Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Це ж було вже. Українська IT-компанія AppCake продовжує працювати в рф

Нещодавно ми публікували матеріал про те, як в AppCake просять українських розробників спілкуватись «інтернаціональною» російською, а зараз з’являються нові деталі роботи цієї компанії.

На цей раз вони не просто спілкуються російською, а й підтверджують роботу розробників в рф та рб, прикриваючись аполітичністю. Про це повідомляє Олексій Степанов, Unity Developer:

На скріншоті рекрутер пояснює, що робота триває, оскільки прийнято відповідне рішення.
Компанія проігнорувала запит DOU щодо цієї ситуації.

👍ПодобаєтьсяСподобалось12
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Вони таке вічно розповідають. Ось цитата ще одної рекрутерки: «Зараз в компаніїї є ті, хто не виїхав, але вони працювали до 24 лютого. Після цього ми більше не наймаємо росіян з Росії і білорусів з Білорусі.»
росія та рб з великої літери, тут все ясно. Не уявляю, як такі люди сплять по ночам

Це хіба не фінансування тероризму з точки зору СБУ?

Андони тримають такі компанії, трохи менші андони працюють в них, все просто.
Працюєш на рашу, значить ти андон! :)

Ось до кого справді треба навідатися із перевірками, а не до MacPaw

Цікаво, як до цього ставляться люди які там працюють?

Меня вот дико интересует следующий вопрос. Почему никого не волнует то, что мы из РФ газ транспортируем? Приход для их бюджета же там совсем другой, чем от какой-то ноунейм галерки. Я бы лучше этот вопрос сначала решил, а не с «оптимизации на спичках».

От газа зависит жизнедеятельность государства.
От ноунейм компании — нет

не зависит, мы его не покупаем, а просто транспортируем за деньги, они, конечно, важны, но не на уровне «жизнедеятельности»

Ми споживаємо газ з цього газопроводу, тому для нас він дійсно дуже важливий.

А то, что люди на хлеб зарабатывают, донаты с зарплат делают то это не считается. Это нам не выгодно.

це ж саме можна робити, працюючи в безлічі інших компаній з чіткою проукраїнською позицією.

Ну тобто подвійні стандарти — держава співпрацює з орками — це ок, якийсь умовний програмер співпрацює — зрадник, на підвал його. Цікава позиція, хуле.

Так, це ок, бо альтернатива для України набагато гірша.

Ну так у тіпа, який співпрацює, теж може бути погана альтернатива кинути контору, що веде справи з оркостаном, наприклад, буде довго шукати проєкт, а гроші можуть бути терміново потрібні.

За рік не можна знайти інший проект? Ну-ну.

Ну може не бути грошей на рік, наприклад, допомагав родичам, донатив майже все, хвороба, ну і все.

А якщо орки запропонують працювати на них, софт для дронів писати, наприклад, то допустимо погодитись, бо «скрутне становище, іншої роботи нема, родичам треба допомагати і т.д.»?

Не можна перейти на газ з Катару за рік, чи дрова. Це ж подвійні сиандарти.

Серйозно? Перейти на газ з Катару і змінити компанію розробнику — питання одного рівня складності? Ви, напевне, 10 років працюєте в одній компанії, на одному проекті?

через те, що впав попит із зруйнованих підприємств сходу, зараз Україна забезпечує себе газом із власних свердловин. На наступний рік подала заявку на спільну купівлю газу з ЄС.
Даний газопровід використовується лише для транспортування

ще трошки, і будемо транспортуваги ним газ у зворотному напрямку.

Це добре, якщо нам вистачає власного видобутку і вже не купуємо газ через віртуальний реверс.
А можна поцікавитися, де можна ознайомитися з інформацією, що це дійсно так?

Мы не можем не делать взаимозачеты по реверсу. У нас так устроена газовая система, что в обратную сторону нету газопроводов. Только на запад.
Строить газопроводы, очевидно, «не на часи», как и с корупцией воевать

А навіщо робити взаємозаліки російським газом? У нас же достатньо власного видобутку, щоб закрити всі потреби, як пише коментатор. Чи таки недостатньо і труба потрібна нам також, а не тільки європейцям?

что-то непонятно написано?
Главные наши трубы построенны так, что они газ качают с востока на запад.
Можно сделать две вещи 1) построить новые трубы — нереально 2) полностью перестроить напорные станции на эту. Тоесть перенести их физически через всю страну. Нереально, ибо пока будете строить надо как-то людям газ качать и есть обязательство по транзиту.

Я знаю, що по існуючій системі газ в зворотному порядку не пустити. Питання було іншим — чи ми на даний момент відбираємо газ з труби для себе, чи він йде тільки транзитом.

естественно, отбираем. Смешиваем с нашим. Делаем виртуальный реверс. У нас нет инфраструктуры для разделения потоков.
Газ то в квартире у вас есть?
stat.nonews.co/...​as-transportation-system
Вон те зеленые треугольнички — наши хранилища. Обратите внимание, что их нету в центре. Есть на востоке, и на западе.
Значительная часть нашей добычи расположена возле западных хранилищь, но мы не можем газ транспортировать на восток, нету ничего у нас в этом направлении. Остаток добычи на левом берегу днепра вдоль границы с Россией. Сланцевый в районе текущих боевых действий. Еще в Крыму чуток

Даже если на бумаге наша добыча равна нашему расходу, мы не можем это физически обеспечить без смешивания и отбора.

А еще у трубы есть технологический расход. Который ляжет на нас, если отключить Россию.

Тому що: пов’язані міжнародними договорами і робота з цим ведеться.

потому что есть международные обязательства, в частности перед Европой, обрезать им газ было бы недружелюбно, не находишь? если бы обязательств не было давно бы уже не транспортировали

Получаешь деньги с россии — зрадник, Нефтегаз работает с/на газпром — винепонимаете етодругое.

В нашем царстве лжи право силы рулит везде. А у серьезных дядь и теть с нефтегазового бизнеса силы просто дохрена. Поэтому им можно то, что нельзя другим.
Но вообще порядочный человек добровольно не будет иметь никаких дел с Россией, просто из чувства брезгливости.

Подвійні стандарти у всьому.

Кхм, норд, кхм, стрім, кхм. В процесі, анонімус, в процесі.

кожен крок повинен зважуватись з точки зору вигоди і збитків.
транспортування газу від продавця до покупців, коли покупцям цей газ критично необхідний — це прояв себе, як надійного партнера.
це наша репутація в очах покупців.

а от коментатори зі шкідливою риторикою, заступники кацапні, ще такі, що вважають, що харошіє русскіє сущєствуют — такі люди як раз викликають сумніви. ще й свіжоприбулі на ДОУ.

а ну скажіть «паляниця»

От москаля слышу. У меня, в отличии от тебя, фамилия украинская а не заболотная. Правду говорят, что «держи москаля» первым кричит сам москаль.

по перше, «фамілія» — то не твоя заслуга, а твого батька, або твого чоловіка, якщо ти заміж вийшов.

по-друге, таких як ти, з «какаяразніца» у голові, СБУ ловить і звітує щоденно. їм і «а чєво ви газ пєрєвозіте», і «харошіє рускіє сущєствуют» — все по класиці жанру, хоч опитувальник роби.

по-трєтє, такі «українці» потім пруться у Європу, і європейці думають, що москалі понаїхали, бо їм «какаяразніца», поляки навіть курси української мови для таких кретинів відкривають за свої гроші.

по перше, «фамілія» — то не твоя заслуга, а твого батька, або твого чоловіка, якщо ти заміж вийшов.

Ну я и говорю, что москаль, раз отец был русский. У нас же не по-матери передается, в отличии от.

Я не говорил, про «какая разница», не нужно перекручивать. Я говорил про двуличность некоторых личностей, которые готовы убить своего же за мелочь, а на «пана» и глаз поднять не смеет. Не вижу смысла прессовать рядового Ивана, пока газок качается. Это как беспокоится о здоровой еде при этом куря и бухая через день.

що там з проукраїнською позицією, псевдоукраїнець-Орсман?

бо стрілки переводити ти вмієш,
кацапню захищати вмієш,
кацапські наративи розповсюджувати вмієш,
а у рідну мову не вмієш — тобі чужа мова рідніша.

то яка різниця, яка в тебе фамілія, якщо ти в душі кацап?

а про газок я тобі давно вже написав — там все просто і логічно. це ж ти вирішив у фамілії побавитись.

Я? Ты первый мне начал предъявлять свою паляныцю!

то ти тільки паляницю побачив?
з рештою, я так розумію, погодився.

вимовити хоч зміг? чи в тебе з українського тільки «фамілія»?

С какой рештой? Что ты, «хороший русский», пытаешься мне тут доказать что ты украинец а я нет? )

Вот это ты... жук! Ты же сам на украинский тут на форуме только недавно перешел. )))

Чем больше про это думаю, тем больше ржу и катаюсь по полу — чистый русский, на днях прикинувшийся украинцем мне рассказывает за паляницю. ))))

ото я бачу тебе попєрдоліло! думає він про мене ))

щоб трохи задовольнити твій малороський чи проросійський (як ти сам себе ідентифікуєш) інтерес:

моїх діда з бабою переселили у Львів з Харківщини після війни, щоб заповнити місця після масового знищення населення, включаючи значну частину евреїв.
ще одного діда — з Білорусі, а друга баба має польське коріння.

я з дитинства володію обидвома мовами, і переважно спілкуюсь з людьми тією мовою, якою до мене звертаються.

але з кацапами і малоросами спілкуватись російською не хочу. хай вчать українську.

Москаляка буде про рідну мову розповідати 😅 гоу ту тамбов.

Москальська фамілія у вашого чоловіка. Що важко стало на болотах і вирішили переїхати зі своєю хворою головою до нас ?

Чувак, ти взагалі — анонім. В тебе немає ані імені, ані прізвища, поки ти ссиш тут свої реальні данні виставити. А по-друге, це тема тупих нациків — розділяти українців на етнічно-чистих і «не україців». Припиняй це, може погано скінчитись.

Тому що наразі свалу немає і це критично.

Транспортування газу по нашій території, і вибухи таємничої природи на всіх інших потоках є зав’язуванням росії в залежність від України, бо від наших рішень залежить доля левової частки економіки їх країни.
Якщо і надалі тільки наші потужності будуть використовуватися після війни як єдина альтернатива — це буде чи не єдиний важіль впливу для отримання репарацій.

Розумію, що топнути ніжкою, образитись і не співпрацювати з терористами дуже хочеться, але якщо цього не робити вони набудують потоків і самі будуть мати змогу маніпулювати природними ресурсами як це вже робили.

У нас є міжнародні договори і зобов’язання. Їх треба виконувати, ми ж не рашка. Так, більшість європейських клієнтів відмовились від російського газу, але та ж Угорщина — ні. Бабільше, на транспортування газу у нас договір із Газпромом «качай-або-плати», тобто Газпром нам винен гроші за транспортування незалежно від того, чи качають вони через нас газ, чи ні. Такий собі «Договір ворЮлі навпаки». І весь 2022 рік газу через українську ГТС качається набагато менше, ніж квота «качай-або-плати». Якщо ми відмовимось качати газ, ми порушимо і договір із Газпромом і недоотримаємо мільярди доларів, і договір із європейськими країнами і суттєво підірвемо репутацію України, як надійного комерційного партнера.

Треба було припинити транзит газа, щоб Європа була вимушена запустити Північний Потік 2, все вірно зрозумів?

Я не знаю. Но на фоне текущей ситуации с транзитом и прочей торговлей не нужно задалбывать обычных людей.

Вотебаутизм у всій красі. Класичне запоребриківське переведення стрілок «а зате в сешеа негрів б’ють» запоребриківською ж мовою. Ви тут спілкуєтеся з людьми, які чітко розуміють причинно-наслідкові зв’язки і межі свого особистого впливу на ситуацію, і ми тут чітко розуміємо з котрою галерою спілкуватися й співпрацювати, а з якою ні.

як яро людина захищає свое весло і кацапа товариша по веслу ))

Рєбзя, не ведіться. Стаття не про газ. Прийшло якесь гімно (можливо один із гребців ґалєри) і збило фокус з «аполітичного рішення», накидуючи на Державу. Тримаймо голову холодною. Апкейк — дніщє.

Почему никого не волнует то, что мы из РФ газ транспортируем?

Виконуємо контрактнi зобов’язання перед європартнерами, якi все ще купують рос. газ.

Слово партнери тут нібито не підходить 🙄
Просто країни — ок

«геноцид поза політикою»

Підписатись на коментарі