Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

ChatGPT with Arduino and ESP32 | C++ and MicroPython coding

Підписуйтеся на Telegram-канал «DOU #tech», щоб не пропустити нові технічні статті

Тобто розробник повинен чітко розуміти архітектуру MCU, правильне трактування інструкцій, відповідне залізо проекту, і якщо у розробника помилка в одному з цих 3-х компонентів, процес може перетворитися на блукання по лабіринтах, робота з мануалами, наявність досвіду роботи з компілятором мови і т.д. і т.п.
Цікаво, чи GPT буде працювати з G Language і чи буде набір імен для кожного модуля та інструкція з підключення?
Поки що це не схоже на срібну кулю.

👍ПодобаєтьсяСподобалось1
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Привіт. Працюю з ESP32CAM, просто залити на цей контролер прошивку набагато складніше ніж на ардуїно. Пробував встановити бібліотеки штучного інтелекту в свій Arduino IDE — дуже глючно, і не вийшло все ж таки.
А хотів би натренувати свою сіть і залити замість розпізнавання обличчя в контролер, щоб воно мені на вайбер доповідало активність в зоні огляду. Типу — ось іде людина, машина(номер її)

можу порадити Zoneminder + zmeventnotification.
Але це вже не для мікроконтроллерів, в мене працює на одноплатнику.
Детектить людей, можна ще підв’язати openALPR (номери), та розпізнавання облич

У мене нема бюджету на одноплатника. Хотів би виміняти на щось))) Наприклад на багато мілких контролерів-датчиків-допоміжних_плат. Дякую

на olx можна придбати б.в. tv box , на якому працює Armbian / ophub , можна знайти варіки за пару сотень гривень. Так і робив.
Але треба бути впевненим який SoC всередині.

Ухти. Стільки нових слів. дякую.

Підписатись на коментарі