Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

Lady DevOps. Чим живуть дівчата-девопси

Усі статті, обговорення, новини про DevOps — в одному місці. Підписуйтеся на DOU | DevOps!

Чи досі існують стереотипи. Розберемо коментарі наших підписників, обговоримо новини, подискутуємо скільки треба вкласти, щоб заробляти у DevOps, про технологічний стек та про цікаве на проектах.

Гості: Марія Комісар та Марина Макар

00:00 Тізер

00:45 Наші гості

01:50 Тема дня

02:29 А де Стас?

02:45 Піввідсотка дівчат

03:09 Перша пані devops України?

04:09 Чи є подруги в DevOps

04:57 Драма DevOps

06:42 А ні, от тут про першу дівчину в DevOps

08:16 Хейт. Як вижити жінці в IT

09:15 В чому причина проблем. Тімлід?

10:17 Неповага та зверхність як культура

12:57 Стереотипи чи культура — кого звільняти?

14:08 Випадок з Ladies first

15:29 Якійсь Дивний DevOps

16:19 Скрінінг на культурні цінності

16:53 Як дівчата проходять інтервʼю

20:42 Чи різні вимоги до інженера дівчини

21:40 Які критерії вибору на інтервʼю

24:10 А от був випадок незвичний

25:52 Резюме без фото та імені

26:22 Hack The Interview — як кандидат ламав нас

29:30 Як поводитися у незручних ситуаціях

30:24 WomenInDevOps

30:59 Технологічний стек дівчат

31:37 DevOps фішки в BigData

33:34 Deep Dive від Марії в BigData Ops

34:10 Stack Overflow від Марії

36:29 Ми з Юрою беремо таймаут!

36:59 KCD Ukraine мітап Kubernetes комʼюніті

37:50 Шлях до DevOps

38:18 Чого Політех?

39:32 Брат карще за курси по DevOps

40:18 Не втирайте мені DevOps

40:46 DevOps з 15 років

43:51 Мама, вчітелька, подруга, декрет, java, devops

44:43 Що по Куберу

46:01 Як я вивчив Kubernetes за 40 хвилин (насправді ні)

46:54 Що по ChatGPT

47:14 Дуже крута штука

47:57 Пишу ваш код по фотографії

48:36 Prompt Інжиніринг

48:52 Напиши мені json — н-і-ф-і-г-а

49:45 Тестуємо ChatGPT на код пайплайну

50:17 Хто з нас найслабша ланка

51:08 Перепочинок або хто випустив дітей

51:53 Чи є життя після DevOps

55:53 DevOps Ninja

56:31 Що по Azure

57:00 Анонс Microsoft стек

57:23 Чи готові ви до InnerSourcing

59:22 Чувак, в нас вже все так і працює

01:01:30 Некласичний DevOps

01:04:19 Що по вартості DevOps

01:08:59 Про ефективність та методи експрес курсів

01:11:20 Десятигодинний марафон Kubernetes своїми руками

01:11:55 Є одна ремарочка — це не завершення, а тільки початок

01:13:33 Анонс теми наступного епізоду

👍ПодобаєтьсяСподобалось1
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

А ще в девопс багато колишніх хлопців...

девопсині ж за правильним вживанням, ні ?

Не кажіть, у жінок геть інший процес мислення ніж у чоловіків,наприклад,їх можно знайти серед тестувальниць, але розробників алгоритмів, архітекторів систем ... їх 1,2 і все..Кожному своє.У косметології більше жінок, в інженерії та програмуванні більше чоловіків. Але це не визначає, що ті, хто перебувають у меншості, роблять роботу гірше — отже і змеьшувати їхніх заслуг не варто. Жінки не схильні до інновацій, тому серед винахідників їх набагато менше, ніж чоловіків, ну і що? Натомість у них інші переваги є!

Joker в сенсі «клоун». Мабуть.
Але якщо людина це серьйозно написала, то просто сумно

Палання Вашої гепи додає мені наснаги!

Скоро жінок на інженерних позиціях буде більше?
Як у чоловіків в ІТ складаються стосунки з жінками керівниками?

В мене більше половини ПМ-ів були жінки, або старші ПМ-и над чоловіками ПМ-ами — жінки. Ноу проблем взагалі. Коли притомна людина — то стать не важлива на роботі. Ми тут усі гроші заробляємо, а не в джунглях дичину ділимо.

Гроші та сама дичина :) Ви знаєте(знали), скільки заробляють колеги, ПМ та жінки в компанії? Були випадки дискримінації в той чи інший бік? Чудово, що маєте такий досвід. Ви жінка чи чоловік?

Скільки заробляють саме мої колеги на проекті мене не цікавить оскільки я в курсі скільки заробляють нормальні розробники на інших галерах.
Не та сама дичина, бо конкуруючи в колективі більше грошей ми на заробимо, але можем перестати заробляти поточні, якщо почнемо сваритись.
В дискримінацію (ми ж про дискримінацію саме жінок говоримо?) не вірю, бо колеги жінки ні в чому собі не відмовляють, — то ж певно заробляють норм.

Про дискримінацію чоловіків жінками девопсами, ПМ, teamlead :)

Так само ні. Бували випадки, коли можна було б зробити такий висновок, але це, як на мене, контрпродуктивно.

Виправити усіх, кому не подобаються чоловіки колеги я не в змозі, та й не дасть це мені нічого, — краще я інвестую час та зусилля в розвиток себе, як цінного інженера, щоб стать не відігравала ролі, коли хтось матиме робити вибір на мою користь.

Це як намагатися змінити водіїв маршруток — це шлях в нікуди з витратою великої кількості нервових клітин, краще придбати оселю в центрі і їздити на власному авто. 8)

А для цього треба багато і плідно працювати, часто над тим, над чим мало хто хоче працювати

тепер мені треба знайти статистику каналу на предмет перегляду водіями маршруток :) Доречі скільки цікаво там жінок..

Я за життя одну єдину жінку-водія маршрутки бачив )

Скільки заробляють саме мої колеги на проекті мене не цікавить

Ти або думаєш що ти лох
Або хтось думає що ти лох

В мене була VP Engineering в Глобалі і зараз в інщій компанії VP теж жінка. На мій погляд, наприклад, критичне мислення краще ніж попередній досвід з керівниками чоловічої статі.

«Генеральний директор Yahoo Марісса Меєр у рамках Всесвітнього економічного форуму в Давосі розповіла, що інтернет-компанія працює над технологіями, які персоналізують веб та нададуть його людям на їх мобільних пристроях.»
2013 рік
«У грудні 2015 року нью-йоркський хедж-фонд SpringOwl, акціонер Yahoo Inc., опублікував заяву, що Майєр слід замінити на посаді генерального директора. Starboard Value, інвестиційна фірма, яка володіє часткою акцій Yahoo, також написала різкий лист щодо роботи Майєр в Yahoo. До січня 2016 року було підраховано, що основний бізнес Yahoo! вартував менше нуля доларів останні кілька кварталів.»
Є такі, що як накерують, то роками потім розгрібають :)
«За час роботи Майєр кількість щомісячних відвідувань домашньої сторінки Yahoo! зменшилась з майже 10 млрд до менш ніж 4,5, тоді як кількість відвідувань Google зросла з 17 до понад 56 млрд»
А може вона свідомо валила Yahoo і продовжувала «працювати на інтереси» Google ;)

О, я знаю, ким був Стівен Елоп.

Судя по тому, как ими дома жены командуют то они будут рады, еще и на работе баборабить.

Підписатись на коментарі