Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

Ілон Маск анонсував нову CEO Twitter. Нею стане топменеджерка NBCUniversal Лінда Яккаріно

Ілон Маск написав у своєму Twitter, що передає посаду CEO — поки невідомо кому, але це жінка. Сам Маск займатиметься наглядом та СТО.

UPD:
Нею стане топменеджерка NBCUniversal Лінда Яккаріно. Сам мільярдер стане головним технічним директором та виконавчим директором.

За словами Маска, нова очільника соцмережі зосередиться на бізнес-операціях, тоді як сам Ілон займатиметься дизайном продукту та новими технологіями.

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Власне питання щодо статі
What is a woman?

Вона не просто топменеджерка NBCUniversal. Вона ще зокрема, є Chairman of a World Economic Forum task force.Тобто теоретично має доступ до будь-якого політика та бізнесмена.
І це ще не все про неї ))
Тобто рішення Маска — це не про «Твітер — рекламна платформа абощо» Це знаааачно глибше (:

Він давав два інтервью, там точно сказав, що за стратегія в нього. По факту це дійсно більше про олігархічну покупку медіа платформи з одного боку. З іншого боку божився, що не в цілях конторолю за суспільством та нав’язування суспільству думки, що робить його бізнеси прибутковими. По грошам він там попав в два рази від покупки платформи.

Варіанти від chatgpt:
Susan Wojcicki — CEO of YouTube
Sheryl Sandberg — COO of Facebook
Marissa Mayer — Former CEO of Yahoo!
Ursula Burns — Former CEO of Xerox
Ginni Rometty — Former CEO of IBM

І варіанти з врахуванням що наймає Маск:
Sheryl Sandberg — COO of Facebook
Emily Weiss — CEO and founder of Glossier
Kara Swisher — Technology journalist and founder of Recode
Melinda Gates — Co-chair of the Bill and Melinda Gates Foundation
Anne Wojcicki — CEO and co-founder of 23andMe

де варіант маргаріта сімоньян?

він наймає CEO для твітера а не сосалку

//sarcasm mode on
І хай потім жінки не скаржаться, що отримують менше, ніж чоловіки.
Якщо ви жінка і не задоволені своєю зп — значить ви недостатньо старалися, щоб стати СЕО Твіттера або зайняти схожу посаду в іншій компанії. Змогла вона — зможеш і ти! Girls power!
//sarcasm mode off

А якщо серйозно — погоджуюся з іншими коментаторами, що новина наче з Середньовіччя — «Ви уявляєте, жінка стала імператором!!!» Зараз не той час, щоб цьому дивуватися. От якби це була сліпоглухоніма жінка з IQ 55 — от тоді це була б новина гідна уваги.

Не поспішайте із висновками, шановні. В такі часи як сьогодні в США, звернення «she» — ще зовсім не означає, що та CEO буде, власне, жінкою.

Я нічо не думаю. Я зауважив вади в логіці, із урахуванням обізнаності із поточним публічним дискурсом у US of A.

Жінки відрізняються від чоловіків в плані кваліфікації/виконанні роботи/професіоналізму аж настільки аби з цього робити новину?

Як на мене, підобні теми тільки розпалюють гендерні срачі.

Вау. Чому нема новин в такому стилі про чоловіків? Може через те, що це тупо навіть звучить?

Ілон Маск анонсував нового CEO Twitter. Це буде чоловік

Це ж Ілона Маск — хайпожер — тут нема ніякого сексизму, він тупо ловить хайп на дайверсіті.

В повідомленні Маска немає ніякого хайпожорства, тайтл цієї новини не Маск писав. В повідомленні Маска акцент на тому що а) буде СЕО і б) Маск дистанцюється від операційної діяльності.

В самого Маска написано «She» — це більш ніж достатній референс що до того, що СЕО саме жінка.

Ну а шо йому писати — «He»? Що за дойоб, я не розумію. От я найму людину до вас в команду і скажу «завтра ВІН вийде». А приходить жінка. Це ж навіть звучить тупо.

Де ти дойоб побачив?
P.S. хайпожорством є, звичайно що, факт найму саме жінки CEO, а не суто заява що жінка буде СЕО

Ну от дойоб для мене і є слово «хайпожорство». Уяви що ти новий СЕО, ти жінка, а Маск називає тебе «he» в анонсі. Це тупо некрасиво. Тож імхо до хайпу тут далеко, просто сказано як є. Ну і для самого Маска те, що СЕО жінка, теж звичайно плюс, бо він у трендах, адже досі є купа людей для кого «she» це щось «для хайпу».

Ну от дойоб для мене і є слово «хайпожорство»

а для мене — ні

Хайпом є факт найму жінки СЕО, а допис «she» — це просто дотичний доказ того, що це саме був хайп: «дивіться, в на буде СЕО жінка, ви ж не будете критикувати потім твітер який очолює жінка, ви ж не сексисти».

Ой та годі тобі, навпаки якщо твітер піде на дно то ту жінку з’їдять всі і вся :)) Хз, але як на мене часи аля «у нас тут жінка за рулем, не критикуйте» вже пройшли

Чого б це її з’їдять, коли твітер вже «йде на дно»?
На доу ледь не щомісяця курси суто для жінок з’являються, на лояльність до жіночої статі тільки набирає оберти, чи можна вважати, що вже набрала.

Щось я не дуже розумію куди вас несе. Якщо ви проти жінок, то так і скажіть :)

0_о

Щось я не дуже розумію куди вас несе.

те саме можу сказати щодо вас, якщо звідкись взяли оце -

Якщо ви проти жінок, то так і скажіть :)

Ну окей, може я не розумію. Шо ви пропонуєте тоді? Не вказувати що новий СЕО це жінка? Залишати як сюрприз «на потім» чи що? Чи взагалі не давати руля жінці?

Я нічо не пропоную. Хто хоче, може кого хоче в себе робити СЕО, вже скільки років тому назад Yahoo очолювала жінка. Я класифікую це як хайпожерство, бо а) Ілона Маск хайпував і раніше б) твітер збирає негатив в) просувати жінок — це один із трендів на сьогодні, сумарно це мені дає привід це називати хайпом з метою покращити відношення до твітера That’s all.

або транс-жінка

«It» чи «They» звучало б краще?))

А «she» — це погано, що треба кращий варіант?

Ілон Маск анонсував нового CEO Twitter. Це буде чоловік

ахахахах)))))))

«Ілон Маск анонсував нового CEO Twitter. Це буде ведмідь»

Білі гетереросексуальні чоловіки більшу частину історії пригнічували всіх інших, навіть засмаглих чоловіків!! Досить цієї домінації! Треба більше робити акцент на новинах, де висвітлюються досягнення інших людей! Жінка СЕО — чудовий приклад, але в ідеалі для нашого часу, це, мабуть, повинна бути жінка з цюцюркою, як у лисого з Brazzers, щоб показати абсолютну свободу — кожен може домогтися будь якої посади, навіть бути першим лицем держави, навіть якщо він ассоціює себе з білкою. Або з дуплом.

А вона теж з марсу?

Веб твіттер для мобілок трохи зламався
ibb.co/7CL6VYd

Піде в декрет через пару місяців

але це жінка

Ідентифікує себе як жінка, скоро ж pride month.

Це хтось, хто ідентифікує себе як «жінка» © 😀

Важлива новина 2023. СЕО жінка!

Якщо ще й не з Індії, то так, топ :-)

цікаво який колір очей, бо людей з темними очима більше на посадах

бо людей з темними очима більше на посадах

це мішки під очима :)

Підписатись на коментарі