Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

В Україні готують законопроєкт щодо покарання чоловіків, які незаконно виїхали під час війни

Про це сказав міністр внутрішніх справ Ігор Клименко.

«На сьогодні таких правил і обмежень не встановлено, але я думаю, що по закінченню війни держава зробить все для того, щоб кожному громадянину нагадати, що він робив під час війни. Маю на увазі тих, хто нелегально перейшов кордон», — сказав він.

Попередньо йде обговорення спільної ініціативи Кабінету міністрів і депутатів Верховної ради.

«Я думаю, це буде закон», — уточнив Клименко.

👍ПодобаєтьсяСподобалось5
До обраногоВ обраному4
LinkedIn

Найкращі коментарі пропустити

Наступним буде покарання тих, хто законно виїхав під час війни, потім тих, хто законно виїхав до війни. І так, поки в країні не залишаться хіба боневтік з бандою.

Ничего не будет. Это кликбейт, расходимся.

Треба розуміти, що це інтерв,ю міністра це лише задоволення запита людей на «покарання/справедливість»...
Це вже на вчора вони вважали, що
треба покарати тих кто втік.
Сьогодні вже вважають, що треба каратих тик, кто не втік, але купляє круті тачки чи речі
m.youtube.com/watch?v=BieaxSgacfU
Завта треба буде покарати, тих, кто купляє якісь ланоси під час війни.
Після завтра треба буде покарати тих, кто не сидів в окопі під час війни...

Довбограї у владі готові карати всіх підряд аби не чиновників які порушують закон в тому числі під час війни, які підривають обороноздатності країни.

Дії вільних українських держслужбовців нагадують дії білоруського диктатора.

Замість того, щоб думати як повернути українців для відбудови післявоєнної України, держслужбовці думають як відрадити українців повернутись в Україну.

Краще б міністр чогось там роздумував як вирішувати подібні проблеми youtu.be/4dTescC8LvY

Легально виїхав в Туреччину ще 23 січня 2022 року, але думаю у держслужбовців й до мене запитання будуть.

275 коментарів

Підписатись на коментаріВідписатись від коментарів Коментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.

незаконно — це коли перебігли через кордон десь у лісі чи переплили річку. якщо переїхав кордон і отримав відмітку у паспорті, то це законний перетин кордону. а далі будемо дивитися, що вони там напишуть ці хлопці.

Треба розуміти, що це інтерв,ю міністра це лише задоволення запита людей на «покарання/справедливість»...
Це вже на вчора вони вважали, що
треба покарати тих кто втік.
Сьогодні вже вважають, що треба каратих тик, кто не втік, але купляє круті тачки чи речі
m.youtube.com/watch?v=BieaxSgacfU
Завта треба буде покарати, тих, кто купляє якісь ланоси під час війни.
Після завтра треба буде покарати тих, кто не сидів в окопі під час війни...

Смішно, коли моралі вчать шльондри єрмака по типу цього петрова з Ісландії. Чел взагалі із мусорною репутацією. Проте виглядає так, що тренд подібного більшовизму, початий в 19 році, нікуди не дівся, і невдовзі в парламенті побачимо ще різних поворознюків, арестовичів, буданових і тому подібний скам

Так я саме за тренд і кажу.
Тобто є всякі Ермаки та інші чуваки, котрі коррупцінують під час війни, і вже зараз до них куча питань.
Є ті кто організовуть ці канали тіканя за кордон, і вони теж коррупцінують та порушують закон.

Так от, щоб переключити увагу з цих казнокрадів, треба придумати на кого перевести увесь цей «праведний» гнів народу і продовжувати хапати і далі.

Я вбачаю сенс цього інтер,ю міністра саме в цьому.

Ох. Чувак критикує лівацькі ідеї приписуючи їх до російських і починає розкручувати нову лівацьку ідею неявно подаючи її як українську.

Цей топік і вислів одного чиновника пропоную додати до добірки на ДОУ «ФОПів заборонять...»
у 2012-2023 роках кожного року був такий топік, що хтось з чиновників щось таке говорив))

Якщо хтось обіцяє вас вбити — вірте їм.

Голда Мейер. 4-й премьер-міністр Ізраіля.

Так, це правильно цитувати Голду Майер і багато в чому брати приклад з Ізраїлю та євреїв. Пропоную іншу цитату цієї киянки:

«Мы не могли позволить себе роскошь пессимизма, поэтому мы строили совершенно другие расчеты, базировавшиеся на том, что у всех нас — у всех 650 тысяч — была такая сильная воля к жизни, которую даже нельзя было понять за пределами Израиля. Если мы не хотели, чтобы нас столкнули в море, нам оставалось только победить. И поэтому мы победили».

Так російською і сказала? Є відос?

Господи, цитувати Мейер в такому контексті це прям розкішно. Мейер в такій війні вже б налагодила так процеси, що ви б згадували Україну сьогодні як найвільнішу в світі державу.

Ви мабуть, дуже вибірково знаєте її історію. Вона «проіпала» (тм) підготовку до Війни Судного Дня, яка відтак пішла не настільки позитивно як Шестиденна, внаслідок чого вона чесно подала у відставку після перемоги.
Просто, як казав її співвітчизник, і наш Господь Ісус Христос, «немає пророка у своїй країні» ©

Ні, я якраз в контексті цього факту говорив. З її досвідом своїх помилок і нашими викликами ми б також після перемоги предстали перед світом як народ, який всі як один став на бій з ворогом. А що стоїть за цими історіями, нікого крім причетних не цікавить.

Є чудова книжка про ізраїльський мілтех, втч про дрони.

Проїбали вони багато. І це вселяє надію, що і в нас щось вийде.

Я так розумію — «патріоти» які позвалювали під час війни хвилюються що в разі повернення можуть бути наслідки? А так хотілось пересідити за кордоном поки інші воюють і повернутись до звичайного життя як нічого і не було.

Ні, не патріоти які не збираються повертатися, хвилюються щоб не вставляли палки в колеса на шляху до іншого паспорта.

Там теж подумають — а чи надавати громадянство. Як тут будуть проблеми не дай, то що буде? Теж втече — а може в поліцаї перейде ? Можна звісно відмазатись — ненавиджу корупцію, тому поїхав, та там чи прокатить чи не прокатить.

Вони дивляться чи працює людина та платить податки, а не те, як кордон перетнула.

Тим паче, якщо є всі штампи

Ну Український наврядче буде, його на виїзді не ставлять.

Так я про штампи країн ЄС. Якщо вони є, значить люди в’їхала легально.

Ну то так, можна в,їхати нелегально, та усе рівно отримати тимчасовий притулок, на легальних засадах.

Так і є. Знаю приклади отримання швейцарського S-статусу людям, які через іще окупований Херсон, рашку і країни Балтії потрапляли сюди.

Поки МВС тут очолюють Клименки, поки мудрий нарід обирає тих хто призначає Клименків на ці посади повертатись мабудь не варто.

А як Авакова призначать, то вже можна?

Аваков чорт!

А як Авакова призначать, то вже можна?

Ви маєте на увазі самого ефективного міністра команди Зе?

Звичайно. Це ж топ чиновник світового класу, який в 2014 році взяв голе й босе МВС і підняв з колін цю занедбану структуру. Взяти ту ж нац. гвардію, завдяки якій ми тільки і тримаємось. Якби не послідовна робота Арсена Батьковича, московити були б вже в Ужгороді! Нажаль, Боневтік Оманський не оцінив цього великого професіонала на відмінну від ППО, і зняв з посади такого єффективного менеджера і крєпкого хазяйствєнніка. Видно відчував загрозу, що той не дасть йому розміновувати Чонгар.

Нажаль, Боневтік Оманський не оцінив цього великого професіонала

Так якраз навпак, найвеличніший якраз і назвав Авакова найефективнішим міністром своєї першої команди.

на відмінну від ППО

Сивочолий би з задоволенням викинув би Авакова як тільки зміг би, але ж НацФронт набрав більше голосів і тому прийшлось ділитись з портфелями. Чи хтось думаю, що Сивочолий не призначив би на крісло МВС якогось свого крєпкого хозяйственіка?

Так якраз навпак, найвеличніший якраз і назвав Авакова найефективнішим міністром своєї першої команди.

Поменьше клоунів слухайте, що я можу сказати.

Чи хтось думаю, що Сивочолий не призначив би на крісло МВС якогось свого крєпкого хозяйственіка?

Ну, тоді в обоймі був ще великий реформатор Луценко, але той на себе взяв тяжку ношу генпрокуратури.

Наступним буде покарання тих, хто законно виїхав під час війни, потім тих, хто законно виїхав до війни. І так, поки в країні не залишаться хіба боневтік з бандою.

Судячи з характеру голосів на підтримку, головний замовник цієї дікухи — не праведно обурені, а навпаки ті, хто сам би так хотів, або щоб їхні родичі.
Лейтенант Олексій «Шалений Кіт» Петров навів приклад людей, які тікали з окупованих територій разом із сімʼями через Крим. Кілька квочок на цей аргумент відповіли, що такі люди мали повернутися через Європу в Україну і встати на облік. І по очах же бачиш, що вони б самі так не зробили і їхні можливо мобілізовані родичі теж, що головний запит — кроооові!!!
Бо хто вмикає хоч дещицю емпатії, той розуміє, що після пережитого і сімʼї потрібен годувальник, і сам годувальник не боєць, і Україна не факт, що його якоюсь роботою чи підтримкою забезпечить... Навіщо мислити обʼємно і як взагалі це зробити, коли душить жаба?

Ну так цей коментар міністра самє і є задоволення запиту цих людей.
Ніякого відношення до реальності чи законів він (коментар) не має.

І наспрвді цей запит дещо ширший, все переходить від стадії -
Покарати тих, кто втік.
До —
Покарати тих, кто не був в окопі.

Але мені здається, що в кожній війні у різних країнах буда схожа ситуація.

Лейтенант Олексій «Шалений Кіт» Петров навів приклад людей, які тікали з окупованих територій разом із сімʼями через Крим. Кілька квочок на цей аргумент відповіли, що такі люди мали повернутися через Європу в Україну і встати на облік. І по очах же бачиш, що вони б самі так не зробили і їхні можливо мобілізовані родичі теж, що головний запит — кроооові!!!

Я знаю історії реальних людей котрі після 2014 повертались назад в ордло банально щоб не бомжувати з дітьми. Підтримка від державі була біля 0 якщо не меньше. А потім їх ще хейтили справжні «патріоти». Так що тут нічого нового.

Я вчора ще одну таку в коментах бачив. Її донька евакуює поранених, а вона прийшла в коменти до бійця, який розповідає, що епілепсія у війську це страшно, і там плюється слиною, що тоді, каже, всі не здорові, а недообслідувані.
То теж люди з ПТСР на тлі переживань за власних дітей/подружжя, і це варто враховувати.

А потім їх рятували в 2022-му. Тих, кого не мобілізували.

Чем украинская дикая мобилизация отличается от российской?

Та поїдь туди, порівняй.

Статтю напиши.

Ответ известен: ничем! Путин конечно враг, но он далеко. Военком, которому нужно выполнить план — близко

Воєнком ракетами вбиває мирних мешканців?

Ти, Кожаєв, все ж таки трохи кацап.

Военкомат часто-густо нарушает права граждан. Ракеты летают, люди к сожалению погибают но я живу в Киеве, здесь ракеты сбивают. Поэтому вероятность поехать в родной город и попасть под раздачу военкома с дикой мобилизацией для меня выше , чем под ракету в Киеве.

Это я все к чему: дикая мобилизация дискредитиует идею защиты от России и покрывает желание воевать — такого быть не должно. Не согласен? У государства достаточно механизмов законных

Згідний. Але порівняння дещо занадто гіперболізоване. Як в анекдоті про вінніпуха, де п’ятачкові «ушкі залажила»

*згоден
Порівняння може і гіперболізоване, проте від того проблема не зникає.
На разі бусик стайл мобілізація найбільш небезпечна подія, якщо казати про неприфронтові регіони.

А потім їх рятували в 2022-му. Тих, кого не мобілізували.

Ну можна було звичайно «8 лєт» бомжувати з малою дитиною на підконтрольній території. Там до речі син був школяр. Не знаю скільки років, може вже мобілізували і він загинув в м’ясному штурмі. Все про що мріє справжній патріот.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Ну так я що і каже, думку думати у нас, поки що, не заборонено, навіть міністру.

Стосовно першого питання, а для тих хто не повернеться?

То він думає, що він думає

Новий закон не може бути застосований до правопорушень, які відбулися в минулому.

Ну ви ж не експерт по законам, от у нас президент справжній дипломований юрист, то може йому краще рішати буде.

Так он не новый, скорее всего речь о поправке и будет там что-то вроде убрать вариант с тюрьмой и усилить вариант со штрафом. И как бы если не устраивает всегда можно отсидеть — по-старому

Так наразі немає варіка з тюрьмою, тільки зі штрафом.

погугли сам, статьи 358, 336, 369 УК Украины, я не могу ручаться что будут применяться именно они, но 369 просто идеально подходит

пойманный взяточник за сокращение срока сдаст всех, кто ему занес, а их ловят регулярно, если новости посмотришь

пойманный взяточник за сокращение срока сдаст всех, кто ему занес, а их ловят регулярно, если новости посмотришь

Ахаха. Ну от спійманний хабарник Микитась здав Татарова. І що потім трапилось, нагадйте но, скільки вже Татаров відсидів?? )))

Ні ні ні.
Це все не то.
От в 369 де хоч слово про незаконний перетин кордону ?

я не смогу провести ликбез по праву с помощью комментов, к тому же не хочу

Так і не треба.
Яке відношення стаття, за надання хабара має відношення до такого порушення, як незаконний перетин кордону ?
Цеж просте питання.

Цеж просте питання.

вопрос да, а ответ нет, я могу его сократить до «как причина к следствию», но ты же такой ответ не поймешь, верно?

Ок як тобі такі варіанти.
Чуваки переткнули кордон на якійсь байдарці.
Ок, чуваки дали умовному прикордоннику 1000 євро у 2022 році.
А через пару років, при поверненні скажуть що самі переплили кордон на якійсь байдарці.
І такив випвдків будє 99 %

А тепер повторими питання, до чого тут взагалі стаття ук про надання хабаря ?

я же не знаю что будет, но наказать незаконносваливших будет очень одобряемым политическим шагом, как конкретно он будет достигнуть я не знаю, но всех простить... это будет максимально глупо и недальновидно

Ну так це 1 в 1 що міністр сказав, тре покарати, якось і колись, але як це зробити ми не знаєм.

чтобы поднимать экономику нужно коррупцию искоренять, а возвращение трусов-взяточников не имеет никакого смысла

почему ты спрашиваешь у меня?

Уже столько раз говорили: выедут люди с деньгами.
Обычный Уася с радостью бы выехал, но на ЗП в <20к грн (по свежей статистике таких 76% страны) особо взяток не дашь.
Тем более даже откос уровня «поступить в универ» — 12к самый дешёвый, а ещё сессии оплачивать...
Конечно есть те, кто лесами\полями, но это единицы.
Также стоит вспомнить о беженках\беженцах, которые весьма таки быстро вернутся как закончатся пособия, если нет навыков.
У нашей страны не так много людей с нормальными ЗП и навыками чтобы ими разбрасываться.
Не, можно конечно оставить только патриотов, но ты среди знакомых поспрашивай, если завтра им дать возможность выехать с семьёй или пойти в войско, что они выберут.
А ещё лучше спроси тех, кто уже воюет 6+ месяцев.

У нашей страны не так много людей с нормальными ЗП и навыками чтобы ими разбрасываться.

если речь об анальниках, то они назад нафиг не нужны, вон вернётся 1м человек с фронта на курсы и равноценная замена готова, наши галеры спят и видят как сделать айти больше, при этом они готовы снизить внешний рейт в 2-3 раза, но при этом продавать в 5-10 раз больше

К тому же эти малочисленные люди с деньгами платят налогами значительно меньше чем те, у кого денег мало

Не, можно конечно оставить только патриотов, но ты среди знакомых поспрашивай, если завтра им дать возможность выехать с семьёй или пойти в войско, что они выберут.
А ещё лучше спроси тех, кто уже воюет 6+ месяцев.

этот текст манипуляция как бы... Но в целом я писал не про это, а про то что уменьшение количества людей склонных к коррупции в нашей стране это хорошо. Понятное дело что их осталось очень много, но зачем это число увеличивать?

на курсы

Как человек преподававший 1.5 года и выпустивший не одну группу студентов могу с уверенностью сказать: айти не для всех. И не потому что тяжело, а потому что для кого-то сидеть за компом писать код в разы хуже нежели делать что-то руками.

1м человек с фронта

У многих из них будет ПТСР или другие смежные проблемы. И если в условном продуктовом айти на это будут где-то закрывать глаза, то в штатах этого не приямлят.

продавать в 5-10 раз

В мире рецессия так то. Джуники никому нахер не нужны даже бесплатно ради опыта ибо по началу это во многом работники в минус, а потом ещё и свалят как опыта наберутся.

платят налогами значительно меньше чем те, у кого денег мало

Смешно, умираю. С типичной ЗП в 5к получается 250$ налогами в месяц при 5%. Про непрямые налоги временно забудем (рабочие места не нужны, да. надо только АТБ, простые вещевые типо хуманы и рынков и какая-то комиссионка техники).
Много знаете тех, кто платит хотябы столько прямыми налогами?
Я за время общения с теми же студентами с курсов встретил таких только двоих, на фул налогах. Остальные либо в серую либо фоп либо ещё какая-то хрень.

уменьшение количества людей склонных к коррупции в нашей стране это хорошо

Коррупция коррупции рознь. Вот у меня под домом паркуются плохо. Задолбать патрульную службу чтобы приехали потребует... времени. А заплатить им условные 300-500 грн чтобы приехали ускоренно и сделали свою работу может помочь решить вопрос. Плохо ли то, что не работает само по себе? Согласен, но решаться это должно не на локальном уровне. Я твёрдо уверен что рыба гниёт с головы. Никто не платил бы 3-15к баксов за выезд если бы выезд был открыт для всех.

В мене є можливість виїхати, виїжджав, вернувся, звалювати не збираюся, мені й тут чудово.

В якій ще країні можна цілком законно вбивати москалів?

В якій ще країні можна цілком законно вбивати москалів?

Сколько уже убил?

Ще недостатньо. Але буде більше. Мені не доповідають після кожного вбивства, а за деякий час.

Ну, не для всіх головний критерій країни, це безкаранно вбивати, навіть якщо москалів.

А чому? Вам подобаються живі кацапи?

Бажано щоб вони були мертві, але вбивати навіть кацапів в мене немає бажання. Як і не кацапів. Як і не людей.
І тим паче можливість вбивати будь яку істоту не є критерієм вибору країни в мене. Інші пріоритети.

Ага, як роса на сонці.

Ніби в мене воно було, поки вони не полізли?

То може ти і м’яса не їси? ©

В мене не з’явилося, бракований

В якій ще країні можна цілком законно вбивати москалів?

как ни странно еще в рашке можно :)

Тільки якщо ти «син народів Кавказу».

Ну, Україна від Сяну по Кавказ, тому ми також трохи народ Кавказу.

максимально глупо и недальновидно

— звучить як зелений девіз

А нащо ще один закон на додачу до існуючого?

Правки до кримінального кодексу проводяться як закон. Там зареєстровано ще у вересні минулого року було два законопроекту. Перше — гарантовано криміналізувати незаконний перетин кордону військовозобов’язаних під час військового стану, зі строком від 3-5 років. Зараз якщо не доведені обставини інших злочинів, просто адміністративна відповідальність — штраф та арешт на 15 діб. Як беруть на гарячому — там одразу 2-3 статті і до 9 років можуть дати за совокупністю. Інший був законопроект про криміналізацію не повернення в назначений строк війсковозабов’язанним із закордону. Цей було знято з порядку денного офіційно військово зобов’язаними в нас починають бути неповнолітні чоловіки із 16 років, та жінки військово необхідних спеціальностей. Закон відправлено на доопрацювання, через порушення ним прав людини.

Та херня ті всі куап та ук.
Якщо буде команда зверху то певну кількість везунчиків показово посадять, да й на тому все.
Нарід зараз годують фотками ухилянтів мордою в землі, а потім также показово, мордою в землі будуть фотографувати тих, хто повертається. Ще й призвісько їм вигадають. Повертанці наприклад.

Деякий відсоток мордою в підлогу, а Порогових і Ко пострежуть на бабки і готово :)
Такса на виїзд, такса на в’їзд, все стабільно

Інтервью послухайте.
Журналістка спитала, тож Клименко почав на ходу якусь фігню вигадувати.
... я думаю буде закон,,, будемо вивчати...

Дайте мюнхенським, варшавським та стамбульським ТРО-шнікам поматюкати корумповану владу. Чи вони даремно по 10к$ воєнкому відбашляли щоб мати змогу голосно кричати звідти, як у нас тут погано і які всі взяточніки та бариги.

всі взяточніки та ба
риги.

Ось по цьому пункту, в чому вони не праві ?

Чи вони даремно по 10к$ воєнкому відбашляли

Якщо є дозвіл від війскьома, то це законний перетин кордону.
(Так, є купа інших злочинів, але під потенційний новий закон такі люди не підпадають)

Передайте міністру — хтось уже приніс каністру ©

В Аргентині за 2-3 роки проживання дають паспорт. Думай-те.

Бо щось здається враження що від синього паспорта одні проблеми.

а можна отримати віддалено?)

Подивіться що зараз з економікою в аргентині, потім подивіться що призвело до такого стану справ за останні пів століття. Це здається не те місце де б ви хотіли стабільно жити

Паспорт Аргентини досить сильний, нічого не вважає жити з ним десь інде. Зате Аргентина наврядчи буде заводити кримінальні справи на емігрантів, чи намагатися будь-якою ціною затягнути людей назад, навіть якщо вона їм не треба.

І з економікою України, я так розумію, все гаразд? А головне, найближчі 3 роки, за які видають паспорт, прогнозується стабільність і безпека? Так що, нормальна порада для тих, хто хоче позбутися ярма у вигляді паспорта.

Більшість не готова їздити з країни в країну кожні 3-6 місяців, а хоче швидше за все десь просто осісти
І ви впевнені шо за 2-3 роки маєте паспорт ? Бо я знахожу що вам потрібно прожити 2 роки і потім реквестати паспорт який дадуть ще за 1-3 роки як кому повезе.
Також протягом цього часу будете мати:
— інфляцію в космосі
— фіксований курс, обмеження продажу в одне лице, ціну х2 на чорному ринку на валюту
— дуже великі ціни на імпортні товари і їх дефіцит
— дуже часті протести і як наслідок можливість якогось збройного повалення влади в перспективі якщо не гірше
Я тут не захищаю саму демократичну країну в світі, але Аргентина здається зміною шила на мило.

Нажаль, зараз не видно ні одного місця на планеті, де була б стабільність. Скрізь більша чи менша дупа.

Маю на увазі тих, хто нелегально перейшов кордон

Яка тут зворотна дія ??? Порушено існуючи закони, міністр хоче покарати порушників — тобто зробити свою пряму роботу.

Які закони порушено?

Там цілий перелік. Нелегальний перетин кордону, дача хабаря чи намагання дати хабаря посадовій особі, ухиляння від призову, підробка документів та печатей і т.д. Передивіться юридичні сайти зараз це одна з головних юридичних справ, як відмазати клієнта від довгих строків і т.п.

Не згоден, якщо повістку на мобілізацію не отримував, але переткнув кордон, то по закону, ніякого ухилянства немає.

Якщо перетнув кордон, але не належиш до груп осіб, яким на час воєнного стану це дозволено — то закон порушив.
То, звичайно, потрібно довести, але я думаю, це здебільшого стосується бебі-боксерів та наматрасників. Наскільки я знаю, ті, хто мають гроші, часто вирішують проблему хебарем воєнкому чи ВЛК, а їм особливо нічого пред’явити, бо там все «по закону». Тому нашим експєртам з Сан-Хосе чи Стамбула нема за що переживати

яким на час воєнного стану це дозволено — то закон порушив.

Громадяни здійснюють свої права за принципом «дозволено все, що прямо не заборонено законом»
Тепер питання, який закон забороняє перетин кордону під час воєнного стану?

Мушу також відмітити, що громадяни України користуються виключно Конституцією та законами України а не постановами Кабінету міністрів чи наказом комеднатна.
Навіть якщо приймуть якийсь закон про заборону, це буде перечити статті 22 Конституції України про звуження прав та свобод.

Закон про воєнний стан забороняє перетин кордону, якщо військова адміністрація(ї) або органи виконавчої влади прийняли відповідне рішення. Обмеження повинні бути дозволені указом Президента про введення воєнного стану, який схвалюється відповідним законом. Усе перераховане має місце в дійсності.

22 стаття говорить про неможливість скасування. Так ніхто свободи не скасовує і не збирається. 64 стаття дозволяє обмежувати права і свободи під час воєнного стану, окрім визначеного переліку. І право на вільне пересування не входить до цього переліку.

Обмеження мають бути встановлені законом а не військовою адміністрацією. Має бути чітко встановлений і проголошений закон, який обмежує якесь право на вказаний термін. Такого нема ніде. Нагадую, громадянам можна все, що не заборонено.

Стаття 17 каже
Збройні Сили України та інші військові формування ніким не можуть бути використані для обмеження прав і свобод громадян або з метою повалення конституційного ладу, усунення органів влади чи перешкоджання їх діяльності.

І останнє, статтю 24 КУ не можна порушувати при воєнному стані — рівність конституційних прав та свобод. Тобто або всім, або нікому.

P.S.
Навіть НАЗК визнало, що встановленої в законний спосіб заборони на виїзд чоловіків призовного віку на сьогоднішній день немає

P.P.S. А якщо подивитись на зміни, що внесли наша влада до війни, зʼявляються ще більше питань... zakon.rada.gov.ua/laws/show/1702-20#n426 (це як приклад)
Тобто переклали деякі функції парламенту на кабінет міністрів... Цікаво)))

Обмеження встановлені законом, ось він zakon.rada.gov.ua/laws/show/2102-20. Згідно закону про воєнний стан, президент оголошує воєнний стан з переліком обмежень прав і свобод, окрім перерахованих в статті 64 Конституції. ВР затверджує цей указ законом. Таким чином згідно закону про воєнний стан, згідно закону про затвердження указу президента, згідно указу президента, який діє у відповідності до закону про воєнний стан, встановлені обмеження.

Стаття 17 зовсім мимо, ЗСУ не обмежують ваші права.

ось він zakon.rada.gov.ua/laws/show/2102-20.

і де тут слова про заборону? 😂
Нагадую, ми керуємось виключно законами та Конституцією
Указ президент дає своїм підлеглим.
А зараз що відбувається??? Влада практично переклала всі функції з парламенту на кабінет міністрів. Що є антиконституційно абсолютно.
Знаєте як це називається? «по щучьему хотению, по моему велению» 😂
Смайлик я ставлю смішний, але хочеться від цього плакати...

Влада не переклала функції, функції переклав закон. Де слова про заборону? В статті 8 закону про воєнний стан. Воєнні адміністрації, з залученням виконавчої влади, кабміну в тому числі, можуть вводити по власній ініціативі обмеження, які їм дозволив президент України указом про введення воєнного стану, керуючись законом про воєнний стан, а не своїми хотілками. Їм це право надає закон. Президент лише визначає перелік прав, які можуть обмежуватися, згідно закону, і закон обмежує ці права, а не президент.

Закон не може давати право на введення обмежень. Обмеження вводяться законом і мають бути чітко прописані, так Конституція каже і в цьому є логіка. Бо за закон голосують обрані депутати а не одна людина, що вчора наснилось — те обмеження й вводить. Наприклад, «Людина з іменем Вася не має право виїхати закордон».

які їм дозволив президент України указом про введення воєнного стану,

Тобто президент може нехтувати Конституцією і дозволяти своїм підлеглим що завгодно? десь я таке вже бачив... Точно... в рашці.

Нагадую вам, що Україна — це парламентсько-президентська республіка а не навпаки.

І ще раз, НАЗК визнало незаконність цих обмежень

Обмеження введені законом, який затверджує указ президента. Всі обмеження затверджені законом. Не президентом. Не кабміном, не мером. Законом. Рекомендую ознайомитися що за чим вводиться і ким затверджується, щоб після півтора року великої війни і десятиліть існування з цими самими законами без найменших претензій до них не переливати з пустого в порожнє.

НАЗК не може визнавати незаконність обмежень, введених законом. Для цього є КС. Можливо річ про деталі виконання закону, який встановив обмеження, але не про самі обмеження.

Ви ще подякуйте, що закон про воєнний стан надає право військовим адміністраціям та виконавчій владі впроваджувати обмеження по доцільності. Могли б бути введені в дію всі і автоматично, і ми б писали не коменти, а возили вилученими в людей та бізнесу автомашинами вантажі на безоплатні громадській роботі. Порівняно з можливостями, які десятиліттями були закладені в законодавстві, зараз в нас теплична мирна атмосфера.

Ще й дякувати? Кому й за що? 😂😂😂
Зробили країну рабів. Військових обмежили ганебним законом, нас навіть не законом а постановами «царьків»

Обмеження встановлюються законом про воєнний стан, ось він zakon.rada.gov.ua/laws/show/389-19. Там прописана процедура впровадження обмежень згідно закону. Процедура дотримана. КМУ мають повноваження тому, що закон України, не президент, не якісь іще особи, а закон України дозволяє кабміну та військовим адміністраціям вводити обмеження в рамках, які дозводяє закон. Почитайте статтю 8, там доволі істотний перелік, що ЗАКОН дозволяє обмежувати військовим адміністраціям та виконавчій владі.

Обмеження встановлюються ось цим законом zakon.rada.gov.ua/laws/show/2102-20

1. Закон, який затверджує указ Президента, керуючись законом про воєнний стан та Конституцією України
2. Указ Президента, пункт 3.
3. Закон про воєнний стан, який надає право військовим адміністраціям та виконавчій владі не впроваджувати зразу всі обмеження, визначені указом та затверджені законом, а лише доцільні на даний час.

Ви все правильно пишете, але людину не переконати, нажаль ))) Народжений у рабстві не знає що таке свобода.
Для москалів всі закони так само «справедливі», бо їхній царьок так сказав)

Позбавтеся права голосу, він вам не потрібен. З вашими знаннями законів ви просто рандомно вибираєте незрозумілих чувачків в незрозумілий орган з незрозумілою метою.

Це під силу лиш Корбану та Коломойському 😁
Цікаво, позбавивши Коломойського громадянства, закон про олігархів перестав на нього діяти чи ні?

Тепер дійдіть до статті 8 закону про воєнний стан, там розписано, що і хто може робити з «можуть». Це не константація факту, це дозвіл на їх обмеження військовим адміністраціям та виконавчій владі, згідно з законом про воєнний стан.

Ні, це не передача. Це встановлення обмежень. А адміністрації можуть ними користуватися чи ні.

А вже відкривають кримінальні справи? Чи просто думають на майбутнє?

Тепер включаем мозг....
Якщо, такий закон і спавді буде, наприклад у 2024 році.
Кожен закон починає діяти я якоїсь дати.
Якщо цей закон буде, і, наприклад, почне діяти 1 Березня 2024, як його можна застосовувати до порушень, які були вчинені у 2022 році ?

Читайте нижче, закон про затвердження змін в кримінальний кодекс, конкретно додадуть пункт 3 до існуючої статті із покаранням в тюрмі на строк від трех до п’яти років. Закон включено до порядку денного та чекає на голосування. Так що міністр каже не можливо по українські (я думаю) — він каже по англійски, тобто знає напевно, та ще не може сказати бо голосування не проведено. Та сумнівів тут швидше за усе бути не може. Вергогідність прийняття цього закону 99.9%. (отрицание, генев, принятие).

Щось розумних при владі зараз не багато, так що я б не був таким оптимістичним))

Популістично, нарід улюлюкає, по марафону є що показати, значить все ок

С такой аргументацией беженство можно получить в рашке будет, цивилизованные страны попросят убраться с их территории

отказаться от военной службы ты можешь, но это не дает оснований покидать страну, когда это запрещено, никто не будет судить за откос, тут другая причина совсем ведь

чтобы получить статус беженца есть куча правил, в каждой стране они свои, но сводятся они к одному, если твоя страна тоталитарная фигня или антигуманная, или тебя камнями за что-то обычное для европейцев могут забросать, то тебя приютят, иначе нет. когда война закончится протекшен пропадет чуть медленнее чем сразу и всех попросят в течении какого-то времени покинуть их страну. кто поедет назад получит свой мегаштраф за нарушение закона, а не ехать назад мало у кого получится, только те, кто ловко все провернул, распродав все имущество, и получив гражданство в другой стране

Опа, а яка тоді причина — як не ухилення? З ваших слів міркувань що проблема саме у факті виїзду — що мені не дуже зрозуміло.

военное положение накладывает ограничение и доп. ответственность, дальше нагуглишь сам

Для мене виглядає так що є достатньо можливостей не повертатися для людини, особливо якщо їй світить кримінальна відповідальність.

это легко применяется только к тем, кого ничего и не держало, варианты не возвращаться, конечно есть, не все удобные, не все универсальные, а светит или не светит узнаешь когда вернешься, а не заранее

Та і сама постановка питання — «за порушення закону», що це за рух у Европу коли людині відповідальність заднім числом припишуть? Вчора все було ОК а зараз країна передумала — і ти злочинець?)))

так не было ок, в этом и дело

а не ехать назад мало у кого получится

А як до цього емігрували в інші країни?

это не равнозначные сценарии

Так? А чому?
Влаштовуєшся на роботу в місцеву фірму — отримуєш право на перебування.
Чи відкриваєш фірму/фоп — те саме.
Бізнес-інкубатор, якщо Польща.
Є ще Грузія де 365 днів можна перебувати, чи візарани, чи CUAET і таке інше. Було б бажання не попасти під кримінал.

Так? А чому?

ты ставишь меня в тупик глупыми вопросами... назови сам главное отличие от эмиграции 5 лет назад и сейчас

Влаштовуєшся на роботу в місцеву фірму — отримуєш право на перебування.
Чи відкриваєш фірму/фоп — те саме.

это же не везде работает. а если криминальное дело заведут тут заочно, то вообще беда, рано или поздно настигнет

Завести крімінальну справу заочно, по закону який ще не прийняли, а якщо приймуть, то заднім число, порушувши конституцію....
Ми точно, про правову та демократичну країну говоримо ?

ты пытаешься себя успокоить что ли? тогда со мной лучше не разговаривать :)

Я кордон не перетинав, тим паче незаконно.
Просто ви тут який брєд несете, хотілось би зрозуміти яке відношення він має до реальності.

Я кордон не перетинав

мне показалось ты писал обратное, ну показалось так показалось

Ну то поки що тільки ваша особиста думка, що після закінчення ТЗ усіх погонять.
Поперше ми це не знаємо і як воно буде взнаємо, як той ТЗ закінчиться, у Березні 2024 року.

Моя особиста думка — будуть дивитись, як офіційно влаштувався, маєш офіційну роботу, чи ходять діти до школи і т.д.
Як, кто той кордон перетинав навряд буде кому цікаво.

як той ТЗ закінчиться, у Березні 2024 року.

Ой не факт :)

Ну то поки що тільки ваша особиста думка, що після закінчення ТЗ усіх погонять.
Поперше ми це не знаємо і як воно буде взнаємо, як той ТЗ закінчиться, у Березні 2024 року.

чистое гадание, могут ничего не принять вообще, могут простить, могут взятками в обратную сторону порешать. вариантов масса

Моя особиста думка — будуть дивитись, як офіційно влаштувався, маєш офіційну роботу, чи ходять діти до школи і т.д.

очень наивно, будет тот же сценарий что и закончились безвизовые 90 дней

Як, кто той кордон перетинав навряд буде кому цікаво.

ну прямо капитан очевидность

Чому в рашці? А не з такою ж аргументацією отримують біженство люди, які з північної Кореї втекли?

интересное у тебя тождество...

Ви не помітили, що в Україні закони тепер діють тільки якщо вони не протирічать новому закону «Я. Так. Хачу»? Повітре, якщо Єрмак захоче, вони вивернуть закон так, щоб, наприклад, він тригерився коли людина повертається в Україну.

Я вже не кажу про те, що вони просто можуть почати роздавати санкції РНБО проти тих, що виїхав, просто для того, щоб віджимати їх майно в Україні.

Вкраїнці привели до влади не малоросів, не клоунів, а справжніх бандитів-безпредельщиків. Саме цим вони відрізняються від команди Януковича — у того хоча б воровский кодекс був. У цих — немає жодних принципів, законів, кодексів. Тільки гроші, влада, помста.

Мене ще дивує коли починають обговорювати що Зе зробив, куди поїхав, зо сказав, не розуміючи що це просто підходящий аватар для наріду, керується Єрмаком, вказівками від Коломоя.

Журналісти ДОУ згвалтували депутата, ради хайпової теми перед пятницею

Твоєму психологічному стану не допоможе

Обовʼязково, з ще більш хайповим заголовком.

Та вони картинки постити не дозволяють... Куди Макс дивиться?

держава зробить все для того, щоб кожному громадянину нагадати, що він робив під час війни

Держава, іди на***.

В нього там десь завалявся завод із клонування чи біопринтери, які можуть видати за рік 500к працездатних людей?

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Игорь, никто не будет возвращаться
«Я тут, ми тут, всi тут» © (за границей)
Лучше министру внутренних дел направить свою энергию на внутренние дела)

Чому би вам не давати поради міністру, якому ви платите податки і не лізти в справи країни, до якої ви не маєте відношення?
Було би непогано, аби владу критикували ті, хто їй зарплату платить

Довбограї у владі готові карати всіх підряд аби не чиновників які порушують закон в тому числі під час війни, які підривають обороноздатності країни.

Ничего не будет. Это кликбейт, расходимся.

А чому власне клікбейт, ось дивись 7268 itd.rada.gov.ua/...​billInfo/Bills/Card/39394 Зареєстровано у вересні того року, включено до порядку денного. Законопроект схвалено комітетом, як подивишся як саме працює Рада, якщо якась фракція не буде блокувати такий закон якимись процесуальними діями типу мільйона правок — вважай це вже прийнятий закон. Усі висновки усіх експертиз — позитивні. Власне Гетьманцев так проводе майже усе — що написав, наприклад Дія Сіті, хоча там взагалі порушення 6 статей конституції. Тут же взагалі усе чинно і чудовий політичний ефект.

Так туди підпадає тільки лісом 🤔
І то, правопорушення було у людей до прийняття закону, як вони застосують цю статтю?

Але ж сам міністр... 😨

Подивимось що зроблять. Замість амністії, якогось штрафу — зроблять закон, через який вже ніхто ніколи не повернеться. А мусять навпаки, сприяти поверненню громадян.

То есть министр хочет наказывать за нарушение запрета которого нет? П****ц какой-то.

Сэр не забыл, сэр тренируется. Если придётся себя защищать — применю

за нарушение запрета которого нет

не законный переход границы ??? Есть такой закон, там просто думают как наказать тех кто находится вне Укранской юрисдикции по дипломатическим каналам, а вот такого закона как раз нет. Это конечно просто пугалка,

не законный переход границы ???

Уже есть административная ответственность

Зато на взыскание уже назначенных штрафов срока давности нет, насколько я помню. Плюс есть такая штука, как длящееся правонарушение. Другое дело, что как на это посмотрит ЕСПЧ с точки зрения пункта конвенции о праве на справедливый суд, повторного преследования, закона post factum и т.п.

А як можна покарати за «злочин» що був вчинений до прийняття відповідного закону?

Та отак. Закон вже є за нелегальний перетин кордону. А от що вони в додаток до нього зроблять — то вже питання.

Карати за знаходження поза межами України без офіційного дозволу, якщо перетин кордону відбувся після 24 лютого. В прикінцевих положеннях термін на отримання цього дозволу.

Цей законопроект відправлено на доопрацювання через порушення ним прав людини, зокрема неповнолітніх які із 16 років за законом є війсково-забов’язаними (що власне — феодальний спадок від російської імперії і ганьба, навіть до повноліття не можуть дочекатись). Залишився інший — що має бути проголосований, додати статтю 3 яка гарантовано криміналізує незаконний перетин кордону військовослужбовцями та військово-забов’язаними кордону під час дії військового стану.

Ну незле, тільки звісно, без зворотної сили.
(я сам з України вилетів, а не виїхав, то "для друга"(тм) )

Коли це чиновників силових структур цікавило звідки беруться гроші в країні?

Так это же надо будет найти дурака, который вернется, чтобы наказать.

Та легко. Є купа народу які виїхали і не можуть роботу знайти, проїдають останні запаси і повертаються в Україну щоб не бомжувати.

Не можуть в Європі знайти хоча б якусь роботу?

Вони і в Україні роботу не знайдуть

на фоні загально декларованого настрою «як тільки відкриються кордони, зразу звалюємо», я думаю, що тих, хто звалив нелегально, на кордоні не дочекаються тим паче

Но есть нюанс — этим людям в какой-то момент придется перевыпускать загранпаспорта xD

Попросят политического убежища в стране пребывания.

но эти люди как-то же собирались жить если (не дай Б-гъ) реализовался бы сценарий, при котором уже нечего было перевыпускать?

Не ну они же в жизни все поняли, все ведь как в федерации решается за взятки. Сунул тут, сунул там — хочешь жить умей вертеться, у нас все будет и ничего нам за это не будет. Многие вообще хотят путлера тут и поменять паспорт как в Крыму это делали. Сбежавшим нелегально лучше сразу думать про натурализацию и смену гражданства.

У Краків поїдуть і перевипустять =)

Відділення ДП Документ вже ледь не по всій Європі повідкривались

Очередная сказка для идиотов. Не так давно Шарий который в «интенсивном розыске» находится спокойно перевыпустил документы. На фоне этого факта, заявления таких министров очень курьезно звучат, красного носа на резинке не хватает

Загальний це швидше наратив та ІПСО супротивника, потім це показують хлопцям на передовій щоб підірвати їх моральний дух. Що правда закон якийсь системний виходе, скажімо поїде якийсь підрозділ на танках на Москву путлера вішати та інших різати на шнурки. Загон перейде кордон по за пунктом пропуску і без пред’явлення жодних документів — усім можна впаяти строк від 3-5 років.

Скоро і до заградотрядів на кордоні дійде.

В Берліні довелось будувати стіну, бо самі члени заград отрядів, що охороняли кордон тікали в західний Берлін, разом зі зброєю.

заградотряди для заградотрядів

В роздягальні стоять кеди, над ними і оголошення : «Я чемпіон з боксу, зпробуй забери». Приходе боксер та бачить, що кед нема та інший надпис «Я чемпіон по бігу, спробуй дожени».

Та нащо носитися з цими повідомленнями. Очевидно, що ретроактивно ніякі покарання навіть теоретично не з’являться. Перейшов і перейшов. Що там, кілька тисяч штрафу? І то, якщо правда перехід був нелегальним, а не з відміткою.

Стаття 332-2 Карається позбавленням волі на строк до трех років kodeksy.com.ua/...​_kodeks_ukraini/332-2.htm Назад лише так само переходити кордон, якщо прикордонники не пристрелять на місці. Штрафом не відбутись, загалом назад в Україну вже ходу нема. Хто втік — це назавжди, чи на дуже довго.

1. Перетинання державного кордону України з метою заподіяння шкоди інтересам держави або особою, якій заборонено в’їзд на територію України, або представниками підрозділів збройних сил чи інших силових відомств держави-агресора у будь-який спосіб поза пунктами пропуску через державний кордон України або в пунктах пропуску через державний кордон України без відповідних документів, або за документами, що містять недостовірні відомості

Ахах ну і як це стосується звичайних людей які виїхали будь-яким чином?

Это касается только случая когда человек:
1) Незаконно попадает В Украину
2) Делает это не через КПП

А там як адвокат в суді доведе.

Це 332-2 Перетинання державного кордону України з метою заподіяння шкоди інтересам держави

Коли воно робилось через хабар до кримінальних структур, та з метою ухилення від мобілізації звісно це заподіяння шкоди інтересам держави.

Тебе просто хочется наказать, тех кто меньше страдал на этой войне?
А подумай немного с другой стороны. После войны тем кто останется надо будет интегрировать почти миллион человек обратно в мирную жизнь, СОТНИ тысяч будут тяжелыми кейсами, десятки тысяч будут нуждаться в протезировании (очень дорогостоящем), для десятков тысяч семей платить компенсации, льготы для ветеранов, для их семей.
И эта история на десятки лет.
Я не буду пытаться тебя переубеждать, но стране нужны люди это просто обьективный факт. Выводы делай сам.

Абсолютно не верное трактование закона — у преступника в данном случае должна быть ЦЕЛЬ — причинить вред государству. Но те кто бежит от войны, они не имеют такой цели, их цель это спасти свою жизнь. То есть это вопрос НАМЕРЕНИЯ специально нанести вред, а не тот случай, когда какие либо действия МОГУТ нанести вред.

Дії вільних українських держслужбовців нагадують дії білоруського диктатора.

Замість того, щоб думати як повернути українців для відбудови післявоєнної України, держслужбовці думають як відрадити українців повернутись в Україну.

Краще б міністр чогось там роздумував як вирішувати подібні проблеми youtu.be/4dTescC8LvY

Легально виїхав в Туреччину ще 23 січня 2022 року, але думаю у держслужбовців й до мене запитання будуть.

Не питай іллюзій ти поїхав в еміграцію, те що трапилось — вороття нема, рубікон перетино. За перемоги Україна стає державою за стандартами ЄС, тобто усі поважають закон — а хто не поважає постає перед судом. Тих хто поїхав легально теж швидше за усе назад намагатимуться не пускати просто так, дивитимуться а чи волонтерів та донатив і т.д. За поразки — не існуватиме ніякої України як державного утворення та її законів (та швидше за усе просто ядерна пустеля, бо поразка в чинних умовах виглядає тільки так).

Україна стає державою за стандартами ЄС

+

Тих хто поїхав легально теж швидше за усе назад намагатимуться не пускати просто так,

o_O

і як це поєднати?

Так само, як хочуть з криптоактивами.

Що подобається приймуть, а що заважає корумпованим схемам то будуть називати «надмірним» або ще якось називати та затягувати.

За усіма патріотичними чинниками — мав би повернутись, але ні залишився за кордоном. Те що такий закон який описується приймуть — це 100%. Інакше хлопці, що повернулись з фронту просто будуть тих депутатів різати на шнурки, і в них є досвід, зброя та наснага це робити. А наступний созив ради, як він взагалі буде — там гарантовано буде велика кількість фронтовиків. Просто так повернутись не вийде. Чинний склад швидше за усе прийматиме закон із корупційними лазійками, ну або як стане розуму — дивитимуться чи то волонтер, накладатимуть штрафи с сумами з 5 нулями і т.д.

Якщо, для повернення в Україну, потрібно буде подати квитанції з підтримки благодійних фондів то в мене є

Ще треба буде нашивку носити на одязі і татуювання з номером на руці.

Так, я вже теж помітив, що це запит тих, хто хотів би, щоб вони, або їхні родичі спетляли.
Не думаю, що варто вплітати реальних добровольців до ваших особистих образ.
Те, що для них тиловик за кордоном сильно відрізняється від тиловика в Україні, придумали для самозаспокоєння тиловики в Україні ;-)

Только не тыловик, а «памперс».

Ок. Поважаємо закон.

Частиною першою статті 58 Конституції України передбачено, що закони та інші нормативно-правові акти не мають зворотної дії в часі, крім випадків, коли вони пом’якшують або скасовують відповідальність особи.

Не законний перетин кордону це що ??? Тих хто переправляв в Румунію та Молдову через дірки в кордоні вже масово ловлять. Дивіться нема ще такого суспільства де поважатимуть тих хто зрадив в критичний момент. А тим більше незаконно втік з країни, кримінальним чином перетнувши кордон. Тих хто поїхав через волонтерство чи якимось іншим законним чином але не повернувся, звісно теж якось каратимуть подобається вам таке або ні. Бо виявляється, що ті хто ліз під кулі та снаряди — то дураки та лохи, доки батальйон Монако гуляв по своїх віллах та яхтах. Чинних законів вже і так вистачає для притягнення до відповідальності, тих хто втік.

незаконний перетин кордону — це адміністративне правопорушення, ст. 204-1 КУпАП

Батальон Монако закон не зачіпить

О, почалася сегрегація. Це якраз стандарти Європи. Коли Європа була об’єднана. Десь з 1941 по 1944 рік, там схожі стандарти були.

На сьогодні не існує (і я впевнений, що і не буде існувати в майбутньому) механізму, як можна не пустити громадянина України в Україну. Максимум, що влада може зробити — це якісь штрафи для тих, хто перетнув кордон нелегально / не повернувся після оголошення мобілізації тощо, але і навіть це буде дуже складно доводити

але і навіть це буде дуже складно доводити

Поїхав на кемпінг, подивитися на прекрасну природу Буковини. Так сталося, що задрімав на галявині поряд із кордоном. Прокидаюся — вже в ЄС! Що ж, буває, мабуть ураганом занесло. Ну що робити, пішов будувати нове життя.

Я до 24 Лютого думав що не існує механізму обмеження пересування для людини, яка не має проблем з законом.

За перемоги Україна стає державою за стандартами ЄС

От просто бере і сама собою стає, нічого робити не треба?

Ну чого, вже масово ловлять тих хто переправляє нелегально через кордон контрабандними стежками. Кожен день сповіщення, що спіймали — йде слідство. Суддею взяли з мільйонними забарями і т.д. Воно саме так і починається, був тут один на форумі — що писав як ненавидить США бо йому за швидкість на мотоциклі в США впаяли величезний штраф. Це саме так і діє — порушив відповідай.

Ви, мабуть, і Єдиний Телемарафон щодня дивитесь?

Ну чого, вже масово ловлять тих хто переправляє нелегально через кордон контрабандними стежками. Кожен день сповіщення, що спіймали — йде слідство. Суддею взяли з мільйонними забарями і т.д.

Не переймайтесь. То ті шо на общак не скинулися.

У адвокатів зараз клондайк. Найбільший ідіотизм в результаті — отримуєш умовно, судимість не підлягаєш мобілізації, та їдь собі.

Найбільший ідіотизм в результаті — отримуєш умовно, судимість не підлягаєш мобілізації, та їдь собі.

Фейл. Не підлягають тільки осуджені за особливо тяжкі злочини.

Ще й до засудження можуть встингути призвати, навіть якщо тяжкі:)

Помнится как то писали как сына и внука Софии Ротары поймали на границе (www.pravda.com.ua/...​s/news/2022/03/8/7329338) не хотите загуглить где и по какой статье они чалятся ;-) ?

Вони, до речі, все таки вибрались і вже тривалий час щасливо живуть закордоном. Теж з новин

Вау! Это действительно неожиданно. Наверно каждый из них отцец трех волонтеров-инвалидов не иначе!
P.S. Предлагая загуглить я как бы намекал что знаю о дальнейшей судьбе этих «criminals»

Ну там же адвокат напевно який усе вирішив. Це як повернути ситуацію, може тікали з країни нелегальними мігрантами в Европу, як африканці на надувних плотах — а може просто рибу руками ловили з риболовного човна. Заплатили штраф за риболовлю без ліцензії та не навмисне порушення кордону та пішли собі. Стара добра тема youtu.be/yfu9w-fD_cQ?t=2204 А взагалі суда присяжних нема, судей обирають самі судді, причому серед головних претендентів на посаду голови верховного суду — чувачок, що працював на таможні в Одесі і т.д. Виглядає як повне знущання, щойно взяли одного корупціонера і на його місце показово ставлять взагалі патентованого, ще би з колишнього ДАІ юриста взяли.Та і сама ця заборона на виїзд як це усе феодальний спадок, ще від російської імперії. Тому тих хто хоче в якості протесту звалити з країни та взагалі змінити громадянство теж можна зрозуміти.

Дык правовое ж государство! Всех к ногтю — или только тех у кого не хватит на адвоката?
Ведь сейчас все о ком вы писали выше скажут что да, перечитал Сабанеева пошел на хариуса по Тиссе и...дальше не помню

Тих хто поїхав легально теж швидше за усе назад намагатимуться не пускати просто так, дивитимуться а чи волонтерів та донатив і т.д.

А це вже пряме порушення Конституції. Всі громадяни можуть повернутися.

Закон як дишло — куди поверни, туди і вишло

Стаття 33. Кожному, хто на законних підставах перебуває на території України, гарантується свобода пересування, вільний вибір місця проживання, право вільно залишати територію України, за винятком обмежень, які встановлюються законом.

Це велика проблема, коли люди не читають навіть вказану ними самими статтю до кінця. Там другий пункт ж безумовним, це виїхати можуть не дати, переміщатися можуть не дати, а перетнути кордон можна завжди:

Стаття 33. Кожному, хто на законних підставах перебуває на території України, гарантується свобода пересування, вільний вибір місця проживання, право вільно залишати територію України, за винятком обмежень, які встановлюються законом.

Громадянин України не може бути позбавлений права в будь-який час повернутися в Україну.

Ну і що, що можно?
Ні, ну якби ще заборонили повертатися то це взагалі б квартал був би))

Так було написано «не пускати просто так».
Ну, я тут більше за принцип лютую, в мене самого тут так чи інакше все застережено.

Нова Зеландія, коронавірус

Які встановлюються законом, а закону такого та й немає, оце так дивина)

Тюрма теж на території України :)

Звичайно. Але не перешкоджання поверненню.

держава зробить все для того

Щоб ніхто не повернувся, а якщо постаратись ще щоб виїхали усі інші.

, щоб кожному громадянину нагадати, що він робив під час війни

Нагадаю — громадянин це особа чоловічої статі призивного віку.

Хочуть хабарі і на вході в країну брати

Тоже об этом подумалось. Пачку денег за штамп в загране задним числом. Пачку за удаление из БД «Шляха». Пачку за нарисованную волонтерскую активность. И, вуаля, ты честный законопослушный гражданин, который всю войну работал под ракетными обстрелами и помогал армии не щадя живота своего.

Кому дати хабар, щоб в Україні перестали брати хабарі?

МВФ, та там беруть не грошима .

Значит пачку денег и за удаление из БД погранцов.

Отмечают в базе погранцы что ты выехал. И еще менты по биллингу телефона в роуминге понимают.

Телефоны в Украине не именные и передать номер третьему лицу законом не возбраняется.

Не именные, но у тебя же карта банка есть? Есть. А значит и финансовый номер есть.. Биллинги твоего номера как доказательства в суде принимаются например. Был ты на месте или нет.

И в базе МВД хранятся все номера твоих телефонов) Это так к слову)

Жінка у Румунію виїхала, користується моїм телефоном...

Підписатись на коментарі