Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Співробітники Google в Цюриху протестують проти звільнення 200 колег

Сотні співробітники Google в швейцарському Цюриху організували акцію протесту перед офісом, пише Insider. Раніше близько 200 їхніх колег звільнили.

Співробітники Google закликали компанію до діалогу і попросили ретельно розглянути альтернативу скороченням. ІТ-профспілка Syndicom, яка представляє інтереси співробітників Google, написала про протести в блозі.

Так, раніше, 2500 співробітників Google запропонували знизити їм зарплату і кількість робочих годин, щоб уникнути скорочення в Швейцарії, але отримали відмову. Також гуглери незадоволені тим, що звільнення проведені непрозоро.

Представники Google натомість заявляють, що звільнення проведені відповідно до пріоритетів компанії.

Нагадаємо, раніше гендиректор Google Сундар Пічаї заявив, що техногігант вимушений попрощатися з 12 тисячами людей у всьому світі — 6% штату.

👍ПодобаєтьсяСподобалось1
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

просто не усі зрозуміли, що найми 2020-22 років це були по суті блокировки, щоб конкуренти не найняли ціх вільних інженерів, тому як у твіторі полізло — людина півроку сидить тупо без тасок, чисто світить єблєтом. зараз тре підтягнути пасок, пропустили через сіто і звільняють

На мій погляд, хоч у цій та аналогічних ситуаціях і є негативні сторони, все ж це дуже корисний досвід для формування психологічної зрілості людини.
А саме, для розуміння того, що всі ці корпоративні балачки про «ми одна сім’я» і т.п. — абсолютний bullshit.

Люди ходять на роботу щоб заробляти гроші роблячи те, що у них добре виходить. Роботодавець наймає людей, бо своїми силами не може зробити те що хоче і йому потрібні людські ресурси. Коли потреба у певній кількості людських ресурсів зникає — їх викидають на мороз, скидають баласт, зрізають жирок — називайте як вам зручно.

«Бізнес і нічого особистого» — має працювати в обидва боки. Роботодавець не гарантує, що буде тримати вас у штаті все ваше життя, але й ви також не гарантуєте, що не перейдете на кращі умови, як тільки з’явиться така можливість. Роботодавець не платить вам реальні 100% вартості тієї роботи, що ви зробили (бо йому з чогось треба формувати надприбуток корпорації і задовольняти акціонерів), а ви працюєте не на піку своїх можливостей.

Коротше, робота має бути лише частиною життя, а не його фундаментом. Щоб можна було працювати з думкою «Звільнять — ну й окей, є ще купа альтернатив як жити це життя», а не «Що мені ще принести у жертву, щоб мій бос мене оцінив?»

Підписатись на коментарі