Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

Збір на DJI Mavic 3T для 14 ОМБР (розвідка)

Усі статті, обговорення, новини про тестування — в одному місці. Підписуйтеся на DOU | QA!

UPD: збір завершено, деталі тут(Fb) або тут(Inst)

Вітаю, друзі!


Мене звати Микола, я працюю на посаді QA в компанії Intellias.

Я займаюся допомогою для 14 ОМБР, де проходить служба нашого родича. Хлопці займаються надважливою справою — виявляють ворожі позиції і передають нашій артилерії для подальшого ураження. Саме тому необхідний дрон з тепловізором — обрали найкращий варіант DJI Mavic 3T.

Ціна питання — 160 000грн під замовлення. Вже вдалося зібрати 63 100грн, лишилось не так багато.

Підключайтесь! Це ваш реальний шанс надати допомогу максимально швидко на передову, де її вкрай потребують!

Не забуваймо про захисників, які ціною власного життя дають нам змогу жити!

Посилання на банку — send.monobank.ua/jar/65dmttLKZN

💳Номер картки банки Моно
5375 4112 0434 8085

ПриватБанк
5363 5420 1537 0977

Трішки додаткової інформації — наслідки обстрілів,під якими знаходяться наші хлопці постійно:

Нажаль, далеко не завжди удар на себе може прийняти цинк з набоями, дерево чи пачка цигарок.

Контакт з ворогом і обстріли — регулярні. Дрон дуже сутєво допоможе знизити кількість загиблих і поранених з нашого боку і підвищити цю кількість з боку ворога.

Посилання на збір в соц мережах

FB — https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=3303338299910386&id=100007027444924 , https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=3309109615999921&id=100007027444924

Instagram — www.instagram.com/p/CqKl-VjoN10 , www.instagram.com/p/Cqkl1CDI-3n

Звіт про закупівлю і передачу техніки буде обов’язково!

По будь-яким питанням — звертайтесь в телеграм, @MykolaBilous

P.S. всі надані матеріали попередньо погоджені на публікацію

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Підписатись на коментарі