×

Працевлаштування віддалено на компанію з США

привіт! цікавить таке питання. хочу влаштуватися джуном в компанію з США ? чисто гіпотетично, пройшов я інтерв’ю, а що далі? як відбувається працевлаштування? як платити податки? може хтось будь ласка розписати як проходить вся ця процедура, у кого є досвід? заздалегідь дякую!

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному3
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Є вже куча юридично-бухгалтерських контор, які усю цю фрілансерску бухгалтерію супроводжують і при чому не дуже дорого відносно ІТ-шних заробітків. Щоправда, чисто гіпотетично — цім гаврикам на будь яку джуніорскі посаду, з верскі форм на реакті чи фіксу багів на L2 сапорті, подавай людей з 10 роками досвіду мінімум. Тому джуніор та прямий контракт, це такий собі нонсенс.

По-моєму, це вже стільки разів описано, що годі й рахувати.

— Реєструєшся як ФОП 3 групи на спрощеній системі оподаткування
— Відкриваєш ФОП-рахунки в улюбленому банку
— Підписуєш контракт з компанією як PE Dima Kiba
— Відсилаєш їм щомісяця інвойси, де вказаний твій ФОП-рахунок в долярах
— Вносиш прихід в книгу доходів
— Що три місяці платиш податки

Раджу taxer.ua для автоматизації рутинних операцій, щоб не заводити собі бухгалтера.

носиш прихід в книгу доходів

Це де факто скасовано.

І ще. На таксері всі питання ведення ФОП розписані людською мовою.
Тому моя думка така що треба це все робити самому без допомоги всіх цих контор. Це аж ніяк не складніше ніж оце ваше айті, а досвід взаємодії з державою зайвим не буде.

Це де факто скасовано

Ну, вільна форма теж повинна мати якийсь структурований вигляд 🙂 Я, власне, в таксері вів. Правда, реєстрував ФОП, ще коли видавали паперові книги доходів. Вона в мене лежить незаповнена, але рекомендувати цього не можу.

Та сама історія.
Банківська виписка цілком замінить ведення обліку десь ще (хоча в мене власна бухгалтерія, з проводками і планом рахунків, але то профдеформація ;-) )
У найгіршому випадку штраф за неведення книги і раніше був кілька сот гривень...

Підписатись на коментарі