Застосунок для ведення бухгалтерії спільних зборів взводу

На фронті досить поширена тема — збір грошей на різні цілі. Оскільки побратими побачили, що я вмію рахувати, то мене і призначили касиром взводу.
Шукаю мобільний додаток, в якому можна вести облік — хто на які цілі скільки здав. Паралельно може бути кілька різних зборів коштів. Також дуже бажана історія витрат по кожному збору.
Сподіваюсь на могутню силу нашого колективного розуму. Щиро вдячний, що дочитали аж сюди :)

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

При виборі застосунку дуже раджу звернути увагу на:
1) Країна програми, тобто зі спецслужбами якої країни застосунок повинен ділитися вашими даними.
2) Privacy policy та відгуки. Чи будуть ваші дані передивлятися співробітниками, наприклад як дивляться приватні відео власників з камер в автомобілях Tesla, чи як Google передає особисті повідомлення для сканування.

В ідеалі, застосунок повинен бути open source, і з можливістю працювати offline.

Ага, саме такого плану потрібно. Спробую

Було б правильніше називати «Застосунок для ведення бухгалтерії спільних зборів взводу»

Наступного разу назву саме так

Українська спільнота постійно виправляє західні ЗМІ, щоб ЗМІ у новинах називали правильно «російсько-українська війна» замість «ситуація в Україні».

Й відповідно ЗСУ варто уникати, у публічній площині, слів запозичених з організованих злочинних угруповань.

Додаток FastBudget допоможе! В нього є також синхронізація з веб-версією

А чим Google sheets не підходить?

Хочеться саме в мобільному, щоб завжди під рукою було. Я завів табличку, але незручно якось, дуже велика.

Google Sheets саме те що треба. У вас буде доступ для редагування навіть в офлайні, це раз, ви можете давати доступ ще комусь (щоб не завязуватись лише на 1 людину).

Взагалі екселі/таблиці в рамках взводу доволі потужна штука. Я на ній зробив генерацію рапортів на додаткову винагороду, бчс, пбд і тому подібне...

Підписатись на коментарі