Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×
👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному2
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
ПС. Англійська — в мене intermidiate

воно й видно
Виглядає на те,що ви цю роботу сприймаєте як халтуру для того щоб заробити грошей. З таким відношенням і 500-700 доларів буде щастя. Це не убер і не глово, де при потребі вийшов на пару днів, заробив і знову можна займатись чимось іншим, тут підхід трохи інший.
А так-то вже пізно, якщо не вийшло в 2020-2021, то такого шансу вже не буде

> воно й видно
Як сказане вами пов’язано із рівнем володіння інглішем, та ще й не самим низьким?

> А так-то вже пізно, якщо не вийшло в 2020-2021, то такого шансу вже не буде
Ага, у сраний веб краще взагалі не лізти. Хоча б для того, щоб із різними снобами не перетинатись.

Дивний вибір, чесно кажучи. Піти із ембеду, де купа не закритих вакансій, у це перенасичене джунами болото...

Людина із мінімальним досвідом у ембеді, та ще якщо приблизно знає чим відрізняється Intel від STM, може сходу претендувати на $2k+ та ще перебирати харчами.

Не лізьте у веб. Дуже фіговий стек порівняно із будь чим. Калічна мова програмування. Незручні інструменти розробки. Безглуздий та нескінчений потік фреймворків. Висока конкуренція із молодняком. Навіщо вам все це на п’ятому десятку?

сейчас курс евро к доллару не 1 к 1, определись какую валюту ты хочешь получать

Завітайте до нас в інтернатуру!
Ми навчимо важливі речі:
Роботі в команді — наприклад з DevOps
Сучасним технологіям — наприклад, AWS
Вміння не тільки писати, а читати та доопрацьовувати чужий код на PHP
А також — допомога у складанні резюме та кар’єрний коучинг
В принципі, ви можете це зробити самостійно і через рік отримувати заповітні $2000
Просто з нами це буде швидше :)

Я думаю вашу інтернатуру, Євгеній, вже переріс.

Покращуйте англійську мову та йдіть працювати у місцеву аусторс-компанію на $2000. Через пару років переходьте на прямі контракти або на Go.

Приведіть 1-2 проєкти до ладу, щоб можна було показати на співбесіді й створюйте профілі на djinni.co та skyworker.ai.

Вам для технічного росту бракує саме командної роботи, критики коду від колег, для розвитку своїх умінь.

Підписатись на коментарі