Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

Продовження співпраці LottieFiles з фрілансерами з рф та білорусі

Сервіс LottieFiles продовжує співпрацю з фрілансерами з рф та білорусі й жодним чином не засудив війну, розпочату рф проти України. Підтвердженням моїх слів є те, що на їх сайті є безліч робіт фрілансерів з цих країн, які можна придбати за гроші. Файли формату json широко використовуються на мобільних та веб платформах, а цей сайт/сервіс — один з найпоширеніших та найзручніших для роботи з файлами json формату. Треба змусити LottieFiles стати на бік України та припинити співпрацю з ворогом! Треба позбавити рф та білорусь можливості розвитку в IT сфері! Я надсилала повідомлення із цією інформацією й до власників самого сервісу із призивом висловити свою позицію стосовно війни і припинити співпрацю з фрілансерами з рф та рб — без результатів; писала також звернення про включення сервісу до списку компаній, які продовжують працювати на ринках країн-агресорів. Можливо, підняття цією теми тут допоможе набути розголосу, що є ще один сервіс, який своєю мовчазною позицією сприяє розвитку тероризму й це — LottieFiles!

👍ПодобаєтьсяСподобалось2
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Тут на ДОУ Є Денис Довгополий, він — один із лідерів економічного фронту України. Спробуйте зацікавити його цим кейсом: dou.ua/users/denis-dovgopoliy

Його канал в ТГ: t.me/DDEcW

Якщо це популярний сервіс і русня там достатньо заробляє, хлопнути цей сервіс може бути цікавим.

В сенсі — примусити його припинити роботу в РФії та Беларуському федеральному окрузі і припинити співпрацю із російськими та беларуськими розробниками.

каким образом? Максимум мы сожем у себя в стране его заблочить

Спитайте у Дениса — у економічного фронту України вже десятки, якщо не сотні, успішних кейсів.

Они не территории Украины? Если нет, ничего им не сделаешь

их надо внести в санкцинный список в Украине и пусть поддерживают кого хотят

Украины, чтобы внутри Украины сайт не мог работать

Я думаю ты им только окажешь услугу: фрилансеры не умеющие использовать VPN не нужны

Підписатись на коментарі