Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

Зміна прізвища при заміжжі за кордоном

Мешкаю за кордоном у Литві. Є потреба змінити внутрішній паспорт та закордонний, тому що вийшла заміж за іноземця і змінила прізвище.

Кажуть, що заберуть обидва паспорти і я не буду мати можливості:

1. Довести, що я заміжня, у країні, де вийшла заміж, бо оформляли весілля на старий закордонний паспорт з дівочим прізвищем.

2. Приїхати назад до Литви з Польщі.

3. В мене до закордонного старого з дівочим прізвищем прив’язаний вид на проживання у Литві.

Питання таке:

Чи можуть мені залишити закордонний паспорт з дівочим прізвищем, якщо я вкажу всі ці причини?

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn

Найкращі коментарі пропустити

та почекай, ще може розведешся

Some 1.7 million marriages and an estimated 0.7 million divorces took place in the EU in 2021, according to the most recent data available for the EU Member States.

З повагою Доу.Консульство

Литва — цікава країна, якщо таке питання швидше вирішити на dou, ніж по телефону чи на державному сайті.

Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Обирайте і формуйте з двох одинарних подвійне прізвище, українсько-литовське, окрім збереження свого в першій частині будете мати вигляд, наче на зустрічі випускників не були, а носа колишнім подружкам втерли.
Буде щось по типу Струганюк-Аліментидайте.

Хочу це єдиною опцією в законодавстві

Щоб було зразу видно скільки раз

Струганюк-Аліментидайте-Субрамаханпатан-Хабібі-Вонг.

Левенштейн повідомив, що йому й так підходить і взагалі мати проти жінки-неєврейки.

Струганюк-Аліментидайте-Субрамаханпатан-Хабібі-Вонг.

she belongs to the streets 😭

але якби ж єврейка, було рішающім ))

діти через пару поколінь не будуть вміщатись в строку логіну

Так заодно і контроли адаптують.

для цього вже придумали FaceID, ZTNA та OTP :)
можна виносити на голосування

можна ще прибирати частину, наприклад коли мама чи тато помирають, прибирати їх прізвище, але тільки якщо це не кримінал аби прибрати їх частину))

Ну дык Скарлетт к моменту окончаний «Унесённых ветром» звали Скарлетт О’Харра Гамильтон Кеннеди Батлер. А во время постоянного проживания в Ирландии в книге «Скарлетт», она предпочитала именоваться миссис Скарлетт О’Харра :-)

тоді вже і чоловіки мають міняти прізвище, для кращої видимості

Усім можно мати 2 закордоні паспорти по закону

Литва — цікава країна, якщо таке питання швидше вирішити на dou, ніж по телефону чи на державному сайті.

Скоріше це ще українська постсовітська звичка уникати контактів із держслужбовцями до останнього.

Вхід 100 рублів, вихід в 200. І ще три повістки в різні інстанції, скажімо на безкоштовну роботу на картошку і т.д., та вимога на позавчора пройти флюрографію. Тому і звертаються до усіх з’ясувати куди йти, щоб принаймні не прийти куди взагалі не треба було, відстояти чергу в пусту, бути обхамленим, дати хабаря та отримати по морді. Та з таким якраз допомогає така людина як — адвокат. Навідміну від форуму, точно знає закони (а як не знає то знає ла їх прочитати) та, що робити.

Якщо у вас в старому паспорті є діючі візи, у вас не мають права забрати паспорт без вашої згоди. Він просто погашається (відрізаться кут) і повертається вам разом із новим.

знайдіть в ФБ групи «українці в Вільнюсі», «українці в Литві». Точно бачила такі кейси. Там ви, звісно, теж зберете непроханих порад, але коменти будуть більше релевантні

Зробить запит в дп документ сервіс у Польщі, можно одночасно оформити айді картку с закордонним паспортом, або запит в консульство України в Литві.

оставят паспорт или нет — зависит от работника, который будет принимать документы. но вообще они это делают, если есть весомая причина

в любом случае сделайте копию

Зачем менять фамилию? В этом нет никакого смысла. Дурацкая традиция.

Нащо давати поради, яких в тебе не питали? Дурнувата звичка.

Нормальна порада, може автор і не здогадується що так можна. Чому б не розглянути всі варіанти які є. Менше проблем зараз і потім при розлученні не треба буде знову міняти назад.

Нормальна порада

користуйтеся

Я і так це знав, а ти дивись не захлебнись жовчю — ось тобі порада, яку ти не просив, але це форум(і до того ж не профільний для домогосподарок які виходять заміж), і якщо тут хтось пише питання чи комент, то хай буде готовим отримати відповідь чи інший комент навіть не по темі.

*всім насрати, не читай, а краще і не пиши

))) що ж ти порвавсь, асенізатор

Ну твои-то пятикопеечные вставки ничем не лучше.

Часто при інтеграції у місцеве комьюніті міняють і призвище і ім`я.
От як скажи якомусь місцевому чинущі прочитати призвище «Voitsekhovskyi» наприклад

В Литве это не проблема. Там в районе Вильнюса с такими фамилиями немало людей.

Зачем менять ? ;) чтобы бывшие не нашли ))

Ага.
Із повідомленнями типу «ти мені наснилася/наснився»

(через 10 років) я сьогодні думала про тебе © податкова

Вони вмiють у день святого Валентина прислати листа з нагаданням про декларацiю)

ага, ці листи щастя шрифтом courier, з романтичним спогадом про минуле, погрозами в середині і величезним сподіванням у кінці ;)

традиция дурацкая, это типа как бухать на Новый Год

все знают, что это глупо, но все равно большинство бухают, потом голова болит и стыдно вспоминать

я б пішов далі, навіщо одружуватись ? в єтом нєт смісла і тд

1) решается документом про смену имени

вообще если у вас гражданство — украина, вам надо сначала поменять гос паспорт. или НЕ менять(имеете право, у меня жена не меняла 6 лет).
В любом случае загранпаспорт, имя в котором НЕ совпадает с внутренним является недействительным.

та почекай, ще може розведешся

Some 1.7 million marriages and an estimated 0.7 million divorces took place in the EU in 2021, according to the most recent data available for the EU Member States.

З повагою Доу.Консульство

Заборонена любов ? Я можу зробити її легальною. Краше дзвоніть Доу.Соулу.

По идее ТС ДОУ с реддитом перепутала)

Скоріше адвокатською конторою. Таки питання задають професіоналам юристам, а не в форум.

Медаль за звільнення батьківщини
Навіки втрачено для генофонду

і таких багато є і буде ще....і це пічалька((

і це пічалька((

Для кого? Для автора наче чудовий обіг подій

Чого? Люди влаштовують життя

Ну 1991. Як там «Американ бой, уеду с тобой». www.google.com/...​id=chrome-mobile&ie=UTF-8 Власне нічого нового, а тим більше для ІТ-шниці.

Я маю право виходити заміж за кого забажаю)

Хтось проти ? Я вам і не пропонував :) P.S. Ви там ні дочого, це не переїзд скажімо з Канади в США, це питання про на хитання п’ятами з країни з трильйоном проблем. А за кордоном елементарно більше іноземців. Випадків коли навпаки латвійка вийде заміж за Українця десь в районі 0.000001 відсотка.

на хитання п’ятами з країни з трильйоном проблем

Ведро с крабами

І сам не гам і другому не дам. Народна мудрість і національна традиція — авжеш :) P.S. Бот провокація зрозуміла від початку, надавити на болюче, що вже давно не болить. Лишився лише токсичний сарказм.

це питання про на хитання п’ятами з країни з трильйоном проблем

Життя дуже коротке щоб вирішувати проблеми в цій срані, особливо коли більшість населення — інфантіли

Так вона може така ж як і більшість населення.

це питання про на хитання п’ятами з країни з трильйоном проблем

Логічно що з таких країн люди їдуть, ні? Бо життя воно одне, а країн багато.

Уяви собі щоб так вважав скажімо Джордж Вашингтон чи Авраам Лінкольн чи Франклін Рузвельт. Чи усі люди які воювали під їх началом за свої ідеї проти інших.

Тоді рівень життя не так сильно відрізнявся, їхати особливо нікуди було, хіба що за кліматом, який на півдні США і так непоганий.
А Вашингтон і Ко по факту були просто сепаратистами. Просто сепаратисти, в яких вийшло, потім заднім числом становляться нарідними героями.

Так для москви — ви теж просто сепаратист, який під впливом та всебокою підтримкою США, ЄС та НАТО відтяпав великий і економічно важливий шматок імперії. А тут велика кількість економічно важливих активів та стратегічно важливі точки, як для економіки так і у військовому плані. Там було лише Британська імперія, та фінансова і військова допомога Франції і Росії. І дві війни, визвольна — а потім громадянська, спровокована теж Британією на сам перед, яка підтримувала конфедерацію.

Зовсім не так — Америка була визнаною колонією Британії, у неї бів юридичний статус, а Україна всім світом (навіть рф) визнана незалежною.
Чи ми живемо за поняттями а не законами?

Якщо для вас це якийсь секрет, то з античних часів відомо, що в політиці будь які дипломатичні домовленості, та навіть кровні зв’язки між монаршими династіями — не більше ніж умовність, яка падає за мить як карточна будівля, коли є економіко-політична потреба. В політиці нема друзів — в політиці є лише інтереси. Хочеш миру — готуйся до війни.

Зараз трохи змінився світ, люди легко мігрують, подорожують. І не для всіх ідея нації чи країни «понад усе».
Для багатьої їх життя, майбутнє, майбутнє дітей «понад усе», того і їдуть за кращим життям.

Та ну — і справді? Напевно Вашингтон, Лінкольн, Рузвельт, Кенеді і т.д. потомки племені ірокезів, апачі та команчі. Як там? Часи міняються, та ми міняємось разом із ними. P.S. Дональд Трамп по любому, Великий Змій останній з племені Могікан.

Не розумію до чого ви ведете. Більшості їх життя та життя цінніше за якісь ідеї, бо люди егоїстичні. Є такі як Вашингтон і інші у вашому списку, ідейні.

А в чём особые идеи Вашингтона? Там весь конфликт сводился к тому, чтобы не платить налоги в общак короны, насколько я помню. Ну и попутно прибрать к рукам недвижимость тех, кто себя считал подданным короны.

Ну тобто вони та їх нащадки створили ту державу, лили кров, волонтерити і т.д. за свободу, власне зокрема тому там і є бізнеси та гроші. А ти такий приїздиш на усе готове, і тобі все одно, що кричати про ідеали демократії — що піднімати руку та кричати — хайль, аби дупі тепліше було ? Звісно іншим таке не сподобається, це політична проституція і життя за їх рахунок. Тому скажімо людей із такою ідеологією, у Раду обирати ні в якому разі не можна, там вже таких було придостаньо «з вилами», «соціалістів», «комуністів» і т.д. і т.п.

Ні, я не поїду в авторитарну країну, але в цілому так, аби дупі було тепліше, бо життя одне, і хочеться його провести нормально. В політику не йду, не цікавить.
Еміграція того і існує, бо люди хочуть жити добре вже, а не колись і не факт. Не розділяю фразу «там где родился, там и пригодился».

Ну тобто вони та їх нащадки створили ту державу, лили кров, волонтерити

А чи воно треба було, класти мільйони життів? Пройшов час, і інші колонії так само відділились, але малою ціною. Всі імперії розпадаються рано чи пізно.

Ось взяти гітлеровську Європу, вони швидко сдались, щоб не було багато втрат, хоча та ж Франція могла ще воювати й воювати. А потім знайшлись руські та українські Ваньки які пролили кров за їх євро-демократію та євро-комфорт.

Ось взяти гітлеровську Європу, вони швидко сдались, щоб не було багато втрат

Тут нюанс, що жабоїдам та іншим не загрожували масові газові камери

Україну наприклад теж поділили на різні кусочки, з різним «майбутнім»

Ніхто не відстрілює чомусь, але якщо раша окупує україну, наступний крок — грабунок, винищення, депортації і таке інше красіве. Це вже було 100 років тому

Це вже було 100 років тому

Чого там 100 років, 9 років тому це наче було в Криму? Але український нарід це якось не дуже налякало?

Нууу воно так робиться щоб ніхто особо не кричав на заході, на крик українців в кремлі начхать

Так і робитимуть, як голодомор, в газетах не буде нічого, письмових наказів не буде, просто образцову столову опублікують у інстаграм а не у газеті правда

Але прав, в українця теж серце черствувате до співвічизників, результат совка, я тут не бачу де звинувачувати, але сумно таки

Ну тобто вони та їх нащадки створили ту державу, лили кров, волонтерити і т.д. за свободу, власне зокрема тому там і є бізнеси та гроші.

А не навпаки, тікали від проблем на своїх батьківщинах?

А, до речі, дуже влучно. Вони ж якраз втекли від того, що їм не давали сповідувати свою релігію наче?
І не захотіли лишитися і боротися, лупати скалу. От негідники. Натомість розбудували Америку.

це питання про на хитання п’ятами з країни з трильйоном проблем

Логічно, що це якраз і є хорошим аргументом за еміграцію, бо для чого жити гірше при можливості жити краще?

P.S. Мені особисто Україна з її низькими цінами і хорошим сервісом більше подобається. А комусь не сильно треба паби допізна по вихідних, та і платити іпотеку все життя — норм, зате нема сирен і ризику прильотів. Кожному своє.

Це умовна уява, що десь у Варшаві чи навіть в Вашингтон DC, нема такої загрози, що з ранку 24 прокинешся, бо поряд почався бій та прилетіли ракети. Там є ракети що бьють на 2500 км і запускають їх з літаків, які літають на 9000 км. І стратегічні, що бьють аж до Америки, і підводні човни і т.д. Це лише ефект страуса, засунув голову в пісок і вирішив, що ти в доміку і тебе це не стосується.

Парадоксально чи ні, але найбезпечніші міста на планеті — вашингтон і москва.

На варшаву я б не молився

На нананай-п****ц — теж, але вже їх околиці 50-100км з власним бункером для і талантом до гідропоніки :)

Це умовна уява, що десь у Варшаві чи навіть в Вашингтон DC, нема такої загрози, що з ранку 24 прокинешся, бо поряд почався тій та прилетіли ракети

Ймовірність цього близька до нуля (хоч і ненульова). Україну не просто так фінансують і пакують зброєю — вона виконує роль бойового майданчика для цих країн. Людський ресурс ж взагалі безкоштовний — наші воєнкоми напакують скільки треба, не треба витрачати солдатів НАТО, тільки зброю подавай. Ми — найманці, що виконують брудну роботу, за яку інші не хочуть братися. Такий собі загін самогубців в межах всієї країни.

Крім того, країни НАТО мають дофіга комплексів ППО і винищувачів (які здатні перехоплювати ракети), а на такій відстані поки долетить з рашки — зібʼють майже гарантовано. Це не Україна, де дали 2 патріота на всю її величезну територію, і досить з вас.

Тому, в реальності, з ймовірністю 95% переїзд справді вирішить всі проблеми, і війна ніяк не зачепить тих, хто далеко від України. Хіба може невеликою інфляцією бакса)

Україну не просто так фінансують і пакують зброєю — вона виконує роль бойового майданчика для цих країн. Людський ресурс ж взагалі безкоштовний — наші воєнкоми напакують скільки треба, не треба витрачати солдатів НАТО, тільки зброю подавай. Ми — найманці, що виконують брудну роботу, за яку інші не хочуть братися. Такий собі загін самогубців в межах всієї країни.

Звучить якось по зрадофільськи, типу «це не наша війна, це все захід воює», «винищують українців», «путін не нападав, він захищався від страшного НАТО», щось нагадує попередніх антиваксерів які кричали про «золотий мільйон» і «ковіда не існує».

Звучить якось по зрадофільськи

Ну чому? Я говорив про мотивацію Заходу. Не треба мати рожевих окулярів, що вони просто благодійники. Для нас мотивація інша, звісно.

Відпрацьовує методику, чи повторює за тим хто її написав. Війна починається з думок, чому би не привити супротивнику власні?

Відпрацьовує методику

Іронічно, що думки в стилі «якщо кожен українець особисто не піде воювати — пуйло захопить світ, а отже ніхто не має права навіть думати про переїзд» дуже нагадують радикальну українську ІПСОшну методичку. Але ІПСОшник тут звісно я, так)

А вот фамилию менять было неразумно, ибо потенциальные проблемы с документами.

Ну зато вопросов не будет в садике почему ты и папа Орбакайте, а мама у тебя Пугачева.

Зато ни у кого нет вопросов, что папа и дети на фамилии Вест, а мама — Кардашьян :-)

Как зачем? В кофешопах с такой фамилией маме скидка. И вообще тут анекдот про ночной Ереван в натуральную величину.

ну только при условии, ежели обьект замужства волеизьявит также.

заміж за кого забажаю)

я вибачаюся, але — виключно з тих, хто запропонує
это таки две большие разницы ©

это таки две большие разницы

це як чай ©

тільки платиш як за пуер, а отримуєш принцесу нурі

Не ну чорношкірих рабів в конфедеративних штатах не дуже питали. Хозяї одружували кого хотіли з ким хотіли, по власному бажанню, скажімо як світську худобу розводять. Тут таки квіти, конфети, обручки та освідчення, ще й гарбуза може підкласти. Звісно як навколо лише Орбакаси, Валькуле, Паулси та Пельші — то вергогідність, що освідчитися Шевченко чи Михайличук така собі, близька до нуля. Ну а щоб абстрактному Петру чи Василю взагалі познайомитись з якоюсь Лайомою, прийдеться там ассимілювати по повній, отримати синю карту, вивчити мову, знайти роботу, хоббі та друзів. А це вже вважай сам балтійцем став, просто з Українською фамілією. Генетична різниця проміж евпропейцями мізерна або R1A або R1B. Національність це більше мовно-культурне середовище, а тим більше коли лише 30 років тому взагалі це було два різні штати однієї держави.

Не ну чорношкірих рабів в конфедеративних штатах не дуже питали

тоді як кохве

Взагалі ця феміністична свобода це дворянське й буржуйське

Нижчі класи женились як вирішать батьки чи пан що в нас що на заході

Вільні чоловіки й рабині-жінки — просто феміністична казочка. Задавбує це воукануте рафінування мозку

Сучасна дівка в середньому не має чого запропонувати мужику, крім пілотки. Готувати не вміють і не хочуть, дітей не хочуть, виховувати дітей теж не хочуть, нєрви тріпають, мозок рафінують, потім женишся — розведуться й роздінуть до трусів. Нахіба вони здались

Здаси сперму в банк — і то матимеш більше шансу на потомство і без зобов’язань і головняка. Чортішо зараз а не дєвки. Перевелися. Хай виходять за іноземців і мозок їм краще їдять, кому від цього гірше? Мені якось начхать. Ще невідомо кому пощастило :) А тут аж крики про генофонд, йпрст

Свобода понад усе, самі хочуть свободи, то й чудово, мені підходить

потім женишся — розведуться й роздінуть до трусів.

можна поцікавитися, як це? як можна роздягнути до трусів, якщо при розлученні майно, спільно нажите подружжям, ділиться навпіл. А те, що було дошлюбним, не ділиться?

Легко

Берете іпотеку в півляма, хлопчик виплачує, а дівчинка купляє косметику й фарбує нігті

Хлопчик впарюється, вмилюється, не встигає жрать готовить і заявляє претензії де їжа, і перестає вам подобатись, стає бундючним і замученим, а ви зустрічаєте нового хлопчика без таких проблем. Через півроку ви розумієте що так дальше нєльзя, жизнь коротка, щастє нє вишло, дєлонєвтєбє, а я нєзавісіма і сама зарабативаю

Раптом общі інтереси й однакові вподобання фільмів вже не важать нічого

Хлопчик залишається з аліментами, й боргом по іпотеці, foreclosure, порченою кредитною історією на наступні 10 років і головняком, а ви з аліментами, дитиною й часткою від foreclosure, нєзавісімостю і впевненістю, що хлопчик тряпка і сам винен :)

Співчуваю(
ну й кабаєву ви собі вибрали (це шоб не матюкатися).
У моїй бульбашці таких історій немає, але це не означає, що їх не існує в принципі.
Але про іпотеку я все одно не розумію. Якщо розлучення відбувається на етапі виплати, то кому належить право власності? Хто лишається з квартирою? Виглядає так, що хлоп. Тоді все норм — він виплачує далі за своє житло.
Аліменти — фігня. Скільки там — 2 тисячі грн? чи 3?

Ну я про єс в принципі, але у нас матрімоніяльні справи схожо вирішуються

А люди зміюються тут не в кабаєвій справа в принципі. В мене такого не було, було у знайомого поляка. Мені вистачило, щоб не хотіти штамп )

Аліменти — фігня. Скільки там — 2 тисячі грн? чи 3?

Як вирішить суд

то кому належить право власності?

залежить на чиє ім’я іпотека, чи на обох ітд. Та й від країни і теж як вирішить суд якщо домовитись поміж істериками й сварками не вийшло. В будьякому випадку це головняк на роки

Дошлюбне майно часто просто не існує, коли одружуються до 30 років

Ну дык.

Говорила матушка:
«Рано не женись».
Говорила матушка:
«Ох, не торопись».
Говорила матушка:
«Впереди вся жизнь».
Говорила матушка:
«Ох, не ошибись» © русская народная песня

Не женюсь я не женюсь
Ой мамане женюсь
Девушки вокруг меня
Ну зачем мне жена
Молодой гулять хочу
А жениться не хочу
Постарею с ног свалюсь
Но жениться не женюсь

;)

ну й кабаєву ви собі вибрали (це шоб не матюкатися).

когда выбирал, то была василиса прекрасная. она уже потом кабаевой стала — как родила троих спиногрызов и забыла что такое ходить на работу.

недавно один мой хороший друг стоял на перепутье — либо он живет с неработающей женой, которая имеет право открытого адьюльтера, либо он остается с 1.3к евро на месяц в кармане + просто невероятная куча геммора с детьми/разводом/разделом имущества/алиментами жене и детям (страна — Германия)

он убедил себя, что он во всем виноват и выбрал первый вариант

которая имеет право открытого адьюльтера
он убедил себя, что он во всем виноват и выбрал первый вариант

just kicked the can down the road

до речі нім цікава країна, де
www.dw.com/...​s-still-illegal/a-2346882

І

www.dw.com/...​logical-father/a-19511747

Maas justified the two-year limit, saying that the family life of the supposed father with the child could not be “undone” and that the father must have “initially not questioned the parentage of the child.”

макс 2 роки, сам шукай і вимагай, і це ще якщо того біобатька вдасться знайти ;)

Короче хлоп попадає, якщо жона принесе кукушонка

здесь дивный микс в правовой области — с одной стороны общество с победившим феминизмом, а с другой стороны семейное право времен кайзера, когда законы были заточены, что женщины не имели права работать и соответственно их и детей в браке надо было каким то образом защитить. только теперь это работает в обе стороны — фактически кто меньше напрягался и кто более беспомощный, тот при разводе будет в более выгодном положении не зависимо от пола.

Maas justified the two-year limit, saying that the family life of the supposed father with the child could not be «undone» and that the father must have «initially not questioned the parentage of the child.»

это чтобы платились алики и маман кукушонка не беспокоила в Социаламт. алики то можно потребовать не зависимо в разводе или нет. не дает денег на расходы — значит можно подать в суд на алименты.

это чтобы платились алики и маман кукушонка не беспокоила в Социаламт.

Ну да, дитина понад усе

здесь дивный микс в правовой области — с одной стороны общество с победившим феминизмом, а с другой стороны семейное право времен кайзера

Поза топ-містами дуже консервативні, їдеш в регенсбург і вже треба з сімейними цінностями їхати. Шкода от тільки що не борщ і вареники варять, а зауеркраут і кньоделі :) це ж все одно шо концлагерь, а так дуже навіть питань нема.

Це у східної європи максималістичне сприйняття всього, мені здається. В румунських дівчаток схоже теж чомусь. Полячок близько не знаю 😊

я колись рісьорчив топік відносин на роботі. Виявляється це зовсім не американське відношення, а дуже навпаки — в тру нім компаніях в більшості це виявляється норма коли гендир чи группенфюрер чпокає свою секретарку чи інший персик з офісу ітд. легшого способу відгребти проблем я не уявляю. Але багато міттельштанда — якраз фемілі бізнеси

кажуть німці нудні й скушні, а така країна контрастів

когда выбирал, то была василиса прекрасная.

люди так радикально не змінюються. Це ж не мюзікл про «невесту графа де ля Фер».
Просто всі ми робимо час від часу помилки, коли закриваємо очі на якісь речі, які потім, звичайно ж, проявляються у повній красі.

неработающей женой, которая имеет право открытого адьюльтера

а ось це — йо...ий п...ц. Я так бачу, у Німеччині краще не одружуватися. І в цій ситуації мені лише дуже шкода дітей. дорослі якось виживуть

люди так радикально не змінюються

Не змінюються радикально, але є люди стабільні в своїй нестабільності

І певні етапи життя чи зміна певних ключових елементів життя міняють людей радикально

питання тут чи знаєш ти насправді людину і чи є в неї моральний компас, і чи ти знаєш те що ти знаєш чи думаєш що знаєш

Загалом сьогодні я спостерігаю більшість людей що м що ж, що не звикли брати відповідальність за життя і легко здаються і йдуть легким шляхом. Це не проблема виключно жінок, скоріше zeitgeist

Щасливе довге подружнє життя фінансово незалежних людей — це скоріше про долання проблем, притирання, брати відповідальність і головне commitment. Десь там любов і взаємоповага існує як дух між усім тим але комітмент склеює те все.

Без свідомого commitment все тане від першого дощу. А в спортзалі чи на вулиці стільки спокусниць і спокусників. А свідомий комітмент тонка штука, має бути в обох. Рідкість сьогодні знайти. Бачив кілька раз.

Більшості дай рівноправність — сядуть на голову.

Або вже вибирати партнера/ку що повністю залежить в усьому й не гратися в рівноправність.

Хз, може я трохи цинік, мабуть так. Я для себе вирішив що ж яка не має в своїй уяві роль домашньої квочки — не для мене. Я голодний не буду, готувати люблю теж, але діти будуть і голодні й холодні якщо для мами готувати чи хазяйнічать впадло.

Поки бажаючих нема :) То беру що дають

питання тут чи знаєш ти насправді людину і чи є в неї моральний компас, і чи ти знаєш те що ти знаєш чи думаєш що знаєш

та а кто тебе признается? пока нет выгоды и все хорошо, то большинство ведёт себя нормально. все ж знают, как себя презентовать, чтобы остальные не подумали чего.

Ну я в основному роблю пробу морального компаса й дивлюсь на батька й маму, проблеми й моделі в сім’ї спадкуються

Словам ніколи не вірю, більше діям

В мене дуже добра чуйка на вшивость і лайно людей, від батечка

Чуйка настільки добра, що доводиться душити в собі характер від батечка теж, щоб не ляпнути в лоба з размаху при всіх якомусь цео на корпоративі про його булщит якого звісно завжди валом знайдеться

Жити мені з таким не легко ^_^

щоб не ляпнути в лоба з размаху при всіх якомусь цео на корпоративі про його булщит якого звісно завжди валом знайдеться

этот булщит так фонит у некоторых, что после социальных активностей типа корпоративов ощущение на теле, как будто вымазали в грязи

только это ж не скажешь вслух, обидятся, приходится в день корпоратива снова заболеть. все чтобы какой нибудь проджект менеджер не решил, что надо повышать мотивацию в команде (по мотивам недавней темы, не помню как называлась, там было фото красивой девушки и много как мотивировать команду но не деньгами)

день корпоратива снова заболеть

yep, теж отмазуюсь наскільки вистачає креатіва ))

октоберфест тута правда на жаль таке діло, що не відмажешся вже, всі йдуть, але й подобається, там принаймні є на що подивитись, потертись і розібратись там у кого що якого розміру. люблю блін баварію :D

Решту або відмазуюсь, або зливаюсь швидко додому, коли нап’ються

Комітмент у сучасному світі настільки рідкісна штука. Як і maturity. Ми ж живемо у епоху інфантилізму, при чому глобального, де головною проблемою є спасіння коал. А після роботи і у відпустку треба рятувати зникаючих скорпіонів Мадагаскару.

. Я голодний не буду, готувати люблю теж, але діти будуть і голодні й холодні якщо для мами готувати чи хазяйнічать впадло.

Тю, для цього хатні робітниці є. Щиро рекомендую.

головною проблемою є спасіння коал

дуже гаряче ) якось я не всплакнув після трешового відіо з компіляцією забою корів у індії. Такий треш ще знайти треба, там на годину кровіщі. Терпів з поваги до кінця й піддакував порядно, але все одно отримав що я безсердечний, бо сказав що це мабуть індусам варто дивитись, а не нам за індійських корів плакати на іншому боці глобуса. 🤷‍♂️

Тю, для цього хатні робітниці є.

Ну я про це й маю на увазі що нічого крім пілотки. Такий підхід мене дивує. Я по життю все роблю сам, відколи виїхав від батьків. І сам собі жив. І думаю цього періоду самомупожити багатьом бракує. Бо без нього м думають що їжа з’являється сама на столі, а ж думають що вони не створені для кухні.

Як у мене колись будуть діти, вони після 18 будуть в мене за дверима, може й раніше якщо в поліцію не настукають :) Люди висять на батьківській шиї занадто довго, і часто самі навіть ніколи не живуть і не драють власний срач. Хатня робітниця тут тільки проблему виховання створює

Хатні справи не космос а побутова буденність, а якщо ще листати за робітницю чи няню то сорі, я тоді на робітниці чи няні і женюся, в неї теж все є при ній :)

Такий підхід мене дивує. Я по життю все роблю сам, відколи виїхав від батьків. І сам собі жив. І думаю цього періоду самомупожити багатьом бракує

Нє, ну тут однозначно. Кожна людина має вміти і готувати, і прибирати і взагалі дбати про свій побут і добробут (дуже непопулярна ідея зараз). Навіть якщо є хатня робітниця, її треба менеджити у найкращих традиціях українського аутсорсу (кажу з власного досвіду). Деколи доводиться навіть вчити, як треба прибирати, а не помахати ганчіркою тут і там. Але щоб робити це, треба принаймні самому вміти. Так шо скіли мають бути.
У Британії, наскільки я знаю, у середній школі є уроки, home economy називаються, якось так. Там вчать, як складати раціон для сім’ї, розраховувати домашній бюджет і подібні корисні штуки. Уроки для всіх, не тільки для дівчат. Дуже круто, я вважаю. Хотілося б в Україні таке побачити. Але то не за мого життя, очевидно.

, її треба менеджити

а це теж, в мене на таке терплячки нема, простіше самому, але я розумію про що ви

Мав досвід вчити тут і розжовувати є терпіння, тут у мене працювало двоє студентів. Але слава богу здихався. Розжовування більше ніж роботи було. Зарікся. Недивно більше що корпорації працюють повільніше за слимаків

У Британії, наскільки я знаю, у середній школі є уроки, home economy називаються, якось так. Там вчать, як складати раціон для сім’ї, розраховувати домашній бюджет і подібні корисні штуки.

Оу це шик, часом задумуюсь що я не в ту країну поїхав, думаю часто в юкей телепортнутись, але поки відкладаю нема як

Те що мені нарозказували про німецькі школи, мене трохи поднапрягає, ледь не тюрма якась на мій погляд, але я дуже поверхнево знаю, не хо категорично нічо

особливо фінанси, ще один скіл якого багатьом не вистачає

Брити шарять, чорт треба туди, якісь з усіх боків толкові мені. Але з іншого боку раз поголодують з пустим холодильником — швидко навчаться бюджет складати )
В Україні було б таке корисно даа, та будьде

Оце ж і сиджу тут. Бо як не крути, а могутню Імперію вони створили, можна навіть сказати, що вона і досі існує у певній мірі. Не дурні люди, одним словом. І у них точно є чому повчитися. І нам, і всім іншим.
Погода класна, я не знаю, чому на неї всі скаржаться. Для мене ідеальна просто. Зараз у нас такий класний травень, просто еталон.
Продукти з усього світу, свіжі.
Освіта на пристойному рівні. What not to love.
Перебирайтесь, не пошкодуєте.

Я був мені сподобалось, єдине лондон трохи занадто хаотичний і тьюб це просто якась каналізація, але я був за містом, в хемптен корт їздив колись в афекті від серіалу 🤭

Там мені дуже сподобалось, за містом би й жив. І в порівнянні з мюніхом блін, чесно на серце житло часто навіть дешевше, а місто краще. І архітектура от житла теж. Вікна ці просто кайф, у німців усе якесь квадратнопрямокутне й однакове.

Мені завжди от дивно як так баварське ледь не село і дорожче буває за мегаполіс

А зразу хотів туди теж, але вони якраз закрили тір1 тоді, це давно було і я вже не став розбиратись і чекати. Свербіло на тракторі покататись

І бізнес клімат мені нра, та це капець я зара тут простиню напишу компліментів цій країні )

Теж від історії в захваті, британія мені заходить як і сша. Лиш сша далекувато. Небагато таких місць. Звали теж, і навіть думаю варто, лиш тре коректно це зробити, бо фінанцамт за дупу вкусить

Є й недоліки. Дуже сумніваюсь, що житло дешевше Мюнхена, думаю зарплати і нерухомість приблизно так само коштують. Податки трохи менше мабуть, ніж в Німеччині, але тільки до 100к, але й школи гірші і дитячі садки дорожчі.

Вже нема In the UK, Home Economics was a GCSE qualification offered to secondary school pupils, but since 2015 been replaced with a course entitled Food and Nutrition which focuses more on the nutritional side of food to economics

Тільки душа зраділа і тут на

Ну, і як тут не погодитись?

They don’t want you to know
© kiyosaki

все самому тре вчити

у Німеччині краще не одружуватися.

https://solo-snake.blogspot.com/2020/04/10.html

усюди краще не одружуватися

людину, яка це всерйоз написала, треба пиз..ти ногами по геніталіях.

Після спільного відвідування РАЦСу чоловік отримує право контролювати дружину, читати її СМС, дивитися її переписки, дозволяти або забороняти спілкування з іншими людьми тощо.
На жаль ... це теж міф.

Ну ні, киздити це якось не по-європейськи.
по-європейськи буде стуканути його роботодавцю, сусідам і в СБУ 😀

З бразилії колєга розвівся після 7 років (без дітей чомусь, мені таке дивно, але це спростило ситуацію) , після того як

читати її СМС, дивитися її переписки, дозволяти або забороняти спілкування

побачив що вона поки вдома а він працює сидить чятітца з мужиками

а вона ото скандалити почала, потім плакала що любить

спав у мене на підлозі в той день як посварився

Вони разом стільки пройшли і вона гарна, переїхали вони теж разом. Ну і 7 років не шутки

За місяць після того дівка поїхала в бразилію назад

Він мій герой, на таку швидкість навіть у такого чорствосердечного як я не вистачило б серця. Але я не знаю що там між ними ще було, може то було не вперше чи він просто не все розказав

і на таку історію є багато таких же само, тільки про чоловіків. Про зради, брехню і оце все.

Тут без питань і не сперечаюсь :)

Просто маю на увазі що право на таємницю телекомунікацій чи не право, але як сам не глянеш — не дізнаєшся

та да. був у мене якось випадок неприємний з випадково побаченним листуванням у месенджері. Особливо неприємно, коли собі нічого такого не дозволяєш 😡 добре, що все це давно позаду, хоча й осад неприємний лишився.

Тут может быть ещё другой момент. В конце концов если она там с кем-то чатится, кто за 1000 км и далее, это не сильно критично. А вот если выносит сор из избы — это уже хуже.

Я хз, я не лізу в чужі проблеми
Раз воно варте було щоб розвестись після 7 років, то мабуть було щось серйозне на мій погляд, просто він не все розказав — хто ж таке розкаже?

Если она чатится с кем-то — это очень критично, сегодня это тип за 1000км, а завтра твой сосед, для такой девы это в порядке вещей тогда.

Лол сорі але теж не розумію при чому тут 1000км цікаво як люди міряють дистанцію в соцмережах і на що це впливає ))

Вислати фотку свою мокрої пілотки чи свого джонсона за 1000км це типу йойнайбуде, а як сусіду/ці — от тут вже варто турбуватись 🤣

— Абрам, я сегодня пошла на Привоз, там меня все последними словами обзывали.
— Сарочка, золотце, сколько раз тебе говорил: «Не ходи туда, где тебя все знают».
Намёк ясен?

Надто тонко якщо чесно )

я в одеських анекдотах не сильний

Ще окрім мене одна людина на цьому пропащому світі, хто називає пеніс джонсоном.

Лол сорі але теж не розумію при чому тут 1000км

за 1000 км никто из знакомых или соседей не узнает и плюс далеко ехать, может вообще обломается. переться хрен знает куда ради 1 часа (а если не повезет, то может 1.5 минуты) потереться писей об какого то левого виртуального чувака — ну это надо иметь фантазию выдумать себе такую мотивацию

хотя если не обломается, то это расходы на левые поипушки из общего бюджета. поэтому я топлю не смешивать финансы в семье. если ипется за 1000 км, то пусть зарабатывает на это сама сильная самостоятельная женщина 😝

Ех, ета віртуальная любовь 😆

Ну вже б здавалось і онліфанс і порнхаб і девайси на будьякий смак, а нє!

Треба людям пісєй чи пісюном. Та хоч би щоб просто з помсти половинці насрать в компот. Люди 🤷‍♂️

ипется за 1000 км

Мужики до речі якраз люблять, це якась мутація, може це і є та хромосома різна. І сам таким страждав і бачив як інші таким страждають, їздять раді любві що за 1000 км єдина й неповторна. Зара вже влом, розчарувався в любові за 1000 км

Дівчата якось більш практичні в цьому плані :)

В принципі підхід у мене тут філософський, мужики заслуговують на те щоб їх динамили, самі винні

Мужики не заслуговують на те щоб їх мали. У Всі дірки.
просто мужики вихованні жінками та бабусями, з самого дитинства, і це наша біда яку треба терміново фіксити

самі підписуються, самі їдуть, самі й заслуговують

Як приклад можу навести

— менеджера в люксі в києві, у якого була єдина на світі любовь в спб, а він їздив туди трохи рідше ніж поїпаться раз на місяць
— колєг тут, австріяк і йорданець, знайшли собі обоє київську любовь, те саме
— росіянин колєга тут, в якого жінка в москві, бо не захотіла їхати з ним. Все одно «любовь» триває роками
— себе, історію промовчу вже

Лісистость ріг на голові я можу тільки уявляти

Раз думають джонсоном, а не головою — заслуговують ;)

От дівчаток які покривають такі відстані зараді любві большой і чістой — чомусь не бачив. Цікаво чому :))

Я теж був з тобою згоден на перший погляд. але якщо зануритися то ти розумієш що тебе виховують рабом і це відбувається самого народження.
і наша з тобою місія видавлювати із себе раба по крапельці.
З себе і з оточуючих чоловіків.

Дик вибирають усі самі, ну виховання може так, зерно тут є, але це ж до дорослого життя, далі ж всі самі себе, всі тримають кермо свого життя

Ну мінус ті хто в 40 ще живе з батьками, там уже нічого не поможе або просто вибору нема таки. Але це не про айті

Як в голові гайки крутяться як у суспільного раба який ставить жінку на п’єздістал як тільки вона йому дасть — ну то вже тільки самого себе звинувачувати

Просто в подібних випадках, мені вже очевидно хто баран і хто сам винен

Я до речі не поділяю твою думку.
бо це виглядає як виктимблейминг уяви собі що дитину виховували змалечку що він всім жінкам повинен. то який з нього вийде справжній чоловік?
ніякий.
При чому зараз таких в Україні процентів 90.
навіть судячи по цьому форуму.
А що це значить в перспективі?
що використовується не своїми інтересами або інтересами нації або інтересами держави.
він користується інтересами баби

Розмова стає дуже цікавою і практичною.
питання одне як зменшити лісистість ріг у себе.. бо в мене ситуація схожа

Ну я собі так це вирішив

Що жона має бути біля мене, я її маю бачити фізично, і вона має бути з таким моральним компасом, що їй не дозволяє так. Бо ні контроль ні віра в чесність ні довіра ні пробачення ні обіцянки ні сподівання ні сварки не поможуть.

Загалом як до мене ставиться ж, так я проектую ставлення і до дітей.

Не хоче жрать варить — діти будуть голодні
Пиздить — пиздітиме на дітей, і діти теж пиздітимуть
Не хоче виховувати, а хоче няню — діти будуть не знати мами й любові, й теж будуть відноситись відповідно до життя
Розвелася з кимось — діти теж такі будуть що через 20 років розведуться
Якщо мама б***ь, то і доця й син будуть блядувати

Кар’єра чи довжина резюме чи нєзавісімость — для мене red flag
Мені треба така що уявляє себе в ролі хазяйки й мами, а не в ролі CTO. Нічого не маю проти екуаліті, просто це не майбутня жінка для мене, що буде дбати про дім і дітей

Якщо людина хоче поїпаться на стороні з будьяких причин — вона це зробить. Що за 1000км, що прям у тебе вдома на кухні чи балконі так що навіть сусіди бачитимуть 🔥 а ти не знатимеш )

Вихід тут для мене принаймні невідомий

Поки ідеальну не знайшов

До речі варто додати що навіть в ідеальному випадку, гарантій ні від чого нема, через обох. Навіть ідеальне можна просрати. І тут можна говорити хіба про вищий шанс на повну сім’ю без великих проблем, ніж про гарантії якісь
Життя прожити не поле перейти

Остався один, вірніше 2 пункт.
перше знайти таку жінку і друге вберегти її від подружок тещі Тік току і всього іншого

Розумні й притомні самі це розуміють в плані тіктоків тещ і порад, і в них є голова на плечах.

До речі одна з причин не жити разом з батьками під одним дахом в дві сім’ї щоб зекономити на квартирі/будинку

покажи мені цю притомну через 5-10 років, коли в неї буде аргумент в вигляді дитини, іпотеки, «совмєсно нажитого»

Нуууу як тобі сказать
Ми тут теж не ликом шиті

Я все вішаю чи купляю на старих, і нерухомість на собі матиму _до_ великого кохання і виключно інвестиційну, а жити буду в орендованій. Перед шлюбом все продам і десь закопаю. Хоча шлюбу я буду опиратись

В мене все є і одночасно ніхуя нема :)

Труси й тілівізар можуть ділити чи к ***м забирати, мені не шкода

Як знати що і як, то ні шлюб ні аліменти не страшні. Можна тоді сконцентруватись на любві :)

В мене все є і одночасно ніхуя нема

підтримую. з матеріальним ти справився.

тепер пункт № 2 — діти. як збираєшся їх відвойовувати? 80% шо мамо скаже «пилбилизменял, вас не любил бросил»

Тут хз, тут тільки сподіватись на адекватність і що до розлучення не дійде

Судитись за дітей не хочу взагалі, не бачу сенсу, тільки морока на роки

На своїх грошей не шкода, якщо адекватна і дає бачитись/виховувати

Мені важливо щоб мене не роззули буквою закона для кукушонка чи бути банкоматом для неадекватної що на дітей не витратить, а на себе

а тут справа опять же не з ким вони живуть — а ким виростуть? вобщем більше питань чим відповідей

і

сподіватись на адекватність

це як в спортлото

Як виростуть так і виростуть вже

У мами теж має бути в голові, що чужий батько ніколи не любитиме дітей як своїх

І вони всі це прекрасно знають.

Всі шлюбні трабли, проблеми й істерики й нєзавісімость і зради й аліменти й суди — роблять для себе, діти просто заручники

чужий батько ніколи не любитиме дітей як своїх

це неправда. На щастя, існують люблячі step parents. Такий приклад є навіть в моїй родині.

можливо

І люблячі step parents це відносно

1) Краще ніж нелюблячі звісно, але нмд краще без будьяких уже з одним батьком/мамою, ніж з step-

2) потенційна банка проблем, step- не просто так популярна рубрика на порнхаб. Між рідними сексуальна хімія не працює біологічно, крім прям уже зовсім кончених виродків

3) разом зі step- в житті отримується step-теща, step-тесть, step-дід, step-баба і ще багато step- кого без особой любві, а часто з ворожістю

загалом у мене в житті є прийомиші, в недалеких родичів і сусідів

Нерідний от зів’яв, закрився, і помер від наркоти. Хоча наче б люблячий (відносно інших) степ-парент був у наявності. Це не те відношення. Рідний був обласканий по повній якраз як я собі уявляю

Дитяча психіка складна, неповні сім’ї чи нерідні батьки чи мами — це завжди травма дітям і не та любов

Діти завжди знають і відчувають як їх люблять і хто рідний.

І в них завжди є зброя проти тебе в серце прямо націлена що ти не моя мама, що ти не мій батько, яку вони використають по дитячому, з дитячою жорстокістю

Разом з конченими сусідами, оточенням та інтернетом де все доступно це крім бомби проблем в житті ніяк не назвати

Але окремі випадки я вірю є, я це тільки вітаю.

На жаль, в казки давно не вірю сам, звісно так помирає частина серця, але так простіше жити

Ну, вообще-то на порнхабе основная популярная рубрика — это сводные сиблинги. Что вполне логично, т.к. между родными не сексуальная химия не работает, а ей противодействуют социальные табу, которые на сводных сиблингов по понятной причине не распространяются. Ну и что касается кого-то там, кто умер от наркоты. А точно это было через приёмного родителя? А то вот я знаю немало людей из вполне полных семей, у кого были проблемы с наркотой или алкоголем с разными последствиями. Знаю историю, как родной отец активно бухал сам и наливал подросшему сыну. Знаю и другую историю из жизни рабочей окраины. В семье отец рано умер от последствий пьянства, посему появился отчим, причём тоже выпивающий. В общем, парень и бухал, и соли себе колол, что закончилось в инвалидной коляске. И уже в коляске продолжал с отчимом бухать, т.к. это единственная оставшаяся радость. Так что проблема может быть отнюдь не в приёмных родителях, а в общем окружении.

между родными не сексуальная химия не работает, а ей противодействуют социальные табу

ммм, це з власного досвіду?
цікаво послухати

en.m.wikipedia.org/wiki/Westermarck_effect

Якщо чесно мені фіолєтово навіть через табу це чи не через

статистика принаймні американська свідчить про інше

pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/6609753

Шо там в наших таких сім’ях під капотом, боюся навіть уявляти, не певен що таке взагалі досліджується

На решту не бачу сенсу писати, вам сюди
en.m.wikipedia.org/wiki/Cinderella_effect

Загалом, що ви хочете сказати? Що є хороші прийомні батьки? Так нічого нового, я згоден. І здається писав це.

Эх, этот самый эффект Вестермарка озвучивается простой украинской поговоркой: «Най сова, аби с чужого села». Но это работает при условии, что до чужого села можно добраться, а это далеко не всегда так. Кстати, есть в Библии одна история, которая описывает и эффект Вестермарка и работу социальных табу в разных условиях. Это история про Содом. Помните, там пришли в гости к Лоту странники, а потом там собралась местная гопота и захотела с этим странниками поразвлечься? Лот им предложил своих дочерей, но дочери этим гопникам были неинтересны. А чо, эти самые дочери тут же в Содоме выросли и сработал эффект Вестермарка, как Вы утверждаете, а вот странники — это иное дело. Что там было дальше? Ах, да странники порекомендовали Лоту с семьёй уйти из Содома, от Содома остались рожки да ножки, жена Лота то ли погибла, то ли превратилась в соляной столб, а Лот с дочерьми спрятались в какой-то пещере. И самое интересное произошло потом, когда Лот с дочерьми решили, что на сотни километров никого больше не осталось (что было недалеко от истины). Сексуальная химия ещё как сработала, а табу благополучно отправились на дно Мёртвого моря, т.к. опять же некому было их поддерживать. C’est la vie. Можно ещё рассказать про детей царя Давида, там тоже много интересных историй про сексуальную химию и социальные табу, которые в те времена немного отличались от современных. Но это в другой раз :-)

Ну тут коментувати нема взагалі про що

давайте ще грецьких міфів, чєвоуж

reverse imprinting це зовсім не про соцільне табу, але я вже здається сказав що мені фіолєтово, факт є факт, що відчим і прийомна донька в одній сім’ї, чи сводні брат і сестра — банка потенційних проблем

Якщо вам таке ок, та будьласка, ваше життя

не в моєму житті це буде

Ну, может история про Лота и Содом — это миф, а вот история про детей царя Давида скорее всего правда, т.к. была записана, так сказать, по свежим следам. Там весь цимес истории в том, что кровными родственниками считались единоутробные сиблинги, но отнюдь не кровные. Привет, пережитки матриархата, сексуальная химия и социальные табу! И опять же поведение Амнона. Классический мажор-беспредельщик, которому никакие закону не писаны и который вполне мог из всей этой истории выйти с минимальными потерями в соответствии с действующими на тот момент правовыми нормами. И этот выход вполне устроил бы и Тамарь и Авессалома.

Свежачок ізза поребрика, пріятного апетіта

> В Алтайском крае отчим изнасиловал 13-летнего мальчика на глазах у его матери. Женщина родила сына от одного мужчины, а потом вышла замуж за другого жителя Алтая. У пары родилось ещё две дочки.

Но мы на ето будем дальше закрывать глаза, ведь есть и хорошие приемные отцы

Мені не треба такого в моє життя, ви ж робіть зі своїм життям як хочте

Знаете, в американских СМИ нередко публикуют разные подобные истории из жизни Hilly Billy. Вот Алтайский край — это что-то типа подобного места обитания. Плюс скорее всего сделал это под градусом или кайфом. Вот истории из Украины из сельской местности. «Отчим с пасынком сели выпивать. Посорились. Потом легли спать. Потом отчим проснулся и попытался зарубить пасынка топором». Сколько лет участникам событий? Отчиму 63 года, пасынку 32, оба конченные бухарики.

слухай, якщо було занадто тонко — мені це нецікаво, нічого тут нового і я згоден :)

але все одно дякую :)

Зазвичай нормальний батько довиховає сина яким треба бути чоловіком

Мужики до речі якраз люблять, це якась мутація, може це і є та хромосома різна. І сам таким страждав і бачив як інші таким страждають, їздять раді любві що за 1000 км єдина й неповторна.

это все Y хромосома виновата и конечно же это неповторимая любовь

просто ради любви не зазорно и на Луну слетать, в отличии от переться 1000 км, чтобы присунуть Светке. если б на месте Светки была б Ким Кардашьян, то вот тут уже кстати можно и без любви и любое расстояние норм. но это другое.

если б на месте Светки была б Ким Кардашьян

Навпаки, це будьякий свєткін пєрсік кручє кардашьян 😊

краса попи кардашьян — маркетологічне наїб_лово, кажу як м, це навіть попой не назвеш, дві резинові покришки сексуальніше виглядають

булшит який розносять маркетологи по інтернету вже десятиліття

та блін це можна сказати про всі елементи маркетологічної «краси» останнього десятиліття

Шоу уродцев

Кардашьян здесь — это собирательный образ статусной барышни

богата, знаменита, Кайне Вест любил

згоден на скарлєт йохансон

Свєтка Йохансонененко, що має навик до борща, правда мені всеодно кращий варіант

Глянув фільм, вже відіслав скарлєт дікпік, і купив навіть білєт, а тут борщик Свєтки пахне й персик літає навколо, поки доїси вже нікуди й не хочеться :) Купляєш білєт половинці ще і їдете знову в ханімун!

І жили вони довго й щасливо...

а тут борщик Свєтки пахне й персик літає навколо

кто вот ТАК смотрит на свою Светку, что под боком — тот счастливый человек. но это не все так умеют. первые пару лет еще видят вот это все, а потом что то происходит и все, глухо, ещё бывают Светку винят — мол подурнела, уже не персик и борщ разучились варить, фу какая противная гадкая жаба

те саме спостерігаю про чоловіка сестри, коли вона щось готує наприклад

верне носом, вередує, перебирає

а мені було так смачно, я б дрова їв, аби хтось готував, і дякував би ще

це через те що чоловіки з маминої циці зразу переходять в інші руки

тому й кажу, що кожен м має мати період в житті коли він небритый, голодный, усталый и злой, але всюди його срач, унітаз ваняє, треба прибрати бо саме себе неприбере, і ще треба би щось поїсти зварить собі, а холодільнік от тільки пустий бо забув в магаз сходити

Дбайливі мами створюють таких, у мене теж така мама, і я її безмежно люблю. Але ця турбота має мати межі

Мені пощастило

Сестра вийшла заміж, і я побачив наперед усе своє життя

я втік з дому з рюкзаком тільки, поки ніхто не бачив, не хотів сваритись, це всерйоз, не жарт

інакше став би таким самим, і робив би все як хочуть батьки, й оточення, мені це було просто очевидно

Сестра вийшла заміж, і я побачив наперед усе своє життя

ты увидел в ее муже себя или сестру замуж выдали без ее желания?

це через те що чоловіки з маминої циці зразу переходять в інші руки

да )))
только там в эту игру играют оба — женщина под видом «хозяйка и заботливая жена» прибивает наивного дурачка каблуком мамкиного сервиса. заботливо покупает ему трусы-носки-джинсики, таскает по больницам «покажу как я Кирюшу врачу, что то он пукает по ночам», ремонтирует его руками родительскую дачу, записывает его на йогу, садит на диету, ищет работу и выбирает ему друзей

потом правда они же пишут на вуманах.сру посты а-ля «не хочу мужа, хочу соседа» или «столько лет на него убила, а он скотина ушел к другой»

ты увидел в ее муже себя или сестру замуж выдали без ее желания?

Ну це не так просто описати, бо 15 років в комент не впишеш так просто

Вона щаслива. І він нормальний в принципі, кращий за багатьох, айтішнік теж. Не те що в ньому себе побачив.

Скоріше побачив розвиток сім’ї у нашому суспільстві

Скоріше тоді не хотів щоб життя йшло по такому суспільному лекалу, хотів полегшити життя батькам трохи, і хотів пожити самому мабуть мікс з усього, і максималізм і юний протест там і відчував що так краще і виклик прийняти життя

Там у мене не одна причина тільки, не все можливо розказати теж, завжди ускладнюю собі життя ^_^

только там в эту игру играют оба

в яблучко, але не все так просто, якщо гра створює стабільну сім’ю, то може сенс у тому є

це в мене погано в ігри такі виходить

Вона завжди була дипломатичніша )) я б уже послав, або був би роззутий на аліменти, як дещо згадати

принаймні для себе я не такою сім’ю свою бачу і себе не таким чоловіком

Багато пізніше я таки мав щастя бачити сім’ю яку маю тепер за role model так би мовити. І різниця більше в нюансах насправді, скоріше нюансах власного мого характеру вже. З мене знайдеться як вибісити до калєнія ;) ну і може світогляду

Хз, забагато філософських мислєй трігернула, пора випить вже щось стимулююче

Кардашьян асоціація тільки з багажником

хз кардашьян це ж називають великі сідниці так ? не знаю з якої це мови правда

знаю, что большую жопу в народе называют карадашянка

Эх, вот нечем людям заняться, как только чужие жопы мерить :-)

так, зроблю політкоректну версію:

Я подумав. Якщо я зраджу дружині і ми через це розлучимося: Вона забере півквартири, сина, мені буде складніше з ним спілкуватися, ще 15 років я повинен платити аліменти

А от якщо дружина мені зрадить і ми через це розлучимося: Тоді вона забере півквартири, сина, мені буде складніше з ним спілкуватися, ще 15 років я повинен платити аліменти

забере півквартири

півквартири? Оптіміст

ой бльо. таким мислителям краще бути самим, звичайно. а якщо ніхто нікого не зрадить, а просто з часом люди віддаляться один від одного? такі пафосні тексти вже не попишеш, бо воно ж не так яскраво тоді виходить.

таким мислителям краще бути самим

а іншим? якщо% розлучень більше половини!

2019 — Україна лідирувала за кількістю розлучень

Порохоботи з зелебобіками розлучались напевне за результатами голосування

Про що балакати з виборцями голоборотька?

Це ж просто прям IQ тест

Хто ж захоче жити все життя з зелебобічкою?

Сьогодні ж вона голосує за зеленського, а завтра фемкою стане!

Якийсь сексизм звинувачувати ув виборі Зеленського саме жінок ;)

мало того що сексист і дискриміную людей по статевій ознаці! Так я ще страждаю на мізандрію, сексуалізую і об’єктивізую жінок. Тут повний пакет, на вулицю серед людей не можна пускати!

в тому контексті

але це ж реально iq test для виборця

Ну всерйоз, якою логікою там керувались взагалі, ставлячи галочку??

Безвідносно до того який зеленький зараз

Ну всерйоз, якою логікою там керувались взагалі, ставлячи галочку??

Мені парочка жінок пояснювали: «Тому що Зеленський молодий і красивий, а оцей ваш Порох — сивий та обрюзглий»

так а яка різниця, якщо проживання разом і ведення домогосподарства прирівнюється до шлюбу. з усіма наслідками і обов’язками. Тобто, якщо хочеться підстелити соломки, щоб не дай бог не розділити навпіл сумісно (sic) нажите майно, то треба як в тій совєцькій пісні «если у вас нет жены, то она никогда не уйдет». ось таке легке вирішення питання аліментів, майна і дітей. Просто прожити життя самому, а свої потреби (сексуальні й побутові) віддавати на аутсорс. Мрія, одним словом.

мадам, ви початок треду вже забули? ехх, як це знайомо...

усюди краще не одружуватися

т.ч. не тільки «таким» а ВСІМ!
шо ви останім каментом і підтвердили

monsieur Петров перейшов ad personam, як і можна було очікувати 🤣
Кажете, що усюди краще не одружуватися? ок, супер. А як будете хендлити довготривалі відносини, які навіть БЕЗ одруження накладають зобов’язання?

А як будете хендлити довготривалі відносини

а вам це знати навіщо? щоб таки загнати в рагс? :)

перейшов ad personam

не знаю, як по іншому тримати вас у колі дискусії. порадьте кращий варіант.

а вам це знати навіщо? щоб таки загнати в рагс? :)

uno: левел дискусії — бог
dos: і кому ви всралися, щоб захотіти з вами жити, товаріщ Петров?

та він жартує, знайомі мені жарти :)
кокетнічає :)

Я розумію) У мене було два варіанти, як відповісти на це чувство юмора, я вибрала гірший 🤷‍♀️ а взагалі, нічого було мене мадамою обзивати. Your Ladyship було б якраз.

гірший 🤷‍♀️

топ 🤣
тут кокетнічаю вже я 😅

если у вас нет жены, то она никогда не уйдет

Не все так сумно, але це таки так

статистично я думаю десь моя жона майбутня десь живе 🤣 дєло за малим

Не, ну детей в любом случае содержать надо, независимо от того, рождены они в браке или нет, с собственностью всё немного сложнее. Особенно, когда весело, когда с вопросом кто кому гражданский супруг (и соответственно имущество и доходы оного должны быть отражены в декларации) пытается решать НАБУ :-)

ну детей в любом случае содержать надо, независимо от того, рождены они в браке или нет

Ну вот кому надо вот и содержат пусть

Мені кукушонків не треба, своїх то так без шлюбу чи в шлюбі — пофіг вже

Кровиночка

Але аліменти річ не про дітей. Це про дружину. Діти там просто розмінна монета і підстава в суді

пардон, скопіюю сюди, щоб потім ссилатися.

en.wikipedia.org/wiki/Paternity_fraud

1. A 2005 scientific review of international published studies of paternal discrepancy found a range in incidence, around the world, from 0.8% to 30% (median 3.7%)

2. Research published in 2016 indicated that one in 50 British fathers is unknowingly raising a child who is the biological child of another man.

3. Studies ranging in date from 1991 to 1999 quote the following incidence rates: 11.8% (Mexico), 4.0% (Canada), 2.8% (France), 1.4% and 1.6% (UK), and 0.8% (Switzerland)

4. І вишенька на торті: in studies that solely looked at couples who obtained paternity testing because paternity was being disputed, there are higher levels: an incidence of 17% to 33% (median of 26.9%)

То все буває, але це ніяк не відміняє факт, що чоловік по закону попадає по всім пунктам, як мінімум в Україні. Чого лише вартує тема з нагуляною дитиною, яку записують автоматом на чоловіка, мало того, що з рогами, та ще й аліменти плати на чужу дитину, заєбок.

Оу бой. Ну де ви берете тих нагуляних дітей?! Чи багато знаєте таких сімей? Я — жодної. Зате бачила кілька, де батько свою рідну, не нагуляну дитину, признавати не хоче, спілкуватися не хоче і після розриву стосунків щезає з горизонту. І це насправді дуже сумно, дитину шкода, бо вона страждає від такого.

ну це ж не на лобі у дітей написано, хто про таке розказує? навіть якщо знають, то хто скаже?

щезає з горизонту

А такого в мене є в життєвому арсеналі багато теж, так це справді сумно. А ще гірше коли не щезає, а голову тільки морочить, а батьківської відповідальності брати не бере

Таке варте законодавства, шкода лише що крутять те законодавство як виходить в житті

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Знаю такий кейс — жінка розлучилася з першим чоловіком, вийшла заміж за другого, а тим часом народила від третього. Другий став офіційним батьком. Санта Барбара в реальності.

good for her) можна тільки позаздрити такій популярності) вона, мабуть, дуже легка і приємна у спілкуванні

Але не можна позаздрити пасажиру, якому зробили сюрприз

третій зайвий, позаздримо

he fucks, all other are fucked :)

а скільки таких сюрпризів від зрадливих чоловіків. Женився на одній, а має коханку на стороні. Або дитину від коханки. Чомусь інші чоловіки в інтернетиках не кажуть на нього «шльондра» і не обговорюють так жваво, як тут, що дитина нагуляна.
Лицемірство as is

так він же не шльондра
він же баран і двічі банкомат :)

за борт його з корабля з вірьовкою на нозі

а якщо без жартів, то це легко пофіксити — вибрати собі подружжя з релігійної спільноти. При чому, щоб справді ця людина вірила у всі ці заповіді, а не числилася християнином або юдеєм. Це, звичайно, не дає 100 відсотків, але суттєво збільшує шанси на щасливе життя. (каже атеїст, але йой — най буде). Я спостерігаю просто багато класних здорових сімей тут, і коли починаєш близьке спілкування, то виявляється, що вони віряни.

Ну так :) але молитись не хо, то мені ото краще моральний компас як в релігії, але без релігії ))

В принципі ми від часів дарівна живемо в суспільстві морального релятивізму і гниття, обсипання і поступової ерозії християнських цінностей

Що морально одному — зовсім аморально іншому. Релігія це і є спільна мораль.

Те саме з муслімами до речі, просто вони ще в середніх віках в цьому плані

Ніцше сказав не просто що Бог помер

Gott ist tot! Gott bleibt tot! Und wir haben ihn getötet! Wie trösten wir uns, die Mörder aller Mörder?

Бог мертвий! Бог залишається мертвим! І ми його вбили! Чим втішити себе, вбивць усіх убивць?

Наука і прогрес забрали у людини алое для душі та серця, сенс існування і моральний компас, орієнтири які були частиною релігійних суспільств середньовіччя, люди викидають це все разом з релігією. А запропонувала наука взамін тільки нескінченний холодний космос і pale blue dot і «кохання це просто хімія», і що не просто наше життя нескінченно неважливе, а вся наша планета і все що ми знаємо й досягли чи коли небуть будемо знати чи досягнемо як людство. Все людство наука помножила на нуль, і сказала — ви жменька білків на камені в космосі, що виникла й зникне, а всесвіт навіть не помітить, що ви людство колись було. І ось це і значить що ми самі вбили бога, і нема більше нам чим собі самим душу втішити

Тепер виключно людина своєю волею і свідомим вибором може кувати і тримати свій моральний компас, і каже собі що для неї сенс, що для неї добре, а що ні.

В іншому разі це просто старі традиції які поступово, повільно, але невідворотно обсипаються кожен раз як «прогресивні» називають щось занадто «консервативним»

Тому попи їздять на мерсах, а люди що платять за свічку поставити, закривають на це очі, бо вдома вони — такі самі як попи

І я не бачу чим можна замінити релігію в цьому плані

Держави що мають державні релігії — мають абсолютно чітку перевагу в єдності суспільства. Тоді як світські — що не протизаконно, те і морально з точки зору права. А чи морально воно чи ні для когось окремо — це вже і є розколи в суспільстві.
Але моральний розпад з часом чекає і на держави типу арабій чи ізраілю. Бо наука — це абсолют, який так чи інак руйнує релігію. Тобто перевага просто питання різної швидкості секуляризації в різних суспільствах

Прикладів на цьому навіть форумі абсолютна тьма

Для Маска не ходити в офіс аморально. Для мене він мудак, не хочу і не буду

Для мене не говорити українською — аморально, а хтось клав на це, для нього мова окупанта не заборонена, то від’їбіться від нього і слухайте його рускій писок і зневагу до укрмови.

Сьогодні жона буде розповідати про вірність, а завтра в клубєшніку візьме в трьох напідпитку білковий коктейль, а потім пояснить це власною свободою. Моє тіло моє діло. І знову буде співати про вірність. Бо якщо в дупу — це не зрада, а в пілотку — це вже зрада. Або: фотки в чаті не зрада, а от коли є реальний секс це вже зрада. І те саме в чоловіків відбувається

Має бути ерзац релігій, що наповниться моральним і культурним і етичним наповненням для суспільства держави Україна.

Поки що це хіба з натяжкою можна побачити в понятті «європейські цінності»

Але це занадто розмито, не порівняти з релігією

Воля особистості визначає зараз людину. Більш нічого.

Хто має волю сказати — це мені добре, а це мені погано, і створити власний абсолют, і потім його охороняти й підтримувати в собі, тільки такий має в голові абсолют, на який можна опертися в житті.

Решта людей — моральне перекотиполе і моральна верба. Куди вітер дує, туди й котяться чи гнуться

І так ми приходимо в суспільство морального релятивізму. Де в кожного в голові — власний варіант, власний моральний абсолют, якщо він там взагалі є

Тут навіть не просто треба людина з таким моральним компасом, як у тебе, в окрему мить життя, а це ще й вольова людина має бути, яка свідомо цей компас тримає в собі відкаліброваним. Щоб через рік він не показував зовсім інше, бо якийсь новий -ізм придумали чи мода змінилася

Оце вже зачепили філософа

Оце вау😀 я люблю лонгріди.
Що тут скажеш, з усим погоджуюсь. Релігію розвалили, але ж натомість нічого не дали. Іноді думаю, що релігії придумали саме з такою метою — хоч якось тримати людство у рамках.
Зараз можемо на власні очі бачити занепад моральних цінностей і втрату орієнтирів.
Церква була консолідуючим чинником, зараз його немає. Потрібна ідея, зрозуміла всім, навколо якої люди зможуть згуртуватися (нова релігія, виходить 🙃)
А як там у Німеччині справи з цим? Чи є нормальні віряни, а не фанатики-фундаменталісти?

А як там у Німеччині справи з цим?

Я таким не морочусь )

Церква — важливо, бо вона саме і впливає на уми багатьох. Але для мене це просто глечик з древніми моральними орієнтирами, які мені подобаються. Мені не треба церква, але мені в соборах подобається. Якщо в щось і вірю то не знаю що це і як це назвати, це точно не бородатий сивий дід що махає рукою зза неба

Всім здається що папа римський ніхто, але такої влади як у нього не має ні вкого з живих. Тому і нам він важливий

Бо якщо в католицьких соборах по всьому світу католики почнуть молитися за перемогу України, це за 5 років отримає релігійне підгрунтя і благословенням Господа буде супроводжуватись вбивство будь кого з росіян. І вбиватимуть по християнськи, з сумом в очах, і молитвою за душу. Як у фільмі Іквалайзер, тільки з ядерними грибами :) А Господь це все таки персонаж зі світу над світом, покруче левелом за якогось путіна чи байдена

Кіріл схожу владу має, і Єпіфаній теж.

Тому настільки Томос був важливий, і так важливо їх вигнати сцяними тапками з храмів, цих руцкіх попів. Щоб не труїли мозок вірянам на російський канон, а щоб там були попи, які втішають душу на наш

Бо якщо в католицьких соборах по всьому світу католики почнуть молитися за перемогу України, це за 5 років отримає релігійне підгрунтя і благословенням Господа буде супроводжуватись вбивство будь кого з росіян.

абсолютно. Люди недооцінюють владу і можливості церкви (я більше про Рим говорю, бо Візантія з Грецією давно втратили першість). а можливості у них просто нереальні. До речі, згадалося надпотужне релігійне лоббі в Америці. Хоча здавалося б.

мені в соборах подобається.

я люблю католицькі, вони дуже величні. Якось я прийшла у Вестмінстерський собор на службу) було офігенно цікаво. Я думала, що там служби, як у наших церквах, але ж ні. У маленькій капличці було ще двоє людей, крім мене. Невдобно було, коли молитви читали англійською, а я ні сном, ні духом. Маленька служба, після якої було причастя. Цікавий досвід.
Вся ця атрибутика дуже вражає, мушу визнати.

Тому настільки Томос був важливий, і так важливо їх вигнати сцяними тапками з храмів, цих руцкіх попів.

Амінь)

Мені теж католицькі собори подобаються :)
Там так затишно чомусь і заспокоює, воно таки не без наміру зроблено все таким :)

бо Візантія з Грецією давно втратили першість

Отут hold my beer

Україна — єдина країна в світі де зібралися легально (по церковному) католики й православні (УГКЦ і ПЦУ)

Це не просто дві церкви, це дві _наші_ історичні державні церкви і кожна стара.

Звісно є там мечеті й сінагоги теж.

Але в Україні є в майбутньому потенціал бути місцем що об’єднає все християнство. А об’єднане християнство — це об’єднана вже римська імперія. Тобто в принципі я бачу як Україна може бути клеєм що подолає двотисячолітній розкол в європі :)

Ну і я підозрюю, що третій рим буде не в москві тепер, а в києві

Можливо Варфоломєй чи наступник його у Київ переїде ще за нашого життя, бо підозрюю йому там не досить велично в стамбулі бути серед муслімів :)

Хоча це вже фантазії мої ^_^

Україна — єдина країна в світі

набренькав невіглас 😅

трохи копнув то так багато де, в білорусі теж схоже

Потрібна ідея, зрозуміла всім, навколо якої люди зможуть згуртуватися (нова релігія, виходить 🙃)

Та не бачу звідки якщо чесно. І не бачу тут виходу. Закон — нова релігія, де написано що можна і що не можна, чи скільки «не можна» коштує

Закон ще більш древня матерія ніж релігія, древніше тільки звичаєве право. Це теж до речі практикується досі, в Ізраїлі здається

Просто сам по собі закон програє релігії
Закон — про земне, матеріальне, релігія — про метафізичне, трансцендентне. Релігія кладе закон на лопатки на раз два, коли треба обгрунтувати якийсь державний переворот, війну чи зібрати податків, чи ще якусь дічь. Чи й не дічь, коли йдеться про інцести й виродків усяких наприклад

Це не те що б заміна закону. Релігія має по більшості дублювати закони, але пояснювати їх з точки зору вищого права за земне.

Це додаткове нашарування, а не заміна

Можливо це могла бути помісна церква. Як вихід для об’єднуючого фактору

Але ми унікальна країна де як мінімум є УГКЦ і дві правослані. У нас три українські церкви. І всі трохи різні. Ну навіть як вигнати УПЦ МП, то залишаться мінімум дві історичні українські церкви. Такого в світі ніде нема. Що з тим буде хз, але поки що саме єдиної церкви я не уявляю. Як на мене це хай, аби молилися за Україну, навіть якщо по різному обряду

Поки що це хіба з натяжкою можна побачити в понятті «європейські цінності»

а хіба вони не про «моє тіло — моє діло»? і про відсутність всіляких зобовязань? від

«будапештський меморандум — це просто памятка, щоб не забути»
до
«моє тіло — моє діло, але дитину яку я нагуляла невідомо від кого, кормити буде держава (читай чоловіки)»

в якомусь сенсі, в зараз

але

моє тіло — моє діло

це більше про лібералізм, а євроцінності це таки трохи вища концепція, але це звісно все розмито

Ось списочок, про тіло нічонема

свобода;
демократія;
рівність;
верховенство права;
повага до людської гідності;
повага до прав людини.

мода качнеться в інший бік, європа залишиться, а моєтіломоєділо зникне

Список, якщо чесно кажучи так собі, схоже це просто лозунги.
під ним я думаю міг би підписатися і ким чен ир😀

Тай кажу що дуже розмито )

міг би підписатися і ким чен ир😀

Отіміна )

і я ж про те, що такий список-концепцію немождиво юзати як план. треба щось інше.
для мене 1й крок — визначитися де ми є. І я цк місце намагаюся тут висвітлили :)
без цієї точки у просторі ми не зможемо рухатися далі.

здається мені що такі «ценності» треба викинути і шукати більш якісні

Ну як знайдеш щось краще то розкажи мені, бо я хз де їх шукати )))

В якомусь сенсі по іншому бути й не може, бо на сотні мільйонів людей щось спільне не натягнеш, крім як насиллям, як не натягуй

Чим менша група людей, тим більше в них спільного може бути за їх бажанням

Чим більша — тим менше спільного за бажанням

Альтернатива — тоталітаризм чи автократія, тут вже нє дякую

По-перше мені здається що я щось знайшов. я тут намагаюся ці ідеї просувати, може не дуже коректною мовою.
саме важке в цьому просуванні, що замість того щоб обговорювати позитивні деталі, я тут маю величезний спротив сам знаєш від кого.

Нууу вихід же не в тому щоб доводити щось один одному щоб всі стали думати однаково

в різних людей різний досвід і переконання, просто поважати це й розуміти це з іншої точки зору

Всі ми так чи інак бачимо життя в своїх вузьких умовах, всі не неправі, просто всі по різному бачать багатогранне життя

обзиватися точно не слід було )

Так я ж про те. але мої опоненти часто намагаються заткнути мені рота, за допомогою образ, цькування, натравлювання на мене адмінів.
Я розумію причину цього. причина в тому що розповсюдження неприємної для декого правди полишає ціх декого халявних грошей і інших приємних ништяків.😀
PS а обзиватись не можна навіть у відповідь ?
навіть після декількох спроб розмовляти ввічливо і прохання дотримуватися теми бесіди?

обзиватись не можна навіть у відповідь ?

Та можна, чо нє :) Сам таким страждаю, не виходить

То вже spilt milk under the bridge

Але от нам не вистачає якоїсь поміркованості, в см в укр, навіть по собі суджу

Мене дуже вибішує, особливо троляки чи его розміром з юпітєри і дічь несуть з умним відом, коли пробуєш щось пояснити, а як горохом. Не стримую себе вже )

В таких питаннях краще бути розумнішим, не часто виходить

Європа ж на толєрастію страждає не просто так

Вони століттями гризли собі горлянки просто, і вирішили що краще вже страждать на толерантность ніж гризти горлянки

Це зовсім не ознака морального каліцтва як презідєнт кабаєв думає

Це запобіжник :)

Ну дык проблемы то чаще всего не моральные, а вполне физические, как внеплановые дети, скажем так, непонятного происхождения и очень нехорошие болячки, от которых можно и загнуться или отстаться бесплодным. Так что фотки в чате в этом плане безопасные — они ВИЧ не переносят.

ну й радий за вас, прекрасно, я от інших переконань

погоджуватись не обов’язково, женитись на вас не планую )

не забудьте про це, коли ваша ж вам таке заявить

Чи шото тіпа (реальний кейс)

Ну дімочка, єслі ти забил, ми же с табой в тот дєнь не билі в атнашеніях, так што в тот дєнь ето била нє ізмєна 🤣 а он просто васпользовался сітуациєй, кабєль

ішов такий кобель по вулиці, посковзнувся і випадково присунув їй

як це прекрасно — схвалювати шльондр за нагуляних дітей (що засуджується всіми релігіями)

good for her) можна тільки позаздрити такій популярності) вона, мабуть, дуже легка і приємна у спілкуванні

А через два месседжа радити чоловікам женитись на воцерковленій:

це легко пофіксити — вибрати собі подружжя з релігійної спільноти.

або труси , або хрестик, га?

ти знову лізеш до мене? Це поведінка сталкера. І образи і цькування були від тебе — «ТП бінго», назвав мене шльондрою.
І знову лізе й пише.Пєтров, відЇбись від мене. Я тобі дитину не нагуляла, роги тобі не ставила.
А, і ще. Вибач, я не твоя холодна і нелюбляча мамця, яка недолюбила Сірьоженьку в дитинстві. Тому зривайся на комусь іншому

Ні це просто ілюстрація для інших, тих що з тобою ще спілкуються, як людина на голубом глазу намагається втюхати свої лицемірні «цінності»
Тобі вже вон нижче сказали що це напів лицемірство. а я кажу що це на 100 процентов лицемірство.

Іще я тобі довів з лінками на вікіпедію що нагуляних дітей у середньому до 30 процентів.
ти може признала що ти була неправа? ні.
продовжила лаятися

А я його попереджав 😇

ну і чого дивуватись тут про суспільство вже

саме цікаве, що оце во щиро не розуміє, що тут не так. Тобто він не придурюється, він правда не розуміє.

Чати й текст просто залишають забагато місця для інтерпретацій як емоційних так і контексту

Давно помітив, руйнує відносини на раз два до речі

в основному так. На щастя, є чат, де всі на одній хвилі (русопатія) і де злі адміни банять поняшок. І любителів Зеленського) + тупим стає некомфортно і вони починають бикувати, а там вже злі адміни напоготові)

Суєта

І нащо це все ото якщо можна просто подзвонити й сказати «моя ти буулочка» 😆
Чи шото ветом родє

Правда це звісно не завжди діє теж, але ж краще ніж закіпати в чатах у власній голові

перечитуєш, — зовсім інше значить, але емоції вже не спинити )

люди не шарять, айтішніки так ще більше через профдеформацію )

От до речі буває чомусь часто типу от щось у стилі «нащо ти названюєш, міг би написати»

не передзвони, не подзвоню пізніше, ні вибач я зайнята

а я от такий що швидше подзвонити ніж писякатись на тій лопаті якраз щоб непорозумінь не було, а це занадто часто не велком

величезний ред флег мені просто блін комуністичний парад

А це жижиталізація вже. Покоління тіктоку не має основних навичок, без яких людина не виживе: комунікація з іншими людьми, активне слухання і емпатія.
Можна втратити нерухомість, всі заощадження, поховати рідних і друзів, і залишитися буквально ні з чим. А вміння ввічливо взаємодіяти з іншими представниками свого виду ніде не дінеться. По суті, це єдиний актив, який допоже вижити. Навіть в зомбі апокаліпсис 🙂
Багато тут на форумі бачу. В основному я мовчки фейспалмлю, але іноді таки не витримую)

Дадада) саме так

а на форумі тут теж валом, мені от фіолєтово вже на чиїсь переконання, людей яких я в житті не бачив ніколи і не побачу, пишуть маячню з серйозним відом, а его розміром з сатурн, я от навпаки не терплю й матюкаю всіх підряд і лящів роздаю, к__аєв наприклад мій улюбленець :))

раніше хоч намагався когось переконати, зараз вже влом

просто упражняюсь в контрагрумнтах для себе більше і знімаю стрес на клінічних жертвах 😇

люди не вміють слухати, вміють тільки говорити. Через інтернет мені думається, але може й завжди так було. Вже хз

З вами от цікаво, але таких малувато

Дяка. Я от тому в чатах (не тут) шукаю однодумців, з якими легко, бо ми на одній хвилі і не треба детально розжовувати свою думку.
В реалі ми надто розкидані географічно.

шо ж це там за чати прям такі чарівні, що їх так нахвалюють

дайте хоч подивитись де цей рай )

😄 Не можу, бо набіжать пєтрови. А у мене там safe place під справжнім іменем.

це не без сенсу ))

ну ок, буду тоді без чарівного раю жити, так і бить :)
але буду знати, що десь він десь є! 😊

Звісно можна мене попереджати, можна як вона ритися в моєму ісподньому, але це ніяк нас не виведе на дороги до виживання суспільства.

Та ніде не рилася вона, і не ображала, то ти додумав от і все, лав енд піс

Блін відчуваю себе разводящім )

тепер по темі. перше — я вважаю, і не раз тут висказував, що для нормальної козацької :) демократії по перше треба шоб голосували і до влади приходили тільки ті, хто особисто воював за цю країну. А інші (безвідповідальні ) люди — навіть не мали права голосувати. (і тоді голоборотька ніхто не вибере)

далі просто приклад, їх таких навіть тут! десятки, а в офлайні ще більше. «а чого ти не в АТО?» їх лозунг.

що ми можемо сказати про особу що промовила ото, нижче? що вона звинувачує дитину, жертву обставин. Що ми можемо очікувати від цієї особи далі? що вона так само буде звинувачувати усіх, хто на її думку недостатньо сильний чоловік (до речі, до жінок у неї таких вимог немає)
наприклад, наших воїнів з ПТСР, або без рук, без ніг. яких будуть тисячі, і не всі з них будуть поводитися чемно і тверезо.

мамця, яка недолюбила Сірьоженьку в дитинстві.

PS: ти чув про недавній випадок? виплило відео, де нашому воїну орки відрізають голову, і він просить їх не вбивати.
так от вилезло вишиватне гівно і сказало шось типу «ні, треба було хоча б Слава Україні сказати, а не оце осьо»
і поки ми таких не зупинимо — всі зусилля будуть марними.

що ми можемо сказати

нічого, бо ти не знаєш нічого за тими словами, і що було на увазі, і я не знаю

мені зовсім не здалось що хтось щось пропихує
у вашій конкретній суперечці я на її боці єсі шо, не розумію шо тебе так закип’ятило

PS:

зусилля не марні ніколи
але й боротися з кожним таким лайном нема давно сенсу, кому рускім міром очі застелило так що навіть війна не лікує то вже на лоботомію тільки. Я на таких просто стрес знімаю

всі хто притомний вже давно розібралися, що до чого, навіть російськомовні, решта заслуговують на матюки в моїй лабораторії матюків

доводити лайну що воно лайно чи в чомусь переконувати зара сенсу нема

о влади приходили тільки ті, хто особисто воював

угу, а як тобі моя оця пропозиція?

кому рускім міром очі застелило

яким руським миром? лайно все таке з себе за Україну. стрічечки, лозунги.... причому з Ірландії.

соупадение? не думаю :)

ти канешн можеш бути хоть на чийому боці, але я 5 хвилин погуглив:


І справді, краще смерть, ніж неволя (цю тезу наші сусіди, що одні, що другі, досі не збагнули і, наймовірніше, ніколи й не збагнуть).

боже, як хоробро.

хоча стій, коли справа стосується її особисто, то вся бравада кудись дівається.

От є пара, наприклад. З неповнолітньою дитиною, або навіть кількома.

Як тоді ви бачите мобілізацію? Обох? А дитина з ким лишається?
За кордоном абсолютна більшість — це жінки з дітьми, а не бездітні.

Ні шоб дитину лишити на чоловіка- брата — свата — бабусю, а самій під Бахмут, на смерть. Киздіти — не мішки ворочати. От таких і треба або лишати права голоса, або — на фронт.

Зроби собі гастроскопію — перевірити вміст жовчі.

боже, як хоробро.

хоча стій, коли справа стосується її особисто, то вся бравада кудись дівається.

Уявляєш, є люди у яких є відповідальність перед іншими людьми. А є здорові бугаї, які включають лайномет і починають прикривати своє боягузтво

Ні шоб дитину лишити на чоловіка- брата — свата — бабусю, а самій під Бахмут, на смерть. Киздіти — не мішки ворочати. От таких і треба або лишати права голоса, або — на фронт
не розумію шо тебе так
закип’ятило

А він там цитату кинув, що його тригернуло. Я просто іноді користаюся можливістю натиснути на болючі місця в терапевтичних цілях.

натиснути на болючі місця в терапевтичних цілях.

ну як бачите спрацювало :)

а, то ви вирішили що приклади, які я навожу — особсто про мене? нуну.

тоді по вашому виходить — в мене ПТСР, і немає рук і ніг.
Л — Логіка

Це напів-лицемірство, тому що середня жіночка до одруження мала в рази більше партнерів ніж середній чоловік, і звичайно більше «нагулялась». Хоча через 10 років в шлюбі мабуть це вже не дуже важливо, і умови теоретично однакові.

А ще мені була цікава культура у нас на західній, де люди досить релігійні, розказують як правильно бути «чемним», і в той же час спокійно відносяться до коханців-коханок, я цей крінж часто бачив.

ередня жіночка до одруження мала в рази більше партнерів ніж середній чоловік,

а з ким же вона тоді партнерилась?😂

А ще мені була цікава культура у нас на західній, де люди досить релігійні

по-моєму, вони взагалі нерелігійні, просто у них прийнято ходити до церкви. Були б релігійні — мали б стабільні моральні засади.

Як з ким) 20% чоловіків мають 80% жінок, якщо поза шлюбом, тіндер підтверджує.
Чоловіки вибирають рівних собі або гірше, жінки вибирають рівних або краще

Почитайте тут був тред недавно про 30річного незайманого чоловіка, і таких сичів більше ніж вам здається

Ти про що? Я десь казав, що чоловіки не чудять? Чудять і чоловіки, але це не відміняє того, що запис нагуляної дитини на чоловіка по закону — це пизд..ць, що тут сперечатися. Більше того, якщо чоловік на стороні забацає потомство, його не запишуть на його законну жінку, це не лицемірство?

а їй мабуть нецікаво, що це до теми не відноститься, їй головне зіскочити з невдобної теми :)

Кстати, в древнееврейском семейном праве была такая опция. Сына Агари Исмаила ж записали сначала на Сару, потом, правда, она их обоих всё равно из племени выгнала, после того, как подрос её собственный сын Ицхак. Или у Иакова было 13 детей и все они фактически не только от 2 законных жён

Дивное это право было. Там и брат мог у брата купить первородство...

Половинку трусів залишать, якщо труси були нажиті в шлюбі))

половинку что сзади или что спереди?

просто сзади обычно ткани больше, поэтому нечестно

Я маю право виїхати за кордон своєї країни. А ні, не маю

Зато в разі чого як мученик до раю, а москалі просто здохнуть.

Навіки втрачено для генофонду

То можливо і на краще?

Зза порєбрика до речі

в пермской кофейне посетителям начали предлагать кофе на грудном молоке

...ежедневно мужчина получает около пяти литров молока, которое распределяется по трем заведениям в городе.

Терміново закрити кордони для жінок, ВВП сам себе не підніме!

і сказав би ото шо іпануті на всю голову, але це ж давно вже навіть не новини, навіть незрозуміло як реагувати, хіба тішитися, що воно там за поребриком і залишиться

кофе на грудном молоке

кровяная колбаса из свежей менструальной крови и котлеты из плаценты

я надеюсь у пермской кофейни ещё все впереди

ага, новогоднього олів’є із абортних мальчіков і плаценти солдацкіх матєрєй под шубой їм

фу, аж тошнить їйбогу від уяви ))

Не ну бізнес, купив звичайну пачку з порошку на пальмовій олії. Продав як «супер мега кофе, з грудним молоком». Що, що — а двоюрідних онуків лейтенанта Шмідта, там вистачає, власне як і у нас, щоправда більше в психологію подались.

Вы я вижу бескорыстно любите деньги ©

У тебе жилка пропадає :p

Підписатись на коментарі