Магістр комп’ютерних наук від Woolf / goit

Привіт всім. Чи хтось вже чув про цю програму neoversity.goit.global і хто що думає про неї?

Заявляється що можна отримати диплом магістра комп’ютерних наук що визнається в Європі та Штатах за два роки.

Чи є в ній сенс для досвідчених розробників у яких немає профільної освіти? Не з точки зору знань, а з точки зору розширення списку потенційних роботодавців які це вимагають.

Я вже давно думав про профільну освіту але до цього моменту такого, на перший погляд, дуже зручного варіанта мені не траплялося.

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному1
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Прийняв участь у вебінарі, після чого мені щойно зателефонував менеджер Роман з питанням чи хочу я навчатись. На моє питання, чому саме Мальта, він відповів, що це як білий офшор, і в такому офшорі простіше отримати акредитацію. Далі кричав, що я не знаю, що таке офшор, щось про акції і біржі, і кинув слухавку. Що ж, класний підхід. Успіхів вам.

Woofl має License Period: 09/2019 — 09/2024. Що буде якщо не продовжуть? За 5000 це дуже великий ризик.

Сподіваюся мені хтось відповість із представників навчального закладу.

В Штатах, на скільки я знаю, будуть перераховувати години навчання. І 2 роки в цілому будуть вважатися «курсами». Тобто не канає. В Нідерландах, якщо переїзжаєш за програмою high skilled migrant після 30 років, то взагалі байдуже на диплом. Важлива тільки ЗП. Якщо вона вище конкретного значення, то дають візу.

Чи є в ній сенс для досвідчених розробників у яких немає профільної освіти? Не з точки зору знань, а з точки зору розширення списку потенційних роботодавців які це вимагають.

А ви впевнені, що із дипломом вам легше буде знайти роботу?

Ну мені взагалі її не важко знайти. Але треба завжди прагнути кращого.

В Нідерландах і до 30 років пофіг при нормальній зп.

Заявляється що можна отримати диплом магістра комп’ютерних наук що визнається в Європі та Штатах за два роки.

Цікаво чи Європа та Штати в курсі

А після цієї магістратури відразу можна в аспірантуру в ШАГ

А потім до інституту Спартака Субботи

Доброго дня)
Ознайомитися з акредитацією у Європі та Штатах ви можете за посиланням:
https://woolf.university/legal/accreditation

А щодо акредитації GoIT, то за цим посиланням є вся інформація:
https://goit.woolf.university/college-membership

Якщо вас цікавлять ще якісь підтвердження — дайте знати і я надішлю посилання :)

Єдиний як на мене плюс це корочка про те, що навчаєшся на денній формі навчання у Європейському вузі. І чомусь підозрюю що 99% «студентів» туди підуть заме за нею.

Навчання в GoIT Neoversity звільняє від мобілізації?
Навчання у нас рівноцінно навчанню на очній формі в Європейському онлайн університеті. Тому ми можемо видати документ підтвердження навчання, але не можемо дати гарантію, що з цим документом вам дозволять виїхати за кордон та не призвуть до лав ЗСУ.
Навчання коштує €4000, для першої групи ми робимо знижку — €1000.

Ну зараз ніхто не дасть гарантії що ти навіть прокинешся завтра (Дніпро, доброго ранку) . Але думаю як варіант будуть юзати

— Ступінь Master of Science in Computer Science (маючи бакалаврат з будь-якої спеціальності)
.. ее .. ну ок
— 4 професії за один курс
це як?
— Викладачі-практики, Seniorи із ТОПових IT-компаній з досвідом 5+років.
складно уявити як вони окрім самого навчання ще й перевіряють лаби, контрольні, тести і тд
— Програма, що на 100% відповідає запитам IT-ринку та вимогам кращих IT-компаній.
тільки самої програми на сайті немає)
для порівняння нещодавно відкритий американський університ свою вівисив
auk.edu.ua/...​-in-software-engineering

ну і звичайно топ інфа по зп в америці — 100к якщо з дипломом))
а графік з нашими зарплатами взагалі агонь — 1 рік і вже мідл на 2.5к, 2.5 роки вже тімлід

— Ступінь Master of Science in Computer Science (маючи бакалаврат з будь-якої спеціальності)

До речі, за наведеним вами посиланням вимога по освіті така сама. Бакалавр або магістр і спеціальність не вказана.
Кількість кредитів по ECTS так само — 90.
Програму можна отрмати якщо захотіти.

Інша інформація в цілях маркетингу — нащо взагалі коментувати інформацію наведену в цілях маркетингу.

все просто, бо я вважаю що неможливо отримати магістерську освіту за 2 роки, якщо попередня була, наприклад, юридична
Master of Science це зазвичай поглиблене вивчення обраних тем, проведення перших досліднецьких робіт, початок науково шляху
принаймні так на заході, а у них начебто британьска ліцензія.
в КПІ друга вища триває три роки для отримання бакалавра, а перша освіта дозволя лише скіпнути загальносовітні дисціпліни.

Інша інформація в цілях маркетингу — нащо взагалі коментувати інформацію наведену в цілях маркетингу.

бо там написана неправда, або дуже вільно трактована статистична інформація, і у людей, які не в темі, складеться абсолютно хибне враження. тому я вважаю що це дуже брудний маркетинг. взагалі це є гарним маркером, як реклама кредитів під 0% в метро.

Я мав схожий намір отримати профільну освіту, для власного розвитку, але побачив що неймовірно нудно «вчити» базові предмети з компʼютерних наук. Ну і практичного сенсу для роботи 0. Загальні предмети як алгебра дуже добре пішли, а ось профільні бісили. Тому поки думаю чи продовжувати, чи може вчити щось не повʼязане з основною роботою.

Я може пару разів стикався з роботодавцями кому конче треба диплом, але тих кого це не хвилювало було набагато більше. Останні пʼять років живу в Нідерландах, тут взагалі питань до рівня освіти ніколи не було. Один раз навіть проходив background check з шкільним атестатом. Чудово пройшло.

Загальні предмети як алгебра дуже добре пішли

це в якому ВНЗ алгебру викладають?

На прикладной математике есть курс алгебры и аналитической геометрии. Уравнения фигур, операции с матрицами и векторами, линейные операторы и прочее.

А десь не викладають? Я тут мав — www.uopeople.edu Та ще контора, але не гірше за бідьшість українських

Зазвичай на компʼютерних науках викладають курс що називається «вища математика»

Мабуть перетинається з тим що в штатівських вишах називають College Algebra.

В мене відсутня довіра до інформації на сторінці neoversity.goit.global, багато графіків, цифр, але відсутні посилання на джерела цієї інформації.

Всю сторінку можна розкласти на цитати й показати, що багато тверджень притягнуті за вуха:

IT-професія з міжнародним дипломом відкриває безліч можливостей
Мати більш глибокі знання в IT та значні переваги при пошуку першої роботи.

Яка може бути довіра до кантори з назвою «goit»...

Така ж як й до контори з назвою «шаг»

А є посилання на джерело де це вказано?

У людей є проблеми з розумінням української мови, а вони намагаються продати свої курси.

Знання здобувають, «отримувати знання» це калька на московський язик.

Підписатись на коментарі