Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Збір на ПНБ для 103-ої ОБТрО та розіграш 120мм болванки від міни

Всім привіт! 29-го листопада ми збирали на нічник PVS-14 для 103 бригади ТрО. На жаль, отримання всіх експортних дозволів дуже сильно затягнулося, а хлопцям прилад потрібен вже, тому я вирішив купити його у нас, щоб не чекати американців. Треба було зробити це раніше, але я попав у пастку, коли складно поміняти вибір, якщо вже вклався у щось, і чекав, чекав, поки не минуло 3.5 місяці.

Тиждень говорив з волонтером, який збирався купити якраз такий самий прилад для 3 ОШБр. Шукали тут різні варіанти, він знайшов локального продавана, але перед тим ще варік купити в офіційних дилерів AGM зі знижкою.

Я довго думав, бо ціна складатиме 129000₴, плюс окремо треба докупити кріплення за 3000₴. В нас вже було зібрано 80000₴, але ситуація з америкою була неясною.

Тому я прийняв вольове рішення — дозбирати ще грошей і купити прилад зараз, а коли американці дадуть всі дозволи, то розпочати ще один збір. Ми вже зробили передплату приладу, залишилося ще 52000₴.

Цього разу я продовжую традицію започатковану минулого тижня — розігрувати залізо. І сьогодні у нас дуже крутий експонат!

Адміністратор коворкінг-хабу Lift99 Антон погодився передати нам для лотереї міну 120 мм! Це унікальна річ, тому що зазвичай ці міни або розриваються, або їх потім підривають сапери. Ця міна освітлювальна (біла смужка) та порожня всередині й абсолютно безпечна! Деталі на відео.

Я зробив на ній гравіювання NAFO — які разом з Lift99 активно підтримують ЗСУ.

Також! Буде розіграно 5 гільз-писанок 30 мм!

Правила лотереї: ви купуєте «квитки», чим більше квитків — тим більше шанс на виграш. Щоб купити квиток, потрібно задонатити на монобанку. Вартість квитка — 256₴. Щоб придбати два квитки, поповніть банку на 512₴ і так далі. Кількість квитків необмежена, в ідеалі нам потрібно зібрати 130000₴.

Обов’язково вкажіть в дескріпшені телеграм/телефон/інший контакт, щоб я міг з вами зв’язатися.

Термін проведення — до ранку 19-го березня. В неділю 19-го зроблю розіграш на стрімі. В п’ятницю буде проміжний пост.

Купити квитки 👉 send.monobank.ua/jar/5ArmDNawxa

Стежити за кількістю квитків можна на спец сторінці.

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

upd: зібрано 83000₴, кабачок рандом призначив людині яка задонатила 10к, всім дякую за участь!

Підписатись на коментарі