Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Негативний досвід столу від Tehnotable

Вирішив зробити собі маленький апгрейд робочого місця — стіл з регулюванням висоти. Бо памʼятаю, в минулій компанії робили тестове замовлення з 10 таких столів, прикольна штука, сподобалась.

В продовження теми: Стіл для роботи стоячи

Отож, вибір пав на Tehnotable. Модель Strong з MDF. Підкупив дизайн вирізу. Хоча, вони найдорожчі серед своїї конкурентів і немають такий особливостей, як регулювання ширини рами.

Якщо коротко, що ви отримаєте при купівлі цього столу.

  • мінус 40к за 2 столи
  • стіл, який ламається на 2 днеь
  • поганий досвід процесу замовлення товару
  • відсутність контролю відповідності вашого замовлення до кінцевого товару. Просто пришлють стіл з іншими параметрами
  • відсутність контролю якості
  • відсутність самої якості в товарі, як виявилось

З плюсів:

  • самі привезуть
  • гарне пакування(якщо оцінювати безпеку товару)
  • колір та якість фарбування рами, а вони привозили мені 3 різні рами, тому це точно.
  • гарний дизайн вирізу в стільниці
  • не шатає при мінімальній висоті. Є лише незначний люфт на максимальному положенні. Тестував на столах, в яких масимальна висота 115 та 123 відповідно

Так от, почнемо з процесу замовлення. Зайшов на сай, знайшов контакт шоуруму, приїхав за адресою, а там будівництво ЖК. Зателефонував, адреса інша, не вистачає букви в номері будинку. Плюс, не працють в вихідні. В результаті — витратив 1.5 години часу.

Приїхав в будній день, в результаті, дівчина на мене ще наговорила, що треба телефонувати, попереджати, що будете, бо мене може не бути. Навіщо тоді взагалі писати адресу і що є шоурум? На питання вона також не знала відповідей, бо вона тільки показує. Для всього треба телефонувати. Так от, спитав ще про колір того стола, що стояв, отримав відповідь, що це — «Ланцелот» та поїхав.

Замовив стіл онлайн, в результаті не отримав ніякого дзвінка. Зателефонував, мого замовлення не знайшли. І як потім виявилось, ціна змінілась на більшу на весь асортимент. СовпадениЄ?

Так от, зробив замовлення по телефону, деякі кастомні параметри, все ок. Буде через 2 тижні. Зробили навіть швидке.

Отримав перший стіл

  • в результаті, креслення, що мені надсилали і я затвердив — не відовідало дійсності.
  • рама іншого розміру, через це відстань між ніжкою рами та кінцем стільниці замалий
  • стільниця смерділа так, що перші 2 дні не міг знаходитись вдома. Переїхав на час
  • ширину вирізу стільниці зробили неправильною, проігнорувавши моє побажання та своє ж креслення
  • виріз під дроти зробили навпаки, за кресленням, але тепер виходило, що не в одну лінію з вирізом
  • корпус пульта кривий(брак)
  • колір стільниці, яку мені назвали в шоурумі, виявився не тим. І на цій плівці на малюнки є полоси. Цікаво, що на сайті цих полос не видно, спеціально дивився потім

Але сам стіл виглядає непогано, якщо дивитись залеку.

Ну і ось пульт.



Після перемовин, замість того, щоб повернути стіл та гроші, вирішив піти на зустріч. Все ж таки Український бізнес, оплата на ФОП і все таке.

Вирішили, що буде заміна рами та пульта, а стільниця залишиться. І стіл цей подарую батьку. Відклав стіл в кут кімнати і не користувався. Бо якщо знову міняти раму, то прибирати монітори і все таке. Багато часу займає, простіше попрацювати за старим


Зробив замовлення на другий стіл вже для себе. Отримав знижку.

Отримав другий стіл та нову раму для першого.
Нова рама:

  • знову кривий коцнутий пульт, ще гірше минулого
  • рама, коли опускається, видає такий скрежет, шо капец, навіть після 20 спусків

Новий стіл:

  • знову кривий коцнутий пульт
  • корпус заглушки під дроти наполовину подряпаний
  • і те, що я вже помітив через 1 годину, коли забрав стіл, це 2 якісь полоси, як від клею чи ще щось, які видно тільки під кутом і тільки під час падання косого світла. І звісно, побачити це, коли просто оглядаєш стіл — нереально. Зате, тепер кожен раз, коли проходжу сісти за стіл — одразу падає в очі

Ну ось декільна фото нових пультів:

Заглушки:

І сама стільниця, полоси:

І тут я вже закрив очі на пульт та заглушку, бо мені було важливо вже функціональний стіл на робочому місці, але якиби побачив одразу ті полоси, то везли б собі цей стіл назад.І проблема в тому, що ця полоса йде з самого низу стола до центру. І видно тільки в залежності від кута та освітлення.

З плюсів, нова стільниця вже взагалі немала ніякого запаху.

Стосовно нової рами для першого стола, сказали, що під навантаженням пару десятків разів підняти опустити і повинно пройти. Типу раму тільки но зібрали. Окей, почав працювати за тим столом і зрозумів, що перша стільниця ще смердить, особливо коли ноутбук її нагріває. Спробував з стільницею з 2 стола, там все норм. Запах не пройшов за 2 тижні. Обіцяли пару днів.
Та і рама, як виявилось, піля 20 разім вверх вниз видає такий ж самий скрежет в одному і тому ж місці.

Після спілкування, всі мої притензії виявились для них не актуальними. Стосовно пульту кажуть, що вони не винні, такі партії отримують, стільниця скрип пройде, або терпіть ще 2 тижні, якщо не пройде, тоді будемо робити нову. А те, що смердить повинно також пройти. На питання, чому інша стільниця не смердить? Відповіь — вона пролежала пару днів на складі і вивітрилась. Я кажу, що в мене стіл вже 2 тиждень стоїть і все ще воняє, то тут ігнор, відповіді немає. Все робиться однаково, повинно пройти — ось така відповідь.
На запити по стільниці, що там якісь полоси — також ігнор, майстри нічого не бачили, та і ви самі винні, що не лазили з ліхтариком, не видивлялись під різними кутами це і забрали стіл. Порадили помити з мильною водою(не допомогло). Єдине що сказали, можуть відправити нову заглушку для дротів(яка подряпана).

В результаті — повністью розчарований двома столами і кайфу від купівлі взагалі нуль. І як нагадування, бачити ці полоси майже кожен раз, коли сідаєш за стіл.

От і думаєйте, варто там щось замовляти, чи ні.

Поки на мої нові повідомлення повний ігнор, щоч прочитали, слухавку не беруть.

UPD: на другий день перестав працювати механіз, помилка на пульті.

UPD2: повинні все замінити. Подивимось.

UPD3: одну раму замінили, працює
UPD4: заміна редуктору вже була. Короч, все замінюють. А от пульти всі такі нажаль, коцнуті.

👍ПодобаєтьсяСподобалось11
До обраногоВ обраному1
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Усім привіт ! Ми запустили новий сайт, він ще поки не ідеальний , плануємо до кінця січня завершити розробку, але вже працює як бджілка www.tehnotable.ua З цієї нагоди даруємо усім користувачам DOU знижки , за промокодом DOU можливо отримати знижку 5% на весь ассортимент магазину, а на нашу нову колекцію органайзерів із дерева www.tehnotable.ua/...​tions/derevyani-aksesuary за промокодом DOU10 можливо отримати знижку 10% Діє до кінця січня , тож замовляйте подарунки друзям та собі)

Доброго дня. Олександре. Знижки це звісно чудово, але що з якістю? Щось змінилося з пультами, скрипучими моторами і запахом стільниці? Хотілось замовити у вас стіл поки не знайшов цей пост. ЩЕ ви писали що в лютому зміниться асортимент (якщо я вірно зрозумів)? Може варто почекати?

Добрий день.
Столи можна і потрібно купувати зараз, поки є знижки!
Всі зауваження від клієнта були усунуті на серійному рівні, а не на окремому.
Вже у продажу з’явились двомоторні столи з вантажопідйомністю до 120 кг. (дуже рекомендуємо!!!) Ідеально тиха робота з новим дизайном пульта.
Стільниці з дерева, фанери, МДФ та ДСП індивідуальних розмірів та форм без сторонніх запахів!
В кінці січня буде розширення асортименту — бюджетні столи від 10 тис. (вантажопідйомність до 50 кг), а також столи з сенсорними пультами та 4-опорні столи.

Уххх, як тут гаряче! Нажаль дуже давно не заходив у свій акаунт ( та пропустив найцікавіше. Мене звати Олександр -я співзасновник компанії TEHNOTABLE, трохи прокоментую усі ваші думки та вислови стосовно нас. Почнемо з коментаря автора посту , нам дуже прикро що Ви отримали такий негативний досвід від купівлі у нас, нажаль іноді таке трапляється, так ми дійсно отримали браковану партію пультів ... але на скільки я знаю, усі питання по вашим столам було вирішено.
Ми цінуємо кожного клієнта і вдячні за ваш зворотний зв’язок, який допомагає нам ставати кращими.
Стосовно інших коментарів відносно важкості комунікації та роботи сайту хочу і тут трохи прояснити.
Нажаль розробники, які робили нам сайт використали не дуже перевірену технологію, зробили адмінку в wordpress а двіжок —реакт, цв результаті сайт який вийшов понад 6000 євро ми просто не можемо використовувати ( та змушені зараз робити новий, поки не судіть суворо він у процесі розробки www.tehnotable.ua
Стосовно вартості, я розумію кожного із вас. Ми 4 роки намагалися розкачати власне виробництво зараз вартість металу в нас дорожче ніж купити готову раму у Китаї.. не кажучі вже про роботу та комплектуючі. Але робота іде повним ходом і з лютого ми зможемо вам запропонувати найкращий асортимент, гарантію 5 років, та ціни від 10000грн на підйомні столи.

вже 5 років за ikea bekant все просто і прекрасно продумано

Спробував замовити Технотейбл тому що моє перше враження що вони більш стильні за конкурентів але це капець після спілкування в телеграмі і спроби знайти їх шоурум в Вишневому зовсім перехотілось робити замовлення. Почав далі шукати та знайшов це пост, час іде а все залишося як і було.

Добрий день.
Дякую за зворотній зв’язок.
Дуже шкода, що у Вас склалося таке враження від нашої роботи.
Ми не стоїмо на місці та прислухаємося до всіх коментарів.
На даний момент ми взяли на роботу ще одного менеджера, а також провели роботу з існуючим персоналом щодо покращення навичок спілкування.
Шоурум у Вишневому, на жаль, так і залишився, оскільки оренда додаткового шоуруму — це не бюджетний захід. Але в шоурумі з’явилося близько 90% нашого асортименту.
Ми завжди відкриті до діалогу, ви завжди можете писати (дзвонити) мені (+380 66 483 96 98 — Олександр, співзасновник компанії) або моїй дружині (+380 50 833 51 41 — Олександра, співзасновник компанії). Ми з радістю допоможемо з вибором, підкажемо як нас знайти, проконсультуємо та допоможемо створити ваше ідеальне ергономічне робоче місце.
фото оновленного шоуруму
drive.google.com/...​E9iYa_TWMq_Pi?usp=sharing

Яка оптимальна довжина стола 140 чи 160см?

это индивидуально, измерь расстояние от локтя до локтя и добавь 20-30 см, меньше скорее всего будет уже не комфортно

тоді вийде явно менеше 160см, для чого тоді столи на 160см?

чтобы хватило на размах рук для любого, ну а еще мониторы, они сантиметров по 60, на 3 штуки тебе не хватит стола 140 см даже если учесть что края будут не над столом, плюс мб что-то хо чтобы на нем стояло принтер там...

ergo.place/...​914-ergo-place-basic.html
Користуюсь вже досить довгий час, не розчарував.

Зібрав відчині стіл, ноги/рама з усім 220 євро (типу www.geekbuying.com/...​k-Frame-White-434411.html) плюс кришка 30 євро (біла ДСП).
Готові вони були десь по 500 євро в ІКЕІ.

Aliexpress наше всьо ))
2 роки користуюсь рамою з алi — все чудово.

Продам білий стіл від Розетки, отакий: rozetka.com.ua/...​ztk_edu_1210w/p341267971
Брав 22 серпня, стоячи всеодно працюю рідко та і треба трохи речей позбутись. Є коробка, чеки. Стіл дійсно якісно зроблений, додатково по периметру стільниці наклеїв лед-стрічку, можна включати собі ввечері всякі підсвітки, а можна здерти і викинути))
Ціна 8000грн, у Львові привезу куди треба

А я замовляв у www.stiystil.com.ua/...​z-elektro-regulyuvannyam :))

Кастомний розмір 180×90 з дубового масиву, виріз під шнурки (ну то є стандартна опція), розетки мені вставили прямо у стіл, беспровідну зарядку для телефону. Сервіс також на висоті, кожен момент проговорили, деякі коригування запропонували «щоб було зручніше», самі доставили і зібрали.

Ось ще й відгук на нього писав, можна глянути фото

Мені він дуже подобається, тож може комусь цей комент буде корисним :)

PS: доречі сайт в Tehnotable навіть не відкривається в Brave через купу fingerprint. Тож я б у них навіть нічого і не замовляв з таким сайтом.

а норм на такому моніторі працювати?)

Та так, звичайно, не розумію чому може бути не норм) Плюс я часто в щось граюсь, тож для мене це 2в1. Нажаль це лише QHD, хотілось би 4к роздільність, але таких моніторів у 4к тупо не існує.

Ну і в ідеалі юзати кронштейн, бо ніжка у нього величезна, і раніше зжирала пів мого старого столу (120×80см).

Samsung Odyssey Neo G9 як варіант. Або Alienware DELL

Собі просто взяв Samsung Neo G7. 32 і ізогнутий. Перше, що побачив, це різницю між 4к на 27inc в порівнянні з 4k 32inch. Все ж таки видно в деталях в играх. Друге, це те, що 32 для коду ну капец який великий. Якщо просто відцентрувати вікно, то голова просто на ліво дивиться. Тому і питаю)
Але, з монітором не пощастило. Через 2 дня звявились 2 смуги на матриці, ось вже 3 тиждень заміну чекаю.
А так, монітор топ, HDR 2000 каеф, там MiniLed з localdimind непоганий. Не такий, як на LG C2, але все ж такий монік не OLED)

Так G9 це ж все одно QHD :) А Dell нагуглив тільки ноут, але то ж не те
49 тим і прикольний що не треба на весь екран код відкривати) Ну і зазвичай я код якраз на ноуті тримаю, а от все інше на моніторі. Виходить дуже зручно в результаті

Замовив стіл онлайн
Зателефонував, мого замовлення не знайшли. І як потім виявилось, ціна змінілась на більшу на весь асортимент.

Ахах, я це занотую, буду давати тим, хто вихваляється українським сервісом.

не, ну все може бути. Там транзакція не пройшла чи ще щось)
Єдине що, не знаю, мене форварднуло знову на головну сторінку і все. Там був номер замовлення, але я його не записав( а на пошту нічого не прийшло

досі не розумію, чому люди переплачують за Технотейбл, хоча в них купа проблем якшо елементарно загуглити в інеті. А переплата невідомо за що, за піар від типу прогресивних засновників, маркетинг і «бренд»))

Собі взяв і вже більше ніж рік користуюсь E-TABLE. За цей час жодних проблем (тьху тьху), все чітко, працює ідеально, піднімаю і опускаю майже кожен день. А ціна в 1.5 рази нижче, можна і за 10-12к знайти коли знижки
electrotable.com/...​ustable-desks/table-0002
Або взагалі від розетки взяти
rozetka.com.ua/...​ztk_edu_1210b/p341268052

Я не пам’ятаю точно, але їздив ще в два шоуруми інших виробників, які точно вже не згадаю. Так, механізми однакові. В деяких навіть рама регулюється по ширині. Але стільниці звичайні. Або виріз виглядав фігово.
Так, модна було купити без стільниці, поїхати в віряр, вони б зробили таки й виріз, там всі заокруглення і радіуси надаються в їх програмі, але було б кромкування на бокових частинах. А хотів все ж таки суцільне покриття. А якщо б вирішив з дерева, то так, в віярі стільницю в заробили на ізі. Але це час, відвозити, забирати.
Та і хто ж знав, що таке гівно продають з 0 рівнем якості ще й за такий прайс. 2 стіл на 2 день зламався вже. Помилка на пульті. А перший все ще скрипить, як маршрутка. Щоб опускали підіймали десь разів 50 точно.

А стосовно розетки, то тут згоден, он навіть приїхати на Степана бандери, там стоїть стіл, і пульт цілий, рівний і не подряпаний. І коштує 10к. І навіть якщо там щось не те, не так жаба давити як за 20к

А. Ще там підкупило, що обіцяли норм подовжувач вже зі столом. В результаті, стяжками вже в мене прив’язували подовжувач за 250 гривень з тієї ж розетки. В нього що не суєш, іскрить

з подовжувачем жесть. ну це звичайно крутий бізнес чуваки придумали. Беруть дешеві матеріали і китайські механізми, склепали це докупи і накинули 100% згори. Ладно би ще це все добре працювало, був контроль якості, заміна при проблемах, нормальна комунікація, але всього цього нема.

Щодо стільниці — тут у мене звичайно особливий випадок. Знайшов на ОЛХ з вирізом (походу від Технотейблу) і купив її. Думав докупити раму з механізмом окремо і вставити. В результаті рама виявилась по ціні як весь стіл, тому його і купив, тому зараз дві стільниці)) З вирізом так і поки стоїть на балконі, чекає свого часу)

По столу від Розетки — там ще й 2 роки гарантії і якось до сервісу розетки в рази більше довіри)

В додачу, сьогодні ще стіл почав видавати помилку на пульті і більше не працює механізм.

якщо на ваш робочий процес впливають такі речі — можете написати мені. я спеціально для вас сходжу на базар і поділюсь досвідом)

Ніжки так вузько стоять, це ж так незручно

Та ні. Норм. Там ~87см внутрішня відстань. Навіть якщо стулом заїхати і ногами вліво вправо — не заважає. Зріст 181. А системник зовні планував поставити.
Якщо робити широку раму, то щось здається, що чим ширка рама, більші діагоналі -> більший люфт.

це ви самі себе просите відписатись, я правильно зрозумів?

Там, здається, повинно було бути прохання до автора топіку: «Якщо щось зміниться, відпишіть в коменти» :))

якщо навести курсор на юзера andrey piontkovsky то ми побачимо там лінк dou.ua/users/yuriy-gubar-2. Тобто топікстартер створив додатковий акаунт і спілкується сам з собою.

вибачай, якщо розчарую, але в мене тільки 1 аккаунт

Підписатись на коментарі