Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

Дві роботи в США

Всім привіт!Працюю через укр. ФОП з американською компанією(там контракт). Зараз прилетіла до США та знайшла +1 роботу через W-2. Хочу паралелити, вони прислали масу доків та форми Form i-9 та w-4 і там багато питань про 1 роботу, доходи і тд. Цікаво чи бачить USCIS мій контракт з першою компанієї?

Піскажіть чи можна паралелити?

👍ПодобаєтьсяСподобалось2
До обраногоВ обраному4
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Ні не бачить

2 чи 3 роботи то на сімю або якщо міняв роботу.
Це ще й мало

Можна натомісць зробити калькуляції на сайті податкової про 2 роботи і всі прогнозовані прибутки.
І додати в флрму w4 графу 4с сумму скільки знімати з кожного пейчека
Те саме в аналогічну флрму штатів.
Наприклад в моєму штаті NС-4 форма зветься

І9 тільки перевіряє право на роботу

Був у аналогічній ситуації. З огляду на те, що у США зазвичай складно буть-кому пояснити тонкощі українського ФОПу, вирішив забити і спокійно довів українську роботу до логічного завершення. Мінздрав прєдупрєждаєт: два фултайма — то є шкідливо для вашого mental health.

Та кількість робіт на прибутки сімї
Включаючи зміну роботи.
Я забиваю на 2 чи 3 роботи і просто кажу скільки додатково знімати.
Також зручно якщо будуть додадково 1099.
Проходить замість авнсрвих платежів

Якби я був в аналогічній ситуації, я б не вірив порадам на форумі, а заплатив декілька сотень баксів за адекватну консультацію місцевого юриста/податківця і потім написав би про це статтю тут.

А он ничего нового не скажет.
Можно или нет — зависит от вашего договора. А договора тут нету, как мы видим. Потому это поболтать топик.

Не скаже.
А як нахомутає аудит не до нього прийде

У тебе достатньо освіти щоб розібратися

Якшо що я це все робив і роблю.
І можу декларацію без бухгалтера що в Україні що в США.

Хоча є тут повно людей що свято в фоп вірять і добру кадровицю з галери

Задекларувати дві офіційні роботи просто. Але в автора, одна з робіт повз IRS, теоретично, це взагалі незаконно. З іншого боку, IRS, зобовязує це декларувати.

Тому, тут питання цікаве.
Я б на місці автора спробував відкрити LLC, і через нього переоформити перший контракт.

Нет такого понятия как «повз IRS».
Он должен задекларировать все доходы. Даже подарки(но там лимит 15к с которого можно не платить).

ну так нелегально вообще можно любую дичь творить.

Так в тому і суть питання, чи я погано між рядками читаю?

Цікаво чи бачить USCIS мій контракт з першою компанієї

Не бачить найближчі 6 років
Потім бачить бо сам принесеш

Але в автора, одна з робіт повз IRS

В перший рік так декларувв.
1099 без форми, чимось схоже ,кикеш або маленькі роботи декларувати.

Ну і зайці, зміна робіт і т.д.
У мене на сім’ю завжди декілька 1099 і декілька w2

Дві роботи в США щоб швидше загнутись, чи то такі роботи як у рекрутерки з Meta?

Та норм
Базова ненапряжна потрібна як відправна точка
А там як пощастить

А если прилетел по u4u и есть доход уже не через ФОП, а через Payoneer от амер. компаний (контракт был ещё на ФОП, в Payoneer’e указана страна — Украина, без указания амер. SSN) и еще одна новая потенциальная работа через w2 или 1099? Видит ли IRS транзакции в Payoneer и может ли связать эти платежи/меня с моим ssn?

Обманювати irs не гарно

Українськи банк тебе може злити сша
Піонер може й ні, але до запиту.
Хочеш мудрувати роби офшор.
А краще задекларуй і заплати як кеш чи ,к апворк (1099 без форми)

главное убедитесь, что в контракте по w-2 нету всяких пунктов про exclusive и что неконкуренция не мешает вам работать на другую(другая область).
Будете ли вы вести ФОП или не будете, налоговую США не интересует. Вы платите налоги с общего дохода включая ваш ФОП. Ну максимум можете 5%заплаченых вычесть, но мороки шибко много.

Если вы по ю4ю сейчас прилетели, то обязаны будете платить налоги со всех своих доходов, включая укр фоп. Так что вопрос не про uscis скорее, а про irs. В след году когда будете подавать декларацию, там будет вопрос про 2 работы
Ну и может с 1м работодателем напрямую оформить через llc какой-то?

В след году когда будете подавать декларацию, там будет вопрос про 2 работы

Там такого нема
Субмітиштвсі свої w2 1099 і всяке
Хоч 2 хоч 10

При оформленні на нову роботу є форма w4
Щоб у випадку кількох робот не вийшло недоплати.
Її можна за бажанням коригувати.
Але вона не обовязкова на кожен рік.

Недоплата податків більше 1000 це штраф і неприємності, можливо аудит або обовязкові авансові платежі

чи бачить USCIS мій контракт з першою компанієї?

Треба воно їм
IRS бачить
Потім принесеш виписку з irs сама за 5 років.

питань про 1 роботу,
доходи

W4 тільки такн має
Або галочку 2 роботи або додаткову суму.
Плюс якщо на сімю декларація буде то робіт буде більше 2х

Відповідь на питання «чи можна паралелити» залежить від того, в якому статусі ви перебуваєте у Штатах (віза, U4U, TPS?), чого ви не вказали.

Більшість робочих віз явно забороняє додаткову роботу за кордоном. І у випадку якщо це зʼясується, може призвести до анулювання візи, депортації, або відмові у Green Card в майбутньому. Яка ймовірність того що це на практиці зʼясується — це вже інше питання.

Проте U4U, на скільки мені відомо, не має обмежень щодо роботи за кордоном і я особисто знаю людей що переїхали по U4U та продовжують працювати на українські компанії (це переважно батьки, що переїхали до своїх дітей). Звичайно, все краще уточнювати в іміграційних юристів

Залежно Від візи.
Якщо цей фактор прибрати то в формі w4 вказати щоб брали трохи більше податку щоб покрити фопо прибуток. Плтіи заплатити з нього податок сша

Цікаво чи бачить USCIS мій контракт з першою компанієї?

Чи бачить США усі трансфери в USD? Так.

Чи має це значення для USCIS? Це дізнаєтесь коли будете подавати на GC...

Ну так заплатиьи податок з фоп
А ще краще закрити фоп і попросити переоформити на 1099 чи w2
Бо технічно, маючи право на роботу в сша /податкове резиденство і працювати на американську компанію через фоп незаконно

Чеэто? Законно, просто оно будет идти как other income.

Ну так,
Зайва морока і 5%
Проходить як 1099 без форми

Але формально треба переоформитиякнайшвидше

Так а вам и не светит GC пока. Развечто замуж.
по приезду обязательно сразу подавайте на SSN и после него в банк и просите работодателя помочь с первой квартирой. Без кредитного рейтинга с жильем фигня. Все говорят ок, потом дают форму теста который вы тупо не проходите. А риелтора вы вообще не увидите. Они сейчас все делают через авто-формы.

Не знаю, може ви в іншому Техасі живете, але в нашому Техасі у тебе максимум попросять більший депозит за квартиру якщо не можуть run background check

Та мне тоже так говорили.
А начали искать все выдают апликейшн форм и оно нефига и не проходит
Даллас, с февраля по март искали
И да в результате депозит на 7.5, куча запретов в договоре и −7.5 в случае досрочного. Нельзя животных, и курить, и ставить хоть шото во дворе
Ну либо не отвечает никто либо дом нежилой -писец воняет, плесень — или школы грустные.
Правда у меня из доп условий отсутвие коврика в спальне и кошки в доме хоть когда-то, у ребёнка аллергия

Уйня кака-то, да. З’їздь в Г‘юстон подивись, тут з житлом сильно простіше, судячи з всього. Я давно вже не шукав, але 3 роки тому без проблем знав першу ж хату, яка сподобалась. Без ссн і кредитної історії. Попросили 1міс аренди як депозит і показати виписку з банку шо в мене є гроші. Кілька міс тому товариш тільки приїхав по х1б, довго шукав що йому подобається, об’їхав купу комплексів в пошуку «кавамашини в лоббі і басейну з підігрівом» і ніде йому ніхто не казав «нема ссн ідіть додому».

я вам еще раз говорю. Мне местные тоже рассказывали как тут без проблем можно снять. Но по факту — как рассказываю.
Еще и с помощью друга-риелтора.

+1
Micцевий водив потприїзду до свого страхового агента.
Офігів наскільки нам більше бюрократії.
Сказали ідіть на перший рік два в шовно контору до мексів.
А як роздуплитеся, приходьте до нас біленькі та чистенькі

Возможно, есть разница где вы работаете — в гугле илиноунейм конторе или по h1b вы или по u4u непонятной, не?
в любом случае мне тоже не говорили. Но давали заполнить форму, где без SSN и двух ПРЕДЫДУЩИХ адресов в США — никуда. А потом еще и кредит чек фейлился(естественно, счету 2 недели).

Ще раз кажу, коли я понаїхав в 2020 і шукав квартиру, то в мене ще не було ССН, контракту і грін карти. Це вилилось лише в те, що мене попросили залишити не 300 баксів сек‘юріті депозиту, а півтора косаря, рівно стільки, скільки коштував місяць оренди. Ну і попросили показати щось на рахунку щоб не зовсім бомжом виявився і зміг заплатить за 2-3міс оренди. Це був в цілому досить пристойний комплекс біля моєї майбутньої роботи, яку я знайшов ще будучи в Україні. Тобто випадок — чистий рандом, але це дає підґрунтя вважати що така практика це не виключення, а правило. Тому я хз що з вами не так, чи u4u чи щось інше.

У меня
отказ без обьяснения причин — 5, требование контракта на 3 года минимум — 1, отказ в связи с отсутвием кредитного рейтинга — 3. Депозит 7500 и минимальный контракт год — 1. Отсутвие ответа от риеалтора после первичного подтверждения в течении 2+ недель — два. Просто отсутвие ответа — штук 30. И да, еще были "на не нравится ваши пейчеки, покажите нам движение по счету за полгода, в США«(при пребывании 2 недели в США). Покажите два адреса, два лендлорда и два контакта по работе.
И да, несмотря на то, что у меня был человек согласный быть ко-сайнером — ни в одной форме мы это реализовать не смогли.
я уже не говорю про то, что из 8 реально просмотренных за месяц домов НИ В ОДНОМ БЛИН не работала система селф чекин. Ну тоесть «вы должны послать код по смс перед чекином» — и код либо не срабатывает либо не высылается.

и ДА, у меня был ССН и местный номер телефона! И даже кредитные карты. А также я вроде как работаю.
Может при поиске апартментов все проще, но мы изначально искали дом до 3тыс.

И да, вы платите за каждую апликацию 200-250 долларов и она фейлится на кредитном чеке( о чем риелтору ЗАРАНЕЕ было сказано).

АТ&Т при наличном контракте на дом и наличии кредиток — отказывает в подключении в принципе(через 2 недели после начала аренды что-то поменялося и меня подключили).
Провайдер электричества требует препеймент в размере 300 баксов, ибо нет кредитного рейтнга(и пофигу им на контракт на дом со штрафными санкциями в 7к и все остальное).
Газ вообще подключатся по телефону, в результате после 10кратоного подтверждения моего имени-фамилии мне приходит счет на имя Oleksndr Maulov
Я уж молчу про дважды! подряд не пришедший номер ССН и про все еще отсутвующие Medicaid. И очередь на DL в 6 месяцев.

Да, з провайдерами, завдатками і ссн також були проблеми. Але тоді як раз ковід починався, ніхто не працював. Щодо DL, знайомий недавно здавав без особливих черг. Подивись DMV не в місті, а в околишніх єбенях, вони там значно менш завантажені.

Я уже надыбал тулзу, которая букает на неделю вперед(дня три у нее занимает). Но я то программист. А так украинские заканчиваются через три месяца, а новые ты получить можешь через 6. Через месяц — в 2 часах езды от Далласа.
Теперь у меня проблема — надо машина чтоб сдать, и в машине я должен иметь страховку, а в техасе официально этот тип страховки нельзя иметь на срок меньше 6месяцев.
Возможно это обходится как-то. Или просто игнорится инспектором. Но пока у меня ощущение что работадатель тупо не хочет чтоб я имел возможность сдать на права.

Но порблемы реально со всем. даже в школе теперь нельзя подасться не через интернет, а тулза через интернет тупо виснет.

Купи у мексів фейкову страховку (у них є пул vin) і вільми форму 123
Після цього можна здавати на арендованій без примітки fleet only

Страховка должна же вроде совпадать с вином машины?
А шо за форма 123? фактура чтоли?
Они щас именно сами доки страховки просят.

Форма така

Form 123
Для дмв

Хм чи є в техасі
selectsr22insurance.com/...​rth-carolina-dl-123-form

Абсолютно лівий він зі скрейпярду.
Дивися маленьких страховиків.
Мексам так допомагають свої

Мені на місяць за 70 доларів продали страховку і видали форму

Після цього зда’ш хоч на орендованій хоч на чому.

Або просто здаєш на орендаваній в правах будетпримвтка fleet.
Якикупиш свою права реревипустять і все

LaTorra в моєму випадку страхова контора звалась. Хз чи є в даласі

Та мне пока не срочно. еще месяц мои права действуют и ездить не на чем.
ну буду иметь в виду.

В 2014 дали 1250 депозита и показал на балансе WF 18к. Был контракт на работу, от нонейм компании. ни бэкграунд чека ни пейстабов не просили. Applications fee был 35 баксов, как счас помню. Ссн получил позже.
Норм комплекс, отличные школы.
С первого раза сняли, было просто.
Может ты не внушаешь благонадежности ?;)

Может и не внушаю. Ни риелтора ни лендлорда я не видел в процесе нигде. Как они узнали, что я не внушаю?
в 2014м наверно и апликашн форм в интернетах не было?
апликешн в даласе меньше 55 за КАЖДОГО не видел

55 за каждого ?!
Вот глянул что почем счас
>Security deposit: $650. Application fee: $50
Было 500, но с нас взяли 1250. Типа нет кредитной истории.
Хз зачем так в далласе.

В смислє? Тобто ви просто аплаїлись через онлайн форми в надії що в цей раз пощастить і воно не обломиться не кредит чеку? Але воно все-одно обламувалось? А чого ногами не можна було підійти до менеджера комплексу і пояснить ситуацію?

Во первых там написано что искали дом. Во вторых, предварительно подтверждали у риелтора.
Не считайте всех вокруг идиотами. Хотя может ьак проще жить
Ни один из кучи запросов не изьявил желания лично прийти. Даже просмотры в далассе через селф чекины

Ну це не дуже очевидно було з ваших повідомлень. «В доме воняєт сирастью» може стосуватись і квартири. Ну і з контексту «просітє работодатєля помочь с пєрвой квартірой» також виглядає наче у вас були проблеми з пошуком саме квартири. Тепер зрозуміло що хер ви кому треба для роз’яснення деталей, оскільки власнику/ріелтору власника їздить на ваш перегляд за 2к баксів винагороди нафіг не впало. Тому так, все онлайн, і онлайн форма не передбачає понаїхів без кретит скора. Хз чому це не стало очевидним після другого проваленого аплекейшна.
А от з пошуком квартири (а люди, які тільки приїхали в переважній більшості шукають квартиру, а не будинок) в апартамент комплексах такої проблеми немає з вірогідністю 90%.

Ну тоесть опять все идиоты?
Может потому, что местные ВСЕ говорят что без кредит скора — не проблема?
Извините, что мы не «хату» снимали на год.

Можливо ці місцеві не проходили через це. Скажу як місцевий, що без кредит скора в конкурентних маркетах важко. Великі компанії які здають житло більш гнучкі, бо в них є багато ресурсів, але вони в основному здають апартаменти.

Якщо в мене є дім за 500к+, де любий дрібний ремонт буде коштувати 10к+, навіщо його мені здавати людині кого потенційно тут нічого не тримає? Запит на депозит в декілька місяців в 7.5к досить адекватний. Всі здають на 1+ рік в основному, бо кожні 3 місяці шукати нових людей гємор.

Але через пів року — рік стає значно легше.

Підписатись на коментарі