Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

Можливість для українок, які хочуть потрапити в IT

Усі статті, обговорення, новини для початківців — в одному місці. Підписуйтеся на телеграм-канал!

Менторська програма «WinE» оголошує набір українок, які хочуть працювати у сфері IT. «WinE» (Women IN Engineering) — це соціальний проєкт для українок, які хочуть увійти в IT.

«Ми прагнемо підвищувати обізнаність дівчат про технічні спеціальності в IT та збільшити їх кількість в цій сфері», — повідомляють організатори.

Це безплатна програма, яка містить у собі 6 консультацій із ментором тривалістю до 60 хв. Кількість місць у програмі обмежена. Відбір буде відбуватися лише на основі заповненої анкети, жодних додаткових тестів та співбесід.

Щоб взяти участь, потрібно зареєструватись до 15 квітня.

👍ПодобаєтьсяСподобалось8
До обраногоВ обраному1
LinkedIn

Найкращі коментарі пропустити

Ми прагнемо підвищувати обізнаність дівчат

Це вони мають прагнути, а не ви.
Ані ютуб, ані лінкед курси не закривають свої вкладки коли детектять жіночу стать.
Кількість дівчат в айті залежить тільки від їхнього бажання тут бути.

Вы когда-то видели подобное исключительно для мужчин? В связи с чем эту программу открыли только для девушек и женщин?

На автомийках, заправках і серед кур"єрів дуже мало жінок, їх відсоток дуже малий порівняно з чоловіками, я бачу тут ознаки гендерної нерівності, думаю треба виправляти цю ситуацію, зробити якісь курси, ком"юніті, мітапи і популяризувати дані напрямки,

та збільшити їх кількість в цій сфері

З одного боку дійсно було б круто, якщо в програмуванні стало більше жінок, з іншого — більш логічно було б відкривати курси для людей, наприклад, з сільської місцевості, оскільки там існують дійсно об’єктивні фактори, котрі заважають (гірша в середньому освіта, менша кількість вільного часу і т д).

А жінок треба агітувати, але іншими способами, як на мене. І це має починатися ще зі школи і з виховання, і викорінення традиційного бажання вискочити заміж і висіти на шиї)

А хто фінансує цей проект? Знову якийсь європейський грант, виділений на рішення проблеми якої не існує?

Це безплатна програма, яка містить у собі 6 консультацій із ментором тривалістю до 60 хв

Треба ж. Я думав щоб «увійти в айті» треба вивчити основи комп’ютерних наук, мови програмування, основи программної архітектури. А виявляється що треба просто мати 6 консультацій з ментором.

Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Привіт
А як перевірити чи моя заявка була доставлена та прийнята? На пошту нічого не прийшло

Интересно, как изменилась ситуация с наймом женщин в целом по стране. По идее работодателям сейчас выгоднее нанимать женщин на любые должности, так как женщин не мобилизуют. Где-то уже должен ощущаться дефицит работников-мужчин, а кто-то дважды подумает, стоит ли тратить время и ресурсы на найм человека, которого завтра могут погнать на войну. Золотое время для женщин.

Когда это лицемерие остановится?! Instagram просто завален рекламой телок, которые даже не стесняются публиковать рекламу типа «После начала войны я переехала в Европу и уже живу в 4й стране. Подписывайся и узнаешь мои лайфхаки». И в тоже время эти обездоленные продолжают прямо дискриминировать прогревать тему «ущемлённости»

Ну шо хлопці... Пора починати ідентифікувати себе як she/her

Дискримінація за статевою ознакою детектед.

Схоже ви невірно розумієте гендерний дисбаланс в ІТ, особливо в програмуванні. Може чітке враження — жінкам не подобається цим займатись. Не дивлячись на те, що від початку програмування вважалось саме жіночою професією.

Нічого подібного , прочитай про uk.wikipedia.org/wiki/ENIAC Та його першу команду програмісток. Їх роботою було розрахувати таблиці стрільби для артилерії. До цього це робили за допомогою арифмометрів, теж переважно жінки — бо у чоловіків від такого типу роботи крив псих. Щодо жіночого і чоловічого типу роботи, то насправді він існує і розвинувся в ході еволюції. Були досліди особливо космічної медицини і це достаменно відомо. В цілому жінки схильні до багато задачності та рутинної роботи. Чоловіки вигадливіші, та більше підходять до керування різною технікою. Напевне саме тому жінки більше знайшли себе в ІТ в якості : QA, BA, UX/UI та PM тоді як чоловіки більше в програмуванні і dev ops.

Не дивлячись на те, що від початку програмування вважалось саме жіночою професією.

колись дуже дуже давно пивоваріння теж вважалось жіночою справою, потім там з’явилось бабло і зараз слово пивовар досить стійко асоціюється з чоловіком, те саме відбулось і з програмуванням. Звідци висновок, якщо в програмуванні наступить баланс за статтю значить бабла там немає і пора валити з ІТ.

До речі, а якщо хтось біологічно не жінка, але заявить, що вважає себе жінкою?)

ахаха, сховали свій телеграм канал

а в них доречі цікавий інстаграм www.instagram.com/p/CZMc6yoLoYn

У школі проводили уроки інформатики і з ПК я зіткнулася аж у 8 класі, а перші рядки коду написала на Turbo Paskal в 11 класі. Тоді мені це здавалося дуже нудним заняттям. У дитинстві я взагалі хотіла стати фотомоделлю, але зріст не дозволяв — тож довелося працювати головою. І я не розчарувалася.

Спочатку я вступила на «Лазери й оптоелектронну техніку», провчилася 1 курс і перевелася на заочку — але вже на спеціальність «Комп’ютерні мережі й системи». Поки вчилася в універі, працювала і продавцем, і нянею, і секретарем, у магазині, а після вишу — помічницею редактора газети й діловодом. Чому не пішла одразу в IT? Не було відповідного досвіду, і це зовсім не було популярно на той час, та й зарплатню фахівцю без досвіду пропонували меншу, ніж я тоді заробляла.

На розваги грошей майже не залишалося, кілька разів їздила в Крим і Одесу. Зараз можливостей зна-а-а-ачно більше. Десь двічі на рік їздимо на відпочинок за кордон. Я вже побувала в Туреччині, Єгипті, Нідерландах, Ірландії, Естонії, на Кіпрі. Скоро поїду в Австрію та Угорщину.

да уж, там кожний пост треба тегати #крінжатіна

все що проноситься в голові видалять

чому ж в айті нема цих жінок, які мріяли бути фотомоделями, а паскаль був нудотою

та й зарплатню фахівцю без досвіду пропонували меншу, ніж я тоді заробляла.

А зараз, дівчатка, тут можна на кіпр, а вас просто не пускають суспільні стереотипи 🍷🍷🍷

Схожі топіки
Жінки-переселенки отримають змогу безкоштовно опанувати ІТ та креативні професії
dou.ua/...​7594/?from=similar_topics

Інститут Projector за підтримки Міністерства цифрової трансформації України та Дія.Бізнес створює Projector Creative & Tech Foundation. Мета проєкту — надати безоплатне навчання для 5000 жінок.

Ну слава Богу, що є такі дискримінайно-сексистські теми на доу, аж дві мінімум.
Бо мабуть developer.mozilla.org і усі інши вкладки роблять window.close() як тільки детектять жінку за компом.

Може й мені треба було в 2017, коли менторив кількох людей, послати ту дівчину за статевим признаком? Ну а чо, була би «менторська программа від чоловіка для чоловіків». Але до такої маячні я тоді додуматись не міг.

Доу видалив декілька моїх коментарів. Без жодних слідів

Щось тут катиться в дно, потрібно шукати, або створювати інші майданчики

Тут давно уже фемо-либеральная диктатура.

Значит в ветке обсуждения были нарушения правил, такое уже лет 10 как

Там було питання
’А ви допоможете чоловікам?’ до одного з користувачів

просто одно сообщение без ответов?

ДОУ дійсно котиться на дно, але є один нюанс © :)

Не треба нічого створювати нового, все вже є готове. Порекомендую вам такі чудові майданчики свободи слова у безжальному феміністичному інтернеті як 4chan, 8kun, Parler, Gab, Voat, Donald.win, Truth Social, пєкабу, фішкє, йаплакаль, ЖЖ.

Мастодон же наче нормальним був? Хоча через федерацію і селфхостинг там звісно можно що завгодно підняти. На великих інстансах напвпаки зазвичай безжальна феміністично прогресивна модерація. Там вільнодумаючим ДОУ юзерам буде тісно, корона о стелю шкрябатиме :)

Ну прийшли від C++ за 21 день до робота вайті за 360хв. Це перемога чи зрада ?

З одного боку дійсно було б круто, якщо в програмуванні стало більше жінок, з іншого — більш логічно було б відкривати курси для людей, наприклад, з сільської місцевості, оскільки там існують дійсно об’єктивні фактори, котрі заважають (гірша в середньому освіта, менша кількість вільного часу і т д).

А жінок треба агітувати, але іншими способами, як на мене. І це має починатися ще зі школи і з виховання, і викорінення традиційного бажання вискочити заміж і висіти на шиї)

А хто фінансує цей проект? Знову якийсь європейський грант, виділений на рішення проблеми якої не існує?

Це безплатна програма, яка містить у собі 6 консультацій із ментором тривалістю до 60 хв

Треба ж. Я думав щоб «увійти в айті» треба вивчити основи комп’ютерних наук, мови програмування, основи программної архітектури. А виявляється що треба просто мати 6 консультацій з ментором.

Не бачив жодного ображеного коментаря, ви про які?

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Ображені аноніми 😂

Нащо жінці мати право керувати автомобілем — вона ж абізяна за кермом. Нащо голосувати, вона ж не розуміє про що мова. Побив чоловік — ну то треба було меньше відкривати рота.

Privilege is invisible to those who have it ©

Стоп, а хіба хтось каже про обмеження прав?
Аналогія, це якби була безплатна автошкола для жінок, а для чоловіків тільки платні

Саме так і є. Не існує безкоштовних курсів саме для чоловіків.
Але основна моя думка полягала в тому, що раніше, коли жінки в Штатах вимагали ці права, їм так само казали, що вони ображені

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Тут хіба хтось «бореться»? Чоловіки виказують огиду з приводу того, що за часів, коли українські чоловіки — це де-факто безправна група людей, яким не можна виїжджати за кордон і яких на вулиці хапають воєнкоми для потреб армії.
В той самий час українські жінки можуть геть усе, що до війни, і навіть трохи більше, — так хтось ще гадає, що на часі ініціативи «для жінок» — це просто лицемірство. Адже жінки зараз і так мають більше привілеїв, ніж чоловіки.

а Чим конкретно ініціатива «вхід тільки для білих» погіршує життя чорних?

А що не так? Людина слушно написала релевантний приклад.

Тим що це плювок усім чоловікам, коли ви є з групи привілейованих осіб просто через стать, ще просувати якісь додаткові привілеї для своєї групи. Це викликає відразу до організаторів та тих, хто просуває такі несвоєчасні ініціативи. Кінцева мета моїх коментарів — висловлювання своєї думки. А яка кінцева мета ваших коментарів?

Саме так, всі образились і пішли плакати.
А заодно і какати

Тобто жінок що, не наймають в IT за статевою ознакою? Можна докази?
Доречі я вам чітко поставав питання : «Яка кінцева мета ваших коментарів?» ви не відповіли

у вигляді можливості потім КОНКУРЕНТНО працевлаштовуватись

зараз в ІТ надують жінкам привілеї просто за статтю при працевлаштуванні. Що за паралельний світ, в якому ви живете?

Здається у Вас підгорає))) Цікаво, якщо Вас так сильно чіпляє лише можливість безкоштовної консультації для жінки(це ще ніхто не говорить про якісь курси з можливістю працевлаштування), то боюсь представити як Ви ведете себе в реальному житті.
А взагалі все залежить від сприйняття.
П.с. Сходіть в будь-який банк, там консультують клієнтів зазвичай дівчатка і безкоштовно, можливо кайфанете)
Чисто інфо для роздумів: подумайте будь-ласка про тих жінок-одиначок, які змушені забезпечувати дітей, а за 10-15К, в середньому, це не дуже легко зробити. Всім гарного дня)

Здається у Вас підгорає)))

Тішуся, що ціною багаточисленних щоденних загиблих військових на 95% чоловіків, серед яких може опинитися будь який із чоловіків в Україні , хоче він того чи ні, ви можете собі дозволити веселитися з можливістю втікти, якщо вже не втікли, з України в беспечне місце, бо жінкам це можна.

Мене чіпляє те, що курси для навчання IT суто для жінок продовжують з’являтися, хоча нема жодних суто для чоловіків і нема жодних обмежень щодо гендерну в індустрії, щоб була потреба в таких курсах суто для жінок. І чіпляє тільки тому, що зараз українські жінки мають значно більше привілеїв не те що на кращу роботу, — на можливість вижити та не залишитись інвалідом.

Сходіть в будь-який банк, там консультують клієнтів зазвичай дівчатка і безкоштовно...
змушені забезпечувати дітей, а за 10-15К, в середньому, це не дуже легко зробити.

Сходіть на будь-яке будівництво, завод, до бригад з ремонту інфраструктурних об’єктів... де за так само невисоку ЗП, яка потрібна їхнім дітям, впахують в основному чоловіки, які б із задоволенням працювали б в чистому і цивільному банку ротом, але банк нажаль цікавлять лише презентабельні жінки.

Клієнти банків переважно респектабельні чоловіки 25-65 років з доходом від €500 на місяць. Чоловік так не прогнеться під клієнта та не буде терпіти зверхнього ставлення. Хоч останнім часом зустрічав чоловіків у «Приватбанку» в якості консультантів.

Тішуся, що ціною багаточисленних щоденних загиблих військових на 95% чоловіків, серед яких може опинитися будь який із чоловіків в Україні , хоче він того чи ні, ви можете собі дозволити веселитися з можливістю втікти, якщо вже не втікли, з України в беспечне місце, бо жінкам це можна.

Може досить ховати свій печерний шовінізм за справжніми військовими? От коли військові масово скажуть що їх не влаштовує щось у відкритих кордонах для жінок, тоді можна буде говорити. А поки виглядає так що ти тупо ненавидиш жінок і вигадуєш якісь ширми щоб можна було це висрати публічно.

Де ти побачив шовінізм? Може ти почитаєш уважно, бо я написав не тільки про безпосередньо військових, а про усіх чоловіків в Україні, бо на сьогодні держава конвертує чоловіків у військових за пришвидшенною програмою і без згоди самих чоловіків.
Чи ти купив собі білий квиток і не переживаєш?

Так, купив білий квиток. Як скажеш. Якщо тобі спокійніше спати проеціюючи свої комплекси на інших, то вперед. Можеш звинуватити мене у будь-чому і я не буду заперечувати.

А шовінізм полягає у звинувачення всіх жінок скопом. Не знаю які проблеми можуть викликати таку ненависть до половини людства, мені це незрозуміло. Це як спілкування з віруючим, як інший всесвіт якийсь.

Так, купив білий квиток. Як скажеш. Якщо тобі спокійніше спати проеціюючи свої комплекси на інших, то вперед. Можеш звинуватити мене у будь-чому і я не буду заперечувати.

Ти не відповів на запитання.

А шовінізм полягає у звинувачення всіх жінок скопом.

ти знову не уважно читав. Я казав про частину українок, які в обставинах, що склалися в Україні, ще знаходять привід для захисту суто своїх жіночих прав не маючи навіть доказів, що ці права хтось порушував.

Це скільки людей, як вважаєш? Хіба тих ~10 жінок + ти, що це виправдовують ув цій та інших схожих темах

Мене чіпляє те, що курси для навчання IT суто для жінок продовжують з’являтися, хоча нема жодних суто для чоловіків

А чоловіки щось роблять — об’єднуються в ком’юніті, створюють менторські/навчальні програми, як зробили жінки в даному випадку — щоб вони з’явилися?
Звідки ж тоді вони мають взятися, з неба впасти?

Таких об’єднань та курсів і не має бути, бо робити курси IT чи не IT з гендерним обмеженням — це сексизм.

А чоловіки щось роблять — об’єднуються в ком’юніті, створюють менторські/навчальні програми, як зробили жінки в даному випадку — щоб вони з’явилися?

Так, вони створюють курси і менторські/навчальні програми для всіх гендерів і статей, інклюзивні тобто. Прікінь, який поворот?

Чисто інфл для розуміння: подумайте будь-ласка про тих чоловіків, які змушені забезпечувати дітей, дружин, а за 15к в середньому це дуже важко.

Якесь рандомне питання не к місцю.

Відповісти, щоб що?
Що зміниться, якщо на це запитання дати відповідь?

Я розумію вас та ваші відчуття, при цьому частина жінок зараз має виживати самостійно та забезпечувати дітей без допомоги чоловіків, які залишились без роботи чи у ЗСУ, по своєму вибору чи ні. Тому не так вже й жінки у шоколаді зараз....

Чоловіки не мають «забезпечувати дітей»? Це при тому, що значна більшість як чоловіків так і жінок заробляла за кордоном, а не в IT, і в жінок можливість працювати за кордоном залишилась.

То ви не проти заборонити виїзд жінкам, якщо немає дітей, я вас правильно зрозумів?

Цікава ідея! Підкину зеленим )

І ви вперше з липня 2021 вирішили продублювати це питання, що мені тут вже задавали раніше? Щож, вшаную.
а) я це не відміняю, а лише висловлюю свою думку
б) ці конкретно курси як і були б курси суто для чоловіків — це прояв сексизму, ну а ми ж за рівні для всіх права, чи не так?

P.S. не підміняйте поняття, це не плач, а саме огида. І виступати за рівні права для усіх — це демократичне бачення, а не срсрівське.

А що на інші курси безкоштовні, від компаній, вже перестали брати дівчат? На платні береть подвійну плату? Що треба організувати окремі курси? Виглядає чисто розводняк аби освоїти якийсь грант. Як на мене то ІТ найрівніша галузь з усіх.

Хоча, як справедливо пишуть коментатори, сама ідея виглядає по-сексистськи, нічого дивного немає. Існує великий запит від дівчат «хачу вайті в айті», тому буде й відповідь на такі запити.

А от чому дівчата рвуться саме в айті, а не на будівництво, тут уже треба дивитися. Бритва Оккама підказує нам, що дівчата просто хочуть легкого бабла. Тому що в айті воно здається досяжним за порівняно невеликих фізичних страждань (бо дійсно, сидіти за ноутом з філіжанкою кави — це не те ж саме, що їб..шити на буровій, риболовецькому траулері чи будівництві при мінус 10, де теж непогано заробляють). Саме удавана легкість, з якою буцімто можна вкатитися, і саме потреба вкатитися будь що призводить до того, що всі такі вкатунці масово обирають найлегший шлях — QA.

а хлопці прямо рвуться на будівництво, бурову чи риболовецький траулер?

вам уже 200 разів казали: хочете мати багато прав — беріть на себе хоч якісь обовязки. хоча б дітей народити. або (АБО! (OR!!!)) станьте всі на військовмй облік.

Так) Ви ж можете побачити розподіл людей, які працюють в цих сферах.

Да. Раз там одни хлопцы значит рвутся.

На автомийках, заправках і серед кур"єрів дуже мало жінок, їх відсоток дуже малий порівняно з чоловіками, я бачу тут ознаки гендерної нерівності, думаю треба виправляти цю ситуацію, зробити якісь курси, ком"юніті, мітапи і популяризувати дані напрямки,

та збільшити їх кількість в цій сфері

Кожного разу, одне і теж: щойно якась жіноча ГО, ком’юніті, ініціатива планує щось зробити для жінок, що виглядає досить логічно, одразу з’являються з питаннями «В связи с чем эту программу открыли только для девушек и женщин?», якісь неймовірні рівні неможливого.
Жіноче ком’юніті робить щось чи підтримує в чомусь жінок — в чому можуть бути претензії? Якщо ви вважаєте несправедливим відсутність такого і для чоловіків, так адресуйте питання до Men IN Engineering, Men Who Code, чому вони нічого такого не роблять

Кожного разу, одне і теж:

Именно. И каждый раз тут этот коммент делающий вид, что совсем не понимает в чем недовольство.

що виглядає досить логічно

Дискриминация по полу это логично? Т.е по Вашему логично было, что еще не так давно образование было доступно мужчинам, а женщины должны были сами себя образовывать в частном порядке? Почему то фемки это назвали дискриминацией.

в чому можуть бути претензії?

В том что если у тебя есть вагина (хотя нынче это уже не точно)- курсы тебе бесплатно, а если нет — плати как все или разбирайся сам. Действительно в чем же проблема если у одних будет привилегия в трудоустройстве непонятно.
Если бы компании брали на собственные бесплатные курсы сугубо мужчин, Вы были бы не против, да? Или если бы в стране бесплатное образование было бы только для мужчин?

до Men IN Engineering, Men Who Code, чому вони нічого такого не роблять

И кто по вашему оплачивает этот банкет? Женщины-бизнесвумены с собственного кармана?

Група жінок, які працюють в ІТ, вирішила поділитись своїм досвідом і допомогти, змотивувати, надати інформацію іншим жінкам, які теж бажають працювати в ІТ — що ж тут такого, що повинно викликати моє невдоволення чи дискримінувати?Це не гарантує їм ні місця в ІТ, ні якогось пріоритетнішого розгляду резюме, це навіть не якась офіційна освітня державна чи приватна програма/курс, де дискримінації бути не може, це всього лиш соціальний проект для певної групи населення.
Тут є певна несправедливість, що такої ж соціальної програми не існує для чоловіків, але це не питання до жіночих/феміністичних організацій. Вас обурює, що жінки організувались і намагаються щось робити для жінок, так організуйтесь теж і зробіть таку ж соціальну програму для чоловіків і тоді справедливість буде досягнута і дискримінація буде поборена.

Питання тільки звідки гроші на це? Якщо захід платний і організаторам платять самі учасниці — то все ок, це означає що комусь таке потрібно. Якщо все безкоштовно і всі працюють на волонтерських засновах то теж все ок.
А якщо це просто засвоєння якихось грантових грошей, то це дійсно потребує дискусії, тому що схоже на паразитство, левєчізм і активізм за чужий рахунок.

Men Who Code

Це ви самі тільки що придумали?
Навіть гугл про таке не в курсі і першою лінкою видає guyswhocode.com

А тепер напишіть туди «Women Who Code» і побачите справа сніпет про www.womenwhocode.com

Звідки тут набралось стільки токсичних коментаторів?
Зараз справді частка жінок серед технічних спеціальностей досить мала. І на це є певні причини (точно не тому, що дівчата дурніші, чи менш працьовиті аніж хлопці). Причини можуть бути соціального, освітнього характеру, банальна стериотепізація, що «технічні спеціальності не для тебе — ти ж дівчинка», та ін. Це насправді досить сильно впливає на вибір кар’єри в юному віці. Досліджуйте це питання ширше самі, будь ласка.
І класно, що є такі програми, які заохочують жінок перейти в ІТ. Бо для самої сфери це лише в плюс, адже дайвесіті — це завжди корисно для бізнесу.
Щодо тупих коментарів щодо суїцидів і тюрем — робіть свої програми, щоб чоловіків там було МЕНШЕ і це також піде на користь суспільству.
Щодо армії, то якщо ви не в курсі — то в нас величезна частка жінок серед військових, попри те, що ця сфера досі залишається не дружньою для жінок і боротьба за рівність якраз там зараз активно відбувається.

Щодо армії, то якщо ви не в курсі — то в нас величезна частка жінок серед військових, попри те, що ця сфера досі залишається не дружньою для жінок і боротьба за рівність якраз там зараз активно відбувається.

Ви реально не розумієте різниці, чи це жарт?
Є велика кількість жінок в арміі, велика їм пошана.
Але, вони потрапили в армію не тому що вони жінки, а:
1) або добровільно (не потребує пояснення);
2) або по професіях (коли призивають БУДЬ КОГО хто має професію X, наприклад фельдшер);
Все це не має відношення до полу, гендеру, наявності хромосом в індівідуума.
А чоловіки попадають туди тому що в законодавстві є if:
if (user.has_dick())    goto vijskomat;
Пояснення.
Цей фрагмент коду на мові феміністок називається Institutional Oppression:

Institutional Oppression is the systematic mistreatment of people within a social identity group, supported and enforced by the society and its institutions, solely based on the person’s membership in the social identity group.

Тобто уявіть собі картину: вас підіймає велика рука, дивиться на наявність в вас певних статевих органів (в військоматі реально перевіряють до речі, лол), і якщо вам пощастило мати dick, ви далі не можете розпоряджатися своїм життям, ласкаво просимо в армію або у в’язницю.
Те саме відбувається на кордоні: дівчата виїзжають без будь яких документів, прикордонникам не цікаво від слова зовсім, медикиня виїзжає чи ні.
Ніякої «боротьби за рівність» там (де б це не було) НЕ відбувається, і відбуватися не буде.
А якщо вона і відбудеться вам особисто не сподобається ця рівність.

P.S. Я розумію що це таке в нас статус кво в суспільстві, мій пост взагалі не про те, що я хочу прибрати цей іф, я дійсно не знаю як краще. Але мати ТАКЕ статус кво, і мати ТАКІ заголовки з програмами для дівчат в айті одночасно — це огидно і лицемірно.

P.P.S З іншого боку, можна й погодитись з такими програмами для дівчат: який сенс вчити хлопців як входити в айтішечку, просто huge waste of resources, вони ж не для того.

Бо заявлена вами інклюзія, на яку ви претендуєте, не інклюзивна, а гендерна рівність не рівна, і всім це очевидно

Кожен має мати змогу скористатися можливостями, жінки, чоловіки, каліки, здорові, ветерани, ухилянти, бідні, багаті

Бо айті не велком для жінок, а велком для всіх, хто хоче і не має можливості з різних причин

А ваше вайтівайтідлявагін це перекручення інклюзивності чи рівності таким раком, що воно перетворюється в дискримінацію, з якою ви боретесь

Сподіваюсь доступно пояснив, без зайвої токсичності

Прикол в том, что не факт, что эти программы настоящие. Сильно попахивает разводкой для сбора персональных данных этих самых вагин.

Та цілком можливо й таке, тут тре ще обережним бути щоб у розвод не войті, але загалом це або гранти єс або фанатичні воукануті фемки себе розкручують.

Якась реальна рівність чи допомога людям там в будь-якому разі десятим пріорітетом. Вже їх стільки було, нема їм ліку, толку ноль. З’їдять бюджет, зроблять фоток пару, прозвітують і зникнуть з радара

Тоді чого вас так це зачіпає?

Бо це несправедливість

А я уявляю свого знайомого якому відірваного носа не знайшли, і тільки бо в нього пеніс, вам і вам подібним на нього виявляється начхать, і ви ще цим пишаєтесь

Не люблю несправедливість, того й зачіпає

Це насправді досить сильно впливає на вибір кар’єри в юному віці

Тобто вони самі собі зліпили стереотипи про самих себе ж, а ви тепер склепали паблік з явною статевою дискримінацією і дивуєтесь реакціям?

Бо для самої сфери це лише в плюс, адже дайвесіті — це завжди корисно для бізнесу.

Ні і ще раз ні. Що це взагалі за порожнє ліпилово тверждень?
Давайте я теж так спробую: «капучіно з ложкою цукру кожні дві години тільки в плюс і завжди корисно для здоров’я».

Щодо армії, то якщо ви не в курсі — то в нас величезна частка жінок серед військових

Та ви що, величезна частка це скільки, 80%?
Тобто у нас на 10 людей в бліндажах на передовій 8 жінок і 2 чоловіків — ви впевнені?

Зараз справді частка жінок серед технічних спеціальностей досить мала

И что? Им кто то мешал?

І класно, що є такі програми

Что классного в дискриминации? Почему у Васи который сам учился должна потенциально отобрать место какая то Катя, у которой была привилегия бесплатных курсов?
А Вам бы понравилось при поступлении в универ, если бы Вы сами готовились к экзамену, а парням университет бы предлагал бесплатные подготовительные курсы по физике?

які заохочують жінок перейти в ІТ

Что то не вижу толпы для других мужских профессий

dou.ua/...​rums/topic/42135/#2594945

Давайте називати речі своїми речами ваша «величезна кількість» це 5-7 процентів, і це в умовах вітчизняної війни.

В ще є решта жінок, яких ~20 мільйонів , коли їх тільки-но намагаються поставити на військовий облік, всіми правдами і неправдами намагається противитися цьому закону

Чоловіки так коментують, як наче їм от конкретно на цей проект треба. Наче їм не достатньо проектів, на які вони можуть подаватися. Зробіть собі курси тільки для чоловіків, хто вам не дає?

Так будете ж орать за дискриминацию или нет?

Може проблема в тому що фемки ділять людей на жінок і рештусамісобізроблять?

Фемки давно перестали бути за права жінок, зараз це проти прав чоловіків.

Боротьба з «патріархатом» як вона є

А насправді суспільство це: жінки диктують моральні орієнтири, жінки отримують moral high ground в побутових конфліктах в очах третіх осіб і суду, диктують соціальний порядок, забирають твоє майно й дітей при розлученні, і вирішують коли розлучитись.

В більшості західних країн досить довести факт співжиття щоб забрати твоє майно і зробити тебе бідним вважай на все життя

Навіть тест на батьківство при народженні часто просто заборонений або ускладнений, або за рішенням суду, або результати можуть бути проігноровані з юридичної точки зору, а ростити дітей її хахалів зараді большой і свєтлой любві пропихується як морально позитивно. І знову ж розведеться — заплатиш за байстрюків аліменти зі своєї кишені.

Все що жінці треба, це крикнути що ти сексист, сталкер, агресор, вдарив, образив, і ти зразу дізнаєшся хто в суспільстві захищений, а хто ні

Хочуть поборотись з патріархатом — хай їдуть бляха в сауді арабію

думаю краще змиритись з різними релігіями, які ідуть до Європи активно

І тоді не потрібно буде миритись з тим про що ви кажете

та ж тільки глянь на цю стіну плачу, я то змирився і насолоджуюсь холостяцкой свободою і відсутністю головняка

Чесно скажу, я по хорошому заздрю знайомим в щасливому шлюбі і дітям з повних сімей, є таких теж, нема чого прям грішити, і це просто справді по іншому повне життя. Навіть часом грусть, дітей нема все таки

Але от чим більше людей зустрічаю, тим більше очевидно стає наскільки це рідкісне щастя і по якому мінному полю треба пройти. І скільки пуль просвистіло в міліметрі від мене в юності. З молоді що жениться в 20 зара просто крім посміятись через плач не виходить з мене нічого. З мого віку, мабуть 80% знайомих вже розведені. Я краще паспорт спалю ніж туди штамп дам поставить

як уявлю якусь німецьку сім’ю, іпотеку, любовьморковь і потенційний развод, а імовірність ох далеко не низька, серце блін холоне без шуток, це ж можна зразу на кладовище йти і присипати себе, і це ще при позитивному варіанті справи

Пишу це тобі тільки бо ти ж, яка по хорошому здатна сміятись з жартів про місячні :)

Звичайно жінки будуть подавати на аліменти, якщо мужик вкрай охмуїв.
Ви забуваєте за дуже велику частину тих чоловіків, які навіть при рішені суду не платять аліментів взагалі.. ось так.
«А, а, а, вот она заберет у мені дом!» — звичайно забере, тому потрібно укладати шлюбний договір. Чомусь про нього усі забувають, а потім плачуть, шо у них там шось віджали..
«А, а, а она тогда не захочет виходить за меня!» — та вона ітак не захоче, якщо для неї ваш майновий стан важливіший за вас самих і за комфорт, який вона отримує біля вас.
Ось так, світ несправедливий. Реально, як малі діти...
Хочеш себе уберегти — знайди адекватну жінку, якій ти РЕАЛЬНО подобаєшься і уклади з нею шлюбний договір.

«А, а, а, вот она заберет у мені дом!» — звичайно забере, тому потрібно укладати шлюбний договір. Чомусь про нього усі забувають, а потім плачуть, шо у них там шось віджали..

серьйозно, просто забувають? В цьому справа, да?) Це якийсь лол

Шановний небайдужий ананімний коментатор, ви просто виклали, чому НЕ варто мати в житті поняття шлюб, з договором чи без

По перше шлюбний договір легко анулюється судом, а по друге реєстри аліментщиків — це саме те місце звідки треба починати боротись за гендерну рівність. Флаг вам в руки в боротьбі, моє життя коротке й вже достатньо зайняте щоб цим турбуватись :)

знайди адекватну жінку, якій ти РЕАЛЬНО подобаєшься і

насолоджуйся, поки ти їй не набрид, це буде дуже скоро

Як було правильно сказано, смирись и не ной

Ви забуваєте за дуже велику частину тих чоловіків,

це мабуть синонім «величезної кількості» жінок в ЗСУ? 5%

«А, а, а, вот она заберет у мені дом!» — звичайно забере, тому потрібно укладати шлюбний договір. Чомусь про нього усі забувають, а потім плачуть, шо у них там шось віджали..

конечно плачут
нормальный человек когда женится/замуж выходит, то не рассчитывает, что второй у него что-то будет отжимать и конечно же будет плакать и волосы на себе рвать, если это случиться и в первую очередь от осознания, какое г-но втерлось в доверие и жило под боком

поэтому брачный договор — то такое, зависит от цены вопроса. оно конечно сдерживает г-няных людей проявлять свою суть, но с другой стороны окружающие живут в неведении и рано или поздно их ждет сюрприз

анулюється повністю чи частково, навіть в Україні, у нас досить європейські норми просто суди кончені (якщо брати загалом всмислі, а не тільки розлучення)

досить довести несправедливе погіршення матеріального становища наприклад, у випадку чоловіка-айтішніка я думаю не особливо складно

Плюс договір це про матеріальне майно, все що стосується виховання дітей чи аліментів там не дійсне або майже не дійсне

Плюс тяганина на роки в судах, ну і в наших судах це ще битва хто більше занесе

для ч там мало чого хорошого, навіть якщо екс повна наркоманка — разок причепуритись для прілічія не проблема

Ну це крайні випадки, і звісно кончених мужиків є теж, навіть у моєму житті їх досить. Просто це не має значення, бо в «патріархальному» суспільстві в суді права в 99% буде ж.

Плюс договір це про матеріальне майно, все що стосується виховання дітей чи аліментів там не дійсне або майже не дійсне )

у нас немного получше, но все равно эти договора оспариваются. у нас в плане детей и разводных дел — кому удалось остаться в жилье (не важно свое или арендованное) и вытурить другого, тот и считай в дамках. поэтому тут чего только не придумывают, чтобы другой оказался на улице. самое жестяковое, что я видела — это обвинение отца в сексуальных домогательствах к 4х летке и еще тетку знакомую было жалко, когда она вернулась из отпуска, а там уже замки новые, ее вещи на улице и вместо нее другая мадам.

Думаю, шо чоловікам при одруженні глибоко пофіг, шо буде з їхнім майном, тому вони не складають усі за і проти на рахунок шлюбного договору.. Вони, просто, пливуть за течією: «Ай, як буде, так буде»
А навіть, якби вони так думали, як ви описали, то хіба не краще би було укласти той клятий договір, навіть, якщо він не допоможе(по вашим словам)?
Тобто, чоловік такий: «Укладати шлюбний договір, чи ні? Якщо укладу, то є великий шанс залишитись з власним майном після розлучення.. Якщо не буду укладати, то є великий шанс, шо заберуть моє майно.... Ай, не буду укладати».
Lo-lo-logic...

ну ладно, я вам расскажу почему так происходит

женщины часто не видят смысла в брачном договоре потому что он им не выгоден — зарабатывают меньше, годы декрета, некоторые потом вообще не работают

мужчины часто не видят смысла в брачном договоре потому что они прекрасно понимают, что совесть не позволит выгнать на улицу женщину, которая была в декрете и не работала потому что воспитывала его детей

так понятнее или все должно быть

Lo-lo-logic...

?

Зрозуміло. Тобто, чоловіки свідомо роблять собі гірше, але не вистачає сміливості це признати. У мене все.

Спочатку потрібно дізнатись за яких підстав він анулюється.. Там більшість підстав, це неспроможність осіб адекватно його скласти спричинені їхнім психічним, або фізичним здоров’ям..
ось такі підстави..

«Він заробляв більше через те що я робила все вдома і взяла на себе дітей (доведи зворотне) і хазяйство, тепер я маю виїхати з його квартири в києві і не маю житла. Хочу щоб діти залишались і розвивались у Києві. Анулюйте договір і поділіть його квартиру порівну»

Я не юрист, тому й не хочу перевіряти це та проводити юридичні експерименти зі своїм життям, не хочу володіти нерухомим майном і не хочу большой вєчной любві

Знайомий поляк наприклад зі щечина продав побудований новий будинок щоб розплатитись за любов, і два роки судився щоб просто бачити дітей. Мені вистачило, але це не єдиний приклад який я можу навести ;)

Чи був там договір не знаю, мабуть не було
Чи треба договір? Так, нмсд краще коли він є, ніж коли його нема.
Чи він врятує коли він знадобиться? Як карта ляже, скоріше ні і далеко не від усього що чоловікам здається

«не рассчитывает» — серйозно? доросла, здорова, адекватна людине навіть не припустить думки, шо своє майно має бути своїм, а не чужим? Знову нагадаю — світ несправделивий. Укладайте шлюбний договір.

вы мне надоели со своим майном и контрактом. у вас был контракт? вы разводились? сколько лет судились? дети совместные есть? сколько заплатили адвокату? и как ощущения? или вы просто теоретик?

Ми прагнемо підвищувати обізнаність дівчат

Це вони мають прагнути, а не ви.
Ані ютуб, ані лінкед курси не закривають свої вкладки коли детектять жіночу стать.
Кількість дівчат в айті залежить тільки від їхнього бажання тут бути.

Чудова можливість, хотіла б зареєструватись, але немає напряму Software Engenering, який мене ціквить. Хоча це здається, якраз один з тих напрямків, де жінок найменше і де їх потрібно залучати. Чому так?

Все просто: не знайшли ментор/ку по SE

Найбільш технічний напрям програми — IOS Development

Потому что авторы махровые сексисты, и считают что Software Engenering сильно сложно для женского мозга.

Вы когда-то видели подобное исключительно для мужчин? В связи с чем эту программу открыли только для девушек и женщин?

От коли в ІТ буде більше жінок ніж чоловіків, тоді й будуть подібні програми для вас

а що буде, коли в тюрмах, або в суіцидах буде більше жінок ? бо там лідерство з великою перевагою у чоловіків

або в будівництві, або на війнах або або або

ви берете тільки бажані сфери з високою конкуренцією і там влаштовуєте свій комунізм і все порівну

при патріархаті 100% дітей після розлучення залишали з батьком.

Так навпаки якраз, патріархальне суспільство розглядає догляд за дитиною виключно як жіночу роботу, тому при питанні з ким залишиться дитина вибір очевидний — жінка, бо вона краще зможе виховати дитину, це її чи не основна соціальна роль, вона матір, Берегиня і взагалі ККК. Чим сильніші ці настрої, тим менше в чоловіка шансів.

Ви плутєйте, сподіваюся ненавмисне, догляд і проживання під одним дахом.
А при патріархаті під одним дахом зазвичай проживало декілька жінок
доглядати може не тільки кровна матір а ще й бабусі, тітки, старші сестри, наприклад.
Наприклад як у випадку усім відомої недільної матусі Анни кареніної.

Для старшего она и воскресной мамой не была.

не зовсім зрозумів відповідь, я про те, що в контексті стандартної патріархальної консервативної сім’ї, де:
чоловік — забезпечує і утримує свою родину
дружина — сидить вдома на утриманні, варить борщі, доглядає дитину
при розлученні, у питанні з ким залишиться дитина вибір з точки зору патріархального устрою очевидний — дружина, адже вона і так цим займалась, то хай і продовжує, якщо Kinder, Küche, Kirche це виключно її парафія. Ну а чоловік продовжує виконувати свій обов’язок, тепер дистанційно у вигляді аліментів.

вибір з точки зору патріархального устрою очевидний — дружина,

ніт. не выдавайте желаемое за действительное

хіба дійсне не таке, що в патріархальних країнах напр. в Україні, практично завжди дітей залишають з матір’ю, і дуже важко для чоловіка добитись результату на свою користь. Яка тоді по-вашому інакша логіка таких рішень?

у вас помилка в слові

в Матріархальних країнах напр. в Україні

а далі все вірно.

переставайте називати біле — чорним.

Україна — типово патріархальна країна.
І ситуація з призовом та обмеженням на виїзд, про який так ниють тут на ДОУ, це якраз ознака цього патріархального устрою, який:
1) Не передбачає ні строкової служби, ні мобілізації жінок на рівні з чоловіками, адже армія в такій концепції — виключно чоловіча справа, не для жінок, максимум — небойові посади (до недавнього часу так і було, добре, що вдалося це скасувати), а так-то солдата можна зробити лише з чоловіка, жінка хай сидить на своїй кухні з дітьми.
2) Найперше захищає жінок і дітей, саме тому їх треба евакуювати подалі від небезпеки, найкраще — за кордон. З цього ж і випливає 1) — якщо ми прагнемо убезпечити жінок то ясне діло, що ми не будемо їх призивати в загальному порядку, навіть на службу мирного часу, яка теж досить травматична і небезпечна, що вже казати про війну.

країна — типово патріархальна країна.

продовжуйте повторювати

«халва, халва»

я допоможу. з свинособачої мзожете перекласти?

ПАТРИАРХАТ
• Существовал до 1917 года
• Разводов меньше 1%
• При разводе дети остаются с отцом
• Измена жены карается казнью
• Замуж берут только девственниц
Разведенки никому не нужны
• Замуж выходят при наличии приданого
• Женщины рожают в среднем 5 детей
• Аборты запрещены
• Население растет
• Алиментов не существует
• Женщины умеют готовить, стирать, убирать
• При разводе жена уходит с тем,
что принесла в дом

+ По чеченским обычаям при разводе дети остаются с отцом , поскольку считается, что именно этой семье они принадлежат. Заботятся о них мать отца, его незамужние сестры или жены братьев.

усім відомої недільної матусі Анни кареніної

у карениной были слуги, поэтому она в итоге так охренела от безделия, что прыгнула под поезд

если мне не изменяет память, то она на него залезла

он сначала обрадовался, но потом как то подостыл, что и стало поводом для драмы

просто тогда не было психологов, которые могли бы сказать — Анна, ты великолепна, ты его не стоишь, беги от этого абьюзера, роняя тапки

у карениной были слуги, поэтому она в итоге так охренела от безделия, что прыгнула под поезд

Ви так обговорюєте цей художній твір, наче в ньому написана правда, а не художня вигадка. Насправді ж, на мою думку, людям зі слугами живеться значно цікавіше та веселіше, ніж без слуг.

ну это ж не фантастика, толстой описывал то, что видел вокруг.

Насправді ж, на мою думку, людям зі слугами живеться значно цікавіше та веселіше, ніж без слуг.

это если в голове что-то есть, каренина — это прототип дуры

От коли в ІТ буде більше жінок ніж чоловіків, тоді й будуть подібні програми для вас

В шахтерах там вообще нет женщин- срочно бегите исправлять.

А Women Who Code видел киевский?
Потерлись на ивентах где-то в 2018 году плюс-минус и потом слились.
Оказалось кублом с феминизмом головного мозга и методами модерации школьников из 00-х (аля всех неугодных сразу баню).

Мой отец рассказывал мне как-то одну историю. Они в школе на уроке литературы разбирали произведение М. Горького «На дне». И один из учеников задал очень простой вопрос: «А что Лука с того имел, что ходил и всех утешал?». И этот самый парень потом в 90-е развернул свой бизнес и добился в нём немало. Вот и у меня возникает вопрос, что с этого имеют организаторы программы. Как минимум, сбор персональных данных их целевой группы. Что они с ними будут делать дальше — вопрос открытый. Мораль сей басни: не завидуйте другому, даже если он в очках ©

Припускаю що якийсь грант відробляють.

Підписатись на коментарі