, что он там несет, оскорбляя нацию это совершенно другое. И главное, третье — он фактически помог свинопротивнику в информационной войне, пользуясь медийным положением. Уж не представляю как себя должны чувствовать родственники погибших и отдавших свою жизнь, когда такая медийная дырка растуляет свой рот.

А чего сам на пикабу сидишь? Не зрадник ли ти случаем?

Може він той самий герой, якого найняли слідкувати за рос пропагандою. Хтось же це дивиться щоб робити підбірки зашквару на Youtube.

Нащо? Це тільки додатково розповсюджує.

Так и надо распространять, но смотря что и в каком контексте — иначе как люди будут знать чему они противостоят и насколько свинорусы бесповоротно конченные фашисты, если не читать их кухонные разговоры? У нас память очень короткая- это главная наша слабость была во все времена. В информационной изоляции от свинарника низов начинает ошибочно казаться, что свинорус тоже может быть человеком. При правильной дозировке яд может быть полезен для вырабатывания иммунитета у населения, а то слабодухим со временем может показаться, что отдать унитаз за «мир» не такая плохая сделка.

А чего сам на пикабу сидишь? Не зрадник ли ти случаем?

Я періодично моніторю яплакал. Завдяки чому ще ввечері 18.01.2022 зрозумів що буде замес. На жаль, думав що все обмежиться черговим загостренням на Сході.
dou.ua/...​rums/topic/36194/#2354730

Как по мне, за это нужно давать срок и/или лишать гражданства.

Ось воно! Рішення, як врятувати ІТ. Замість незрозумілого бронювання — ІТшників, які відмовляються від мобілізації треба публічно позбавляти громадянства!
Гадаю такий підхід знайде велику підтримку серед народу: зманіжених, боягузливих задротів буде покарано! А ми завдяки цьому зможемо спокійно працювати (і може навіть не платити податки).

А ми завдяки цьому зможемо спокійно працювати

Ну если с тюрьмы работается лучше... ))

Про це треба в Софтсерва питати.

Звучит как очередная схема «как сьеб**ся».

Замість незрозумілого бронювання — ІТшників, які відмовляються від мобілізації треба публічно позбавляти громадянства!

публіний розстріли, інакше не вийде «повернутити таланти»

Гадаю такий підхід знайде велику підтримку серед

охлоса

ми завдяки цьому зможемо спокійно працювати

але прийдуть папізже

Мне подобные топики напоминают бабок у подъезда, которым лишь бы в кого-то пальцем ткнуть и орать: «Праститутка! Наркаман!»

Стендапера не цікаво обговорювати, то якесь дно. А от цікаво що пан Скрипін, сам будучи не не фронті, і який я думаю ніколи там не буде бо професія така (важлива для держави), щось комусь закидає про «борг державі». Це імхо лицемірство.

ну як завжди, є ті хто погоняли й ті — кого погоняли. Краще бути тим, хто погоняє

Ще є такий пан Подоляк, теж часто дає інтервью, що треба борг віддати державі. По обличчу а ж видно як він хоче все кинути і під той Бахмут рванути до хлопців, але важливі питання до нього як до радника президента стримують його. Дуже рішучий і максимально без компромісний, готовий хлопців потім оплакати під великим і красивим монументом.

під той Бахмут рванути до хлопців

просто залишу це тут dou.ua/...​rums/topic/42135/#2579369

Кosianchuk Dmitriy, а що трапилось, чому змінив ім’я на Green Dan? :) Стать, сподіваюсь, не змінив?

Вибачте, а кого обговорювати? Ви його контент бачили? Тупо жарти для дебілів з матами через слово, український камеді клаб. Ну да, зате патріотичні жарти (не завжди), і на українській мові. Яку користь суспільству несуть подібні, хм, артисти? Ось російському так, несуть, так як отпуляють український народ.

А то люблять у нас тут інстасамок всяких згадувати та інших руснявих треш блогерів/співаків/стендаперів, розповсюджуючи наратив що весь треш приходить із болот і ніби в Україні подібного контенту немає. Є, і він більш небезпенчий ніж руснявий так як розрахований на українську аудиторію. І не треба його захищати як тут роблять половина коментаторів.

А що стосується Скрипіна, все що йому можна пред’явити що він не воює. Все.

все це виглядає як спецоперація ще більшого затягування гайок,
що один бовкнув, те все розпіарилося, піпл зажадав справедливості,
по волє трудящіхся затягнули гайки, профіт

двояке.. з одного боку ну сказав чувак реально про себе правду не ховаючись.. то вроді і ок .. з другої, як дебіл, імхо спалив за собою мости на повернення додому.. бо ті хлопці що «зробили вибір» можуть і не забути(або побачити пізніше... )... ну і зараз ще пару тижнів похайпує на скандалі., а потім і на кар’єрі публічної особи намалюється жирнюча така крапка.. бо публіка не любить коли їй в обличчя кажуть шо «ви всі дибіли., а я кросавчег» бо виглядає це саме так..

хз, думки, мненія? (На фоні статті про повернення талантів взагалі рівні зашкалюють)

В частині де відверто сказав, що криса та втік — він відверто розповів правду про свою вчинки та думки. Більшість думає та робить так само тільки не може в цьому відверто признатись, часто навіть самому собі. Скрипін до речі теж не на фронті щось. Як і абсолютна більшість з коментуючих. Якщо що, то зараз йде набір в гвардію наступу, але більшість звичайно туди не подастся через «досить поважні» причини. Різниця між героєм топіку та іншими в тому, що герой за кордоном, а інші тут з ризиком бути мобілізованими.

Якісь крайнощі та бінарне сприйняття — або Бахмут, або чілити на узбережжі Португалії. Реальність така, що без надійного тилу і фронт посиплеться. Хтось має й донатити на блекбокси/спартани/байрактари. А то будемо як руzня — голі, босі із тактикою м‘ясних хвиль наступати з мосінками в касках дідов 1945 року випуску.

Хтось має й донатити на блекбокси/спартани/байрактари. А то будемо як руzня — голі, босі із тактикою м‘ясних хвиль наступати з мосінками в касках дідов 1945 року випуску

Якби на допомога Заходу, то вже були б голі-босі з десятком Байрактарів та парою десятків спартанів. Те на що надонатили — капля в морі.

Угу, а де взялись усі : дрони, бронежилети, тепловізори, дальноміри, евакуаційні автомобілі, супутникова розвідка, їжа, спідьне і ще багато чього. Звісно лейндліз має велике значення і без нього ніяк, та зовсім не лейндлізом єдиним.

Доречі, якщо не помиляюсь, герой топіка теж збирав на ЗСУ. І міг продовжувати збирати за кордоном. Не бачу ніякої великої різниці між ним і будь-яким іншим донатером.

Мабуть будь-який інший донатер не тікає з порушенням закону за кордон, бо йому некомфортно, не обзиває Україну Північною Кореєю, українців дебілами і крисами і т.д..

Якщо чесно не дивився весь потік думок комедіанта. Глянув тільки першу хвилину — все далі ясно було. До дебілів не додивився ((

Это всё можна сравнить с вишенкой на торте. Сам торт — арта, бмп/танки, огромное количество снарядов, ПВО и ещё куча всего дорогого, дефицитного и то что влияет на ход войны. Мавики и прочая мелочь влияет на безопасность использования всего вышепересисленного. Да, оно спасает жизни, но не выигрывает войну. И да, это не лендлиз, он так и не заработал пока, что хорошо.

Угу, а де взялись усі : дрони, бронежилети, тепловізори, дальноміри, евакуаційні автомобілі, супутникова розвідка, їжа, спідьне і ще багато чього. Звісно лейндліз має велике значення і без нього ніяк, та зовсім не лейндлізом єдиним.

Та до одного місця це все без арти
А снарядний голод був вже на самому початку війни

А без зв’язку, броніків, телевізорів. безпілотників просто супер? в мене товариш в ССО служить сказав що їм по суті видали автомати і сказали в яку сторону стріляти (причому він це без якогось негативу бо розуміє що в країні жопа). Майже все інше за рахунок пожертв. Ну і так як він в ССО то ще дали зв’язок який американці нашим дали. Тому казати що донати це таке собі це дуже тупо.

Дякую що виправив мене
Воно звісно доповнює! І з донатами краще (не забуваємо спонсорувати закупівлю екіпу та обладнання!)
Але не з голими руками йти на ворога ж
Якщо не мати своєї арти, ворог буде тримати наших на відстані(

Чомусь люди перебільшують значення вундервафль та применшують значення розхідників — автівок, рацій, коптерів, мінометів, кулеметів, тощо

Надонатити це не тільки скидатися на байрактари/спартани/супутники де суми все одно не дотягують до обсягів допомоги партнерів. Є ще 100500 невеликих зборів які без бюрократії, точково і швидко закривають потреби конкретної людини/підрозділу. Тепловізори, дрони, бронеплити, турнікети і тому подібне вже врятували безліч бійців

Все так. Сам доначу і всім рекомендую. Але, імхо, без західної арти нам сильно погано було б ще влітку. Вже мовчу про хімарси.

Окрім 3х десятків хаймарсів є ще розхідники чию вагу звісно можна списати, коли сидиш на кріслі вдома, але не коли сидиш в окопі.

Надійний тил — це армія безробітних, які не можуть влаштуватися на роботу без довідки з воєнкомату? Чи заробітчани, які опинилися в пастці «вільної країни» і сидять без грошей?

Так в армії зараз непогано платять ніби

як руzня — голі, босі із тактикою м‘ясних хвиль наступати з мосінками в касках дідов 1945 року випуску.

Иногда всё-таки полезно посмотреть что-то кроме телемарафона.

Взагалі не дивлюсь телемарафон, тільки мілітарний, Стерненко та Бєлєскова

Ну, милитарный, Блесеков и прочие связанные с ПЖ ничего такого вроде не говорят и наоборот агрятся на такое представление врага у обывателей. А вот Стерненко по качеству информации на уровне телемарафона, он мог.

Ну то ви мало схоже поплав дивились, мало мілітарку читали. в мілітарці це локальний мем «голі, босі, на передку». Та й вони завши підкреслюють важливість розхідників накшталт рацій та дронів, а не лише супутники, байрактари та спартани. Вундервафлі то все круто, але й рації з дронами не менш важливі

Де ж він під’їдатися буде? Вивчить мову і культуру країни перебування на такому рівні, щоб стендапити? Це неможливо.
Перейде на мову агресора, щоб там заробляти? Занадто велика конкуренція.
Тоді якого милого він плює в колодязь? Це, приміром, Кожаєв вимахується-вимахується, а за бажання може виїхати і почуватися не (сильно) гірше ніж у Києві, а така срань хіба все спочатку муситиме починати.

Молодец — был шанс, воспользовался

Коли бачиш слово стендап-комік чи інстаблогер, далі можна не читати, ясно, що якесь одноклітинне мудило

Цікаве узагальнення. Є такі люди як Сергій Ліпко, Василь Байдак, Антон Тимошенко. Погугліть
Може тоді і всіх юзерів на доу будемо до кожаєва узагальнювати?

Що це за мудило в цигейковій шапці і чому ми маємо на нього реагувати?

Я також готуюся тікати — бо інакше збожеволію.

Молоток, предлагаю бежать зеленкой через Руминию

Молоток, предлагаю бежать зеленкой через Руминию

Боюсь, що в такому випадку смертність може бути вища ніж на фронті.

Від стресу не сходять з розуму, хоча можна зловити птср в певних кейсах, але птср != божевілля. Якшо вам рілі фігово — не думаю, що комусь стане гірше від того, що ви виїдете подбавши про своє здоров’я. Ще може допомогти заблочити всі новини так щоб взагалі не отримувати негативу + переїхати в західні регіони, можливо і переїзд не знадобиться

Ще може допомогти заблочити всі новини так щоб взагалі не отримувати негативу

Я і так з початку війни майже не виходжу на вулицю і спілкуюся лише онлайн. Якщо втратити роботу — то можна просто вимкнути Інтернет і поступово божеволіти самому у квартирі.
Ніколи не думав що мені може бракувати інших людей і офлайн спілкування. Але зараз коли бачу як люди ходять по вулицях і живуть ніби нічого не сталося — якось дивно. Постійно здається що це «минуле», а якщо справді вийти на вулицю — то там пустеля, як у Фалаут. Або що ще у перші дні у мій будинок влучили, і я, як у «6 відчутті» не розумію що вже помер — радію що не відключають електрику, що не холодно ...
«Ігри розуму» бувають доволі неприємні, особливо коли цей розум замкнений в ізоляції.

мне вообще пох. Только сильно бесят эти дебильные тревоги, во время которых нужно покидать кафе и прерывать трапезу

— Тікати від небезпеки — це цілком природня реакція.
— Примусово наражати людину на небезпеку — це не тільки аморально а й протизаконно. Наприклад навіть військовополонених не можна використовувати для розмінування. Не можна ставити арту у місті, прикриваючись цивільними. Це закони війни (хоч Парашка ними нехтує).
— Не кожна людина здатна робити що завгодно. Наприклад бути хірургом, чи працювати на м’ясокомбінаті. Дехто від такого може просто збожеволіти.
— Бути чоловіком, на жаль, не завжди гарантує «сталеві нерви» і можливість бути пожежником, альпіністом чи воїном. Так само як бути жінкою не означає неможливість бути сміливою.
— Якщо вибір стоїть: втекти від постійного стресу і врятувати психіку чи збожеволіти і скоїти суїцид — то будь-яке життя варте порятунку. А власне життя — тим більше.
— Якщо втік — то нема чим пишатися. Врятував себе — на більше не вистачило хоробрості. Роблю що можу.
— Так — війна це катастрофа. На війні нема переможців — переміг той, хто вижив. Потрібно бути вдячним тим, хто ціною свого життя зупиняє цю катастрофу і тим самим рятує інших.
— Бути подалі від війни — це бажання здорової людини. Розвинуті країни роблять усе — аби війна не прийшла до них.
— Людина живе не заради царя, держави чи Бога. А щоб пройти свій шлях і знайти щастя. Ніхто не має бути позбавлений права на щасливе життя.
— Війна то взагалі не засіб вирішення будь-яких проблем. Бо на війні у першу чергу програють обидві сторони. Вони втрачають найцинічніше: людське життя! Ніякі території, чи питання хто правий а хто — ні цього не коштують! Інакше можуть думати лише тирани, якім начхати на чуже життя.
Кожен робить свій вибір: якщо готовий захистити інших — то слава тобі та подяка. Не важливо чоловік чи жінка. Якщо не здатен витримати — рятуй хоча б себе.

То як завжди youtu.be/SVsKPeKJyiQ «все перекрутили, вирвано з контексту»

Для чого ця тема від ноунейма якогось? Що тут обговорювати?

en.wikipedia.org/wiki/Poison_ivy
Ось перше посилання.
Ми ж за автора топіку? Бо по посиланням навіть не збираюсь переходити — якщо автор не напрягся мені пояснити чому я маю по ньому перейти то нащо мені напрягатись розгадуючи що сказав автор

1 топік, 0 коментів. Просвіти будь ласка

Я не переплутав про кого ви писали, перепрошую.

Irene Rudenko
Marketing manager в MSI
?:)

Я в 2014 надовго посварився з непоганою людиною доказуючи що буде те що в 2022 сталося в лютому...

думки, мненія?

Редакція DOU — це зашквар. Хотів написати захоплюючу історію із декількох частин, а вони другий мій топік із продовженням не пропустили мовляв оновлюй перший.
Типу вам шкода зробити зайвий топік?
А от це пропускають.
От що за нах?

Підписатись на коментарі