Дослідження особливостей емоційного вигоряння українських ІТ-фахівців

Вітаю! Мене звуть Олена, я студентка магістратури Київського інституту сучасної психології та психотерапії. Моя наукова робота присвячена дослідженню психологічних особливостей емоційного вигоряння українських ІТ-фахівців. Ця тема є вкрай важливою, оскільки професія ІТ-фахівця вважається однією з найстресовіших і найнапруженіших у сучасному світі. Емоційне вигоряння може призвести до серйозних наслідків для здоров’я та професійної кар’єри фахівців, а також для компаній, де вони працюють.

Якщо ви чи ваші знайомі є ІТ-фахівцями, то я запрошую вас пройти кілька тестів, щоб виявити ризик емоційного та професійного вигоряння. Участь у дослідженні дозволить вам отримати цінну інформацію про ваш стан та зробити висновки про те, які дії можуть допомогти вам зберегти психологічне здоров’я та ефективність на роботі.

Проходження тестів займе приблизно 15-25 хвилин, і я дуже вдячна за ваше терпіння та підтримку студентських наукових праць. Анкетування є абсолютно анонімним, але якщо ви захочете отримати результати, прошу залишити свій контакт у відповідній графі.

Участь у цьому проекті має велике значення для науки, оскільки результати дослідження дозволять виявити фактори, що впливають на емоційне вигоряння ІТ-фахівців, та запропонувати рекомендації щодо його запобігання. Я дуже сподіваюся на вашу підтримку та участь у цьому важливому дослідженні! Посилання на анкетування знаходиться нижче.

forms.gle/itWz7k6eSNVje3C78

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Можете плз потом скинуть результат в топик, только в сокращенном виде, что бы не выгореть пока читаешь)

у кого проблемы с выгоранием на айтишной зарплате пусть пойдут поработают пару месяцев какими нибудь курьерами. выгорание сразу пройжет

к сожалению, не всегда деньги могут решить все наши проблемы

выгорание пройдет, не из-за зп, а из-за того что хоть поездить можно будет, люди, улица и тп

Зарплата в Украине теряет значение. Война обесценивает собственность, с кешем тоже не разгуляешься , даже на море не отдохнешь

Цікаво було б дослідити зв’язок між рівнем позиції (інтерн, джун, мідл, сеніор, лід, архітект) та вигорянням і роками досвіду (до 1 року, 1-3, 3-5, 5-10, 10-20, 20+) та вигорянням.

На перший погляд може здатися, що все прямолінійно — чим більше років досвіду тим більше дістало те кляте айті, та чим вища позиція — тим вище стрес і відповідно ризик вигоряння.

Але я знаю людей, які навпаки сильно вигоряли, коли були джунами і мідлами, бо рвали дупу, щоб піднятися на сходинку вище. А коли стали сеніорами — то нарешті змогли розслабитися, бо вже й гроші нормальні (базові потреби закриті, мінус фактор стресу), вище рости не хочеться, отже цілком можна викладатися на 30-50-70%, а не на 100, і підтримувати комфортний work-life balance, чого не було у перші роки кар’єри.

Олександр, дякую! Це дуже вдала пропозиція і думка!
Мені цікаве таке дослідження.
Проте, на жаль, дуже важко збирати інформацію і охочих відповідати на таку кількість питань.

Ох пані Лена, що там казати, піздец та й годі. Але тримаємось.

Денисе, так і є)
Дякую вам. Тримаймося)

Так в магістерській і доведеться написати)

Проходження тестів займе приблизно 15-25 хвилин

вигорів поки відповідав

я вас розумію. на жаль, це найменша кількість питань, яка дозволить щось зроміти

Ну, щодо найстресовішої і найнапруженішої професії я таки маю сумніви. У світі існують десятки (якщо не сотні) професій, пов’язаних з суттєво вищим рівнем напруги і стресу.

Тема кожен рік одна, студенти інші

ваша думка дуже цінна. але, на жаль, не можу з нею погодитись

Підписатись на коментарі