EcoFlow вже не актуальні? Донатимо енергію тим, кому вона потрібна

Друзі та подруги,

Плани ворога по руйнуванню критичної інфраструктури зазнали невдачі, бо неможливо загасити світло там, де воно є в серцях. З відкритих джерел ми всі бачимо інформацію, що в більшості міст, в тому числі Києві, Львові, Івано-Франківську ситуація з енергомережею є стабільною, тим більше на вулиці теплішає і опалювальний сезон завершується.

Проте, на позиціях сил оборони, та у прифронтових населених пунктах ситуація зі світлом все ще залишається досить напруженою.

Я запускаю власну ініціативу, в якій закликаю задонейтити ваші зарядні станції туди, де вони зараз потрібні (звісно, якщо відчуваєте при цьому власну безпеку).

Якщо ви в Києві, я приїду будь куди і заберу у вас особисто, якщо ви не в Києві, або вам зручний варіант з Новою Поштою — я з радістю оплачу доставку на своє відділення.

Всі зарядні станції я передам своїм друзям в ГО Зграя, у них є постійний запит і вони швидко розподілять туди, де є цьому потреба (як військовим, так і цивільним).

http://zgraya-help.com/uk/zgraya/

Якщо відчуваєте, що готові передати, напишіть мені будь ласка, я з радістю домовлюся про варіант передачі.

👍ПодобаєтьсяСподобалось18
До обраногоВ обраному1
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Підписатись на коментарі