Як ви справляєтесь з алергію? Діліться досвідом

Вітаю!

Маю інгаляційну алергію на пилок і домашніх тварин. Поділіться досвідом хто як справляється з цим. Особливо цікавить досвід лікування за домогою АСІТ* алергії на домашніх тварин. Можливо є контакти хороших лікарів, яких можете порадити.

В загальному, розказуйте свій досвід, способи бородьби та лікування алергії. Все, що може бути корисним іншим людям.

З власного досвіду додам, що користуюсь маскою Respro Techno Plus в період цвітіння. Дуже домогає.

* Алерген-Специфічна Імуно Терапія

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному2
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Багато років мала аллергію у період цвітіння, аптечні таблетки та спрей допомагали дуже слабо. У пошуках рішення моєї проблеми знайшла сайт, там консультант мені пояснив з чого починати та прописала план дій. Почали з программи корал детокс healthy-wellness.com.ua/product/coral-detox, потім була противопаразитарна программа, потім программа для очищення кішківника та організму у цілому. У результаті — аллергії нема, з’явилось багато єнергії, вдалось схуднути.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Дам апдейт за результатами відвідування лікаря, можливо комусь буде корисно.
Ходив до Царика В.В.. Можу рекомендувати.

• Щодо висипань на шкірі (атопічний дерматит) порадив пройти фототерапію з попередньою консультацією у дерматолога. В Києві непогані відгуки має клініка Євродерм. Після того наче можлива ремісія на певний час.
• Ще з цікавого, виявляється АСІТ не має (або майже не має) ефективності для пацієнтів з симптомами у вигляді виключно висипань. Типу АСІТ має виражений ефект лише при полізоні. (Принаймні я так зрозумів)
• По антигістаміну і кремам радити не буду, бо то краще нехай лікар підбере під ваш конкретний випадок. Хіба сказав, що маззю зі стероїдами не бажано мазатись занадто довго.

І ще спостереження. Мав алергічну реакцію десь з грудня і по теперішній час. На тижні прибрали зимові ковдри і вже як 3 дні не маю жодних проявів. Якщо висипання пройдуть, то вірогідно це воно 🤷🏻‍♂️

Мав алергічну реакцію десь з грудня і по теперішній час

Уточнюю. Це вперше в зимовий сезон. Маю реакцію на пилок, домашніх тварин і невелику кількість продуктів. Пилка взимку не мало б бути, продукти давно виключив, а з домашньою твариною прожив без проблем півтора року до того.

Аллергия мучает всю жизнь, в основном весной и в конце лета-начало осени

Уже пару лет думаю про асит терапию, но каждый раз пропускаю ее начало, и не очень понятно стоит ли оно затраченных усилий и результат.

С прошлого принимаю сингуляр с начала весны до средины осени — и стало все полегче
в самые жесткие дни — промываю соленой водой

АСИТ отлично помогает. Но главное чтоб вам было до 40 лет (врач говорил, что после 40 иммунная система уже плохо поддается такому лечению. Но это не 100% приговор, что не сработает. Просто у большинства людей уже плохо работает). Я всю жизнь страдал весной. Но начиная года с 2013 весна — это прям пытка была. Потом прошел годичный курс (лучше больше конечно чем год. Но я начал за 10 месяцев до войны. В начале войны уколов вообще не было. Мой врач нашел вариант капель в рот на каждый день) и вот третью весну я живу почти полноценной жизнью. Антигистаминные в этом году ещё не принимал не разу. Максимум промываю нос, чтоб смыть аллергены. Ну и в каждой комнате очиститель стоит. Если что аллергия на березу, ольху и все похожие белки.

мне чет говорили, что там 5 лет надо проходить терапию(результат через год), у тебя только год? или ты дальше продолжаешь?

Тут индивидуально у каждого. Минимальный курс — год. Лучше 2. Зависит ещё от того на что аллергия. У меня получилось чуть больше года. Так как получился таки разрыв без препарата. Раньше я всю весну задыхался. Спать сложно, хрипы как у Дарта Вейдера. Сейчас бывает першит горло или ринит немного. Но легко убирается промывкой носа и чисткой воздуха в квартире.
А по факту я результат начал чувствовать через несколько недель после начала лечения.

дай, пожалуйста, врача)

Подскажите какой очиститель у Вас?

У меня сезонная аллергия с конца лета по середину сентября. Что делаю
1. Бег
2. Обливание холодной водой
3. Промывание носоглотки
Проивоаллегическое очень немного т.к. на реакцию влияет

1. Бег

це щоб пилок з повітрям у легені краще заходив?

Читай о беге как упражнении для лечения

Лікуванні чого? Полінозу? Дайте лінк, із задоволенням почитаю.

Бег помогает. Во время бега лучше дренируются пазухи(ну типа трясет и активный воздух).
Но только если вы можете бегать дыша через нос.

Я в серпні не те що не можу бігати дихаючи носом....я сидіти не можу дихаючи носом, а в вересні/жовтні все стає ще гірше. Я не знаю хто там з полінозом бігати може...як на мене це щось анріал.

Я могу. С моими 120кг. Не, оно реально помогает.
Если не можете дышать сидя — принимайте таблетки. Что я могу сказать?
НАДО ИДТИ К ВРАЧУ. А не сидеть и не дышать.

Вже майже рік АСІТ проходжу, в липні побачу наскільки ефективно.

я надеюсь, что тебе поможет, потому что с этой алергией реально невозможно нормально жить. будут результаты напиши в данный топик. спасибо. а

Останні кілька років маю алергію на пилок з серпня по вересень ( поки нічні заморозки не почнуться ) За місяць до сезону алергії переходжу на кето харчування (живлення без вуглеводів). Не їм нічого мучного, не їм крупи, не їм картоплю і звичайно ж не їм солодощі.
Щодо солодкого — небажано навіть солодкі фрукти. Але якщо хочеться — їсти до 6 вечора максимум, краще в обід. Інакше на ніч важко дихати, з носа тече, очі чешуться, горло відтікає і тд і тп. Минулого року навіть обкошував територію, амброзію в тому числі (живу в передмісті) — ніякого загострення алергії не було, почувався добре.

Існує плітка що відмова від молочних продуктів послаблює симптоми аллергії

Та много что ослабляет.
В порядке влияения на меня лично
Больше воды, меньше работы, меньше жареного и острого или просто еда попроще, меньше еды в принципе, больше спать, дробное питание.

Дивлячись на кометарі, бачу дописи від людей двох типів:
— тих, хто розуміє що таке *страждати* на алергію
— тих, хто думає що алергія це така маленька незручність, яку можна вилікувати зеленкою/голками/гомеопатією

Была аллергия на амброзию и полынь.
Из лекарств помогал реально только Авамис (перепробовал все что есть от аллергии).

Эммигрировал в страну где их нет.

Это где? Северный полюс и то бывает заходит летом.

Амброзія і полин навіть в Карпатах норм. У мене в Яремче симптоми зникають під 0. Але як тільки сідаю в авто і відʼїжджаю, наприклад, у Камʼянець-Подільский то симпотми повертаються одразу же(от прям з машини вилазиш і вже вмиваєшся соплями).

Кажуть в Криму теж нема амброзії=)

Так. Році так в 2010-2011 в мене була така думка переїхати туди.

Можливо є контакти хороших лікарів, яких можете порадити.

Поспілкуйтесь в інста з — liza_dogadaeva. У неї дуже добрі відгуки. Взагалі вона спеціалізується на алергичних проявах на шкірі, але впевнена підхід більш менш буде однаковий. Вона лікує БАДАми та натуральними методами.
Знайомій вилікувала екзему, яку та не могла довго вилікувати.

Подивився її інсту. Виглядає на то, що це росіянка з дипломом натуропата, яка живе на Кіпрі. Погуглив натуропатію. Виявляється що вони вірять, що не всі процеси в організмі пояснюються наукою і що існує певна «життєва сила». Я волію в таке не вплутуватись.

Однією з причин більшості захворювань в натуропатії вважається накопичення нефізіологічних речовин в тілі, які порушують функціонування організму, що є наслідком неякісне та надмірне харчування.

Іншими словами, організм накопичує «шлаки», які треба вивести. Боюся, що біологія трохи складніша від того. Хоча в загальному, ідея з нормалізації харчування, сну, психологічного стану дуже навіть хороша і може приносити користь.

Вона наче вже давно живе на дві країни — Кіпр та ОАЕ. Не слідкую за нею постійно.

Виявляється що вони вірять, що не всі процеси в організмі пояснюються наукою і що існує певна «життєва сила».

) То, що по темі знайшлось у гуглі —
Натуропа́тія (природолікування) — це вид альтернативної медицини[1], який зосереджується на використанні природних засобів і методів лікування для підтримки власної здатності організму відновлюватися.
З часів Гіппократа і до появи принципу контагіозності та фармакології, натуропатія була основною течією терапевтичної медицини[3][4].

альтернативної медицини

ок...

часів Гіппократа

Ніби з тих часів з’явилась така річ як доказова медицина

В мене жорстка алергія на амброзію. Найкраще давав варіант в порядку спадання:
1. Меньше виходити на вулицю, медична маска, одяг з довгими рукавими, окуляри, кепка.
2. Почати приймати протиалергічне за тиждень-два до цвітіння амброзії
3. 2 в 1-му очищювач та зволожувач повітря
4. кондиціонер з HEPA фільтром, який включаємо відразу після провітрювання

Ну і найкращий варіант — звалити кудись на час коли цвіте амброзія. ))

Кратом. Хоча залежність від кратому може бути гіршим досвідом ніж алергія, кому як. Це мій персональний досвід. Швидкий пошук в гуглі не дав результатів де люди би ділились подібним досвідом. Але в мене це так. На початку літа в мене від декількох тижнів до декільком місяців починаючи з підліткового віку була доволі сильна алергія на якийсь пилок, з нескінченним чханням, соплями, червоними очима, і тп. Минулого року я їв кратом все літо і алергії просто не було. Співпадіння? Не думаю.

поясніть детальніше, плз, щось не можу знайти взагалі, що це таке

Маю алергію на березу. Так це дерево таке. В аналізах там якийсь шалений індекс. Кожен раз як дивлюсь на цей мейл з результатами алергопроби пробиває на хаха. А якого біса я кашляю і соплі вже півроку, так бляха і не знайшли ))))

Тільки на березу? Яблука їсте?

Дивно, лікар казав що береза з яблуками йдуть поруч як алергени.

Ви здавали ALEX 2, чи окремо алергопанель на дерева? Береза представлена декількома алергенами, які можуть давати перехресну реакцію, наприклад, на харчові продукти.

Там було 26 самих розповсюджених алергенів і серед них береза (

Так, це схоже на окрему алергопанель.
Зараз є можливість пройти ALEX 2 тест в якому близько 300 алергенів. Це найобширніший аналіз з доступних і коштує він 4200 грн в Діла. Зранку здаєте кров, на наступний день результати. З його допомогою можете дізнатись перехресні реакції, якщо у вас є.
Але звісно, краще проконсультуватись з профільним спеціалістом, бо я не лікар)

Шо ALEX, шо ALEX2 то кідалово
forpost.ua/...​dovanie-immunocap---alex
Користуйтесь ISAC та ImmunoCAP.

Дякую за посилання. В статті проводиться порівняння ALEX і ISAC. То чому ви вирішили що «ALEX2 то кідалово»?
ALEX2 це апдейт ALEX від 2019 року і згідно цього дослідження узгодженість між ALEX2 та ISAC складає 94%. І тут же акцентую увагу, що якщо ALEX2 покаже менше значення, а ISAC більше — це не означає, що останній автоматично стає «правильним».

С чего оно кидалово если принцип тот же и результаты совпадают? ;)

То просто лікарі в форпості люблять ALEX гімном поливати)(з власного досвіду)

Ну это вопросы к докторам форпоста. Я хз что это и где.

Aerius регулярно + в кімнаті постійно працює очищувач повітря + намагаюсь частіше робити вологе прибирання. Асіт в моєму випадку — гроші на вітер, оскільки алергічна реакція майже на все, а пікові показники перевищують можливості апарату, що робив аналіз)
Маю алергічну астму, тому періодично застосовую небулайзер(навіть із простим фізрозчином значно полегшує стан, прибирає кашель і чхання + ніс пробиває).
Від алергічних подразнень шкіри відкрив нещодавно для себе саліцилово-цинкову пасту — застосовувати локально на місце ураження, на суху шкіру. Допомагає краще, ніж прописана стероїдна мазь за 15$)

відкрив для себе саліцилово-цинкову пасту

Ого, неймовірно вдячний, що поділились досвідом. Завтра ж спробую її. Дуже актуально зараз.

постійно працює очищувач повітря

Так само. Працює 24/7. Взяв Mi Air Purifier Pro H. На відміну від менших моделей, для підтримки невеликої квартири вистачає 1/3 потужності, що дозволяє зменшити рівень шуму. Також, фільтр треба рідше міняти. Вистачає десь на рік.

вологе прибирання

Для підлоги працює Roborock S6. Запускаю раз на пару днів. Наче вистачає для підтримання чистоти. Робочі поверхні поки що в ручному режимі. Чекаю на нове чудо техніки)

>

Асіт в моєму випадку — гроші на вітер, оскільки алергічна реакція майже на все, а пікові показники перевищують можливості апарату, що робив аналіз)

У такому випадку Асіт робиться проти того на що сильніша реакция і воно має більше чи меньше допомогти від остального.

Не знаю на что именно у меня была аллергия — не проверял, но с самой ранней весны и в августе чихал, слезились глаза и тек нос. Ничего против аллергии не принимал, не хотел вызывать привыкание. В этом году решил полностью исключить алкоголь и симптомы практически полностью прекратились. Ниже писали про диету и алкоголь, похоже, причина была именно в этом.

Як ви боретеся з алергією на кліщів домашнього пилу? Алерголог назначила ACIT в таблетках, але їх слід приймати декілька років і я не впевнений за результат, бо в мене якась хронічна форма і із симптомів лише набряклі носові порожнини та с горлом проблеми. Хоча по аналізам сенсабілізація висока. Чув, що можна використовувати спеціальну постільну білизну та осушувач повітря. Що можете порадити?

АСІТ це завжди декілька років.

Трохи нижче Сергій писав про свій досвід. Там є трохи про кліщів. Подивіться, якщо не бачили

Теж нещодавно дізналась, що в мене алергія на кліщів домашнього пилу. До цього страждала багато років від сильного нежитю вночі/ранком і першіння в горлі. Що допомогло: повністю змінити подушки і ковдру на гіпоалергенні (здається, всі синтетичні гіпоалергенні) і змінювати постільну білизу не рідше раз в тиждень. При цьому білизу необхідно прати при температурі не менше 60 градусів, і як бонус можна ще попрасувати (хоча б наволочки). Тьфу-тьфу, симптоми значно полегшились. Ну і плюс не забувати про вологе прибирання поверхонь

Так. Теж доктор розповідав, що може бути таке неочевидна штука, як пліснява десь в стінах. І на неї у деяких людей може бути алергія. Але тест на неї в мене реакцію не виявив.

Подскажите как называются таблетки и какая цена?

МІКСТ-АЛЕРГЕНИ ПОБУТОВОЇ ГРУПИ № 5 у вигляді драже № 75

Вітаю.
Маю алегію на пилок (амброзія, полин)

Після багатолітніх мук і невдалих спроб самолікування пішов в приватну клініку до алерголога.
Здав купу аналізів, лікар призначив дієту + лікування перед початком сезону. Пог результатам лікування сезон пройшов відносно добре, призначив ACIT терапію. По результатам терапії стало ще краще (але на жаль через ковід і інші фактори не завершив)

Насільки я зрозумів лікаря, і наскільки підтверджує мій досвід — найважливіше це дієта.

Підбирається індивідуально в залежності від того, на що у вас алергія. Тобто деякий продукт для вас не алергенний сам по собі, але «посилює» вашу алергію. Мені особисто довелося виключити кавуни, дині, картоплю, баклажани іще багато чого. Іжа має бути добре термічно обробленою, фрукти — без кожури. Бажано виключити смажене, принаймі в сезон, що максимально розгрузити печінку. Те ж саме щодо алкоголя. Максимально обмежити контакт з алергеном (наприклад, мед, бо він може містити пилок). Плюс обов’язково пити багато лужної води (50% мінералки змішується за 50% звичайної води).

В сезон промиваю нос соляним розчином (квікс-спрей з алое).

За наявності симптомів приймаю таблетки і спрей в носа.

Але основне — це прибрати алерген. Оскільки живу в селі, то це не дуже реально, але стараюсь приміром в суху вітряну погоду з дому без необхідності не виходити.

основне — це прибрати алерген. Оскільки живу в селі, то це не дуже реально

Якщо симптоми все ще надокучають, раджу спробувати маску, про яку я писав (в шапці топіка). З власного досвіду, допомагає. Головне розмір підібрати.

найважливіше це дієта

На все життя?

Грузин вступает в партию,его спрашивают
— Ради партии вино пить бросишь?
Отвечает да.
— Ради партии кальян курить бросишь?
Отвечает да.
— Ради партии перестанешь гулять по женщинам?
Опять отвечает да.
— Ну и самый главный вопрос — за партию жизнь отдашь?
Грузин отвечает — конечно отдам, зачем мне такая жизнь?

насправді я значну частину цих продуктів особливо не любив, але їв, бо всі у сім’ї їли
тепер не їм

підкажіть будь-ласка яка дієта у вас була? який раціон? може декілька прикладів що можна, а що не треба їсти

в моєму випадку виключаються пасльонові (картопля, баклажани, томати), кавуни, дині, банани
«магазинна» кондитерка, кава
обов’язково чистити шкірку з фруктів і овочей
м’ясо добре проварювати

але як я зрозумів по дієті рекомендації будуть індивідуальними залежно від того, на які компоненти є перехресна алергія
але приміром банани виключаютьмся майже у всіх

не можу сказати, що я дотримуюсь на 100%, але стараюсь

Бич Запорожья — цветение амброзии, август — до первого заморозка. Кто может себе позволить — уезжают на это время. Лекарства, что пробовал, эффективны только на сезон, в следующем году уже не помогают, мутирует эта гадость. Поэтому обратитесь к своему врачу, он подберет вам лечение, и не ищите советов в инете

Несподівана порада — подолання чи зменшення інсулінорезистентності полегшує і алергічні прояви. Ну і загалом не завадить прибрати, якщо маєте...

Алергія на котів може бути зменшена спеціальним кормом. Деталі наразі без гугла не розкрию, але йдеться про зв’язування білків у тварин, які є алергеном. Питання лише у фінансах — корм досить дорогий, до того ж кішка може його не сприйняти і бойкотувати. Треба пробувати.

Алергію на цвітіння я у свій час зменшив аутотренінгами, працює і досі.

UPD. Астму у дитинстві мені значно зменшили гомеопатією до ступеню зняття з обліку.

Дякую за ваш досвід

спеціальним кормом

Так, читав про це. Ще нагуглив спеціальний шампунь на Амазоні — AllerTech. Поки не пробував, але відгуки хороші

зменшили гомеопатією

Я скептичний до гомеопатії. Будь ласка, не сприйміть це як камінь у свій город, а скоріше як здорову дискусію.
По-перше, кількість активної речовини (фактично її відсутність) в гомеопатичних препаратах є загальновідомою інформацією.
По-друге, «реальний ефект» від будь-якої альтернативної медицини пояснюється тим, що стан хворого може поліпшуватись в силу інших факторів.
Для прикладу, пацієнт починає приймати гомеопатію на 3-4 день простуди. На 10 день він одужує і приписує заслугу препаратам, хоча насправді вилікувався б внаслідок природних процесів і без гомеопатії.
По-третє, безліч випадків, коли альтернативна медицина не спрацювала залишаються поза увагою.

Так, цілком з Вами згоден. Гомеопатія не може працювати за принципом звичайних ліків. І якби не мій досвід у дитинстві — то теж відносився би скептично, у кращому випадку як к ефекту Плацебо. У гомеопатії головна ідея не мікродози активної речовини, а принцип того, що організм може сам себе вилікувати, але йому треба допомогти. Ну і саме головне — побочки у гомеопатії нема як такої :)

не мікродози активної речовини, а принцип того, що організм може сам себе вилікувати, але йому треба допомогти

А чим тоді допомогти, якщо там мікродози?

побочки у гомеопатії нема

Так і є. Тому що активна речовина відсутня. Відповідає афоризму «не помиляється той, хто нічого робить»

не може працювати за принципом звичайних ліків

Знову ж таки, не подумайте що я занадто зарозумілий, але ліки працюють на основі загальної хімії та біології. То ж я не дуже розумію на основі яких особливих принципів може діяти гомеопатія

якби не мій досвід

Ви не єдиний хто аргументує дієвість гомеопатії таким чином. В мене родичі так само вважають що дідо вилікувався від астми гомеопатією, забуваючи про те, що після тяжкої хвороби він приймав багато інших ліків, здебільшого знаходився в приміщенні та кинув палити. З нетрадиційною медициною це завжди п. 2 мого попереднього повідомлення 🤷🏻‍♂️

Астму у дитинстві мені значно зменшили гомеопатією

😂

Гомеопатія не працює навіть теоретично

Астма лікується гормоном, або людина переростає її, як переріс і я. Хоча був і у лікарні 3 разом, та багато ліків приймали.

Звісно, не працює. Саме тому гомеопат, який лікував мені астму, у середині 90-х був запрошений у Францію, щоб не працювати і там :)

Я ХЗ що спрацювало саме для мене, але з обліку я був знятий у 9 років. Лікарі тільки розводили руками: ХЗ куди воно поділось :)

Про гомеопатію теж посміхались.

До речі, можете ще посміятись про лікування алергії аутотренінгом. Це не працює навіть теоретично. Але це неточно :)

Я ХЗ що спрацювало саме для мене, але з обліку я був знятий у 9 років

У мене такий самий возраст був коли відпустило

Лол на доу в 2023 році люди які вірять в гомеопатію. Хоча, чому я дивуюсь :)

був запрошений у Францію

Не всі в Європі є найкращими представниками людства. А нетрадиційна медицина розповсюджена по всьому світу. Така людська природа, але часи змінюються.

Астма лікується гормоном

Тобто не лікується, а знімає симптоми.

Алергія на котів може бути зменшена спеціальним кормом.

А есть уже такие? Я пару лет назад читал про исследования в эту область, но вроде на тот момент особо промышленно не делали.

Знайшов такий корм для котів — тиць. Для собак на жаль не бачив.

Прикольно, нужно будет отзывы поискать. Давно уже нужно ГМО котов сделать, без белка который в основном аллергию вызывает)

На доу терміново треба LOL реакція на коментарі)

Корм допомогає зменшити симптоми, але алергія все одно залишиться — перевірив особисто.

Нет таких пород. Есть те, которые вырабатывают меньше белка. Но проблема с ними в том, что в рамках одной породы, между двумя разными животными, разница в выработке может быть в разы.

постоянно с носа льет и глаза слезяться в период цветения, а сейчас зимой начало (скорее из-за хлорки или химии в бассейне) вообще жесть тупо нос закладывало и не мог дышать во сне — спасали только капли.
недавно был на приеме у врача www.instagram.com/family_doctor_kyiv
отправила на анализы и к лору.
на анализах как обычно — аллергия на клещ и цветения, на хлорку не показало, но реально после бассейна очень плохо становилось...

в итоге лор назначил промывать нос солевым раствором каждый день и капли в нос назонекс синус (местный гормон) и реально на второй день сняло все под ноль — не чихаю, нос не льет, нет заложенности. капли нужно капать в период цветения тоже. промывать не буду останавливаться.

может кому-то поможет!

теперь направляют на этот АСИТ, я пока не очень хочу но и не слышал успешных кейсов у знакомых — никто до конца не доходил (3-5 лет нужно).

лор Доброногова Валерия в клинике www.instagram.com/rhinoclinica
и короче нужно покупать постельное, которе не пропускает клещей, раз в неделю менять постельное и стирать при тем больше 60-70* С и т.д.

а еще прикол, у сестры тоже самое.
она пошла на иглоукалывание уже второй раз и тоже помогло)))

Тут головне щоб не було як з гомеопатією. Коли недуг пройшов з якихось інших причин (відсутність алергену, наприклад), але оскільки людина в цей час приймала гомеопатичні препарати, то приписує заслуги їм

По АСІТу можу у липні-серпні дати фідбек)(колюсь у клініці Форпост). По пилку, за кліща не скажу.

Дякую що поділились досвідом

а сейчас зимой началось

В мене так само десь в грудні почалось сильне загострення. Хоча до цього два роки прожив з собакою і було норм. Що змінилось поки не виявив.

на хлорку не показало

В моєї дівчини ALEX2 показав суцільні 0, але в житті час від часу є реакція на якийсь харчовий аллерген схоже. Виходить або тест хиблонегативний, або реакція лише подібна на алергію.

АСИТ, я пока не очень хочу но и не слышал успешных кейсов у знакомых

Я читав що терапія не дає 100% гарантії, а ефективність залежить від аллергену. Для прикладу береза предствлена декількома аллергенами і якісь з них піддаютсья лікуванню, а якісь ні. Джерело

не дає 100% гарантії

На етапі результатів аналізу крові лікар робить висновок щодо доцільності АСІТ. Може навіть до АСІТ не дійти. А можуть одразу попередити, що ефект буде частковий.

Вы подождите. Назонекс нельзя принимать долго и чем дальше тем больше побочек и меньше пользы. Рано вы обрадовалисЯ

Насколько долго? По пару месяцев, на весь сезон, его вообще без проблем назначают. Это при том, что после достижения эффекта дозировка уменьшается.

В инструкции вроде три месяца для обычного и один для второй версии(не помню точно).
Постоянное использование может приводить к проблемам с носоглоткой которые потом хуже лечатся.
я как бы давний пользователь нозанекса(лет 5 проблемы), первый год все было замечательно, сейчас начинает болеть голова и вообще он слабо помогает.

давление в норме? сколько воды в сутки выпиваете? как часто алкоголь употребляете? жаренное, мак есть в рационе? физ. нагрузки? только честно плз... можно в личку. просто хочу знать реально ли он вызывает такую проблему или с чем-то. единственный препарат, который мне помог. не хочется убирать его.

Давление на верхней границе, воды больше 4л(я как бы в курсе). Проблемы с печенью, потому диета.
Не надо его убирать. Просто надо читать инструкцию, там написано, что это временный препарат и больше 90 дней его не рекомендуется использовать.
Кортикостироиды не могут быть постоянной терапией, они ж глушат процессы в области применения.
зы сейчас нету, зато есть указания «периодического осмотра слизистой». Что то же самое.

понял. спасибо. какие дозы были? сколько раз в день? а сейчас чем спасаетесь?

Та ничем. Вода в основном и Эдем.
от дозы не зависит. Оно когда перестает помогать любая доза не работает.
Но большие дозы еще кровотечения вызывают.

Антигістамінні ліки 3го покоління. Їх кілька різних, мають допомогти більшості людей

не помогают, уже реально спал с каплями для носа, глаза слезились не останавливаясь...

Ви точно всі пробували? Це у вас тоді вже жорстка стадія якась

Маю загострення і так само антигістамінні допомагають з перемінним успіхом. П’ю Едем. До цього пробував Алегра 180мг, Алерзин здається і Лоратадин.
На мій суб’єктивний погляд раніше допомагало краще, а з часом все менше. Або це алергічна реакція сильнішою стала 🤷🏻‍♂️

Лоротадин и эдем одно и то же.
Он ещё и отёки уменьшает

спробуйте Ніксар, він буде посильніше за Едем

эльцет, дезлоратадин, аллегра и т.д.

fisetin / mayo clinic protocol
The protocol is 3 days a month for 5 months of 20mgs per kg. After a couple rounds (2 months) my allergies got to a point where they were almost non existent. It pretty much stayed like that for the next 3 months. I stopped after doing it for the 5 months as part of the protocol, and my allergies stayed almost nonexistent for about 1.5 years.
.......
Honestly it’s so awesome not having to take a zyrtec (which has it’s own side effects) by helping to remove some of the senescent immune cells that cause these allergies.

www.reddit.com/...​_any_benefits_from_doing

Ви пробували? Бо дозування якісь конські, в інструкціях написано, що добова норма 100мг, а тут 20мг на 1 кг.

Вельми вдячний за посилання

Судячи з їх переписки, зараз проходять клінічні випробування. Результати виглядають дуже обнадійливо, але я б дочекався закінчення експерименту... хоч це і може зайняти роки 🙇🏻‍♂️
До речі не знайшов в Інтернеті жодної додаткової інфи про лікування алергії фісетином, принаймні звичайною (а не медичною) мовою.

Не знав, що від стресу можливі прояви алергії

У меня аллергия на цветения (но какие не знаю)

Я так доволі довго думав, що маю алергію на білкові продукти. Аж допоки не здав ALEX2 тест і не дізнався справжній перелік. Виявилось, що я багато років їв алергічні продукти, уникаючи м’ясо курки і яйця, на які жодної реакції не маю.
Якщо вам цікаво, цей тест можна пройти в Діла за 4200. Результати будуть за добу.

Радий допомогти)
Здавав його вже двічі з перервою у 18 міс. Результати показав однакові. А дівчина нещодавно здавала, то в неї по всім алергенам 0 реакції. Хоча в житті інколи є реакція не зрозуміло на що.
Це я до того, що б ви були готові, що там хоч і 280+ алергенів, але в житті їх більше

Алекс-тест 200 баксов и будете знать. Или алергопробы кожные в Киеве
Может найтись неожиданное. У меня, к примеру, на киноа еще

Я б не мучив себе кожними пробами) ALEX наразі покриває найбільшу кількість алергенів, а ціна більш ніж доступна, щоб здати хоча б раз в житті 👍🏻

Ну кожные пробы дают наш, местный набор. Он может незначительно отличаться.
Они сами бодяжат вытяжки для него.
Имеет смысл сделать травы и деревья.
А пищевые и животных — в алекс тесте есть.
К тому же кожные в Киеве занимают минимум времени и стоят какуюто смешную сумму(меньше стоимости терапевта в добробуте) вместе с консультацией аллерголога.

Прік-тест панель коштує щось в районі 800 грн. Алекс 4200, але включає під 300 алергенів, в тому числі все що можливе в прік тестуванні. До того ж він начебто більш точно визначає ступінь реакції. Тому можна звісно і кожні зробити, але при наявності фінансової можливості, я б краще здав ALEX і не запарювався

Мені прік показав алергію на вільху, яку алекс2 (робив у діла) не виявив. То ж піти у державну лікарню де роблять тести і зробити прік за 500 грн все таки бажано.

Страждав від аллергії ДУЖЕ сильно доки не спробував звичайний кальцію-хлорид у ампулах. Він хоч і у ампулах але колоти його не обов’язково, я випиваю 15 мл в день запиваючи водою

гидота рідкісна, але мені колись дуже допомогла

це важко передати, одне з найгидотніших що пив

наскільки безпечно його пити? це вам лікар призначив?

просто прекращай это дело. ты себя убъешь. cameochemicals.noaa.gov/chemical/8382 кальций хлорид мышцы уничтожает, когда в вену пытаются вколоть и промахиваются, а ты в желудок. нужно к гастроэнтерологу на проверку желудка!

Цікавий досвід
Згадав, що мені його колись кололи. Не пам’ятаю правда з чим пов’язано.
Нещодавно порадили при алергії пити спеціальну воду — ReO. Ще не пробував. По складу нагадує ваш випадок, але пристосований до щоденного використання. Можливо варто розглянути цей варіант, особливо враховуючи те, що Сергій скинув нижче

Нещодавно порадили при алергії пити спеціальну воду — ReO

Це виглядає загадковіше ніж гомеопатія. Особливо фраза " а також сорбітол, який є додатковим джерелом енергії".

а також сорбітол,

При тому, що є багато людей у яких непереносимість цього лайна. От як у мене, наприклад.

Це виглядає загадковіше ніж гомеопатія

Жодної магії. Це звичайнісінька вода з чітко визначеними домішками. Перед застосуванням бажано проконсультуватись з лікарем. Так на пляшці й написано.
На смак до речі як поляна квасова.

є додатковим джерелом енергії

Маркетинг 🤷🏻‍♂️

Тому звісно, сприймати це як срібну кулю не варто, але схоже, що може бути корисним у певних випадках.

Ну так розчін магнезії ж ніхто так в інтернеті не рекламує, але він теж «може бути корисним у певних випадках»

У меня не всегда была аллергия на амброзию, лишь последних лет 5, на время немного помогают антигистаминые. Уже пол года привожу свой микробиом в баланс, посмотрим как будет в этом году. Некоторые видят связь между микробиомом и аллергиями.

Сходіть краще на консультацію до алерголога, він розвіє цей міф.

Ще бувши студентом алерголог відправила мене перевіряти/лікувати ЖКТ (маю розповсюджене відхилення в роботі жовчного). З алергією це не допомогло, але хоча б інше підлікував 🤷🏻‍♂️

Не дискинезія часом? Бо мені теж в дитинстві ставили), а потім коли нормально УЗД зробили вже у років 20 то виявилось, що жовчний перетянутий, типу вроджене. Через це віддік жовчі ускладнено. Хз можливо і повʼязано якось з алегією....

Так, дискінезія. В універі трохи турбувало, то довелось не тільки УЗД, а й більш неприємні процедури робити. Як випустився і почав нормально харчуватись/спати, то якось і забув про це. Ще допомогло, коли почав слідкувати чи рівно сиджу, щоб нічого не перетискалось

можливо і повʼязано якось

Мені алерголог сказав, що то один з міфів. Але лікувати/слідкувати все одно треба
До речі, цей же лікар першим припустив, що в мене реакція на пилок і назначив аналізи.

Років з 5-6 зʼявилась алергія на амброзію. Всі ці таблетки і краплі до сраки. Тимчасово трохи допомагали якщо не шаритись сильно по вулиці. Починаються симптоми 21 липня, закінчуються в 20-х числах вересня, потім ще місяця два лікую застуду і відновлюю імунітет. Ідеальний варіант в середині липня звалювати кудись у бік Яремче. Там симптомів нема взагалі.
Стосовно АСІТ. Так задовбала ця алергія що нарешті зважився на АСІТ. Весь курс 3 роки. Почав колотися в минулому році у травні. На початок минулорічного цвітіння зробив 4 уколи. Цвітіння пройшло як завжди погано, проте лікар сказав що треба хоча б 5 уколів щоб вже був якийсь результат. Цьогоріч на початок цвітіння буде вже 15 інʼєкцій, тому можна буде в липні вже говорити щось про ефективність.

Минулого літа таки вибрався на тиждень в Яремче — всі симптоми алергії на амброзію як рукою зняло. Єдине, що я примітив на трасах у Тернопільській області після великого будівництва вже почала з’являтись амброзія, тобто скоро і там не буде прихистку і таки треба лікувати цю заразу. Флікс+таблетки не дуже допомагають, коли пріїжджаєш на дачу, а там кругом поля.

Що цікаво, був один рік у сезон алергії у Верховині(це трохи південніше Яремче), так от там симптоми алергії не зникли, вони безумовно були меньші аніж у Києві. Думаю через те що там гори набагато меньші.

на амброзію

а анализы крови подтвердили? интересно как будет в этом году, а то мне назначают

АСІТ

, но я еще не встречал того, кто полностью прошел курс и убрал аллергию

Так, аналізи показали амброзію і полин(спочатку насічки, потім по результатам аналізи крові), але полин там на мінімалках, тому його навіть в асіт не додавали

Якщо не вдасться виїхати на сезон, раджу спробувати маску, про яку я писав (посилання вгорі). Воно спочатку може бути трохи незвично, як фізично, так і оточуючі дивляться з цікавістю. Але досить швидко звикаєш. Для перебування на вулиці довше 10 хвилин — те що треба 👍🏻 Головне розмір підібрати.

Дякую, та все ж таки хочеться позбавитись від цього лайна, бо вже в печінках сидить 2 місяці щороку з життя випадає(

— Як я вас розумію
— Ні, не розумієте
— Чудово розумію 🙂

Переїхав і живу серед лісів. Минулої весни страждав від сильної алергії, проявлялася в кашлі такої інтенсивності, що думав — зараз викашляю внутрішні органи. Огляди в різних терапевтів нічого не дав (приходив просто зі скаргами на кашель), але один з них висловив припущення що це алергія. Придбав два різних найдешевших загальних препарати від алергії без рецепту — повністю допомогло. Один з них починає діяти лише через декілька годин, інший майже зразу. Знову наближається весна (календарна вже давно, реальна тут ще ні), поки що не повторюється. Зазвичай потрібно здати аналізи, щоб визначити на що саме алергія, і далі лікувати саме це, але оскільки більше проявів поки не було, а загальні препарати допомагають, то поки аналізи здавати не планую.

Придбав два різних препарати

Цікаво, що то за препарати?

1) Amertil Bio — більші за розміром таблетки, дія наступає пізніше

2) Zyrtec UCB

обидва препарати містять діючу речовину cetirizini dihydrochloridum

А в чем проблема с антигистаминовыми препаратами типа диазолина? При сильных покусах комаров помогало.

При постійному застосуванні організм звикає до антигістамінних рано чи пізно. Ну, а Діазолін ще й першого покоління, в нього наявні снотворний і седативний ефекти, тому для тривалого застосування не ок

Підтверджую, з часом антигістамінні препарати стали менше допомагати

проходила АСІТ в алерго центрі allergo.kiev.ua/kontakti.html, на пилок полину та соняшника, два тижні АСІТ і на ці два алергена в мене більше немає алергіі. Але проти домашніх тварин у них немає терапіїї нажаль
А так, стабільно назонекс або флікс під час сезону цвітіння- це спасіння. таблетки не допомагають а спрей — на 100% усуває всі симптоми

два тижні АСІТ

Ого, це доволі швидкий результутат. Щиро за вас радий

таблетки не допомагають а спрей — на 100% усуває всі симптоми

Нажаль мені спрей може не допомогти, бо алергія проявляється у виглядить висипань. Але дякую за те, що поділились досвідом, впевнений це буде корисно іншим

Ого, це доволі швидкий результутат. Щиро за вас радий

АСИТ за две недели не поможет вообще. Там лечение занимает больше года как минимум. Улучшения в плане контакта с аллергенами могут быть где-то через полгода, но тут всё индивидуально.

ну я вам розповідаю свій досвід)
мені робили ін’єкції два рази на день кожен день. результат я побачила через пів року як раз, бо терапія проходить взимку

Реально ніде не чув щоб АСІТ за два тижні робили. Зазвичай попереджають, що 2-3 роки, може то не АСІТ.

там якийсь швидкий асіт) по суті мені кололи два рази на день збільшувані дози алергену, і так кожний день

Під час загострення інколи трохи допомагала промивка носа. Але так, буквально на півгодини. Я брав заварочний чайник, заливав туди 250мл води, кидав 1/5 ложки солі, розмішував і заливав в одно ноздрю, а вода виливалась із іншої.
Хз на скільки це безпечне чи має якийсь сенс для інших. Це трохи допомогало, коли текли соплі

Началось все в старших классах. Аллергия на полынь, амброзию, подсолнух. Обострение в августе. Колол 5 лет вот эту самую пыльцу инсулиновыми шприцами. Наверное, это и есть АСІТ. Тогда это называли иммунотерапией. Это было в районе 15 лет назад. Обралщался в аллергоцентр на Зоологической улице в Киеве.

Все прошло. Но не знаю почему именно. Точно повлияло то, что переехал в Киев, где под окнами не было полей подсолнуха и всего остального. Вернее, оно как. Оно не совсем прошло. Если я в августе поеду к родителям, то скорее всего через несколько дней опять начнет закладывать нос и я буду принимать Цетрин. Но разница в том, что раньше я вообще старался не ездить в августе домой, т.к. это было ужасно. Доходило до того, что засовывал в нос тампоны из туалетной бумаги, чтобы хоть как-то остановить соплетечение. Иногда это помогало заснуть.

У мене все почалось у Київі. На Оболоні під вікнами кущі амброзії були, але всім службам похєр.

Після кортіко стероїдів вирішив що треба діяти.
Алерголог сказала, що треба виїзжати на період цвітіння з країни.

Хмм, цікаво. Я багато років жив на Оболоні після лікування. Жалоб не було. Значить лікування допомогло.

треба виїзжати на період цвітіння з країни

Підшукали вже якусь місцину? Я от розмірковува про Тенеріфе, але поки не було можливості випробувати. Там хороший клімат, географічно далеко, але при тому розвинена інфраструктура і нормальний часовий пояс.

Алерголог сказала, що треба Ізраїль :)

АСИТ вещь хорошая, но ещё во времена короны в Украине начались огромные проблемы с поставками (сублингвальных лекарств, м.б. с уколами лучше, но там напряжно т.к. это нужно на каждую инъекцию ездить в клинику). В итоге я своё лекарство ждал больше полугода, так что всё лечение накрылось медным тазом. Очень сомневаюсь что из-за войны стало лучше.
ИМХО стоит для начала просто пойти к врачу, узнать какие сейчас варианты лечения доступны без перебоев. Я был у www.dobrobut.com/...​arik-vladislav-viktorovic , в целом мне понравилось, на все вопросы ответил.

сублингвальных лекарств

То спрей або драже, правильно? А як воно зберігається? Чи можна його на декілька місяців придбати і зберігати вдома?

Дякую за пораду лікаря. Доречі теж на Doc.ua виділив його

Да, там либо спрей, либо капли. Хранятся в холодильнике. В целом оно продаётся без рецепта, когда есть в наличии, так что можно хоть всё скупить. Когда я покупал, купить можно было только в одной аптеке, и только за нал. Ну либо напрямую у поставщика.

Читав багато де, що інʼєкції більш ефективні ніж спреї і краплі.

Точно не скажу, сам не знаю. Аллерголог говорил что особой разницы нет, но там сколько врачей столько и мнений. Огромный плюс капель/спрея что это просто делаешь каждое утро дома. Не нужно ездить, ставить уколы. Купил лекарство на полгода и забыл. + капли/спрей легче в плане пропусков приёма лекарства. Грубо говоря, если на пару недель нужно в отпуск и нет возможности взять с собой лекарство — потом легко даже самому скорректировать дозу, там в инструкции обычно пишут на сколько снизить и как потом повышать.

Мені теж цікава АСІТ у Франківську, тільки щоб вилікувати сенну лихоманку осінню. Ніякі антигістамінні вже кілька років не допомагають, навіть їх поєднання не працюють. Просто закриваюсь вдома на 1-2 місяці, поки сезон не пройде

Завдяки вам дізнався значення сенної лихоманки)

Ніякі антигістамінні не допомагають

Так сам помітив, що мені теж перестали допомагати, навіть збільшення дозування

закриваюсь вдома на 1-2 місяці

Цікаво на що у вас реація? Не думали десь з часом переїхати?

Завдяки вам дізнався значення сенної лихоманки)

Максимально тупа назва, але отак воно якось називається :)
Я запам’ятав як раз через абсурдність :))

навіть збільшення дозування

Там збільшувати дозу може бути не дуже безпечно, тому я деякий час поєднував різні антигістамінні і це трохи працювало, поки не перестало :)

Цікаво на що у вас реація? Не думали десь з часом переїхати?

Я алергопроби не робив, але на якусь пильцу степних трав, ріс в Запоріжжі. Точно є на лаванду, одного разу взяв масло для дому, потім тиждень провітрював квартиру :))
Одного разу на осінь переїхав в Австрію, там було легше, але все одно алергія була відчутна. В попередньому році у Франківську теж було полегше, але бувало на 1-3 дні посилювалося, а потім проходило, може вітер щось приносив. Думав якраз всерьоз цим зайнятися в зимою 2022, але в один момент стало не до цього. От зараз побачив тему і знов задумався :)

алергопроби не робив, але на якусь пильцу степних трав

Same. То не обов’язково степові трави. Може бути і береза. Пилок розноситься на кілометри. В Європі до 40% населення мають реакцію на пилок берези. А там і перехресна реакція на продукти можлива.
Отут я описав власний досвід. Вчіться на чужих помилках)

Підписатись на коментарі