Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

Ексрекрутерка Meta розповіла, як отримувала $190k і нічого не робила

В соцмережах набуває популярності відео, в якому ексспівробітниця Meta ділиться інсайдами роботи на компанію. Раніше Цукерберг звільнив 10 000 людей і заявив, що їм не потрібні «люди, які керують людьми, які керують людьми, які керують людьми, які роблять роботу.»

Схоже Медді була однією з таких співробітниць: за її словами, протягом пів року роботи в відділі кадрів, вона так нікого і не найняла, проте заробила $190k.

«Ми не очікували, що нікого не наймемо за перші шість місяців, навіть за перший рік. Це мене вразило», — сказала вона.

На питання з приводу того, що вона зробила цілий день, Медді сказала, що вона «вчилася», оскільки мала «найкращий процес адаптації та навчання».

Згодом керівництво побачило ролики дівчини в TikTok і залишилось не дуже задоволеним її контентом. Компанія переглянула 20 відео і запитала її, вважає чи вона їх «доречними». У відповідь на це Медді вирішила звільнитись і на наступний день вже не обіймала свою посаду.

Минулого тижня Meta розпочала другий раунд звільнень — про нього стало відомо ще на початку цього тижня. Перші скорочення торкнулись 1 500 співробітників у відділі найму та роботи з персоналом

👍ПодобаєтьсяСподобалось7
До обраногоВ обраному0
LinkedIn

Найкращі коментарі пропустити

Звільнили не за те, що нічого не робила (хіба єдина вона така, чи шо), а за те, що розтріпала про це. Мала б і заздалегідь здогадатися про реакцію компанії.

Ця діваха зламалася, несіть нову.
Була би розумним мужиком, то бухала/їздила на мотоциклі/велику/лазила по горах чи пірнала би з аквалангом і все було би чудово. Ніхто би не помітив. Но нє, тік ток і лайки.
Нічого, попрацює пару років барменом і розум може прийде, но це нє точно.

В останні роки багато де натикався на інформацію, що в США криза інституту сім’ї, надмалий відсоток дорослих людей вступають у шлюб, великий відсоток розлучень і т.п.
Однією з важливих причин наводяться «нереалістичні очікування жінок від своїх потенційних партнерів». Наприклад, жінки в США очікують, що їхній майбутній чоловік має заробляти 200, 300, 500 тисяч доларів на рік, а дехто навіть мріє про людей з доходом 1М+. При тому, що медіана доходу в США близько 55 тисяч $ на рік.

Для мене було дивно, як можна бути настільки відірваними від реальності, але після таких новин все стає на свої місця. Одна пані заробляє майже 200к на рік, роблячи буквально ніщо і знімаючи відео про це, а мільйони інших жінок дивляться і думають: «Ну якщо 200к даються так легко, то доклавши трохи зусиль мій чоловік з легкістю зможе заробляти у декілька разів більше. А якщо не зможе — значить він просто лінивий безамбітний овоч».

Подібні історії показують як корпорації стають занадто великими і падають самі в себе під своєю вагою.
З огляду на це, мені здається раунди масових звільнень у ФААНГах це те, що реально допоможе їм вижити, адже як не крути, а їх продукти дуже суттєво впливають на наше життя.

Як обнулити себе в кризу © Медді

З таким паблісіті Медді тепер буде пахать за трьох, якщо ще роботу знайде

Таке чуство що наступні покоління лиш тупіші й тупіші. ДженЗі дно і цирк на дроті

Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Ну це звичайно еталонна ТП. Але скільки ж там ще гвіна не звільненого: діверсіті менеджери, коммьюнікейшн менеджери, чендж менеджмент коучі, етс. Їм ще звільняти й звільняти, а технарів (крім звичайних 5-10%) на мороз як не гнали, так й не гонять

а технарів (крім звичайних 5-10%) на мороз як не гнали, так й не гонять

Всіх гонять, і программістів теж. В ЄС зараз 30 людей на місце, що звичайно досить кепсько для тих, хто зараз шукає роботу.

Та хоч стопятсот на місце. Для мого ентерпрайз напрямку, як не було людей так й не має. Розмовляю з колегами й людьми з банків — теж саме. Так, набагато стало легше з фронтом, мобайлом й блокчейном, але бек-ендщіків як не було за адекватні гроші так й не має, як були проблеми з адекватними девопсами так й зараз є, про сішників взагалі мовчу. За відчуттями повернулись в 2006, в до айфонну еру. Звичайно зараз ринок трохи просів в частині нових продуктів й інновацій, й буде наступна ера, але драйверів таких різьких ростів якими стали мобільний інтернет й айфон я не бачу. Відповідно й таких зп вже не буде (мова про долину, не про Україну)

Ух ты ж ё, как тебя галеры обидели :) Ты думаешь так у всех? Нет, есть нормальные люди и компании.
Вот смотри, это требования к моей вакансии были:

5+ years Microsoft Stack and in particular C++, .NET (C#) and Azure products/solutions.
Technologies: C++ .Net C#, Azure offerings (Azure SQL, Azure Powershell, Managed Instance, Hyperscale, Data Factory).
Hands-on dev experience with no-sql database technologies
Experience developing and deploying database applications in Azure.

Такой себе мидл+. Зарплата 7-9к юсд в Восточной Европе и 10к фунтов в Британии. И это без архитектуры, есть кому думать. Поиски шли 5 месяцев, среди уволенных только явные говнокодеры были с таким профайлом, даже из биг теха. Переманил человека из «лидера рынка» по референсу от работника.
Так что стей калм, не все и всё говно в этом мире, ищи да обрящешь и излечишься от яда налитого галерами тебе в душу )))

Чем хуже условия работы, тем больше проблем с наймом — разве это не так или я тут Америку какую-то открыл?

Він же написав, що працює в ентерпрайзі. Умови роботи тут, в плані завантаженності, я б сказав, райські, порівнюючи з галерами, або стартапами. І проблема тільки у відсутності людей, які знають необхідні технології. Причому так було і 20 років тому, і зараз все так само. Я сам прийшов в ентерпрайз випадково, через безкоштовні курси на галері, бо інакше ти просто ніде з цим не стикаєшся, тому і людей немає.

Насправді так й є. Робочий день просто з 9 до 16 або з 10 до 17, немає ніяких перекидок між проектами, ніякого скраму, а звичайни ентерпрайзний вотерфол, немає спілкування з замовниками (крім мене, 2 лідів й БА), жодних сейлз активностей, командні бонуси за дострокові релізи. Так, немає бурлячого життя, що багатьом потрібно й це трохи проблема, тому в мене середній вік — 37. Були реально 4-5 класних працівників, котрі йшли від мене просто тому що їм потрібні були «лички» й поуправляти людьми але це вже вкусовщіна й кому що потрібно. Та команда котра погодилась переїхати перед війною зі мною вже 5 років в середньому.

А тобі на галері про мітінг в 5 вечора дають знати за 2 місяця до? Чи просто кажуть: «Худоба, завтра в 5 мітінг й мовчки» )))

Йой, как я сразу не понял, что ты снежинка душная. Чувак, не бывает правил без исключения. Извини, что не сразу опознал , больше писать тебе не буду, чтобы не травмировать.

А я не снежинка

Ты пипец какя снежинка. Снежинищееее!!!
Сто процентов не куришь, не пьешь и матом ни-ни.

То есть если ты нарушаешь правило, то это нормально, т.к. «не бывает правил без исключения».

И ты не снежинка-душнот???

А если твой сотрудник нарушает правило, то он безответственный лентяй и «дебіляко польске». Неудивительно, что у тебя текучка кадров.

Где ж текучка если средний срок — 5 лет? А лентяй, которого предупредили о звонке за 2 месяца был выкинут на мороз.

Это как при совке «пятилетка за 3 года»

Да уж, у тебя реально галерное мировосприятие. Представляешь, есть заказчики которым не похер когда будет релиз, ибо для них это бабки и они готовы платить за досрочный.

Ты мне уже который раз галерами тычешь, хотя я ни к каким галерам отношения не имею. Причина простая — зависть, ты завидуешь тому, что всякие епамы/софтсервы зарабатывают гораздо больше, чем ты.

А ты вообще из айти?

Наприклад зореліт...

Чем хуже условия работы, тем больше проблем с наймом — разве это не так или я тут Америку какую-то открыл?

Глупость. Чем лучше условия труда, тем более высокие требования и соотвественно — «проблемы с наймом»

Возможно ты платишь 9к, но требуешь перформанса на 12к, а если кто не согласен, то тот лентяй и говнокодер.

Это реально какой-то галерный комплекс.

«Работать в нашем банке — большая честь» ©

Если ты прочитал требования к вакансии, то ты просто не понимаешь смысл этого мема.

c++ і c#.net це дві різні людини, у них голови в різні боки дивляться;). якщо до цього вашого комплекту дописати ще angular react node, то отримаємо 90 відсотків наявних вакансій «я не знаю кого хочу, але щоб міг усе і подешевше»

c++ і c#.net це дві різні людини

Тобто людина має писати тільки на 1 мові? Чому? Я за своє життя писав на: c, c++,vb, java, c#, python, cobol, js, delphi. Хоча, здається розумію про що ти. Так, зараз з’явилось багато жертв аборта курсів котрі можуть писати, насправді копіпастити, на 1 мові. Ну так напаркуа мені такі?

Ну, я теж писав на купі стеків. Проблема в тому, що твій досвід це твій досвід за останні 2 роки, це те, що ти можеш почати робити прямо зараз. Все інше треба згадувати, може в мене пам’ять просто погана, але так. Коли мене моя галера кидає на проект із технологією, з якою я працював 5-6 років тому, мені треба якийсь час згадувати, що і до чого там, перш ніж показувати достатній перфоманс.

по досвіду від 2 тижнів до 1 місяця в залежності від того що потребується на проектів. Але це нормальний час погруження в проект, тому нічого дивного в цьому не бачу. Ти ж не все забуваєш, ти можеш не пам’тати якісь нюанси.

в різні моменти часу — може і на десяти мовах. а вранці на плюсах а ввечері на шарпі нормально писати психічно здорова людина не може. змирись із цим :)

Ну в мене майже всі в команді пишуть на (с++ або с) + (java або #c) кожен день. Змирись із цим )))

Мені здається, що більше впливала і «драйвіла» елементарна наявність дешевих інвестиційних грошей. Коли вони закінчилися, закінчилися і оці всі інновації на блокчейнах з фільтрами очей котиків, тому що знову «нічого особистого, просто бізнес».

Вона ще потім 4 місяців в Лінкедин попрацювала "і щось не пішло"🤪

2014 год, одна из крупнейших it компаний Украины.
Нанимается тестировщик, который еще не закончил внутреннюю интернатуру с зарплатой мидла (хотя у компании определены вилки зарплат для каждого уровня программиста). Распорядок дня, приходит на работу в 12, час пить кофе и курить. Потом максимум часа 2 на отвали искать баги с перерывом на обед. Остаток время он должен самостоятельно изучать java, чтобы потом свитчнуться в автоматизаторы. Весь сок в том, что это брат жены ПМа.

Завидуйте молча. Вы оказались недостаточно привлекательным, чтобы стать женой ПМа.

Таке відчуття, що ПМ — це якесь круте цабе, а не простий клерк 😂

якось був субсубсубконтрактором на одному проекті фейсбука, але фейсбук захотів віклі мітинги, з нашої сторони туди приходило 3 чел які робили справу, зі сторони фейсбука приходив один пєдалер який взагалі не зрозуміло що робив та штук пять менеджерів які просто говорили що все емейзінг

В MS те саме, кожну неділю сиджу з цими довбо**ми, задовбало. Не уявляю, як там можна працювати взагалі. Понабирали техпідтримку з Нігерії, судячи по іменам, які вимовити неможливо, що говорять, теж зрозуміти неможливо. Як тільки, вирішення проблеми затягується, роблять мітинг, де оцінюють роботу нігерійців. Для цього до мітингу підключаються вже штук 5 менеджерів з нормальним англійським, і вони прямо на мітингу мене питають: Чи задоволений я роботою Адетоканбо Оланреуоджу?

Якого хріна! Ви тримаєте 5 менеджерів, але при цьому витрачаєте час клієнта і питаєте його, чи звільнити вашого ж працівника, який до того ж сидить на цьому ж колі! Це реально таке зараз у цих клоунських корпораціях?

Ви бачили відео з нею, питання відпали?

Як обнулити себе в кризу © Медді

З таким паблісіті Медді тепер буде пахать за трьох, якщо ще роботу знайде

Таке чуство що наступні покоління лиш тупіші й тупіші. ДженЗі дно і цирк на дроті

Ну дівчина мотивована, скоріше під роботу в стартапі ніж в корпорації. Повірила в рекламну замануху, що нібито корпорація може працювати як стартап де усі якось рвуть свою дупу на результат і не факт, що свій, а не засновників які бажають зірвати банк на IPO чи поглинені. А от не може, корпорація працювати таким самим чином просто так, доки її не збудує окремим чином хтось по типу Стіва Джобса і всеодно працюватиме не так, з великою інертністю не зламати те що ніби якось працює, навіть якщо вже не працює або працює вкрай погано. В корпорації справді людина може бути цікавою лише як гвинтик механізму, який би тихо робив те що від нього питають і не більше і не меньше. От буває не потрібним активний хайрінг корпорації просто зараз, а в голові не може бути думки — як це так не потрібен, бо усі стартаперскі штуки кажуть, що такого не може бути, постійно треба рости і хайрити. В решті дівчину просто замінили як гвинтик, знову таки стандартний підхід класичної корпорації.

скоріше під роботу в стартапі ніж в корпорації.

Кожен наступний бос буде дивитись на неї і уявляти як вона п☆дітиме отак в тікток що в його команді не так

«А це не ти та медді яка вареник відкривала як ніх☆я не робила і drinking from firehose не для тебе? Досвідос»

Нічо, попрацює нянею, колись розбереться де і коли життя пішло не так

Ну а решта ти прав то

Та нахіба ? Таку тим самим PR чи сейлом — саме те. Коли активний хайринг, теж по тіктоках і соц сітях робити ілюзію «роботи мрії». В будь який стартап дівчина теж підійде. Періс Хілтон, Дональд Трамп, Кім Кардашьян і так далі показують навпаки інші результати, особливо в фінансовому еквіваленті. А от «лояльні» як показав сусідній топік із дослідженнями вчених соціологів з Англії, просто стають об’єктом експлуатації. Я поцікавився чим займається такий собі Моргерштерн. Виявляється цікавий хлопець — Алішер, трощить та підриває усю ту систему жаху, де усі мають бути «как все» ходити по струнці і коли потрібно померти за велику владу вождя, без сумніву. У нього цікавий є вислів — «Я не могу устроиться на работу, но я могу нанять вас на работу».

Не май сумніву ці «несистемні» нагібають і експлуатують ще покруче чим системні

Сладкі їхні тільки словєса

Українці на початку 20 ст як загнали в колгоспи ще років 30 фігачили як прокляті.
А потім кого війна хто спився..

Вона до того 3+ роки працювала в Майкрософт і потім після Мета — ще 4 місяці в Лінкедин...
Не схоже, що вона шукала стартапи чи «не розуміла що там в корпораціях»

Схоже вона просто хотіла хайп і бабла і його отримала. А от про репутаційні наслідки хз чи подумала...

От і пояснення, звідки такий великий потік звільнень пішов

Ми не очікували, що нікого не наймемо за перші шість місяців, навіть за перший рік. Це мене вразило

взагалі не дивно. З їхнім підходом до найму (зареферили, N раундів співбесід від алго-сисдиз до бехейв, погодження офера, зп і тд) скоріше за все найм одного спеціаліста триває декілька місяців (навіть при умові, що ми одразу знайшли ідеального канидата). Тож і залишається нічого не робити, якщо воронка найму вже забита (в МЕТА скоріше так і є, самі приходять, навіть шукати не треба)

Та от ХЗ. До мене приходили таким чином, мій колега з яким я перетинався по роботі, зі сторони клієнта туди пішов. Через якийсь час рекрутерка сама написала з пропозицією. Щоправда особливого бажання переїздити в Лондон, без розуміння по візі і по ЗП в мене не було, позаяк я там бував, далеко не дешеве місце та ще і людьский мурашник. Як турист повернусь з великим задоволенням, та от жити там навряд. Як обирати десь в Англії то швидше — Ліверпуль чи Манчестер, як на мене. Звісно типовий Киянин там почуватиметься вважай як вдома.

Звісно типовий Киянин там почуватиметься вважай як вдома.

В Лондоні? Живучи в оренді в підвалі або в 50 км за містом? Кепські справи у киян у Києві, якщо так :)

Чого одразу підвал ? Так там квартира, десь на Собачому Острові коштує 2 мільйони фунтів. Аренда теж буде м’яко кажучи не дешевою. Опалення вмикається по святах (хоча як на мене нормально наших холодів там нема, як буває вже в листопаді). Та це відверто добрі квартири. Так само там, скажімо уся їжа не дешева — та то добра їжа. В Києві такі квартири в доброму районі теж коштуватимуть в пів мільйони зеленими. Сам стиль життя, величезного міста — усюди все зайнято і товпа, усі кудись бужуть та їдуть тощо. В звичайному мільоннику, трошки простіше з цим. Звісно є різні передмістя типу Ватфорда чи Вінздора, чи віддалені райони типу Вімблдона, там по легше. Тільки звідти їздити на роботу буде десь по півтори години в одну сторону.

ви шось відірвались від реальності цін на київські квартири
про які півмільйона баксів мова взагалі?

про які півмільйона баксів мова взагалі?

Нормальна квартира на 90+ квадратів, в бізнес класі, стільки і коштувала до війни, а може і зараз, ціни, начебто не падали.

Ну от наприклад www.olx.ua/...​a-salyutna-2-IDQlkns.html Така «еліта», вважай щось середне в Лондоні. Тільки коробка без нічого — це вже $200 000. Додай ремонт, меблі на пів мільйона і вийдеш. З ремонтом, одразу буде ціна в пів мільйони. Ось наприклад, dom.ria.com/...​kaya-ulitsa-22353649.html Звісно, по таких цінах є сенс роздивитись скажімо Валенсію чи Лісабон, як альтернативу.

Тільки коробка без нічого — це вже $200 000. Додай ремонт, меблі на пів мільйона і вийдеш.

Ремонт и мебель 300к?

Ось наприклад, dom.ria.com/...​kaya-ulitsa-22353649.html

Пздц, только пляшущего медведя не хватает

— Знайомий зробив десь за 30к не менш фешенебельно ніж інші роблять за 60, тому це вже особливості ремонтів, і те скільки готовий переплатити за ± ті ж речі.

вибачте, але він трішки прикрашає дійсність. неможливо, наприклад, зробити дійсно добру електрику чи сантехніку дешевше. ну просто таких способів не існує. тому це не «переплатити» за ті ц речі, це просто різні ремонти.

Это или без мебели, или звиздежь. С мебелью, сантехникой, бытовой техникой будет еще минимум 30. Одна только фешенебельная кухня спокойно за десятку баксов переваливает.

Знайомий зробив десь за 30к не менш фешенебельно ніж інші роблять за 60

Ось саме свіже відео, хлопець розповідає, що ціни виросли зараз неймовірно і ремонт йому обійшовся більше ціни квартири. Тобто квартира десь 100k, а ремонт 100k+.
www.youtube.com/watch?v=MZCssTNzZPw
А ти продовжуй вірити у фешенебельні ремонти за 30k

А ще в мене багато сумнівів, що в кожному Лондонському ЖК рівня «середній» як ви кажете — свій басейн, школа, садок, гриль зона з мангалами, тенісні корти, повністю закрита територія по перепустках і QR системі, і ще доволі багато «плюшок».

Це «плюшки» тільки тому, що не вистачає якісної альтернативи за межами территорії жк. Тому доводиться будувати все всередині.

я не думаю що до всього з вище перерахованного так уж необхідно добратися в межах 5-10 хвилин. Садок скоріше за все да, а тенісні корти чи басейн — не та штука, яка потрібна кожень день і немає різниці чи це 5 хвилин, чи 20, чи 5 хвилин пішки чи 5 хвилин на машині.
Тут більше питання в тому що всього на всі випадки життя на территорії жк не побудуєш. Саме тому в Європі вже давно забудовують в концепції місто в місті — тобто цілим мікрорайоном — де компанії спеціалізовані в будівництві будинків займаються своєй роботою, а будівникі бассейнів чи тенісних кортів своєю. А міським плануванням займаються спеціалісти міста і враховують купу ньюансів, які неможливо врахувати чи вирішити тільки на рівні забудовника в межах його ділянки землі.

це просто ваше імхо і гіпотеза)

треба шукати толкові дослідження які пункти і в якій близькості важливі для населення

звичайно імхо, але тут не треба ніяких досліджень. Коммон сенс — те, що частіше використовується потрібно найбільш доступним. Особливо якщо це частина рутини в час пік — типу як завести дітей в садочок/школу.
Якщо хтось грає в теніс раз в тиждень, то різниця 5 хвилин, чи 20 хвилин — не суттєва.

ну це добре, якщо є близько, але можу прожити і без, але з часом воно відкривається біля твого будинку, і ти вже живеш з думкою «як я без цього жив раніше»

Так, але як я писав вище — всього на всі випадки життя на территорії жк не побудуєш. Елементарно популярних видів спорту десяток, не вистачить міста для кожного будувати свій окремий зал, майданчик чи бассейн.

Якщо чесно я взагалі не маю розуміння що там відбувається в елітних ЖК в Лондоні. Я бачив тільки що є в «елітних» ЖК в Стокгольмі (хоча слово елітний само по собі трохи вухо ріже). Нічого в них такого нема. Просто вони будуть знаходитися в більш престижних районах, де живуть більш багаті люди, і більше пропозиції різних послуг і розваг для цієї аудиторії. На территорії безпосередньо ЖК буде хіба шо садочок — але це не залежить від елітності, вони і в звичайних ЖК часто зустрічаються. Як і гріль-зони. Ну може якась терасса на криші буде з лаунж зоною для жильців.

немає різниці чи це 5 хвилин, чи 20

є, я цю різницю відчув, тому що якщо йти 20 хвилин, це вже збільшує час на тренування майже вдвійчі, а зимою ще додається по 5 хвилин на кожну операцію вдягання/роздігання

я ж тому і казав що залежить від того наскільки часто це потрібно.
навколо мене є 3 джима
один — 7 хвилин пішки, або 2 хв велосипедом
і ще два — десь 30 хвилин пішки, або 10 хвилин автобусом чи велосипедом, або 3-5 хвилин машиною.
Звичано є різниця 7 хвилин іти чи 30. Просто в інші два варіанта треба буде вибрати інший транспорт і тоді виходить той самий час. І так, в якомусь комфорт-тауні може довше часу зайняти дійти до джима на территорії ЖК.

Тільки коробка без нічого — це вже $200 000

І не забуваємо, що це «лише» комфорт-класс.

Ну вот тебе тру бизнес, 120 квадратов, с вполне адекватным ремонтом за 350к. Скорее всего сторгуешься вниз ещё.
dom.ria.com/...​tfy.ua&utm_term=393997182

2,7 висота стелі та три вікна на 83 м2. ну це ж знов економ, який намагаються продати як бізнес.

цікаво, що у вашому уявленні бізнес)

висота стелі впливає на можливість проектування загальної системи вентиляції. тут або вентиляція, або висота стелі. а краще якщо і вентиляція, і висота залишається 2,70-3,00 м. тим більш там локація, там прям треба ставити вентиляцію з фільтрами.
інший аспект — три вікна на 83 м2 це дуже мало для бізнесу в 2023 році.

тому я навів класифікацію, щоб хоч якось орієнтуватись, розумію що може вона не зовсім актуальна чи правильна, але всі статті, які я знаходив були ± такими.

так там і написано «індивідуальні системи вентиляції» про бізнес-клас. я ж нове не розказую. тим більш якщо ми про локацію в центрі міста кажемо з високим рівнем забруднення повітря — це маст, а не опція.

Десь в голові, я собі віддаю розуміння, чому конкретно ця локація + та якість забудови, яку вони запропонували + рівень інфраструктури навколо + додаткові фішки

але жк «шервуд» дали можливість людям зробити хороший ремонт зі стелями 3 метри, а ось «преміум» жк тайм вже не дадуть. що не роби, а буде ремонт «євроремонт» з кондєями на стінах. вище стелі не стрибнеш.

висота стелі впливає на можливість проектування загальної системи вентиляції. тут або вентиляція, або висота стелі

Вентиляцію можна спокійно зробити і без стелі. В мене вентиляція тільки в зовнішніх стінах. Інше діло тепла підлога + паркет, там мінус 15 см, якщо з утеплювачем.

а де вентмашина стоїть?

Згоден, якщо на всі кімнати робити, тоді треба на стелі. Але, якщо там таке городити
caxapa.ua/...​mage/096/018/img-2296.jpg
то 3 метри ще й не вистачить

так які є варіанти на м. Вокзальна, якщо ми кажемо про життя в бізнес-класі? відкривати вікна? точно не варіант в тій локації. лише таке робити, щоб зробити в квартирі свіже чисте повітря.

О, як раз вчора вийшло відео про цей район. Там же трешак якийсь, чи то бразильскі нетрі, чи турецькі.
youtu.be/LZmZB5lWQsQ?t=797
Я дивився і не міг повірити, що це Київ. Бізнес-клас у такому районі — це прям мрія українського айтішника.

як житель району точно можу сказати, що він комфортніший за багато інших, саме тут — дофіга зелені, хороша інфраструктура.

Немає метро, інфраструктура топ.

І більш того, таке можна знайти в більшості європейських міст: Барселона, Берлін чи навіть Копенгаген бачив щось подібне або й гірше.

Ну покажи мені, де в Барселоні або Берліні в районі з новобудовами бізнес класу, у 100 метрах будуть унітази і гівно на вулиці лежати. І так щоб роками, а не пару днів.

в Барселоні — весь готичний квартал, кажу як людина, яка там прожила більше року.

так готичний квартал це ж самий туристичний центр. комфортним цей район якось не виглядає. новобудов бізнес-класу я там якось і не пам’ятаю.

в Барселоні — весь готичний квартал, кажу як людина, яка там прожила більше року

Готичний квартал весь у гугл стріт вью. Покажи трешак :)

Немає метро

Оце мене завжди вводило у ступор: бізнес-клас, квартири по 200-300к, і метро бл@! 🤯 Наявність підземного паркінгу та відсутність пробок — ось що повинно турбувати потенційних покупців елітної нерухомості, а не метро

Оце мене завжди вводило у ступор: бізнес-клас, квартири по 200-300к, і метро бл@!

Наприклад, моя дружина не водить авто і не їздить в київських таксі сама. Їй метро ідеально. Теж саме стосовно дітей.

Тижпрограміст, купи дружині машину і найми водійку )

Я думал киевские маршрутки любого заставят пересесть в машину/на такси. Метро-то, конечно, более-менее, но расстояния между станциями не то чтобы очень маленькое, а всё в притык к метро не влезет.

У Києві ще автобуси, цілком пристойні. Хоча сенсу користуватися гт при такій зручності виклику таксі немає років 7, з появою 3ж.

ГТ безпечніше. Якщо звичайно не маршрутки. Плюс в нормальні автобуси можна зайти с коляскою. В таксі воно в більшості випадків не влізе.

Плюс в нормальні автобуси можна зайти с коляскою.

Если влезешь

Оце мене завжди вводило у ступор: бізнес-клас, квартири по 200-300к, і метро бл@!

Бізнес-класс в Україні це не елітне житло. Просто якісне і зручне з точки зору паркінга. І купляють його тому що економ і більшість «комфорта» фігове зовсім по якості і розташуванню.

Така «еліта», вважай щось середне в Лондоні.

висота стелі 2,7 м в хаті за 200к це провал. це «економ-клас» як є.

висота стелі 2,7 м в хаті за 200к це провал. це «економ-клас» як є.

Так Файна таун це не бізнес, це комфорт. Хоча, по цінам практично бізнес. 2.7 нормально, якщо це після всього ремонту.

так, але тут 2,70 до ремонту. ну може комфорт, але ж все одно це не коштує 185к в такому разі.

ну може комфорт, але ж все одно це не коштує 185к в такому разі

В Файна тауні люди платять не за саму квартиру, а за інфраструктуру навколо будинку :) Щоправда, вони потім все життя будуть платити за цю інфраструктуру, навіть якщо не будуть нею користуватися.

почнуть пилити мурашники, заселять цілий район, і стане жесть як тісно

Так в Файна-тауні вже зараз щільність така, що купити квартиру, щоб не вікна-в-вікна, практично неможливо.
vn.com.ua/...​eaa6be1c04b1a46aa9873.jpg
Це суто європейський підхід, де цю дебільну ідеологію просувають.

хоча дизайн самих будинків досить непоганий, треба це зауважити.

в мене знайомий винаймає квартиру, яка збудована ще роки 2 тому мабуть, то ще в перших будинках все вікна у вікна (дивно очікувати іншого)

Вікна-в-вікна це треш. Зі старими дизайнами, коли в тебе одне невелике вікно на кімнату, можна було спокійно жити вікна-в-вікна. Але в сучасних новобудовах вікна панорамні, 2+ м заввишки. У великій кімнаті може бути 5-6 вікон, на дві сторони світу. І якщо обидві сторони дивляться вікна-в-вікна, то навіщо взагалі ці панорамні вікна, якщо вони постійно будуть чимось завішені? От у Файна-тауні саме така ситуація.

і ні 500к$ це вже якась супер еліта

Це звичайна квартира бізнес класу в Києві. Ремонт такої з системами кондиціонування, обігріву, розумним будинком, меблями і технікою мінімум 100k. Одне паркомісце в київському бізнес-класі 70k, а тому хто купляє таку квартиру, явно не одне місце знадобиться. Це, до речі, неадекватна ціна, бо в Німеччині, навіть в ультра-преміумі, з квартирами за 10-20 мільйонів, паркомісце максимум 50k.

А супер-еліта в Києві це 5-6 мільйонів.

десь на Собачому Острові коштує 2 мільйони фунтів

Цікаво хто там живе,явно не клерк вище середнього, що працює в хай стріт банку, типові мурашники з гарним ландшафтом (чого нажаль немає в Києві) та з виглядом на центральний Лондон (кому звісно повезло), де в метро далеко не з першої спроби можна сісти в час пік. За 25 хвилин на метро, можна взяти і за £650-700к трьох-бедрум в новобудові або й навіть будинок.

Будинок за 650-700£? Це де? Кімната в шаред стюдент хаус так, за будиночок будь готовий відвалити 1300 це мінімум і далеко за Лондоном, і не детачед а якийсь террасед, дай бог семі-детачед, але там же повно будиночків і за значно вищу ціну.

Трохи маніпулятивно написано, бо немає результатів за пів року і нічого не робити то трохи різні речі.
Приходить керівництво і просить знайти 10 джунів по 200 долл/міс. Багато вдасться знайти?
Бувають такі підрозділи що в мінус працюють роками, але то усіх влаштовує.

росить знайти 10 джунів по 200 долл/міс. Багато вдасться знайти?

Сейчас? Запросто!

Якщо буде проект, на які будуть джуніорскі позиції, клієнт та тех експерти тих хто погодиться на 200 баксів просто відсіюватиме. То буде той ще квест, а потім ще аттрішен гарантується. Тобто реально в мінуса ефект від такої роботи буде, набагато більший від того, що рекрутерка просто сидить собі на зарплатні доки не стане знову потрібною. Тобто контора, взагалі то знає, що робить. Хоча, раніше було таке — що в такі часи, коли нема активного найму їх на різні PR залучали, по типу конференції чи хакатони та інші корпоративні організовувати. По суті прямі обов’язки співробітників відділу кадрів, які би мали не тільки хайрингом з ринку опікуватись — а і підвищенням кваліфікації, моральним станом і т.п.

Та и раньше, вон весь ЕРАМ на этом построен

отримувала $190k і нічого не робила

Краще б хтось розповів як отримуваТИ $ і нічого не робиТИ

Щось Meta пізно вирішила застосовувати свої аналітичні алгоритми щоб зрозуміти, що кілька тисяч людей в них байдикують.

кілька тисяч людей в них байдикують.

Кілька тисяч? Вже більше 20 тисяч, і це тільки ті, що ми знаємо.

Здається мені вони чудово це знали

Судячи з низки інсайтів, манги в ковід винаймали массово як стратегію боротьби з конкурентами. Фактично знекровлючи класичні бізнеси, шов вони не пішли в online. Хоча, це і припущення, але в Долині неодноразово таке робили як брудний метод монополізації.

Hire for fire але без fire

можна без алгоритмів пройтись з людьми поговорити про те, хто чим зайнятий)

А разве в других компаниях рекрутерши занимаются чем-то другим?

Не нанйняла тому що компанія сказала не наймати, чи тому що вона погано робила свою роботу і нікого не найняла? Це різні речі.

Сумніваюсь що перше так як компанія завжди буде рада хорошому спеціалісту за низьку ціну, спеціалісту який би робив роботу за 5 бездарєй і получав би зарплату одного, максимум двох із них. І задача рекрутерів знайти таких спеціалістів і переконати приєднатись.

А розумні люди не патякаюьь і зайчиків ростять

В останні роки багато де натикався на інформацію, що в США криза інституту сім’ї, надмалий відсоток дорослих людей вступають у шлюб, великий відсоток розлучень і т.п.
Однією з важливих причин наводяться «нереалістичні очікування жінок від своїх потенційних партнерів». Наприклад, жінки в США очікують, що їхній майбутній чоловік має заробляти 200, 300, 500 тисяч доларів на рік, а дехто навіть мріє про людей з доходом 1М+. При тому, що медіана доходу в США близько 55 тисяч $ на рік.

Для мене було дивно, як можна бути настільки відірваними від реальності, але після таких новин все стає на свої місця. Одна пані заробляє майже 200к на рік, роблячи буквально ніщо і знімаючи відео про це, а мільйони інших жінок дивляться і думають: «Ну якщо 200к даються так легко, то доклавши трохи зусиль мій чоловік з легкістю зможе заробляти у декілька разів більше. А якщо не зможе — значить він просто лінивий безамбітний овоч».

Цікаво, хто і де наводить? Дайте лінк

Дякую, цікаві відео.
Але я так і не побачила там нічого від

«нереалістичні очікування жінок від своїх потенційних партнерів»

.
По перше, нерепрезентативна вибірка. На відео жінки, які явно відносяться до середнього і вищого класів, продавчинь з волмарту там очевидно немає. Також всі жінки на відео дуже красиві, як мінімум доглянуті, а це вже ознака наявності успішного і досить ситого життя.
По-друге, вони описують свій «ідеальний» лайфстайл, називаючи дуже різні цифри бажаного заробітку для партнера (від 70 до 650 тисяч на рік). Це логічно, бо жінка з міддл класу ніколи не захоче виходити заміж за вантажника.
По-третє, більшість хоче дітей — це спростовує

в США криза інституту сім’ї, надмалий відсоток дорослих людей вступають у шлюб

Ну і в цілому очікування в усіх дуже помірні — одна сказала що хоче (який жах!) по окремій кімнаті на дитину. Це захмарні очікування від чоловіка?)
Жодна не сказала що хоче голубоокого мільйонера 25 років з пенісом не менше 20 см.

жінка з міддл класу ніколи не захоче виходити заміж за вантажника

Сподіваюся, що це тролінг

ну ви не знаєте жінок якщо такі рожеві сподівання

Також всі жінки на відео дуже красиві

.
Середні. На камеру завжди краще виглядають. Ну і ніколи не знаєш як жінка насправді виглядає, коли в неї поверх свого обличчя намальовано ще одне. Хоча враховуючи проблеми з ожирінням, то те, що вони не жирні, вже ставитьїх вище 50%, але все ще недостатньо, шоб вимагати топ 0.1% чоловіків

Не погоджуюсь. Як на мене, саме красиві, точно вище середнього. І дуже доглянуті.

точно вище середнього. І дуже доглянуті.

Вообще нет. 4-6 с 10, к тому же явно не 20 лет им.
Нужна именно красота, а не ухоженность. Если есть красота, то с ухоженности надо душ и возможно помада.
Это типичная женская оценка, в которой путают привлекательность и свистоперделки с макияжа. Профи сможет накрасить можно любую на средняк+, если уж совсем нет явных дефектов. Релевантно было бы посмотреть на них без макияжа.

Вони саме красиві, і доглянутість тут тільки в плюс. Всі з нюдовим мейком, під яким все видно і нічого не треба змивати. Доглянутість — це про шкіру, зуби і волосся, а не про яскравий мейк. Це ти плутаєш.

В основном средние барышни, т.е. симпатичные, притом, что попадаются и ниочемные в плане внешности. Всегда забавляло, когда женщины доказывают мужику, какая женщина красивая, а какая нет. Хоть красивые и попадаются, но на два верхних ролика где-то 3 девушки можно назвать именно что красивыми. И скажем так, ни одна из них не тянет на 100500 миллионов долларов в месяц. Сами ролики подробно не смотрел, т.к. мне насрать что они там себе хотят. При желании можно снять как ролик, где хотят миллиард баксов в месяца, так и ролик, где будут говорить, что деньги вообще не важны.

вам чоловіки кажуть, що не такі вже й красиві, а ви все сперечаєтесь... ту так одружуйтесь з ними якщо вам ці жінки так подобаються

Який сенс вірити чоловікам? В інтернеті всі чоловіки вимагають моделей, а в житті вони живуть потім з баришнями 80-100 кг) з розтяжками і целюлітом)
Бо фантазії то одне — в інтернеті можна і модель назвати страшною і товстою. А реальність то інше. І оця невідповідність дуже смішна, насправді.

Який сенс вірити чоловікам? В інтернеті всі чоловіки вимагають моделей, а в житті вони живуть потім з баришнями 80-100 кг) з розтяжками і целюлітом)

В большинстве случаев они такими после замужества становятся.

Ну так і я ж про те. Тут ще важливо уточнювати, що не після заміжжя, а після пологів зазвичай.

живуть потім з баришнями

Тому, що подобатись можуть одні (з великими очима та іншим), а жити краще з тими, хто вміє борщ варити, або має розум.
Жінкам теж подобають молоді і гарні, а заміж підуть за товстого і старого, але багатого.

Це ж очевидно.

Доречі, теж цікаве викривлення) Вимоги цих жінок вже наперед вважаються неадекватними, а чи адекватні тоді вимоги чоловіків, які ось таких гарних жінок ( конвенційно красивих) називають «середніми»? Чи для вас гарна — то лише кінозірка або професійна модель? Можна зняти гарне відео на тему «Яку жінку в ідеалі хоче чоловік» Я думаю усі б прозріли від рівня чоловічих вимог до жіночої краси і наявного статусу того, хто ці вимоги висуває)

Ну там красиві не всі, є трошки всраті це раз. Друге — якшо жінка претендує на 0.1% топ мужика, то і її зовнішність має також відповідати. Конвенційно красива — це верхня межа середніх і трошки вище, тобто якшо оцінити десь за 10бальною шкалою, то десь 6-7. Тобто можна іти по вулиці і бачити таких доволі часто, це не якийсь невловимий єдинорог, на відміну від топ 0.1%. Для калібру чоловіка, якого вони описують, не достатньо бути конвенційно красивою, чувак з домом на 6 спалень і авто за 300к$ може мати таких принцес як у відео кожен тиждень нову. А чому? Тому що такі мужики рідкісні і їх всі хочуть. Крім того, там є жінки за 30. Ну камон, серйозно хтось вважає, що якщо оцінювати фізичну привабливіть, то жінка за 30, яка навіть виглядала в найкращі роки на 9/10, виграє в 20річної 7/10?😅

Ну камон, серйозно хтось вважає, що якщо оцінювати фізичну привабливіть, то жінка за 30

+ с каждым годом условная красота эта будет активнее увядать и если она с тобой, потому что у тебя были деньги, то спрашивается нафига ж она ему надо, если красоты на несколько лет осталось, а половину потом «феррари» отстегни.

По-перше, встратих там немає. Вони реально усі красиві ( тут теж питання до авторів шоу, чому підбирали саме таких) Всі стрункі, всі доглянуті, в кожної чиста шкіра і рівні зуби. Так, вони різні і комусь можуть бути не до смаку саме типажем, але всі красиві.
По-друге, де там була мова про

чувак з домом на 6 спалень і авто за 300к$

— там немає таких критеріїв від них.
Ну і те, що чувак який заробляє 300-500 тисяч на рік може міняти дівчат, це ілюзія. Такі гроші для штатів не є чимось захмарним, це зарплата хорошого лікаря за рік.
Ну і відносно до

може мати таких принцес як у відео кожен тиждень нову.

Це велика омана, що всі жінки падкі на гроші і при досягненні певної суми особисте життя одразу налагодиться. Цей міф зламав життя не одного українського айтішника) Пам’ятаю, в мене був знайомий дуже середньої зовнішності, який почав працювати в айті, купив собі красиву тачку, але дівчата на нього чомусь не почали плигати з кожного кута. Він дуже дивувався чому)

Не падки. Но наличие какого-то количества денег сильно сглаживает острые углы.
Вы с этим несогласны?

Ну так це працює з усіма і скрізь,не тільки з жінками) Зрозуміло, що практично будь яку людину можна купити, справа тільки в ціні. Але суми будуть дуже-дуже різні і обставини теж.

Это по Вашему стройная?
youtu.be/wUe3DMXBx2E?t=2149

в кожної чиста шкіра і рівні зуби.

О, ну если без прыщей и есть деньги на дантиста с брекетами и винирами, то все надо мужика с лямом в месяц не меньше.
А если у мужика ровные зубы и чистая кожа, ему требовать женщину с доходом в лям, пока он сидит дома или на 50к$? =)

Ну і те, що чувак який заробляє 300-500 тисяч на рік може міняти дівчат, це ілюзія.

Да всего лишь 10 средних зарплат США. Любой кто платит может менять и покупать что угодно, на что у него денег хватает в контексте рыночных условий. Правда из-за того что там средняя мадам крайнее бодипозитивная, выбор у него сужается к иммигранткам.

Він дуже дивувався чому)

Так то ж не было Феррари

Это по Вашему стройная?
youtu.be/wUe3DMXBx2E?t=2149

так, вона струнка і в неї немає зайвої ваги. Вона класно виглядає. В чому питання?
Мені здається, чи у вас головна ідея просто докапатись і принизити жінок — в тому сенсі що якщо ти не фотомодель чи відома кінозірка, то заслуговуєш лише мити підлогу і жити з сантехніком? А ви точно собі можете дозволити критикувати зовнішність цих дівчат?

так, вона струнка і в неї немає зайвої ваги.

У нее пузо проглядывается и четко ощущается что там не 55-60кг при 170-175см.

в тому сенсі що якщо ти не фотомодель

Ясен пень. Ну давайте наоборот представим- сидят самые обычные мужики со средней внешностью и зп и требуют фотомоделей с доходом от 600к$ и Бентли. Вы же первые б кричали что они страшные нищеброды охренели =) Если люди неадеватные имеют запросы, то и с них так же спрос. А то вряд ли там кто то с них модель Виктории Сикрет, но давай приятного мужика с миллионом в месяц.

чи відома кінозірка,

Открою секрет- мужикам побую «популярность», это женские оценочные категории.

А ви точно собі можете дозволити критикувати зовнішність цих дівчат?

Абсолютно.

Не, ну не побоку, но близко.
Если бы вы были влюблены в двух девушек одновременно с похожей внешностью, обе с третьим размером(ну чтоб не по груди выбирать), одна посудомойка другая професор в универе, вы бы кого выбрали? Врятли ту,у которой зарплата больше(это посудомойка).
Открою вам секрет, после 30 и второго ребенка у всех пузо проглядывается. А кого не проглядывается — скорее всего не сможите вы жить с такими тараканами

одна посудомойка другая професор в универе, вы бы кого выбрали?

Блин ну как бы кроме сисек (да и сиськи при этом на фигуре, а не в вакууме) и профессии еще ж куча факторов — кто ж может это сказать с разными людьми? Можно только представить «параллельные вселенные» и что потенциально один и тот же человек, но образованный будет лучше, но при этом образованность могла как то иначе повлиять на ее личность в негативном ключе.
Но популярность то тут при чем?

Открою вам секрет, после 30 и второго ребенка у всех пузо проглядывается.

Ну если совсем ничего не делать, то наверно, хотя фитнес коучи показывают что и в 50 там пресс теоретически может существовать, не то что отсутствие пуза.

жить с фитнес коучем — так себе идея.
Либо жизнь либо фитнес ;)

Между бронебойным пресом фитнес коуча и выпирающим пузом вероятно есть еще куча простолюдинских приемлемых градаций.

Большинство из которых анонимы доу назовут пузо выпирает

Так то ж не было Феррари

- ну по нашим міркам то було Феррарі.

чувак з домом на 6 спалень і авто за 300к$ може мати таких принцес як у відео кожен тиждень нову.

Ару. Як не дивно, чомусь у таких чоловіків дружини не принцеси, а звичайні собі жінки. Можна подивитися на жінку Кіліана Мерфі або Пірса Броснана.

жінка за 30, яка навіть виглядала в найкращі роки на 9/10, виграє в 20річної 7/10?

тут взагалі АРУ. Подругу Кіану Рівза бачили?
Саме цікаве, що такі вумні сентенції виголошують посередні хлопаки без харизми, зовнішності, досягнень. А ті, кого все це є, підходять до вибору пари іншими критеріями

Ми будем анекдотичними прикладами мірятись чи дивитись як воно в реальності працює? Конрприклад — Дікапріо, який виганяє на мороз чергову модель, якій стукнуло 25

не ясно, що анекдотичного — всі приклади реальні, легко гугляться. Про бород Дікапріо не треба, на те вони і бороди.

актор — супер, а нафіга своє гейство скривати?

А де гейство? Чи якшо міняє моделей на молодших — то однозначно гей? Можна якось обгрунтувати?

Лео вже бог знає скільки років живе з Lucas Haas
Вони завжди і всюди разом. Там де він проводить час з моделлю-бородою, там завжди є Лукас — на яхтах, клубах, островах.
Погугліть, купа фото

Гуглиться жовта преса і таблоїди-хайпожери. Прекрасні джерела інформації👍. І головне ні олна модель, яку топтав лео не пробовталась про лівого мужика, агонь. Видно nda підписували. Ващє прекрасна байка для обіженок, які не можуть пробачити багатому мужику свободу в виборі свіжого м‘яса

вам шо — 17 років? ви реально не знаєте, що ці моделі справді контракти підписують? Чи ви чекали посилання на state.gov про те, що Лео гей?
і до чого тут жовта преса, дивіться на фото. На ВСІХ фотках з моделями є Лукас.
Ваще-то вам дуже не сподобалися приклади, які було наведено про відомих багатих чоловіків з нормальними жінками. Шо так?

Гуглимо «дікапріо з дівчиною», відкриваєм фото. www.shepetivka.org.ua/...​ila-іdealnou-fіgyrou.html
Фраза про «НА ВСІХ» — уже брехня.
А приклади не сподобались, бо приклади в дискусіях не є аргументом, вони тілтки можуть ілюструвати інші аргументи

Тепер все стало зрозуміло))))
Навчу гуглити. За гроші, звичайно.
(в сторону) давно помічаю, як мало людей вміють користуватися гуглом. Хоча здавалося б — 2023...

Мде, рівень дискусії і аргументації — емоційна плоскоземельниця. Ну, не поважаю людей, які мене обманюють, тому ніякого співчуття не маю

I couldn’t care less, sweetie
нагуглити шепетівку — це траеба вміти))) хто б казав про пласку землю)
залюбки підтримаю аргументовану бесіду на цікаву тему з цікавою і освіченою людиною. але це не ви, очевидно

шепетівка.орг.уа — надійне джерело з інформацією про ДіКапріо!

Це не важливо. Перше посилання, яке було.
Твердження — всі фото містять вншого мужика.
Якшо існує фото, шо містить можель і не містить іншого мужика, то твердження — брехня. Я знайшов таке, значить твердження шо? Правильно — брехня.
Ну базова логіка

З реального життя приклади — озирніться навколо. Всі, хто хоче бути у парі, мають пару. Всі абсолютно — товсті, тонкі, багаті, бідні, хворі і здорові.
Але ж ми говорили про чоловіків з машинами за 300 тисяч?

чоловікам подобаються різні жінки, часто такі, які вам будуть здаватись «некрасивими».
жінки самі собі придумують якісь їбануті стандарти краси, а потім злі на чоловіків, що їм не подобаються такі ідіотські стандарті, а ще більше злі на чоловіків ті, хто ніяк не вписується в ці стандарти... може вже досить вести себе як самозакохане посміховисько і включити мізки, нарешті зрозуміти, що стандарту краси не існує і у людей є право любити щось інше ніж те, що подобається тобі?

Похоже, на очередную бодипозитивную мантру. Если бы стандарта красоты не существовало, то среди полтора десятка девушек в школе не бегали бы только за одной-двумя.

На камеру завжди краще виглядають.

Депендс :) Як світло впаде.

На камеру завжди краще виглядають

О_о, а не навпаки?

Ну і в цілому очікування в усіх дуже помірні —

Тобто, бажання не працювати і отримувати 100% від чоловіка — це помірне бажання?

Ну якщо плануються діти — так. Бо жінка як мінімум кілька років не зможе повноцінно працювати. І там практично кожна це озвучила — що хоче дітей і хоче в цьому покладатися на чоловіка.

Я бачив американських жінок на проєктах, ішли у декрет за 3 тижні до і поверталися за 3 місяці опісля. Тому не треба розказувати, що не зможе працювати, будь ласка.

Я таких i серед моiх знайомих бачив. Було би бажання...

Бо жінка як мінімум кілька років не зможе повноцінно працювати.

Несколько год? Она что кенгуру =))
К тому же что мешает подготовится к декрету и отложить денег, если по Вашему ее простой в пол года как то повлияет на финансовое состояние семьи. Конечно именно из за декрета она хочет себе мужика зарабатывающего в разы больше, да))

Слухай, я не дуже розумію чому ви так агритесь)) Мріяти не соромно і загалом корисно, хіба ні? Ну ось такі в них мрії, мають право. Кожна людина прагне підвищити свій рівень життя, а не навпаки. Тут буде рівноцінний обмін — вона йому освічених красивих дітей, вн їй гроші на життя. Я не бачу в цьому криміналу. Ти ж теж не мрієш про жінку 120 кг, з прищами і відсутніми передніми зубами, в якої батьки алкоголіки. А сто відсотків хочеш красиву і освічену, з хорошої родини, ще бажано молоду, на яку інші задивляються. Ну ось треба просто бути таким, щоб про тебе такі мріяли) Світ жорстокий, інакше це не працює.

Слухай, я не дуже розумію чому ви так агритесь))

Потому что на двух стульях хочется усидеть и лицемерно не признавать это, задвигая высокие морали =)

Мріяти не соромно і загалом корисно, хіба ні?

Стопе. Некая феменистическая мадам в соседней теме говорила, что мужикам нужно мечтать о бодипозитивных 60+кг девушках и что они охренели мечтать о стройных молодых девушках. Кому же из вас верить- можно ли мечтать, или нет?

Тут буде рівноцінний обмін — вона йому освічених красивих дітей, вн їй гроші на життя.

Это вы так решили, что он равноценный? Потому что у нее писечка смогла произвести детей? Ну родилась не страшная, мужик тоже наверно не страшный должен быть, о красоте там речи нет. Это не 10-ки, ни по внешности, ни по возрасту. А даже если бы была — с чего Вы решили что красота достойна таких денег? С логики что раз сферический Илон Маск миллиарды делает, значит средняя достойная как минимум миллионера?))

Ти ж теж не мрієш про жінку 120 кг, з прищами і відсутніми передніми зубами, в якої батьки алкоголіки.

Ну так я и сам не полтораметровый Квазимодо с пузом. Можно подумать Вы или те женщины с видео хотят страшного мужика с бабками и бабки как то компенсируют его всратость. +25 летней она точно будет не всегда, а бабки у мужика скорее всего будут и потом. Что предлагаете делать когда ей перевалит за 35?
Суть в том что при прочих равных, а то и нет (потому что деньги требуют ума и образования, если это не деньги семьи, в отличии от просто красоты) требуют сверху еще дохулиард денег насыпать.

Жодна не сказала що хоче голубоокого мільйонера 25 років з пенісом не менше 20 см.

який живе не далі ніж 800 метрів від моря чи океана, температура води в якому круглий рік не опускається нижче 26 градусів.

Іще б школу із місцем в Топ-20 рейтингу ЗНО додати(:

Так вже навіть автор мему непомітно прибрав цю вимогу із перечня як зрозумів, що діти не обов’язково захотять перенапрягатися, щоб закривати батьківські гештальти з перемогами в міжнародних олімпіадах.
Того диви на кожні 5кг набраної ваги через збільшення жирової прослойку будуть і вимоги по температурі води знижатися на 1 градус по шкалі цельсія.

Набрати навіть 5 кілограмів автору мему виявилося не так і просто, навіть якщо багато і смачно їсти.

Проте додалася компанiя для пляжного волейболу

Просто раніше автор мему вважав, що у пляжного волейбола грають скрізь, де є пляжі, тож і компанію для гри у пляжний волейбол можна знайти на будь якому пляжі, біля якого температура води у морі чи океані не опускається нижче двадцяти шести градусів за шкалою Цельсія. Це як скрізь, де температура води у морі чи океані не опускається нижче двадцяти шести градусів за шкалою Цельсія, весь рік тепле повітря, тому ця вимога і не згадується, адже вважається, що якщо вже температура води в морі нижче цієї позначки не опускається, то температура повітря теж має завжди бути достатньо теплою.

На приватнiй вiлi це може бути трошки складно, та й пляжi не завжди пiсчанi та достатньно широкi

На повірку в таких місцях, терміти дом з середини пожирають, комарі як сибірській гнус — що розносять малярію і таке інше. Щось я не чув про рай десь на : Ямайці, Кубі, Венесуєлі чи Домініканській республіці. На Мальдівах теж вулкан показав — «вставай студент сесія прийшла». То дурні мрії про постійну відпустку, а не про життя в курортних містечках.

Передьоргування — це якраз узагальнення на кшталт «одна американська жінка хоче чоловіка з доходом 650 тисяч на рік, подивіться яка зажрана, вони всі такі». При тому що власне відео це спростовує. І так, якщо опитати жінок з іншого сегменту ( касирки з супермаркетів та прибиральниці наприклад) то думаю цифри були б десь в районі 50-100 тисяч на рік.

Не одружений зі 100к — це десь 4%. Для прибиральниці — зависоко

Від всієї нежонатої чоловічої популяції до 40. Викреслити тих, хто не підходить за зрвнішністю, расою та іншими параметрами і взагалі може виявитись менше 1%. Чудовий сайт для оцінки очікувань жінок в америці, який бере статистичні дані і звіряє з очікуваннями
igotstandardsbro.com

Ну і власне, я не помилилась щодо міддл класу — в коментах одна з них відповіла, що працює рекрутеркою (тобто заробляє вже 50-100+ тисяч на рік), інша вчиться на стоматолога ( думаю не треба пояснювати скільки буде заробляти через пару років), має батьків — інженерів. Тобто це такий впевнений середній клас, який шукає собі відповідних чоловіків. Але шоу цікаве, явно провокативне, щоб в чоловіків і жінок з доходом 50-70 тисяч на рік палали дупи)

Тобто це такий впевнений середній клас, який шукає собі відповідних чоловіків.

То есть мужикам тоже надо требовать от женщин своего+ уровня доходов или стрелочка не поворачивается? =)

Ну певно так. Я не знаю кейсів, коли айтішник одружується на прибиральниці. Переважно чоловіки теж шукають жінок приналежних до своєї соціальної групи. Тут навіть не про рівень доходів, а про певний соціальний клас ( сині комірці, білі комірці, середній клас, вищий клас)

Ну певно так. Я не знаю кейсів, коли айтішник одружується на прибиральниці.

Между айтишником и уборщицей разница в 15 раз по доходах, так что если брать за «уборщицу» разницу в доходах более чем у 2 раза, то 95% айтишников женаты за уборщицами. Это если она вообще работает.
Олсо, без разницы сколько зарабатывает она, потому что «ее деньги это ее деньги, а его — наши».
Но все женщины хотят мужика с доходами выше своих, при чем желательно в дохулиард раз- все ютубы годами обмазаны таким www.youtube.com/watch?v=yrDLoRVxOhM

Переважно чоловіки теж шукають жінок приналежних до своєї соціальної групи

Нельзя найти всем то, чего нет в соотношении 1:1.

На болотах своя атмосфера й прирівнювати усіх жінок також помилково.

Нахіба ти кидаєш сюди нерелевантне відео з боліт, де опитують якихось лакшері самок в центрі міста?
От я просто випадаю з таких людей. Ти йому про м’яке, він про тепле. Ви в якомусь іншому світі живете. Або просто не читали мої попередні коментарі. Ви розумієте різницю між приналежністю до соціальної групи і рівнем доходів?
От вам абсолютно релевантне відео з Харкова наприклад, яке спростовує абсолютно усі ваші оці

все ютубы годами обмазаны таким

. Може в нас просто різні ютуби та різні країни ( ти з рашки?)
www.youtube.com/...​s&ab_channel=замдиректора

де опитують якихось лакшері самок в центрі міста?

Даже если эти перекрашенные курицы с нарисованными бровями и наклеенными ресницами лакшери, то я крайне сомневаюсь что все из них зарабатывают по 400к-2млн болотных деревянников.
Суть не столько в суммах, сколько в разнице между своими доходами и запросами от мужчины, и между запросами от них и средним уровнем доходов по региону.
Объективно запросы в 10-40 раз больше среднего дохода, при том что моделями там и не пахнет.

Ви розумієте різницю між приналежністю до соціальної групи і рівнем доходів?

А Вы на глаз ее определили кто у нее родители, что за образование и что за доходы? Или вам если не совсем доярка на вид и смогла взять кредиты чтобы губы накачать, то это уже все явно из среднего класса.

От вам абсолютно релевантне відео з Харкова наприклад, яке спростовує абсолютно усі ваші оці

И чем оно его опровергает? Что нашлось видео, где в более нищем городе в другой стране запросы по меньше пока? Тем более проводил опрос мужик.
Да и 30-40 кгрн (1100-1450$) на 2019 как на видосике знаете ли тоже не мало для Украины, при том что опрос студенток или около того. И все ровно с риторикой «подает надежды»- в Харькове тогда средняя зп 12к была, ей надо 30-40к или подавать надежды, иначе не для тебя моя роза цвела =)))

нищем городе
в Харькове тогда средняя зп 12к была

Бро, ты в Харькове до войны давно бывал? Rоличество автомобилей далеко не бюджетного класса на парковках супермаркетов, ТРЦ и возле более-менее приличных заведений (я даже не говорю «элитных» или «бандитских») — ну никак не сходится ни с уровнем средней зп, ни с твоим оценочным суждением про нищету.

Это не значит, что в Харькове не было тех, кто зарабатывал 12к. Это значит, что в городе было достаточное количество людей, кто зарабатывал заметно больше. А, значит, розам есть, для кого цвести.

Rоличество автомобилей далеко не бюджетного класса на парковках супермаркетов

Бро, ты точно в курсе, что такое средняя зарплата?

ни с твоим оценочным суждением про нищету.

В Москве там на таких машинах охранники мелких царьков жизни мусор за забор не будут вывозить, и что с этого? Все слои по сравнению нищие.
Это у тебя оценочное суждения уровня «посмотри на парковку ТЦ», а у меня статистика минфина. Было бы так как ты говоришь, что только бомжи на 12к живут, то средняя была бы в разы больше, даже если они там ошиблись на пару тысяч. При том что всем известна пропасть между уровнями доходов слоев населения и теневых доходов коррупционной составляющей.

А, значит, розам есть, для кого цвести.

Ну и? Ты просто подтвердил мои слова, что в контексте средних доходов губа раскатана на несколько процентов самых богатых. 30-40к это ниразу не средняя зп в 2019, да еще и в условных 30 лет

Я очень хорошо в курсе, что минфиновская средняя зарплата имеет мало общего с реальными доходами. Просто потому, что минфин эти доходы либо вообще не видит («конверты» и т.п.), либо не рассматривает именно как зарплату (тут напомню, что ФОП используют далеко не только в ИТ)

Бро, ты точно в курсе, что такое средняя зарплата?

ФОПи в статистику не попадають. Конверти теж. Все це тягне вниз середню офіційну зп, але не відображає реальні доходи населення.

Треба робити якесь опитування Яких дівчат ви шукаєте та Яких чоловіків ви шукаєте бо серед моїх близьких друзів важливіше мати спільні теми, ніж однаковий соціальний рівень.

Ага, нагадало мою бабусю, яка сумно сказала 15 років назад про мого чоловіка (тоді ще хлопця): «Але ж він працює на шиномонтажці, і про що ви з ним будете розмовляти?»))
Минув час, роботу чоловік змінив, я, власне, також. Зараз заробляємо приблизно однаково. Розмовляти досі є про що, бо обирали один одного не за статусом, а дивились один на одного, як на людину, особистість.

А скільки років тоді було вам і скільки чоловіку?
Чи цікаво було б вам зараз спілкуватись з ровесником, який працює на шиномонтажці?

А чим ровесник з шиномонтажки принципово відрізняється від ровесника не з шиномонтажки? Не забуваємо, що робота — це лише один із аспектів нашого життя, і поза роботою людина може займатися чим завгодно.
В мене чоловік з молодих років сильно підкований технічно. Дуже цікаво було і є слухати і бачити, як він вирішує різні технічні задачі, часто нестандартно і креативно. Я від нього багато чому навчилася і продовжую вчитись і зараз, та й він не сидить на місці, розвивається.
Скажу чесно, якби я зараз зустріла ровесника з IT і більшість часу він би говорив на IT-шні теми — вірогідно, мені б це швидко набридло, бо роботи мені і на роботі вистачає.

Ну багато чим відрізняється) Справа в оточенні та статусі людини. Це чудово, якщо хлопець з шиномонтажки має якісь різносторонні інтереси в житті, чудове оточення, яке дозволяє йому розвиватися. Але зазвичай таке буває тільки в фільмах)

Ну, он в сусідній темі хлопець з айті (який шукає дівчину) просто сидить вдома і не має в житті нічого, крім роботи. Багато хто з колег проводить весь вільний час за комп’ютерними іграми. Або, на противагу їм, в мене є сусідка-пенсіонерка, в якої і хвилини вільної не буває — то вона сітки ходить плести, то на курси якісь, то картини малює, то фізкультурою займається. Виходить, що багато чого залежить від особистості, а не від сфери діяльності.

А які спільні теми можуть бути, наприклад у вас, і у дівчини, яка працює десь на фабриці чи продає миски на базарі? Ну от чесно?
У вас різне оточення, різний рівень доходів, різні інтереси. Для вкс наприклад відпочинок — це подорожі чи якесь хоббі, для неї — піти в гендель на районі та напитися пива з дузями. Однаковий соціальний рівень власне і продукує спільні інтереси і теми.

Довго намагався згадати схожі ситуації з реального життя, згадав, в 2017 році спілкувався з дівчиною, яка продавала одяг в одному з магазинів в Луцьку то файно одягалась, вміла випікати смаколики, писала вірші й малювала, але робота в магазині за копійки наганяла на неї сум, познайомилась з заможнішим хлопцем в соціальній мережі, стосунки тривали менше тижня, переросли у дружбу, вже друг вклав в її розвиток, зараз займається творчістю десь в Європі, ймовірно Польщі.

піти в гендель на районі та напитися пива з дузями.

А что не так?

у меня была такая знакомая. Чето не было проблем с ней поговорить. На фабрике рошен на конвейере работала.

Ви б на ній одружились, завели з нею стосунки?

Якраз кейз
В кращому випадку кадровиця чи бугалтериця

Ви реально знаєте такі кейси, коли айтішник одружується на продавчині з АТБ чи прибиральниці? Тобто на людині з зовсім іншої і нижчої (робітничої) групи?
Кадровиця чи бухгалтериця — це вже зовсім інша соціальна група, яка йому якраз підходить.

Ну так повно випадків, коли у РПЗ дружини взагалі не працюють.

То каста принцес, не путайте))

Так, в доларових мільйонерів також жінки часто не працюють. Але при цьому навіть безробітними вони мають набагато вищий статус у суспільстві, бо належать до вищого класу. Так само як жінка

РПЗ

, навіть не працююча, належить до середнього і є вищою за працюючу касирку, за рахунок коштів і статусу свого чоловіка. Ось такий парадокс) Бо окрім грошей і наявності роботи є інша, більш важлива штука — статус. Професор який заробляє 15 тисяч гривень буде мати вищий статус у суспільстві, ніж кур’єр Глово, який заробляє 20 тисяч.
І люди шукають собі пару переважно свого статусу і своєї групи, не тільки доходу.

Ви реально знаєте такі кейси, коли айтішник одружується на продавчині з АТБ чи прибиральниці?

Пфф, ну от я знаю. Людина писала код, потім бухала, потім деградувала, ну і в результаті на чомусь відповідному і одружилася. Все можливо, треба просто над собою працювати!

коли айтішник одружується на продавчині з АТБ чи прибиральниці? Тобто на людині з зовсім іншої і нижчої (робітничої) групи?

гарна ідея для всратого реаліті-шоу із якогось СТБ

люди взагалі шукають подібних собі. А подібні собі бувають лише у своїй соціальній страті, або у вищій. спускатися на нижчий рівень ніхто не хоче — ні жінки, ні чоловіки. Є Hypergamy, гіпергамія, — соціобіологічний закон, згідно якого жінки (і самки тварин) цікавляться партнерами краще за себе.
Тут виникає певна проблема: партнерів «краще» ніяк не може вистачити на всіх. Що б не входило в поняття «краще», — воно відносне, тому більшінсть завжди будет «гірше».
І у тварин, і у людей приблизно 80% самок хоче приблизно 20% самців.
Отже, відповідно закону гіпергамії жінки просто не хочуть чоловіків рангом нижче себе. Звідси виникає все більше одиноких жінок і озлоблених одиноких чоловіків.
При цьому у частини жінок немає жодних проблем с пошуком підходящої пари. Це жінки або наверху ієрархії — їм вистачає таких же чоловіків, аба внизу ієрархії — їм теж вистачає, адже більшість чоловіків навіть низького соціо-економічного статусу все ж вище за них.

Жінки гіпергамні — en.m.wikipedia.org/wiki/Hypergamy. Жінка завжди шукає собі чоловіка з вершини доступної соціальної ієрархії, тому статус вирішує, бабло також, але менше, ніж статус.
Я здивований, шо це для когось новина, певно дісней та інші казкарі таки перегодували всіх історіями про те, шо «любов» не залежить від віку, соц групи, тощо. В коментах такі всі наївні, аж мило, приблизно настільки, наскільки смішно

та чому казкарі, красуня і чудовисько якраз про те саме, нє?

Про що у людей болить в США про те й знімають відео, у нас в Україні такі відео скільки має заробляти хлопець набирають мало переглядів.

Думаю, в нас такі відео неактуальні. Тому що запити в простої українки десь на рівні «щоб не пив, не бив, годував дітей і дарував квіти на 8 березня». Навіть не знаю, про що тут знімати. Жінок середьного класу взагалі дуже мало, як і самого середнього класу. В нас або дуже бідні, або дуже багаті, але в таких навіть не спитаєш, бо треба в Монако їхати.

Мені здається, ви не бачили нещодавнє відео, як українка жаліється, що її німецький хлопець відмовляється пидбати їй останню модель айфону, щоб вона презентабельніше виглядала, а собі купує телевізор за 5К євро як дурничку.

На болотах таких куча. У наших запросы в 5 раз скромнее, потому хайпа не так много =)

На то воно й болото, що спокушаються жабам й у казках це прославляють, що потім жаби шукають принців.

ти так часто пишеш про болота і взагалі тягнеш сюди якісь наративи з рашки.. навіщо? чому тебе так хвилює те, що відбувається в кацапії?
а оці твої вкиди про нищий Харьков і багату мааскву, твоя російськомовна челюсть...наштовхує на роздуми.. ти взагалі з України?

Ну типове токсичне шоу із сценарієм. Сенс — батхерт. Щоправда ц жінок і чоловіків із такими вавками моди в голові, придостаньо.

Asking women about male income

Гарне вiдео, цiкаво спостерiгати за щирою дитячою мiмiкою цих жiночок.
Але, якщо подивитися уважно, то стає зрозумiло наскiльки вони вiдiрванi вiд реального життя, не мають уявлення про реальнi доходи в США.
Їх свiтогляд ще дiвочий. Чому так сталося — це окреме питання, але таке явище масове.

Дякую, вище кидали посилання на це відео

Ну і так, «у всьому винні жінки». Як завжди) Навіть в тому що просто живуть, заробляють гроші і нікого не чіпають. Краще ж вийти заміж за бомжа і народити трійню.

Сперечатись з жінкою в інтернеті то програшна стратегія для чоловіків, Gym girl freaks out on me.

З тобою ніхто не сперечається, розумник. Це коментарі, тут можна відповіді писати, так вони працюють.
«Програшна стратегія для чоловіків» це Єндрю Тейта якогось наслухався, чи що? Крінж аж з монітора капає.

Перестаньте обливати монітор й капати перестане

Східна Європа буває різною. Ось статистика розлучень по країнам світу. Що ми бачимо? А бачимо ми ось що: перші три місця — Португалія, Іспанія й Люксембург, далі йдуть Росія з Україною, далі Фінляндія, Куба, Бельгія, Франція, Швеція, Нідерланди, на дванадцятому місці перша з країн Східної Європи, Естонія, далі на двадцятому місці Латвія, на двадцять першому ЄС взагалі, на двадцять другому Чехія, на двадцять третьому США. Традиційно-скрепні Польща, Угорщина чи Румунія глибоко в середині цього списку.

В них там ще фiксацiя на зрiстi, бо 180 це для них мiнiмум, навiть якщо вона сама полторашка))

182. Они ж 6 футов говорят, ровно. А людей со 182 гдето в три раза меньше еще чем 180.

Розшифровую іронію

Національна програма США з обрізання.
Якщо ні — понаїх
Навіть в секс і місто серія є

Зрозуміло. А що значит навіть? Я не дивився жодної серії «секс і місто» і не збираюсь.

все еще круче. В США — 70,784 на household!!!

Та да, что-то 120 тыс не особо хватает :)

Я вообще удивлен, что там женяться в принципе исходя из законодательства, когда делится все имущество, даже если прожили 1 день в браке.

Очень частая практика prenups. То что у нас вообще не распространено, или для очень богатых. Во 2х, я не очень поняла, а у нас по-другому? Вроде тоже по закону, все шо нажито в браке делится, даже 18кв хрущёвка. 3. Американцы (ки) не сильно ж спешат в 18 лет замуж, и обычно когда выходят туда то с собственными счётами, кредит скор, кредитками и т.д. В штатах есть ещё такая классная штука, которой у нас нет joint account. То есть общий семейный счёт. Двух ответственных людей, которые в браке. В Украине этого нет, что imho не очень ок при двух работающих в семье. Получается, работали в двоем, откладывали в двоем, счёт оформлен на одного)))))

У нас делится что нажито, у них просто что есть.
Две большие разницы)

Получается, работали в двоем, откладывали в двоем, счёт оформлен на одного)))))

Так откладывали вдвоем на свои счета) При покупке недвижимости, например, можно быть вдвоем владельцами сразу, а не делить потом. Есть еще такая вещь, блокирование счета судом, при подаче на развод.

Це типовий опис впливу економічної рецесії на соціум. Існує величезна майнова різниця, середьного класу в США, тобто людей з доходом $300 000 стає все меньше, а бідняків — які живуть у парку трейлерів, усе більше. Та є і люди статки яких — захмарні, сотні мільярдів долларів, хоча не стільки в грошах — скільки в акціях. Вони хворіють на зіркову хворобу, можуть собі дозволити будь яку публічну поведінку включно з демонстративною зневагою до суспільства цілком, пропаганду бухання та вживання наркотиків, ворожого поглинання цілих компанії з публічним її приниженням, відверту зневагу до робочих тощо. Звісно такі викиди як зараз роблять — Маск, Безос, Цукерберг та їм подібні просто так їм не пройдуть. Якось і Біл Гейтс сидів в суді і щось собі мямлив. Так само і Рокфеллера, Рузвельт фактично примусив до іншої моделі поведінки. Нажаль це усе розкручувалась довгий час культурою, глянцевими виданнями, церемоніями Голівуду тощо.

З іншого боку, саме у США з’явилася cancel culture. І, якщо умовний «Цукермаск» пропагандує вживання алкоголю або «речовин», а суспільство після цього не відвертається від нього — то, значить, американському суспільству це норм. Втім, ось зовсім нещодавно чувака, який створив серіал «Рік та Морті», ще й як кенсельнули за одну підозру (!) у домашньому насильстві. Тому, я б тут ще робив поправку на різні системи цінностей.

ворожого поглинання цілих компанії з публічним її приниженням

Саме по собі вороже поглинання, як я розумію — досить поширена бізнес-практика у США, своєрідні правила гри у бізнес, якими «вовчими» вони б не були. Не думаю, щоб там для когось робили виключення тільки тому, що він або вона — «зірка». Скоріш за все, просто існують механізми робити це, не порушуючи закон (або принаймні не наражаючись на обвинувачення у тяжких злочинах).

Щодо саме публічного приниження — а дійсно цікаво, хто це так «відмітився»?

відверту зневагу до робочих тощо

Тут теж цікаво, бо саме у США історично були дуже впливові профспілки — принаймні, що стосується синіх комірців. Тут без конкретних прикладів важко прокоментувати по суті.

почему за год? вроде ж в статье 190к за полгода

В США такий хід думок називається «консервативним» або right-wing. Але це лише половина спектру.
Інша половина бореться за те, щоб жінки свої особисті доходи мали, і на такому ж рівні як чоловіки. Тоді і в партнерах гроші стають вже не першим критерієм.

Могла спокійно займатись своїми справами, покращувати ефективність своїх справ, а так розтріпала усім й завадила керівництву займатись своїми справами.

Чим більша компанія тим більше стає відділів та міжланкових працівників (керівників) які просто передають інформацію від керівника до підлеглих, а по факту робити не роблять

Причем, эта проблема далеко не современная youtu.be/mlITNBgPCLc

Як на флоті
Вбив одного в ланцюжку і ісе зламалрся

Ця діваха зламалася, несіть нову.
Була би розумним мужиком, то бухала/їздила на мотоциклі/велику/лазила по горах чи пірнала би з аквалангом і все було би чудово. Ніхто би не помітив. Но нє, тік ток і лайки.
Нічого, попрацює пару років барменом і розум може прийде, но це нє точно.

бухала/їздила на мотоциклі/велику/лазила по горах чи пірнала би з аквалангом

Як я примудряюся ще й роботу робити? Мабуть тому що по горах не лазю :))))))

Ну, для суспільства такі явно корисніші, ніж ті, що вдало приховуватимуть.

Яке саме відношення має те що це дівчина, до суті питання? Я впевнений що серед чоловіків не менше подібних зловживань відбувається.

протягом пів року роботи в відділі кадрів, вона так нікого і не найняла, проте заробила $190k.

Тобто за рік 380к? З таким підходом там одні рекрутери повинні бути, а то нахіба комусь горбатитись техспеціалістами.

там мабуть сайнон бонус доданий

Подібні історії показують як корпорації стають занадто великими і падають самі в себе під своєю вагою.
З огляду на це, мені здається раунди масових звільнень у ФААНГах це те, що реально допоможе їм вижити, адже як не крути, а їх продукти дуже суттєво впливають на наше життя.

chatgpt допоможе. Компанії достатньо треба буде тримати ключових розробників, а звичайних кодерів AI замінить, штат мінімум в 2 раза можна буде скоротити. Думаю уже через рік AI доросте до рівня що код ревью зможе робити на великих пулл реквестах і не тільки робити, а й вносити вправки і давати тобі правки на ревью.

Я тут вкрай частково згоден.
Записував ролик по роботі з чатом і зараз готую виступ для однієї контори по оптимізації роботи девопсятини з ЧатомГПТ.
Це не є заміна, це оптимізація, пришвидшення роботи і агрегатор пошукових запитів з відсівом геть нерелевантної інфи. Все ще треба людина яка буде аналізувати, що саме нагенерило і людина яка буде розуміти як створити правильний запит. Prompt Engineering і все таке.

«Зроби мені красиво» або «Пофіксай всі баги», до такого нам ще дуже далеко, а саме таких реквестів в реальній роботі більшість.

На що реально вплине ЧатГПТ це на швидкість створення різноманітних MVP, які можна буде за його допомогою згенерувати за день і на наступний день вже зарелізитись, замість місяців роботи як раніше.

А можуть доволі непогано себе чухати, пройшовши через внутрішні кризи і ставше ще краще, приклад — Майкрософт.

Только массовые расстрелы спасут Родину

Однозначно записувати подібні відоси вкрай недоречно.
Наскільки я зрозумів з контексту, спочатку компанія досить довгий час інвестувала в її навчання, а потім вона таки намагалася когось хайрити, але, очевидно, через різні причини люди так і не були найняті. Ну і ще вона багато ходила по мітингам.

В принципі, її вини тут немає, це якби ви зробили найкращий продукт, а маркетологи всрали кампанію з продажів або чергова криза зробила продукт непотрібним.

Якщо хтось робить найкращий продукт, але він не потрібний то його менеджера треба звільнити і можливо самого програміста якщо він старався.

Ну це вкрай типова історія, коли зробили щось, що не змогли продати або виявилося, що це мало кому нетреба.
Таких прикладів сотні якщо не тисячі на ринку.

Навіть на галері колись на такому проекті працював: Ми щось корисне робили, а потім в один момент замовник прийшов і каже «Ми порахували все ще раз і наш продукт не зможе бути прибутковим. Все що ми можемо зробити це мінімізувати втрати, припиняйте розробку вже, ви вільні.»

мета — лівацький смітник з лизанням завгодних дуп, потрібна заміна

І хто прийде на заміну?
Соцмережа профінансована трампом з контентом про теорії змови і пласку землю? Між цим і ліваками я оберу менше з зол — і це будуть ліваки.
Це не означає що вони хороші — фб гівно повне, а цук уйобок.
Просто альтернатива набагато гірша.

Завжди той, хто прийде на заміну.

і чому я не здивований, що вона чорна...

Звільнили не за те, що нічого не робила (хіба єдина вона така, чи шо), а за те, що розтріпала про це. Мала б і заздалегідь здогадатися про реакцію компанії.

Тобто робітник за півроку не зробив взагалі нічого і цього ніхто не бачив? Як це працює :)

у великих компаніях від тебе взагалі перші півроку нічого не очікують. Людина онбоардиться по великорму рахунку. Дай бого що б трохи шось корисного до кінця року зробити. Тому якшо бачите людину в якій в резюме тільки один рік стажу у великій компанії, це значить шанс того шо вона зробила шось реально корисне шо мало якийсь великий вплив десь біля нуля

плюсую, в перші пів року на великому проекті накраще досягнення — серйозно не факапити :)
користі від тебе не очікується і це нормально

На великому проекті дають маленький некритичний або нетерміновий компонент, де нафакапити неможливо, а перевірити рівень можна

що вона зробила цілий день
і запитала її, вважає чи вона їх «доречними»

А де першоджерело? Бо дуже схоже на якийсь гугл транслейт з англійської.

Не схоже, що стаття з цього топіку є перекладом статті Amber Raiken.

Підписатись на коментарі