×

Google Bard. Перші враження і порівняння з ChatGPT

Усі статті, обговорення, новини про AI — в одному місці. Підписуйтеся на DOU | AI!

Чатбот від Google зараз має лише один чат з необмеженою кількістю повідомлень та має наступний вигляд:

Перше, що кидається в очі — він працює супершвидко і найголовніше, немає анімації введення текста зі сторони бота, що особливо було незручно при генерації коду та html, де багато допоміжних символів розмітки.

Приклад генерації Python застосунку в ChatGPT 3.5, Bing та Bard



Генрація коду в ChatGPT 3.5 зайняла 2 хв 30 с, для Bing час становить десь 15-20 с, але якщо врахувати, що спочатку Bing замість генерації видав відповіді з пошуковику і потрібно було уточнювати, що треба саме згенерувати, а не знайти відповідь, то час становить 40 с, Bard впорався за 7-10 с.

Правда, код, згенерований Bard, виглядає простуватим і коли я просив згенерувати код для парсингу html-розмітки, то відповіді були занадто загальними і не працювали, тому з цим Google потрібно ще попрацювати.

Знайшов дивну річ, Bard не може відповісти посиланням, наприклад, я просив дати посилання на сайт підтримки Bard:

І так постійно, тільки прошу дати посилання, то Bard відразу морозиться.

Ще не дуже зрозуміло як відрізнити згенерований результат від пошукових результатів, наприклад в Bing все зрозуміло і є джерела, звідки взято інформацію:

Інколи Bard показує якісь джерела, а інколи можна спробувати з нього витягнути цю інформацію, але головне — не просити посилання, бо тоді він почне морозитись.

Приклад запитань, де можна поїсти в Буковелі та Києві:

Коли запитав, де можна поїсти в Києві, то внизу отримав посилання на джерело, але коли змінив локацію на Буковель, то цей функціонал вже зник.

Сподобалось, що Bard може взаємодіяти з будь-якими ресурсами за допомогою посилання і витягувати інформацію для тебе. Плюс генерується відразу декілька варіантів і можна вибрати найбільш підходящий для себе:

Для порівняння, те саме з Bing:

Як на мене, відповідь від Bing дуже суха і не розкриває теми, в порівнянні з Bard.

Отже, Bard працює дуже швидко і відразу може генерувати тобі декілька варіантів відповідей, але з мінусів, що немає посилань на джерела і генерація коду поки дуже на базовому рівні. Зрозуміло, що це ще ранній доступ і все може змінитися, але зараз мені прям сподобалось взаємодіяти з Bard, тому чекаю на його оновлення та цікаво, як буде Bard інтегровано з основною сторінкою Google.

Якщо хочете дізнаватися більше цікавого про ІТ-індустрію, то можете підписатися на мій телеграм канал, де я пишу про новинки AI та різні технології які змінюють світ.

👍ПодобаєтьсяСподобалось11
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Чи можна зробити так, щоб bard міг надсилати листи з інформацією яку я попрошу його на мою електронку?

Bard поставив мене в чергу.

Bard isn’t currently supported in your country. Stay tuned!

так зараз Bard доступний тільки в США та Великій Британії, щоб це обійти я використав VPN і на диво більше перевірок не було і все запрацювало. Ну точніше зміг стати в чергу на доступ і потім вже отримав доступ і так само під VPN зміг ним користуватися.

попросить в когось з американських однокласників зробити через них VPN? Чим вони ризикують?

Та не потрібно нікого просити, ось наприклад українська компанія MacPow роздає безкоштовний VPN для українців:
support.clearvpn.com/...​VPN-Ukraine-Free-Version

або ж ось пост на ДОУ їхнього менеджера про VPN версію 2:
dou.ua/forums/topic/42133

або з безкоштовних варіантів щоб спробувати і без прив’язки своєї платіжної картки TunnelBear:
www.tunnelbear.com/pricing

тут дають 2Гб трафіка на місяць безкоштовно (раніше було менше, недавно збільшили лімити).

Коли дивився в правилах використання Bard про VPN там не має жодного слова :)

Підписатись на коментарі