Гендерна нерівність у ІТ: Час змінити цифри 28% жінок проти 72% чоловіків


ІТ-індустрія набуває все більшої популярності серед українців. Однак згідно з даними DOU жінки становлять лише 28%, а ІТ сфера досі вважається «чоловічою». Крім того аналітика Djinni показує, що чоловіки у своїх резюме вказують зарплату на 10-30% вищу аніж жінки.

Для Beetroot Academy як для соціального підприємництва найважливішим є соціальний вплив, тому одна із наших цілей — вирівняти гендерний баланс і збільшити відсоток жінок в ІТ. Ми прагнемо досягти цієї мети та спостерігаємо позитивну динаміку в цьому напрямку. Наприклад, у 2020 році 49% випускників були жінками, а вже у 2021 році цей показник зріс до 61%, а у 2022 році досяг вже 62%. На цьому ми не плануємо зупинятися, а навпаки будемо продовжувати змінювати відсоткове відношення між жінками та чоловіками з 28% жінок проти 72% чоловіків до досягнення рівноваги.

Для того щоб досягти гендерного балансу Beetroot Academy спільно з організацією Pact Ukraine вже 2 роки проводять безкоштовний курс для жінок «Вступ в ІТ». Навчання розроблене в рамках проекту «Крила», який реалізується за підтримки Уряду Канади. Мета курсу — дати можливість жінкам, які не мають попереднього технічного досвіду знайти себе в ІТ-сфері. Ми прагнемо допомогти їм побороти стереотипи, збудувати успішну кар’єру та бути конкурентоспроможними в «чоловічому світі».

Ми допомагаємо внутрішньо переміщеним особам, постраждалим жінкам від війни та гендерного насильства, жінкам-інвалідам — знайти себе, повірити та обрати правильний вектор розвитку. На курсі жінки знайомляться із практичними особливостями ІТ-професій, і мають змогу обрати ту, яка найбільше до вподоби. Навчання курсу «Вступ в ІТ» спрямоване на отримання знань комп’ютерної та інтернет-грамотності, а також здобуття необхідних навичок для кар‘єрного росту в ІТ-сфері.

Наша місія — допомогти людям побудувати кар’єру в цифровій економіці. З 2014 року випускниками Beetroot Academy стали понад 10000 ІТ-фахівців. Крім того, Академія надала 800 стипендій на навчання вимушеним переселенцям, жінкам з вразливих груп населення, ветеранам АТО та їхнім рідним. Ми прагнемо зробити якісну освіту доступною, особливо для тих верств, які цього потребують.

У 2022 Beetroot Academy випустила 5% ІТ-спеціалістів України, що підтримує сталий соціальний та економічний розвиток України та допомагаємо українцям будувати нове життя.

👍ПодобаєтьсяСподобалось2
До обраногоВ обраному1
LinkedIn

Найкращі коментарі пропустити

Дискриминация это не про проценты. Дискриминация это когда ты имеешь все необходимые для работы скилы, а тебя не берут ТОЛЬКО потому, что у тебя «неправильный» пол или цвет кожи или национальность или еще что-то. Вот это называется дискриминация. А про проценты это называется манипуляция. Те кто манипулирует процентами не борются с дискриминацией они борются за дискриминацию, только в свою пользу. Примером дискриминации является, например, отказ в бесплатном обучении только по причине «неправильного» пола.

Рік 2000: дівчата насміхаються з задротів що ошиваються біля компів, грають в відеоігри та вміють читати швидше ніж по складах.

Рік 2015: дівчата взнають що в тих компах водяться гроші і виявилося що то люта нерівність бо хлопці до цього якось причетні, а вони ні.

Рік 2023: комуністична ідеологія eat the rich докотилась і до України і всьо заверті...

Я пам’ятаю ще форуми 2003, в яких на тисячу учасників може одну дівчину можна було знайти. Не факт що в тематиці, частіше в офтопіку. Отаке от співвідношення. І ніхто тоді не волав за утиснення і не вимагав побудувати негайно комунізм. Всіх все влаштовувало.

А потім в цій сфері з’явилися гроші. А за ними й крики про дискримінацію.

99% шахтеров мужчины, надо изменить это гендерное неравенство — всех женщин в забой!

Підказка:
Берете будь-який ВУЗ, в якого в назві є слово «політехнічний» або «технологічний», подаєте документи на будь-яку спеціальність факультету з назвою, яка містить слово «комп’ютерних», «інформаційних» або «кібернетики». Пробуєте отримати диплом.
Якщо вийде — всі дороги вам відкриті, незалежно від статі.

Ох хз, чи прочитає хтось мій комент чи ні, але на мою думку — корінь зла у вихованні: треба прибрати оці всі «ну ти же дівчинка», «моя принцеса» і просто виховувати всіх однаково.
Та вимагати вчити у школі точні науки.
А так да, нафіга тобі математика ти ж красива. Красиві не працюють. А потім дитинство закінчується — знань нема, вчитися не можемо.

Бачив це прям у знайомих, але у дівчини хватило розуму у 10 класі почати вчитися. Поставила мету — «хочу бути програмістом», почала вчити математику додатково і з 6 балів вийшла на 10. А потім і вишмат в Каразіна став не дуже складним.

Отже, турбуйтесь про дітей, виховуйте іх людьми і спонукайте вчитися.

303 коментарі

Підписатись на коментаріВідписатись від коментарів Коментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.

Коментарі чудово показують ,що доу нічим від руснявого хабра не відрізняється.

Якщо ви не бачите різниці між dou та xaбpoм, то з цього виходить, що ви постійний відвідувач xaбpy.
Бо от я xaбp не відвідую і в душі не грібу, про що там пишуть.

Ах да, згадав, що розповідала людина, яка проходила курси від цієї Beetroot Academy:
Академія постійно посилається на матеріали xaбpy в процесі навчання.

Дякую, що нагадали.

Люди, який жеруть з помийки, приходять сюди і вчать нас, як нам треба жити.
Чудово.

І це дає розуміння, в якому інфопросторі знаходяться ці люди:
Для них війни та супутніх бід не існує, бо pycнi побую, тому й переймаються відвідувачі pycнявиx помийок зовсім іншими «проблемами».

Я на 146000% певен, що більшість тих хто на ДОУ роками просувають альт-райт консервативну павєстачку сидять на рашистських сайтах типу пєкабу і там їх ще з десяток, і в телеграм каналах що репостять мемаси звідти ж. Я спостергаю за декількома коллегами і є абсолютно чітка корреляція між поглядами людини і сайтами які вона читає. І так, на хабрі чи лорі сидять ті ж самі люди що і на фішках, з тими самими поглядами.

Тому всі ці ксенофобські нарративи і стали такими популярними в Україні, бо нам це женуть закляті братушечки, і цьому випадку справді від щирого серця. Бо це одна з їх найважливіших консервативних скрєп — поставити жінок і інші дискриміновані группи «на місце».

а от я стопудово впевнений, що більшість тих, хто використовує неймінг а-ля «альт-райт» — мамкіни концерватори і дрочуть на трампа.
ченж май майнд )

Wat? Я походу не дуже в темі сленгу «праваків», мало читаю вузькомірскі сайти :) . І як же правильно називати сучасних радикальних консерваторів, і хто тоді альт-райт якщо це не вони?

радикальними консерваторами? мамкиними радикальними консерваторами?
«альт-райт» як і «sjw-скам», «толєрасти» і проч. — сленг того самого прошарку, що просуває повєстачку. Ми з вами поважні дорослі люди і не повинні використовувати шаблони і нарратив усякої школоти. /кінець жарту про поважних людей.

Якщо ви не бачите різниці між dou та xaбpoм, то з цього виходить, що ви постійний відвідувач xaбpy.

Логіка типу: Якщо ви знаєте хто такий гітлер і нацисти — то ви нацист.

Ах да, згадав, що розповідала людина, яка проходила курси від цієї Beetroot Academy:
Академія постійно посилається на матеріали xaбpy в процесі навчання.

Типу вони проросійські? Чи може справа в тому, що на тому самому хабрі більше технічної інфи ніж на доу, а англійську більшість трейні не знають?

p.s. Я був на хабрі останній раз в лютому 22 коли писав їм що вони тупа русня.
Після цього не користувався жодним руснявим сайтом принципово, крім rezka.ag де є серіали та фільми з українським перекладом, на відміну від більшості серіалів та фільмів на нетфлікс за який я кожен місяць віддаю гроші.

p.s. На доу технічні статті навіть не на супер складні теми збирають в середньому 0-10 відгуків.

бо доу це про сир і трактор. всьо.
Ну можливо ще студенти пишуть на залік, хабр вже ж не поюзаєш для цього.

на мою думку назвати особі підтримку в навчанні виходячи з наявності вагіни — ідея так собі.

28% жінок проти 72% чоловіків
28% жінок та 72% чоловіків

Краще звучить, ніякого протиставлення, тільки цифри

Я просто напишу, що після війни, у нас буде ДУЖЕ багато ветеранів. По сьогоднішнім оцінкам до 3 мільйонів www.ukrinform.ua/...​-veteraniv-kondratuk.html
Очевидний факт що майже поголовно це будуть чоловіки.
Станом на 1 березня 2023 жінок в ЗСУ 60 538, решта, близько 1 мільйона, чоловіки.

Будуть програми відновлення, реабілітації, перекваліфікації для них.
Якщо в той момент хтось надумає подібною ініціативою, прикриваючись ніби-то грантами чи будь-якою іншою діччю дискримінувати ветерана-чоловіка чи ветерана-жінку по будь-якій причині, то особисто я буду йти і фізично п***ити.
За ветеранів я буду рвати горлянки.

Тому вже просто зараз раджу відмовлятися від сексистських дискримінаційних наративів і думати як допомагати тим, хто цього потребуватиме, а не просто намагатися штучно на екрані циферки виправляти.

ви вважаєте, що після вашої роботи, за яку вам платять, допомоги ветеранам і сну в вас буде залишатися час на те щоб когось п***ити — то ви оптіміст. в вас навіть на себе часу не буде

Заради такого я візьму вихідний.

Mate Academy ще наче з квітня 2022 року дозволило навчання військовим і ветеранам на курсі повного дня без подальшої виплати % з зп

А що робити жінкам тих, хто не повернуся з фронту, і їх дітям? Чекати на допомогу держави, чи коли ви горлянку порвете комусь? Чи йти на роботу, де їх розвернуть — як коментатори обіцяють — бо вчились в Бітруті, чи тому, що не ошивались у 2000х біля комп’ютерних клубів? Чи тому, що в декрет підуть?

Ви дуже відірвані від життя, пане.

Ти зараз гнило маніпулюєш і ти чудово це усвідомлюєш.

Родини загиблих героїв після війни матимуть всі необхідні права і привілеї у навчанні, роботі, компенсаціях і т.д.
Не варто спекулювати і маніпулювати такими темами.

Дайте почитати закон про це будь ласка

Про що саме закон? Про пільги?
Ось перелік пільг для учасників АТО та ООС: mil.in.ua/...​s-uchasnykiv-bojovyh-dij
Цей список не визначений якимось одним законом а є компіляцією законів та підзаконних актів, так як стосується багатьох аспектів.
І само собою, що цей список не включає всі ініціативи від окремих людей, громадських організацій та компаній/підприємств.

Очевидно, він збережеться і після закінчення війни.
Також очевидно, що у нас будуть гранти та програми на відновлення та реабілітацію ветеранів.

Можливо, закони буде змінено/доповнено, але навряд це станеться до закінчення війни.

а до 2000 року кожна сім’я матиме окрему квартиру
Звісно ж спекулювати не варто. І ветеранами, мабуть, теж не варто спекулювати, так?

А хто спекулює?
По вашому, тези про недопустимість будь-якої дискримінації для ветеранів та членів їх сімей є спекуляцією? Все правильно?

будь яке використання будь яких тез виключно заради маніпуляцій емоціями — спекуляція.

І що?
Сам факт того, що аргумент викликає емоції означає, що цей аргумент не може бути використаний у дискусії, навіть якщо цей аргуент на 100% правдивий та валідний? По вашому так?

якщо ціль — маніпуляція емоціями, то так.
Аже гітлер теж пив воду. сто відсотково правдивий та валідний аргумент.

Мужик, ти програв
uk.wikipedia.org/...​wiki/Reductio_ad_Hitlerum
uk.wikipedia.org/wiki/Закон_Годвіна
Перший, хто використовує аргумент Гітлера програє в суперечці, це означає, що в тебе відсутні нормальні аргументи і скатуєшся в абсурд.

Ціль показати недопустимість будь-якої дискримінації, яка очевидно пристуня в даному топіку.
І хрін би з тою дискримінацією, аби дискримінували особисто мене, білого успішного цисгендерного гетеро християнина консерватора, але ж тут іде замах на «західну повєсточку», яку окремі поплавлені неадеквати зводять до: «всі мужики винні».

Моя ціль превентивно недопустити тут такої херні.

якби я грав — програв би.

Ціль показати недопустимість будь-якої дискримінації, яка очевидно пристуня в даному топіку.

саме тому ти взяв вигадану дискримінацію ветеранів і почав рвати за неї горлянки. А потім почав ображатися на таку ж вигадану дискримінацію.

Грав чи ні, але програв ;)

Тобто, по твоєму, тут відсутня дискримінація?

Пане переможцю, ти так і не відповів, хто в цьому топіку дискримінував ветеранів? Часу на подумати наче було достатньо

Ну ок)
Я навів вище аргумент чому ти програв, вже хоча б через це можна було б закінчувати дискусію.
Але якщо тобі недостатньо, мені, як переможцю, не важко пояснити програвшому:
В цьому топіку є розподіл за статевою ознакою кому допомагати, а кому ні. Це явно підпадає під поняття дискримінації. В даному випадку дискримінації чоловіків.

Але ж ти причепився до ветеранів, тому поясню й за це:
Якби ти уважно прочитав моє перше повідомлення у цій гілці, то в ньому я сказав про кількість ветеранів яка буде після війни та про недопустимість дискримінації ветеранів у майбутньому.
Також у повідомленнях вище(знову ж таки аби ти читав уважно), я писав про все більш зростаючу дуже небезпечну тенденцію коли чоловіка намагаються звинувачувати лише на основі того, що він чоловік.
І все починається з таких «невинних» ініціатив, коли ми обмежимо чоловіків в чомусь, їм і так норм, потерплять, а потім ще в чомусь, а потім ще в чомусь.
Сама фраза

28% жінок проти 72% чоловіків

показує ідею з якою написаний цей текст.
Автор тексту не хоче допомагати, він/вона хоче протиставляти і обмежувати, хоча це моя суб’єктивна думка, буду радий якщо я помиляюся.

Резюмуючи: Мої наміри куди ширші ніж просто ця тема, мої наміри недопустити небезпечної «повісточки» звинувачення чоловіків.
Мої наміри допомогти в захисті тих верств населення, які можуть особливо гостро і болісно сприйняти необгрунтовані обмеження і нападки на них просто через їх статть.
А таких людей після війни може бути 5-10% населення, це дуже дофіга.

Я навів вище аргумент чому ти програв,

слів защітан.

Ага, пане архітекторе. Тоді у мене ще одне маленьке питання. А чому ти, хто перший принягнув ветеранів у цей топік (читай своє перше повідомлення у цій гілці, да), називаєш маніпуляцією притягання родин тих, хто загинув, паном письменником-фантастом ВІталієм? Адже твоє (так, саме з першого твого повідомлення у цій гілці) «рватиму горлянку за ветеранів» чи не та сама «гнила маніпуляція», в котрій ти звинувачуєш інших? Ще раз — ветеранів, як емоційну складову, першим використав ти. Для захисту

... тих верств населення, які можуть особливо гостро і болісно сприйняти необгрунтовані обмеження і нападки на них просто через їх статть...

гнило маніпулювати ветеранами не було жодної необхідності.

Ти перший же злився, а тепер ображаєшя)

Я чудово все розписав вище, читай уважно.

До речі, а дай відповідь тепер ти на одне маленьке запитання:
А нафіга ти оцю всю фігню пишеш в цій гілці?
Ти вважаєш обмеження чоловіків( і як би тобі це не подобалось, сюди потрапляють ветерани-чоловіки ) виправданим і нормальним?
Що ти тут хочеш довести?
Я чітко задекларував свою позицію, а дочого домагаєшся ти?

щоб ти не звинувачував інших у тому, в чому винен сам. Всього лиш. Захист людей від потенційних міфічних образ — будь ласка, захищай, створюй громадські об’єднання по вириванню глоток, вот ето всьо. Але ти звинуватив людину в «гнилій маніпуляції» після того, як сам її і почав.

Подолання стереотипів в АйТі на курсах бурячкової академії

youtu.be/K_XwseDwmuQ

Oh, somewhere over the rainbow
Blue birds fly
And the dream that you dare to
Oh, why, oh, why can’t I?

Насправді є сенс з такою програмою зайти в школи.
Я пам’ятаю свій викладацький досвід і далеко не всі студенти потім йдуть в ІТ індустрію. Але оскільки дівчат на вході (під час вступу) в рази менше — їх менше і на виході (робота в індустрії).

В рекрутингу працюють майже одні жінки. Бітрут відкриє курси курси виключно для чоловіків, аби подолати дисбаланс? Чи стрілочка не повертається

Рік 2000: дівчата насміхаються з задротів що ошиваються біля компів, грають в відеоігри та вміють читати швидше ніж по складах.

Рік 2015: дівчата взнають що в тих компах водяться гроші і виявилося що то люта нерівність бо хлопці до цього якось причетні, а вони ні.

Рік 2023: комуністична ідеологія eat the rich докотилась і до України і всьо заверті...

Я пам’ятаю ще форуми 2003, в яких на тисячу учасників може одну дівчину можна було знайти. Не факт що в тематиці, частіше в офтопіку. Отаке от співвідношення. І ніхто тоді не волав за утиснення і не вимагав побудувати негайно комунізм. Всіх все влаштовувало.

А потім в цій сфері з’явилися гроші. А за ними й крики про дискримінацію.

Але в тому нема нічого поганого: так було завжди, завжди люди йдуть туди, де є гроші.

Так, нема. Це навіть логічно та очікувано! Я он, довго пручався проти того щоб хобі зробити роботою. Але життя, на жаль, бентежне. І довелося переробляти резюме під нову реальність.

Але треба називати речі своїми іменами, а не давити на емоції. Хоча саме так секти і набирають собі нову паству. Знайди когось ображеного і розкажи йому потрібну версію. Бо весь цей вереск мені нагадує уроки політінформатики, на яких нам намагались форматувати мізки під злих капіталістів, які немилосердно утискують беззахисних пролетаріїв. В моєму випадку виходило це фігово, я вже тоді біля серця носив зірочку, в якій замість щокастого пухлика був приклеєний Едді, з другого альбому Iron Maiden. А потім я собі у відділенні Укрпошти купив значок з чорносуботниками, що стоять по коліно в крові, і для ідеології комунізму був втрачений остаточно.

що чоловіки у своїх резюме вказують зарплату на 10-30% вищу аніж жінки

тобто жінки демпінгують а копмпанії намагаються це використовувати щоб зменшити зп?

Ох хз, чи прочитає хтось мій комент чи ні, але на мою думку — корінь зла у вихованні: треба прибрати оці всі «ну ти же дівчинка», «моя принцеса» і просто виховувати всіх однаково.
Та вимагати вчити у школі точні науки.
А так да, нафіга тобі математика ти ж красива. Красиві не працюють. А потім дитинство закінчується — знань нема, вчитися не можемо.

Бачив це прям у знайомих, але у дівчини хватило розуму у 10 класі почати вчитися. Поставила мету — «хочу бути програмістом», почала вчити математику додатково і з 6 балів вийшла на 10. А потім і вишмат в Каразіна став не дуже складним.

Отже, турбуйтесь про дітей, виховуйте іх людьми і спонукайте вчитися.

«ну ти же дівчинка», «моя принцеса» і просто виховувати всіх однаково.

Родители может быть разберутся сами как им воспитывать своих детей? Паучайте своих паучат.

Я досі не розумію якого *** вас тут не заблочили ще.

Потому, что от меня польза а от тебя микробы

Хотів тебе поснідати, але проїбався.
Тримай пізню вечерю тролю, не здохни від щастя ...

Родители разберутся. Воспитают гопника. Гопник вырастет и перо тебе в бок ради мобилы. Ну это так, крайний вариант для доходчивости. Может у детей все-таки есть права? Например право не сесть в тюрьму, или право построить карьеру. И что делать если родители «разобрались» и лишают ребенка этих прав?

Гопник вырастет и перо тебе в бок ради мобилы. Ну это так, крайний вариант для доходчивости

Да ладно, серьезно? Я думаю будет наоборот

что делать если родители «разобрались» и лишают ребенка этих прав?

Но ты то лучше знаешь как чужих детей воспитывать?

Родители может быть разберутся сами как им воспитывать своих детей

З того що я спостерігаю навколо, ніхто не розбирається. Дитина — це легкий спосіб нікчеми підвищити власне чсв до небес.

И доброе государство конечно знает лучше, ага-ага. Где-то это я уже слышал

Я нічого казав про державу, не додумуй. Ти затригерився на пропозицію не держави а приватної особи.

Но ты то лучше знаешь как чужих детей воспитывать?

А знаєш, я не проти, не треба взагалі критикувати батьків, вони звичайно розуміють що вони роблять!
Просто відмикати емпанію на ниття про важке, бідне життя, ідіотів, кримінал, несправедливість, бо ці речі найпрямішим чином випливають від того яку прошивку змалечку закласти в людей які власне їх чинять. Такі розумні — enjoy your suffering, bitches.

Бо діти в 10ому класі ще не дорослі але вже й не діти-ідіоти, і бачать прекрасно де хлібно й хто де заробляє, тим більше мають «порадників» у вуха де більше грошовито працюється

Тому за останні 20 років з 2:98 гендеронерівність і вирівнялась на 28:72, а точно не через курси з подолання стереотипів на шару за канадські гранти

Ви лише підтвердили, що якщо людина щось дуже хоче — то все можливо )

бачать прекрасно де хлібно й хто де заробляє,

Понимаешь, для очень многих не особенно напрягаться их осознанный выбор. Поэтому никого не нужно заставлять учиться. Не хочешь — ну и пожалуйста, подай-принеси за мало денег тоже нужны. Учиться должна быть возможность, но если не хочется — принуждение нафиг

Є цікава гендерна закономірність по embedded — в одного і того ж кастомера, доля жінок у місцевому ІТ на девелоперських посадах і у західних філіалах буде ну максимум 2-3%, у китайського кастомера — вже 10-15%, а у індійських філіалах ледве не третина. Причому це не випадкові пасажирки, а реально шарячі спеціалістки, кернел девелоперші або девопси.
Чому так?

Розвиток суспільства та політика стимулювання економіки. Є половина населення країни, яка заробляє менше, тому що через виховання, стереотипи та наявність можливостей не йде в технічні, конкурентні, високооплачувані професії, а то і зовсім займається домашнім рабством (малоефективним в сучасній економіці). Чим більше таких жінок буде, що світчнулись, тим більший об’єм економіки, тим краще всім.

В Індії, де місцями в регіонах є хати для менструації досі, у людей дуже велика усвідомленість цього. Для досліджень ринку спілкувався багато з індійцями та індійками-математиками та фізиками, що фрілансять викладачами на американських платформах. Вони так і говорять: хочуть жити добре, лол, їх підтримували у свій час консультанти в школі та ГО — ось і змогли навчитись потрібному в сучасному житті.

Тому в коментарях варварство, лол. Мені моторошно. Дорослі спеціалісти поводяться як якісь відвідувачі пікабу.ру не через раціональні причини (ріст економіки на користь всім), а тому, що їх особисто допомога жінкам ображає через якісь причини.

ріст економіки на користь всім

заради загального добра застрелимо бобра

Вибачте але це від вас варварством тяне, у вас якийсь прісний одновимірний світ, і цим ви от прісним і виправдовуєте подібні курси «для жінок».

Перед вами війна жінок з чоловіками, score у війні жінок з чоловіками 28:76. Тому жінкам треба допомога!

Не треба жінкам допомога, допомога треба тим, хто хоче і не має змоги, чи грошей, чи суспільно вразлива категорія (бідні, інваліди, ветерани ітд)

Жінки не тупі, не відсталі розумово і мають півкулі.

Жінки не воюють з чоловіками. Жінки не програють. Жінки — не суспільно вразлива категорія. Ви не маєте нічого крім факту що в окремому розрізі в окремій галузі ratio вам не подобається. Ви берете цей окремий факт і роздуваєте війну за майбутнє жінок в айті. І робите це дискримінуючи за статевою ознакою чоловіків.

Є половина населення країни, яка заробляє менше, тому що через виховання, стереотипи та наявність можливостей не йде в технічні, конкурентні, високооплачувані професії, а то і зовсім займається домашнім рабством (малоефективним в сучасній економіці).

Можна мені вже домашню рабиню нарешті? Я про таке мріяв усе життя
Або хоча б раба? Згоден і на раба

Вас послухати, так в усіх є, відчуваю себе тепер неповноцінним

Це багато тексту, лол, але варварство береться з того, що ви не прочитали навіть статтю і розпинаєтесь про уявну дискримінацію чоловіків, лол, чи безкоштовну освіту для всіх жінок.

Ось кого вчили безплатно, цитую:
> Академія надала 800 стипендій на навчання вимушеним переселенцям, жінкам з вразливих груп населення, ветеранам АТО та їхнім рідним.

Соромно жити з вами в одній країні, короче

Я то прочитав

Там же не тільки те що ви процитували написано

Але вам зручно це не помічати й вдавати що ви не розумієте про що я, але ви все прекрасно розумієте

Я вам допоможу, ось цей момент
> Для того щоб досягти гендерного балансу Beetroot Academy спільно з організацією Pact Ukraine вже 2 роки проводять безкоштовний курс для жінок «Вступ в ІТ». Навчання розроблене в рамках проекту «Крила», який реалізується за підтримки Уряду Канади. Мета курсу — дати можливість жінкам,

Не треба соромитись, я ж не голий

Про свободу рабів краще потурбуйтесь, яскраві аналогії відірвані від життя, це так сучасно, в дусі часу

Я вперше спілкувався про трирівневу архітектуру з кобітою в сарі і з цяточкою на чолі в Калькутті в 1999-му. Процент програмісток тоді в них був високий.

Але крутіше за це була бухгалтерка, яка розхакала якусь бухгалтерську програму в шістнядцятковому редакторі в PC Tools, і і мене попросила помогти, бо не знала, як зберегти зміни. Здається рік 1997-й був, чи коло того. Ще до кризи.

А ще в нас в команді є програмістка на С++ з мехмату. Пише математику.

Ті хто вважає що із статтею все добре пропоную перечитати цей абзац. Я спеціально замінив слово «жінки» на «чоловіки».

Для того щоб досягти гендерного балансу Beetroot Academy спільно з організацією Pact Ukraine вже 2 роки проводять безкоштовний курс для чоловіків «Вступ в ІТ». Навчання розроблене в рамках проекту «Крила», який реалізується за підтримки Уряду Канади. Мета курсу — дати можливість чоловікам, які не мають попереднього технічного досвіду знайти себе в ІТ-сфері. Ми прагнемо допомогти їм побороти стереотипи, збудувати успішну кар’єру та бути конкурентоспроможними в «жіночому світі».

Просто цікаво, через скільки часу за такий опис чоловіків просто заклювали? А так рівень крінжа зовсім непомітний.

Не бачу жодної проблеми. У нас є безкоштовна онлайн-інтернатура за напрямом UI/UX — там приблизна статистика 20% чоловіків та 80% жінок. І так — ми не робимо різниці по гендеру та кольору шкіри — беремо всіх бажаючих.

Інтернатура здорової людини

Поміняти статтю на цей коментар!

цікаво, чому в вашому дослідженні всього 2 гендери. ви особисто в кожного, хто попав в цю статистику питали гендер? якщо ні — то не забагато на себе берете?

безкоштовні курси для жінок це добре, але де ви взяли гендерну нерівність в IT? чого ви вирішили, що 28 на 72 це нерівність? а 62% жінок це вже більш рівно і плануєте стати ще рівнішими. я жодного разу не чув історій про те ви жінка, а тому програмістом не будете, або вам треба менше грошей

Є прекрасний вираз про ліваків і прочє равєнство для всіх, але тільки для жінок

we don’t give a shit and don’t want to do anything, we just want everything we think we are entitled to

А так-то коментарі справляють зовсім страшне враження. Уявіть, яка має бути жалюгідна людина, яка образилась через те, що жінок вчать безплатно ІТ.

людина, яка образилась через те, що жінок вчать безплатно ІТ

А чому не всіх охочих, в яких немає грошей на навчання?

Я бачив багато людей незалежно від статі, які могли б працювати інженерами в IT, але їх обставини не дай б-же — наприклад, це діти алкашів і грошей в них не було ніколи; це сироти; це жителі зруйнованих міст, які надовго, а може й назавжди приречені починати все з 0, працюючи на survival jobs.

Хіба стать в ці часи для України має грати роль?

Почитайте назву статті, там написано до чого тут стать

У вас страх побачити реальність такою, як вона є.

Бо є ймовірність того, що на курси для всіх малозабезпечених масово підуть, наприклад..
..люди >30 yo і в більшості будуть мати успіхи, тобто зможуть знайти роботу і працювати за тією професією, яку здобули.
..люди з обмеженими фізичними можливостями і в більшості будуть мати успіхи.
..переселенці.
..сироти <20 yo.
..люди <25, яким не пощастило народитися в благополучних сім’ях.

І тоді буде очевидно, що ви боролися з повітряними замками, з уявними химерами. З проблемою, якої не було.

Як ваше повідомлення заперечує той факт, що статистично жінок менше ніж чоловіків в IT?

Потому, что это не требует дополнительных усилий. С другой стороны, пожалуйста, пусть каждый дрочит как хочет но я денег не дам.

Как я и написал выше: за свои что угодно. Будь ты хоть академиком, но не живи на моей жилплощади©

Я не збирався це заперечувати, але не бачу у цьому особливої проблеми в межах сьогоденної України.
В нас, в Україні, я повторююся вже втретє в цьому треді, зараз проблеми більш серйозні, ніж статевий дисбаланс в IT.

Чим вам заважає той факт, що жінкам дають безкоштовні курси?

Мені заважає той факт, що ви розділяєте людство на чоловіків та жінок, хоча при цьому начебто ведете боротьбу за рівність.

Люди рівні між собою, але ви лізете до них в труси та шукаєте різницю між ними.

А якби чоловікам давали безкоштовні курси манікю́ра, а жінкам за гроші, то це також розділення людства? Не шукайте проблему там де її немає.

чоловікам прямо зараз проводять безкоштовні курси гранатометника, але вас і всіх ваших туди канатом не затягнеш.

Вас і всіх ваших?
1. Я чоловік
2. Більшість чоловіків на цьому форумі ухилянти яких так само канатом не затягнеш.

1. ліваків, SJW. а, забув — ще жінок!

2. щоб ухилянтам було за що воювати — першим кроком Зе повинен

— запровадити патріархат.

— надати право голосу на виборах (і бути вибраним) тільки воювавшим

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Це не так просто, треба ще далі перевіряти

У людини може бути ерекція на антонюк як антонюк говорить про ерекцію

В мене наприклад пропадає

Гендер, стать і орієнтація тонка тєма — ето многокоордінатний спєктр ;)

Гендер, стать і орієнтація тонка тєма — ето спєктр ;)

от тут я визнаю — нє спєц :)

от тут я визнаю — нє спєц :)

та це курва просто мультивсесвіт словоблуддя і чорна блеать надмасивна діра в іншу реальність, де ти апріорі вже всім щось должен і не маєш права на голос якщо ти білий гетеросексуальний чоловік

посилати туди сигнали — не має сенсу

або ви з ними або проти них

де ти апріорі вже всім щось должен і не маєш права на голос якщо ти білий гетеросексуальний чоловік

Ти не маєш права голосу бо ти ніхто, в тебе немає друга судді чи депутата, а не тому що ти білий гетеро чоловік.

одне другому не заважає

ви хоч в курсі як жінки між собою конкурують? Там війна покруче ніж з чоловічим світом ;) раджу пошукати

ви хоч в курсі як жінки між собою конкурують? Там війна покруче ніж з чоловічим світом ;) раджу пошукати

Що чоловіки що жінки бувають різні

Що чоловіки що жінки бувають різні

але чомусь платити мають чоловіки? :)

В одній школі, на один курс, як благодійність, якщо комусь хочеться допомогти — нічого поганого не бачу.

не все так однозначно, всегда виноваты двое.

(от создателей «мужык должен»)

а в 95% жінок є??? нема? тоді чому дітей їм лишають?

ти відео не глянув схоже

і не маєш права на голос якщо ти білий гетеросексуальний чоловік

як раз це й тригернуло, бо одна наша знайома, почувши неприємну правду, кинулась насміхатися над нею — оооой, та де ви таке бачили, ооой та чоловіки такі самі :)

Чувак, або ти сильно тролиш, або реально якісь дивні погляди.
«Ти чоловік — маєш підтримувати ідею патріархату»
Що далі?
«Ти білошкірий — маєш підтримувати супремасизм»?
«Ти німець — ....» сам знаєш
Переосмисли якось погляди, на дворі давно не 14 століття

а шо ще кажуть голоси в твоїй голові?

до речі, є хоч 1 пункт з мого списку шо діє в білорашкє? а ти ж його й не дивився, да?

Не сприймай порівняння буквально, сенс в тому що батька тупий динозавр що ти, тільки вусатий пробився до влади, а ти сидиш і ненавидиш жінок

жінок

ти в якому сторіччі застряв, у XIV-му? :)


слово «жінка» є нічим іншим,як трансфобним мізогінним слюром,яке вигадали членоносці-прихильники патріархату.треба замінити його на щось гендерно-нейтральне (Супрунята)

Патріархат — така ж х*йня, як мартіархат і як рівність всіх у всьому.
Ви такий герой, бо народились чоловіком?
А народились би ви жінкою? просували би матріархат, бо «я ж рожала»?
Зараз ваш бажаний патріархат є в деяких країнах, і щось я сильно підозрюю, що ви би сильно не хотіли, аби ваші діти там жили. Особливо якщо доньки.

Сподіваюсь, усвідомлюєте, що це — утопія. Також, сподіваюсь, усвідомлюєте, що після перемоги України законодавство буде дрейфувати у бік законодавства ЄС з його DE&I. Звісно, можете поборотися з цим, а можете розглянути переїзд в країни, де законодавство підтримує патріархальні цінності: наприклад, в Саудівську Аравію, в Катар чи в ОАЕ.

не все у світі так, як вам хочеться.

я от Польщу розглядаю:

У ПОЛЬЩІ ДИТЯЧИЙ ОМБУДСМЕН РОЗКРИТИКУВАВ «ДРУЖНІ ДО ЛГБТ ШКОЛИ»

в USA ще не все втрачено:

Target loses $9B in week following boycott calls over LGBTQ-friendly kids clothing

а якщо років 5-10 почекати, то й у Хранції наступить повний шаріат, тьху ти, патрірхат

Перепрошую, а як мені хочеться?

відправити мене до муслімів чомусь. не дуже прогресивно з вашого боку.

хоч би білорашку добавили :)

Ви уважно читали?

Звісно, можете поборотися з цим, а можете розглянути переїзд в країни,

дуже уважно:

усвідомлюєте, що це — утопія

Добре, не усвідомлюєте. Я усвідомлюю, що ймовірність того, що

першим кроком Зе повинен
— запровадити патріархат.
— надати право голосу на виборах (і бути вибраним) тільки воювавшим

близька до нуля.

ну і? я згоден, що вірогідність=0

це було каментом до попереднього товариша про ухилянтів.

я всього лиш повторив іншими словами шо вони не хочуть воювати за своє ярмо.

так що критерії вибору повинні бути ось такі:

ой ні, там шось кирилицею було. от так правильно:

Image of Islam in Europe

То цілком Ваш вибір.

А чому не всіх охочих, в яких немає грошей на навчання?

Пожалуйста, учи всех желающих. За свои деньги. Они-же у тебя не берут

Так вони за свої також нічого не вчать, а просто пилять канадські гранти. Ось можна знайти більш детальну інформацію про проект та звідки там гроші pactukraine.org.ua/...​Description_WINGS_UKR.pdf

Може Канаді видніше куди витрачати свої гроші, ніж деву з України?

Спитайте у реальних Канадців. Вони багато чого розкажуть про те, що вони думають про витрати уряду і всі ці програми

Спитайте у реальних Канадців. Вони багато чого розкажуть про те, що вони думають про витрати уряду і всі ці програми

Так само як деякі американці проти надання допомоги Україні, але ви ж їх в приклад не ставите?

...України?

Якої ще України?

Люди просто заробляють гроші на модній темі. 10 років тому в нас так само відчайдушно рубалися на темі примусової масової велосипедизації. Просто тому що це було популярно серед простого населення ( = масовість, легко набрати голоси) і на це виділяли гроші. Поки гроші не виділялися, не було й активістів за все хороше, проти всього поганого.

Зараз такою самою, перспективною, темою є захист різноманітних лінивих нездар угнітьонних™ білим патріархатом. Так само з нізвідки повилазила купа активістів з методичками комунізму 2.0 і давай підгортати собі аудиторію. Більше пастви — більше грошей зможе відмити шанований іноземний пан. А значить більше можна буде зтрусити собі в кишеню. Активістам модного ще недавно руху burn loot murder гроші на хати, які аж в новини потрапляли, певно з неба впали :) А наші все це бачать і запам’ятовують. Це тобі не в ідешці очі випалювати :) Це більш перспективно.

Завтра вітер змін принесе щось ще більш новеньке, за нездар всі забудуть і побіжать відмивати гроші на якійсь іншій темі. Показовий ура-патріотизм, наприклад. І підуть рубати гранти на вишиванках. Перемога, а з нею і відновлення, сьогодні ще на день ближче ніж вчора. І шановані люди не допустять щоб такі фінансові потоки залишалися без нагляду.

Весь цей двіж це просто страх. Страх залишитись осторонь бюджетів, поки шановані люди, прикриваючись модними трендами, заробляють собі на хату в гарній іноземній країні.

Це можливо прозвучить якось непатріотично але коррупцію та різні веселі схеми далеко не в Україні придумали та розвинули :)

Я так розумію, що обурення по факту дискримінації, яка зображує із себе боротьбу із дискримінацією. Я щось не чув щоб був ображений, що в якийсь комерційний клуб дівчат пускають безкоштовно, а хлопцям треба платити (або це знижка — треба купляти тільки білет за себе, або в клуб де нема дівчат взагалі не треба йти там нема чого робити). Але от коли комерційна контора на курси дівчат пускають безкоштовно — а хлопцям треба платити, то вже батхерт. Ще я чув що на деякі курсі танців, скажімо танго, навпаки з хлопців гроші не беруть.

творчо переосмислив ваш висер:

які жалюгідні ці негри — ображаються на місця в автобусі, фітнес-клуби, вагони метро, купе «тільки для жінок», тьху ти, «для білих»

Кому ліньки читати і статтю, і срач, ось саммері. Стаття робить сильні заяви, у яких нема підкріплення. Носії рашковансько-совковської культури рвуться в коментарях на тему того, що жінки сміють щось хотіти.

Коментарі справляють враження, наче ми знаходимось на хабрі, чи ще якомусь ресурсі сусідньої країни, де жінку навіть бити — не кримінал.

Хоча нерівність одними курсами не виправити, вважаю, в цілому, що якщо це безплатні або доступні технічні курси, де беруть до уваги соціалізацію жінок та працюють з нею — то це хороша справа.

Стаття

— Вступ: Стаття обговорює гендерну нерівність у ІТ-індустрії в Україні та як Beetroot Academy, соціальне підприємництво, прагне змінити статистику, надаючи безкоштовні курси для жінок, які хочуть увійти в ІТ-сферу.
— Постановка проблеми: Стаття наводить дані з DOU та Djinni, які показують, що жінки складають лише 28% ІТ-працівників в Україні та що чоловіки вказують вищу зарплату, ніж жінки, у своїх резюме.
— Рішення: Стаття описує, як Beetroot Academy співпрацює з Pact Ukraine, організацією, яка підтримується Урядом Канади, щоб запропонувати безкоштовний курс для жінок під назвою «Вступ до ІТ». Курс призначений для допомоги жінкам, які не мають попереднього технічного досвіду, знайти свою нішу в ІТ-сфері та подолати стереотипи та бар’єри.
— Результати: Стаття повідомляє, що Beetroot Academy спостерігає позитивну тенденцію збільшення відсотка жіночих випускників з 49% у 2020 році до 61% у 2021 році та 62% у 2022 році. Стаття також стверджує, що Beetroot Academy випустила 5% ІТ-спеціалістів України з 2014 року та надала 800 стипендій вимушеним переселенцям, жінкам з вразливих груп населення, ветеранам та їхнім родичам.
— Висновок: Стаття повторює місію Beetroot Academy зробити якісну освіту доступною та допомогти українцям побудувати кар’єру в цифровій економіці. Стаття також запрошує коментарi вiд читачiв на тему гендерного балансу в ІТ.

Коментарі

— Більшість коментарів є негативними та критичними до статті та її послання. Вони звинувачують статтю у сприянні дискримінації, маніпуляції та пропаганді на основі гендерних квот та стереотипів. Вони також ставлять під сумнів якість та достовірність Beetroot Academy та їхніх курсів.
— Деякі коментарі є саркастичними та насміхаються з ідеї гендерного балансу в ІТ. Вони пропонують, що жінки не зацікавлені або не здатні працювати в ІТ і що вони воліють жити за рахунок чоловіків. Вони також роблять жарти про трансгендерних людей та інші професії, які домінують жінки.
— Кілька коментарів є підтримуючими або нейтральними до статті та її послання. Вони визнають ініціативу та соціальний вплив Beetroot Academy та їхніх курсів. Вони також діляться своїми особистими досвідами або думками як жінки або чоловіки в ІТ або інших сферах.

Це звісно все прекрасно але

успішну кар’єру та бути конкурентоспроможними в «чоловічому світі».

Коли цей світ раптом став чоловічим? Я както упустіл етот момент в історії?

Все просто, тут більшість чоловіків, тому він чоловічий, зараз ми не говоримо про першопричини. Хіба вам самим подобається коли 99% команди розробників — це чоловіки?

Тобто ви вважаєте що ці 99% команди вибирали спеціально тому що вони чоловіки? Можливо якраз у айті все визначає конкуренція і знання, а не те чоловік ти чи жінка.

Хіба вам самим подобається коли 99% команди розробників — це чоловіки?

Да більшісті все одно хто ти (чоловік чи жінка), а цікавить тільки рівень знань. За стільки років в IT, я ніколи не брав людей в команду по гендеру. Тому коли кажуть що жінок менше в ІТ і приводять статистику яка вигідна саме тій стороні що її показує, у мене завжди виникає запитання: Хто забороняє жінкам поступати в університеті на спеціальності на рівні з хлопцями де є можливість увійти в ІТ (кібернетика, автоматизація, програмування і т.д.)? Курси в ІТ для всіх на однакових умовах?

Просто більшість вказує на той факт що дискримінації. Чим хлопець, який виїхав з окупованої території і хоче потрапити в ІТ гірший за будь-яку жінку якій надають перевагу в Beetroot Academy? Чим сирота у якого немає наприклад грошей для різних курсів гірший для навчання в ІТ чим хтось інший. Бісить розділення людей по гендеру.

Тобто ви вважаєте що ці 99% команди вибирали спеціально тому що вони чоловіки? Можливо якраз у айті все визначає конкуренція і знання, а не те чоловік ти чи жінка.

Це ви вже додумали, перечитайте мій коментар.

За стільки років в IT, я ніколи не брав людей в команду по гендеру.

Вас ніхто не примушує цього робити, як раз навпаки, виділяються кошти на освіту, щоб підштовхнути бажаючих жінок/дівчат до навчання і ви їх вибрали за скілом.

Хто забороняє жінкам поступати в університеті на спеціальності на рівні з хлопцями де є можливість увійти в ІТ (кібернетика, автоматизація, програмування і т.д.)? Курси в ІТ для всіх на однакових умовах?

Ніхто.

Просто більшість вказує на той факт що дискримінації.

Може й більшість вказує на дискримінацію, але в статті йде мова про благодійність.
Якби академія заборонила навчання чоловіків — тоді б це була дискримінація.

Чим хлопець, який виїхав з окупованої території і хоче потрапити в ІТ гірший за будь-яку жінку якій надають перевагу в Beetroot Academy?

Це як сказати: «Чим я гірший за африканських дітей, яким допомагає Білл Гейтс? Це дискримінація українців.»

Бісить розділення людей по гендеру.

Не придумуйте його там, де його немає і стане трохи краще. Рекомендую ще раз перечитати моє попереднє повідомлення і потім свою відповідь, ви або собі щось додумали, або не тому відповідаєте.

Ще раз: Статистично чоловіків більше в IT ніж жінок.
Чому так сталося? Факторів дуже багато і це вже інше питання.
Школа поставила собі за мету допомогти жінкам і робить це.
Вони нікого не примушують робити так само і не зобов`язані робити навіть це, але роблять.
Якщо ви хочете допомогти сироті про якого написали — ви можете стати його ментором, а не знецінювати чиюсь допомогу тому що вам не подобається кому вона надається.

Подивіться на це з іншої сторони, дискримінація жінок — це не завжди на роботі від колег, вона може бути наприклад від батьків які називають свою дочку «лялечка» і з дитинства повторюють що її функція — це вийти заміж та народити дітей.

Хіба вам самим подобається коли 99% команди розробників — це чоловіки?

чому це взагалі проблема?

Людина хоче — йде в університет чи іншим чином здобуває профільну освіту, проходить інтерв’ю і стає розробником

Не хоче — не йде, не здобуває, не проходить і не стає

Приходить бурячкова академія і каже, ну це не годиться, тут війна жінок проти чоловіків у чоловічому світі, 28/72, винуваті стереотипи й чоловічий світ, а там в розробників масла до***

Мета курсу — дати можливість жінкам, які не мають попереднього технічного досвіду знайти себе в ІТ-сфері. Ми прагнемо допомогти їм побороти стереотипи, збудувати успішну кар’єру та бути конкурентоспроможними в «чоловічому світі».

Вас зовсім нічо не турбує в цьому реченні?

Мене от турбує

Не роби ніхуя, старатись навіть не треба,
і вчитись не треба, просто треба подолати стереотипи і знайти себе в АйТі

Повертаючись до вашого питання, якщо в команді буде 50% жінок, які «знайшли себе в АйТі, подолавши стереотипи в чоловічому світі», то мені там не сподобається, бо «розробкою» там скоріш за все займатиметься скрам-мастер і я, а решта будуть entitled

Повертаючись до вашого питання, якщо в команді буде 50% жінок, які «знайшли себе в АйТі, подолавши стереотипи в чоловічому світі», то мені там не сподобається, бо «розробкою» там скоріш за все займатиметься скрам-мастер і я, а решта будуть entitled

Ви ниєте про дискримінацію чоловіків від школи і самі в цьому повідомленні проявляєте стереотипне мислення з цього приводу.

Уявімо таку ситуацію:
Є дві дитини.
Дитині А з дитинства батьки будуть казати що вона має бути слухняною, а як виросте вийде заміж та народить дітей.
Дитині Б з дитинства батьки будуть казати що треба вчитися, бо виростеш бідняком і навіть сім`ю не заведеш, бо кому ти такий бідняк треба будеш.

В кого більше шансу стати розробником?

Перестаньте переводити стрілки на мене. Це вам честі не додає. Я ні про яку дискримінацію не нию

В кого більше шансу стати розробником?

Відкидаю ваш вузький штучний вибір

Шанс більший у того хто отримає профільну освіту і матиме доступ до тої освіти

Можна от зворотнє питання як подібні курси допоможуть дівчині в райцентрі за 120км від києва без доступу до інтернет стабільного?

І чому дівчина з того райцентру має безкоштовні курси, а хлопець ні?

Бо це вже трохи реальніший кейс як на мене. Дискримінація у вас якась гендерна. Мабуть у великому місті виросли де все є

Відкидаю ваш вузький штучний вибір

Вузький штучний вибір? Ви не в Україні живете?

Шанс більший у того хто отримає профільну освіту і матиме доступ до тої освіти
Можна от зворотнє питання як подібні курси допоможуть дівчині в райцентрі за 120км від києва без доступу до інтернет стабільного?

Так само як і хлопцеві з такими умовами.

І чому дівчина з того райцентру має безкоштовні курси, а хлопець ні?

Вам хтось забороняє зробити безкоштовні курси для хлопця?
Зробіть, всі тільки подякують вам.

Вузький штучний вибір? Ви не в Україні живете?

Ну раз так ви просите

Дитині А з дитинства батьки будуть казати що вона має бути слухняною, а як виросте вийде заміж та народить дітей.
Дитині Б з дитинства батьки будуть казати що треба вчитися, бо виростеш бідняком і навіть сім`ю не заведеш, бо кому ти такий бідняк треба будеш.

Всі батьки кажуть своїм дітям бути слухнянимим

Всі батьки кажуть своїм дітям вчитися бо будуть без гроша

Ви знаєте якихось інших батьків

Повторю для вас

Відкидаю ваш вузький штучний вибір

Шанс більший у того хто отримає профільну освіту і матиме доступ до тої освіти

Всі батьки кажуть своїм дітям бути слухнянимим

Всі батьки кажуть своїм дітям вчитися бо будуть без гроша

Ви знаєте якихось інших батьків

Не всі і не всім.

Ви знаєте якихось інших батьків

Ну то до батьків тоді й питання, співчуваю в цьому разі. Для дітей з таких сімей безкоштовні курси вайтівайті є? чи знову тільки для дівчат? А для хлопців як хто хоче і йому треба той хай робить безкоштовно?

Я втомився про одне й те саме, ви ігноруєте проблему і робите підміну іншою проблемою.
Заперечувати той факт, що люди тисячі років жили по гендерним ролям — це як заперечувати теорію еволюції. Такі речі не зникають за одне покоління.

Це як прибирати лайно за псом, до когось прийшло, а комусь «не по поняттям».

На майбутнє бажаю все ж таки навчитися відрізняти благодійність і дискримінацію.

На майбутнє бажаю все ж таки навчитися відрізняти благодійність і дискримінацію.

Дякую, розрізняю без вашої допомоги дуже добре

в цьому випадку не бачу різниці

Заперечувати той факт, що люди тисячі років жили по гендерним ролям — це як заперечувати теорію еволюції

Ваші вигадки, ви без фантазій про мене навіть слова не можете написати

Бажаю вам почитати все таки що таке дискримінація за статевою ознакою, перш ніж радити мені щось на майбутнє

бажаю все ж таки навчитися відрізняти благодійність і дискримінацію.

скажіть, а місця в транспорті «тільки для білих» — це благодійність чи дискримінація ?

Як всім відомо, опресорами є тільки і винятково білі гетеросексуальні чоловіки. Їхня дискримінація не є за своєю суттю дискримінацією, а лише позбавленням їх привілеїв. (ви прослухали курс гендерних студій)

Одну й ту саму фігню тягаєте і одні й ті самі ображені лайкають, я якщо що білий гетеро чоловік і мене ніяк не ображає те, що для жінок роблять безкоштовні курси.

Дитині А з дитинства батьки будуть казати що вона має бути слухняною, а як виросте вийде заміж та народить дітей.
що люди тисячі років жили по гендерним ролям

На території України була одна гендерна роль «впахувати на хазяйстві». Потім прийшли більшовики та зробили гендерну роль «впахувати на благо компартії». В мене всі жінки в роду працювали, домохозяєк 404 not found. Не треба тулити сюди цей мурканський дискурс. Я розумію вони невігласи і не цікавляться шо твориться за межами юесей, але ви власну історію не знаєте?

Вам хтось забороняє зробити безкоштовні курси для хлопця?
Зробіть, всі тільки подякують вам.

Наче горохом

От і зроблю, як канада на це гроші дасть.

Дозволите далі бурячкову академію критикувати за сексизм?

Бо я не розумію що вас зачіпає і що ви хочете мені довести

От і зроблю, як канада на це гроші дасть.

Як раз вам не дасть, бо ви нічого для цього не робите. Зробіть курс, знайдіть менторів та вчителів, знайдіть благодійників в Канаді, «продайте» їм ідею, і якщо вона їм сподобається — вони дадуть вам гроші.

Чи ви думаєте одного ранку їм просто зателефонували і запропонували гроші, а вони такі погані витратили ці гроші на дискримінацію?

Я втомився, це безпредметно

Посилаю промені лайна захисникам дискримінації за статевими ознаками в обличчі beetroot academy

Соціальні дарвіністи нової епохи

Перестаньте переводити стрілки на мене.

чогось так захотілося сказати — а тут я на її боці )))

а навіщо ви таке взагалі питаєте? от умовно якщо більшість відповість що справді зручніше працювати в сутто чоловічому колективі?

Тому що цікаво, що може бути поганого в тому, щоб з нами працювало більше висококваліфікованих жінок.

а ви вважаєте, що думка чоловіків в цьому питанні важлива? умови завжди змінювались і завжди треба було адаптуватись.

Думка коментаторів доу точно не важлива в більшості подібних питань

Хіба вам самим подобається коли 99% команди розробників — це чоловіки?

Абсолютно все одно, аби спеціалісти хороші були. Хоч 99% чоловіків, хоч 99% жінок.

на справді завжди був аж поки не не побороли високу смертність під час родів та необхідність жінці годувати деякий час дитину, аж потім знов народжувати. зараз в людей трохи інший погляд на життя навіть якщо народжувати — то в умовних Нідерландах = це 3 або 4 місяці декрету. з умовною депресією чи чимось іншим психічним ви можете отримати оплачувану відпустку навіть на довший строк

високу смертність під час родів

ну так це коли ще було? це невалідно вже років 70

Зара дєвкі взагалі рожать не хочуть, схулі їм ще якісь гендерні переваги? В Україні один з найнижчих показників народжуваності

Хай зубрять кернігана й річі в поті чола а потім стікають кров’ю від страуструпа. І не треба буде долати ніякі стереотипи.

Як з вашої логіки виходити, то треба мабуть після тройні давати зразу senior software engineer пожиттєво чи як? За страждання

Хто хоче той стає, хто не хоче — тому яйця стереотипи й чоловічий світ заважає

70 років — це всього три покоління.

Як з вашої логіки виходити, то треба мабуть після тройні давати зразу senior software engineer пожиттєво чи як? За страждання

не дуже розумію як з того, що я написав це виходе.
просто є такий стереотип, що жінка має виховувати дітей, а ще що жінкам на подобається програмування (не певен на справді, чи всім чоловікам це подобається)

це не пересікається з реальністю

Досить зайти на будьякий технічний факультет будьякого вузу, а потім зайти на будьякий гуманітарний факультет будьякого вузу

І там і там є і чоловіки й жінки, але є нюанс

роди ж після школи здається у більшості то це навіть не має значення і не впливає на вибір.

Ніхто не вибирає вчити романогерманську філологію бо їм рожать

Але потім через років 20, це стереотипи винуваті й висока смертність при родах в 1920х роках

Де ж ці курси бурячкові для майбутніх філологів безкоштовні для чоловіків?

ну в багатьох спеціальність дитині вибирають батьки. часто цьому сприяють вчителі так само. я думаю, що майже в кожного є приклад, коли вчителі казали, що тобі не вартой йти вчитись кудись, бо в тебе це не вийде.
це не аргумент взагалі.
в принципі то не в інтересах жінок взагалі, а в інтересах індустрії це робиться

Це все те саме — винен хтось чи щось, тільки не я.

у ліваків завжди так. Батьки, вчителі, стереотипи, суспільство, держава. Історична несправедливість ще. Маленькі безвольні люди у великому жорстокому світі який вирішує їх долю

ніхто не вибирав розробникам технічні спеціальності, є купа чоловіків які вибрали інше

ніхто не вибирав жінкам чи чоловікам спеціальності інші

всі самі вступали і знали куди йшли

просто в доларах в айті платять зараз, от і вєсь сєкрєт, не в стереотипах і не в батьках. Гендерна нерівність у валюті вимірюється

Перестане айті бути доходним — і лєнтяям воно теж тоді нафік не впаде разом з нерівністю

ну ви ж так само зараз виєте бо будуть гендерні квоти. хіба ви не такий самий маленька безвольна людина у великому світі, який вирішує їх долю.
ви займаєтесь чимось таким самим, але робите це гірше і вас не підтримають в результаті.

ви займаєтесь чимось таким самим

Чим таким чимось таким самим я займаюсь?

хмм, інтєрєсно у вас виходить

жінкам безкоштовні курси — це не сексизм, йойнайбуде, їм іще рожать, тре тільки стереотипи подолати і знайти себе в АйТі

А я тут значить такий самий :)) Ми вже з топіка плавно перейшли на мене, це так чудово

Ви явно SJW, нема бажання далі, бо це не дискусія, бажаю успіху в боротьбі

ви так таким собі активізмом займаєтесь.
я не SJW, але світ такий, який він є.

Я коментую і висловлюю свою думку і її обгрунтовую, що жінки ні до чого не entitled, і ніяку гендерну нерівність виправляти не треба, бо корені її ростуть у виборі людей, а не в стереотипах і високій смертності 70 років тому і не в тому що хтось когось веде за ручку з пелюшок на філологію, а не на примат, бо їм іще рожать

А яка ваша думка мені незрозуміло

Якщо це активізм ну ок, не погоджуся. Треба мовчати по вашому, і це вже не буде для вас активізмом?

А ви кажете що 70 років це всього три покоління, що когось ведуть в педагогічний, і забороняють іти на примат, прям лозиною б’ють

Не йди, Альонушка, на примат, то не для тебе, ти дурна для такого, іди в педагогічний, то якраз для тебе. Це так ваші стереотипи працюють?

В мене сестра на технічному вчилась єсішо, чомусь програмістом не стала. Більше того, не хоче. Це через стереотипи й високу смертність при родах 70 років тому?

а ніхто і не каже що entitled, просто хтось вважає, що якщо в айті буде більше (саме технічні спеціальності) — то так буде краще для ринка праці.
а в мене собака була така розумна, що сама гуляти ходіла і як поверталась — то просила перехожих щоб подзвонили в двері.
не розумію до чого тут взагалі ваша історія із сестрою. вона якась показова?

Показова, бо це контраргумент

У вас же є теорія про стереотипи, а у мене є конкретний контраргумент

І ще кілька конкретних контраргументів теж є

Але ви жоден аргумент не спростували, тут скільки аргументів не давай.

якщо в айті буде більше (саме технічні спеціальності) — то так буде краще для ринка праці.

Схулі це?

У нас тут віднедавна кризач, і навіть теперішнім джунам роботи нема. Треба ще більше джунів і ринку праці стане тільки краще? :)

індивіндуальний досвіт вашої сестри — то контраргумент? добре.

У нас тут віднедавна кризач, і навіть теперішнім джунам роботи нема. Треба ще більше джунів і ринку праці стане тільки краще? :)

краще для ринку — то не обов’язково для вас. і як я вже писав в перспективі

індивіндуальний досвіт вашої сестри — то контраргумент? добре.

добре

сусідка пішла на примат і стала програмістом

ще розказати?

а загальні розмиті теорії про стереотипи й народжуваність і краще для ринку імені вас це що?

краще для ринку — то не обов’язково для вас. і як я вже писав в перспективі

в перспективі я хочу щоб галушки всім самі в рот залітали

шкода що уряд канади на це гроші не дає

сусідка пішла на примат і стала програмістом

а якщо б в вас були знайомі, які за Балашова наприклад голосували — то ви би казали, що в нього вкрали перемогу?

в перспективі я хочу щоб галушки всім самі в рот залітали

шкода що уряд канади на це гроші не дає

бо може ви якось не так просите, або не просите взагалі

а якщо б в вас були знайомі

А може ви нарешті перестанете вілять і підкріпите чимось свої теорії про стереотипи? І чому безкоштовні курси за статевою ознакою — це добре для ринку праці, для прілічія?

Наприклад наведіть мені статистику відмов за статевою ознакою у вузах/ліцеях/компаніях. Чи підвищень за тими ж ознаками. Бо мій досвід каже протилежне. Нє вєрю от в стереотипи

Я втомився доводити щось, ваша черга

бо може ви якось не так просите, або не просите взагалі

Цілком можливо, а може я просто розумію, що це не через нерівність видів їжі в мене в шлунку, і не через стереотипи в кулінарії, а що тре для того щось самому зробити

справа в тому, що я ніяким чином не маю відношення до бенефіціарів цих курсів. те як вони ведуть бізнес — то справа лише тих самих бенефіціарів. як що чесно — то я навіть не проти якщо хтось за свої гроші буде навчати тільки людей на зріст 190+. то не моя справа взагалі.

Ну тут за канадські гроші пиляють, то хто за дівчат платить, той їх і танцює

нам тільки критикувати

Бо вийшло як у комуністів

ідеали маркса такі ж хороші, от тільки утопічні, а виконавці втілювали вже буквально інше
і робили зовсім інші речі

Заради кращого суспільства ринку праці

вони випросили ці грощі. випросіть ви на щось своє

Так моя тьоща казала своїй доці.

Доця правда пішла на мехмат.

Все ми робимо всупереч.

що жінки складають лише 28% ІТ-працівників в Україні

і от ту іде помилка, ніякої аргументації чому це проблема.
чи є якісь дослідження що тіма з ідеальним балансом за статтю працює кращє?

Корисна стаття. Додам beetroot в cv блекліст)

А если я идентифицирую себя как женщина, то могу ли я учиться в вашей академии?

Як модератори ДОУ пропускають цей булшит? А, ну так, гроші ж не пахнуть...

Дискриминация это не про проценты. Дискриминация это когда ты имеешь все необходимые для работы скилы, а тебя не берут ТОЛЬКО потому, что у тебя «неправильный» пол или цвет кожи или национальность или еще что-то. Вот это называется дискриминация. А про проценты это называется манипуляция. Те кто манипулирует процентами не борются с дискриминацией они борются за дискриминацию, только в свою пользу. Примером дискриминации является, например, отказ в бесплатном обучении только по причине «неправильного» пола.

Ще кілька років війни і буде 50/50

Если бесплатно учить только женщин — то понятно, что процент выпусков женского пола будет повышаться. Норм статиста 🤌🏻

Дубль 3:

ДОУ наполегливо просуває повєсточку, множачи однотипні статті. а можна я буду множити однотипні коментарі?


1. В Google сообщили о проведении внутреннего исследования зарплат в компании, в ходе которого выяснилось, что мужчины подвергаются дискриминации — им платят меньше, чем женщинам за выполнение аналогичной работы. Об этом рассказывает The New York Times.

чоловіки у своїх резюме вказують зарплату на 10-30% вищу аніж жінки.

2. зараз у ЗСУ багато цікавих вакансій, ба навіть менеджерських. І при оплаті — ніякого сексизму. (може у уряда Канади є програми по збільшенню % жінок у ЗСУ?)

3. зате Шукаючи чоловіка, жінки просять на 100-300% більшу зарплату у нього, аніж у себе.

4. і чому «громадяни України зобовязані її захищати» але жінки чомусь від цього обовязку звльнені?

Що цікаво, більшість жінок все прекрасно розуміє і повністю згодні з порядком речей. Воду мутять лише якийсь 1% фемок які нічого в житті не досягли і винять у всьому чоловіків. І замість того щоб зайнятися ділом, займаються засиранням мізків дівчатам і новому поколінню, на цьому і хайпують.

Я думаю, що людей потрібно вибирати не по гендеру, а по навичкам, бажанню, розумінню сфери. Тенденція вирівнювання результату являється неправильною. Повина бути рівність можливостей, тобто кожна людина має право на реалізацію, якщо вона те хоче, але не те, що повині бути квоти і рівний результат (не всім це потрібно). Впринципі я жінка, я в ІТ вже кілька років, мене ніхто не дискримінує. І честно, мені було би неприємно, якщо б мене вибирали не через те, що я спеціаліст своєї справи, а через те, що я «правильного» гендера. Скажу, що ця робота не підходить всім і проти, якщо будуть брати людей чисто людей по квотом і не важиво від того, що з себе представляє та людина. Це моя чисто суб’єктивна точка зора, я непроти якщо ви не погодитеся.

Они бесплатно учат женщин, частная организация — их право

Повністю згодна, мають право вчити кого завгодно. Мені не подобається сама подача, думаю, якщо б вони написали трохи по-іншому, то і мого коментаря тут не було) Але знову ж таки це моя думка суб’єктивна.

Цікаво було б побачити такий коментар під постом про набір в ІТ школу тільки для чоловіків

У меня везде такие же комментарии. Да, человек имеет право сам решать что делать. Вот возьму и осную школу для белых гетеросексуальных мужчин говорящих на русском и кто мне что сделает?

Гетеросексуальних на русском? Ти щось переплутав.

В Киеве 99% людей у власти все время независимости мужчины. Думаю предъявлять что-то женщинам по поводу текущего положения вещей уж очень странно)

Вам привет от премьер министра Юлии Тимошенко. В целом у нас мода на все американское доходит до абсурда, даже когда мы на себя принимаем американские проблемы и американскую статистику где никто не уважал Розу Люксембург и Клару Цеткин. Что касается гендерного дисбаланса, так можно посмотреть скажем на пед отделения или театральные или балет — сколько там учится парней, примерно тоже самое что и IT пара человек на групу. Потому как не принято у нас скажем работать учителем или модельером. Но и те и другие в каком то процентному соотношении есть.

еще лучше посмореть на суды. и понять — ну почему же 95% детей после развода оставляют женщинам? :)

и эти 99% аленей воспитаны в однополых семьях, т.е. мамой и бабушкой.

И поэтому они жоско индоктринированы идеей женской непогрешимости.

и как результат:

то они подписывают закон о письменном согласии на секс
то отклоняют петицию о постановке женщин на воинский учет «бо вони рожають»

то переименовывают День Захисника в День ... і Захисниці при мужских потерях на фронте в 99%

Я вчився в залізничній академії — мене дуже непокоїть гендерна нерівність! Чому там всього пара дівчат на групу в кращому випадку?!

гарна ініціатива але месаджь сформулювано «ну такоє» (доволі воржнечо як на мене)

окей бітрут, у мене є подруга-інвалід (та самотня мати також) яка вирішила спробувати стати дізайнером, грошей у неї нема від слова зовсім. Що їй робити, як ви зможете їй допомогти? (по крокам)

С одной стороны люди помогают за свой счёт, кому хотят тому и помогают. С другой стороны, кто хотел уже давно в АйТи. Остальные не хотят учиться, а хотят новое платье. Это нормально для женщины, жить за счёт мужика.

не нормально

Ну так кому не нормально, пусть идёт на работу. Разве нет?

нет
потому что к иждевенчеству привыкаешь быстро, а потом может уже оказаться вдруг слишком поздно (берем исключительно с женской позиции). «начинать работать» в 35-40 лет — адски сложно. если например муж-кормилец погиб.

Вова не юродствуй, я же не за идейных содержанок.
мой родной дед погиб (благодаря комунистам) когда бабушке было 45 лет — и пятеро детей. Отец был самым «благополучным и успешным» из них, поэтому помощь матери в основном легла на его плечи. Ибо она всю жизнь работала по дому, в поле, с детьми — но без «работы для денег». Вот такая вот хурма.

Что значит «не юродствуй»? Изменились обстоятельства :поднимаем зад и работаем

Вова, в 35+ когнитивка начинает деградировать физически — всяко без ударных нагрузок и изощренного лайфстайла. Ты можешь поднять зад и пойти мыть полы или посуду или ящики таскать за копейки. А вот относительно того же айти нутыпонял за свичеров и их страдания.
И это мы не берем по-настоящему скиловые области типа медицины, труевой инженерии тощо.

Вова, в 35+ когнитивка начинает деградировать физически

Так надо поднимать жопу и стимулировать мозг. Мне 42, полёт нормальный

а если бы тебя взяла на содержание с 16 лет богатая успешная и любящая девушка — ты бы дофига до 42х моск стимулировал?:)

Не знаю, меня не взяла. Да и как бы я её ставил раком, если она сильнее?

так для того бы и взяла что ты сильный и ставишь и все такое, ну и любовь. поверь, случается — и не только по сценарию sugar mommy

Я слабо себе представляю жизнь с женщиной, которая сильнее меня.

да точно так же когда ты джун но подался на сеньора примерно

Вова не юродствуй, я же не за идейных содержанок.
мой родной дед погиб (благодаря комунистам) когда бабушке было 45 лет — и пятеро детей. Отец был самым «благополучным и успешным» из них, поэтому помощь матери в основном легла на его плечи. Ибо она всю жизнь работала по дому, в поле, с детьми — но без «работы для денег». Вот такая вот хурма.

Не будет для них никакого голода и холода. Сотни лет воспитания каблуков дают свои плоды.
" к женщинам у нас особое отношение, бережное"
То есть пардон
«жінки це найбільше багатство України»
знакомые слова?
а денежки централизованно возьмут с тебя и с меня, за века угнетения патриархата, а ты даже и знать не будешь.
просто в твоей больнице внезапно для тебя не найдётся лекарств например, или по дороге по которой ты будешь ехать, внезапно промоет яму в которую ты попадёшь на дорогой машине

Я просто не плачу налоги и пусть берут что хотят.

Да-да. напомню заголовки новостей годичной давности:
завтра будет пять эвакуационных автобусов из бучи, к посадке берём только женщин и детей.

Кстати то же самое было на Титанике.

расскажи мне как тебе поможет то что ты не платил налоги в этом случае

расскажи мне как тебе поможет то что ты не платил налоги в этом случае

Я просто раньше свалю

Нормально

какой нафиг «свой счет» ???

спільно з організацією Pact Ukraine
реалізується за підтримки Уряду Канади.

т.е. используются деньги отобранные у конвоя свободы

используются деньги отобранные у конвоя свободы

Не за мой же

Женский покер o_O Так можно и виделки, ложки та тарілки робити окремо жіночі окремо чоловічі.

так женские шахматы есьжи?

именно потому что ни разу в истории ни одна женщина не поднялась выше по моему 50го места в рейтинге ФИДЕ.

Ви що, нетфлікс не дивилися, там в серіалах жінки перемагають чемпіонів-чоловіків? :)

Не переймася, це як гроссмейстер жінка і гросмейстер чоловік сядуть грати, в жінки швидше за усе нема шансів. Як чоловік лабух сяде проти третьо розрядниці — програє ще на стадії дебюту.

В таком спорте как шахматы или любая деятельность связанная с абстрактным мышлением, мужчины действительно действительно показывают результаты намного сильнее женщин, как и скажем в управлении автомобилем из за особенностей организма такими нас сделала эволюции. Зато есть внушительное количество умственного труда где мужикам наоборот до женщин очень далеко. Любая многозадачность, в целом женщины в разы более внимательны особенно к деталям и т.д. Есть исследования советской и американских космических программ, которые четко определили что из-за этих особенностей екипажи должны быть смешанными. В целом гендерно смешанные коллективы на 30% эффективнее чисто мужских и чисто женских. Понятно что в обществе охотников о собирателей мужики ходили на охоту за мясом, а женщины в кусты за ягодами. Но только выживали эти коллективы исключительно вместе, а не сообществами спартанцев и амазонок.

мужикам наоборот до женщин очень далеко.

100%. я б застрелился после 1го дня работы manual QA.

или бухгалтером

выживали эти коллективы исключительно вместе,

я — за. женщины — они же такие милые :)

В целом гендерно смешанные коллективы на 30% эффективнее чисто мужских и чисто женских.

Які там дослідження

у нас в Україні в антарктиду перший же змішаний екіпаж мав результатом зальот і вагітність посеред антарктики

Заборонили на 20 років

Пустили студенток потім знов заради гендерної рівності, то одна задом покрутила, наставила рога прямо блеать на станції, і кухар повісився

Але в середньому і в целом то мабуть на 30% ефективніше кваліфіковані люди, раз уж дослідження. Теорія і практика

А тобто набухатись та вбити один одного не могли так ? Чи в армії дідівщини не було, з постійними «самогубствами» та розтрілами коли в когось кришу знесло. Роки що на МКС був лише один випадок, коли американець просверлив дірку в Союзі. Та і там прямо кажучи мутна схема, бо це трапилось якось дуже дивним чином одночасно із тим як з’явились кораблі від Spase X.

Ну от вбивств чомусь за 30 років не було там

ой та кацапи самі ж і просверлили

за щось торгувалися, й зробили дирку в спільному підводному човні. Та сама обізяна з гранатою що і на Землі, лиш тут ядерна зброя, а в небі кисень :)

Ну зараз більше вчаться програмуванню, знову. Як відомо від початку програмування вважалось жіночою професією, та доволі довго жінкам вона була не цікава. Особисто знаю багато прикладів коли дуже добрі програміски усе полишали, коли я оошарашений питав — чому? Відповідали що ненавидять цим займатись. А взагалі в інших ІТ спеціалізаціях з жінок вистачає в : тестуванні, PM, HR і т.п. Та і програмістки теж бувають доволі сильні. Звісно професія має свої вади, постійній стрес, то понаднормові — то нема чого робити, невизначеність і т.д. Це з «хочу заміж за спортсмена» не завжди співпадає.

та я до того що повиїзжав матеріал для корекції гендерних нерівностей

Відповідали що ненавидять цим займатись.

а що тут любити? Я тож ненавиджу цим займатись ))

Он до речі стаття про жінку в АйТі здоровї людини на головній

А жінка в АйТі курця — це ми малєнькіє дєвачкі, ми нічево нє можем, у нас гендерна нерівність

Крім того аналітика Djinni показує, що чоловіки у своїх резюме вказують зарплату на 10-30% вищу аніж жінки.

нема там такого.

Більш того, саме через подібні прес-релізи, я би не радив вашу академію.
Бо ви самі пропагуєте дискримінацію, що дуже негативно впливає на якість освіти.
Відчуйте різницю між:
— в нас є критерії вступу. Нижче певного рівня ми взагалі не беремо в «академію», а серед інших обираємо найкращих. І байдуже на гендер.
— ми віддаймо перевагу жінці, не зважаючи на її рівень, бо в нас ціль додати жінок у ІТ.

Відчуваєте неприємний запах від другого варіанта?
Якщо до вас почнуть йти в переважній більшості лише дівчата, то це буде свідчити лише про одне — у вас є проблеми, та якість навчання не задовільняє хлопців. А якщо ви зробите жіночу академію ІТ, то це буде ще гірше. Бо хочете ви чи ні, хлопців в ІТ буде більше.

Якщо до вас почнуть йти в переважній більшості лише дівчата, то це буде свідчити лише про одне — маркетинг працює

Фіксед)

А по темі, чоловіки зараз менш мобільні, ходити по курсах не можуть тлму правильно почати продавати тим хто зможе ходити і купляти їхні курси

Хто і коли з хлопців ІТ-шників був проти дівчат в групах чи командах ??? Ну окрім може якихось із певного району Сан-франциско, та вони навпаки часто товаришують із жінками, сумніваюсь що і ті проти. Тут проблема в іншому — ця уся ботанічна тема, довго жінкам була не цікава. Але в темі з’явились гроші і усе стало навпаки.

ця уся ботанічна тема, довго жінкам була не цікава

Причому навіть на робочих місцях перед комп’ютерами.

Завжди був «мальчік-кабанчік», який в будь-якій незрозумілій ситуації «„повинен“ підскочити», щоб перезавантажити комп’ютер/перевстановити вінду/поставити якусь програму, бо «яжеженщіна і не тямлю у цьому нічого», незважаючи на вік цієї «яжеженщіни».

Так не рідкість, коли така яжеженщіна років 15 працює за комп’ютером, але не знає, що і як, де який функціонал, для чого які програми, ще й очами шукає клавіші на клавіатурі.

У вас є юридична інформація на сайті beetroot.academy/publicOffer, так й має бути!

Для Beetroot Academy як для соціального підприємництва найважливішим є соціальний вплив, тому одна із наших цілей — вирівняти гендерний баланс і збільшити відсоток жінок в ІТ.

Виявляється термін дійсно існує.

Соціальне підприємництво:

використання стартапів та інших засобів підприємництва для розробки, фінансування та реалізації рішень соціальних, культурних або екологічних проблем.

Підказка:
Берете будь-який ВУЗ, в якого в назві є слово «політехнічний» або «технологічний», подаєте документи на будь-яку спеціальність факультету з назвою, яка містить слово «комп’ютерних», «інформаційних» або «кібернетики». Пробуєте отримати диплом.
Якщо вийде — всі дороги вам відкриті, незалежно від статі.

У нас в групі на 20+ чоловік було лише 6 дівчат

То мабуть через те що їм забороняли подавати документи.

На етапі подання документів, наприклад в доЗНОшні часи, коли треба було прийти особисто в певну аудиторію з документами і написати заяву (як воно зараз — хз, мабуть в електронному вигляді), часто дівчат пробували відмовити подавати сюди чи переконували обрати іншу спеціальність, навіть якщо йдеться про той самий ’комп’ютерний’ факультет — напр., замість інженерії ПЗ на видавничусправу чи прикладну філологію/лінгвістику

історія колеги з роботи, яку, на жаль, таки переконали і їй потім довелося заходити в сферу обхідними шляхом, без відповідної освіти і втративши цінний час. З того часу (перша половина 2000-х) звісно, в цьому все набагато краще.

перша половина 2000-х

Ааа, ну так тут інші речі зовсім

до першої половини 2000х айті й було нічим і ніщо, то їй і радили розумні люди як мало сенс в 2000х, а йшли туди гіки й задроти, яким навіть дать було стидно прілічной баришнє

Зараз помінялись умови, і те чим був маркетинг, менеджемент, поліграфія й прочя лінгвістіка в 2000х — зараз це айті, й історія повторюється, розумні люди радять в айті, а розумних людей 20річної давнини назвали модним словом стереотипи, і вийшло що Стереотип Маскулінович Суспільненко в 2002ому відмовляв цих жінок іти задрачувать компутерну інженерію )) там масла не було до*** просто

Мораль тут — менше слухати «розумних» людей

Ніхто не скаже що буде з айті років через 20, і що гендерна рівність головного мозга не вилізе комусь боком

Видавнича справа і прикладна лінгвістика тоді були в тому ж стані що і програмування, тому навряд чи через гроші, скоріш вважали, що програмування — то не для дівчат. Десь на доу була тема, де жінки описували свій досвід з інтер’вюерами, яким в голові не вкладалися, що вона може бути інженером, програмістом, чи навіть працювати з паяльником і пластами і яке ставлення це формувало до них — це з тої ж опери.

Мораль тут — менше слухати «розумних» людей

Це правда, але тут теж є різниця не на користь дівчат

Пізд ьож.

Я на 4 курсі, здається, це був 2011 рік, проходив «літню практику» від кафедри у складі прийомної комісії КПІ, працював за компом, вносив дані в БД і загалом був «принеси-подай».
ТАК ОТ: ніхто дівчат не відмовляв, навпаки, якщо хтось сумнівався, то її та її батьків всіляко заоохочували подаватись на мій ФІОТ( факультет інформатики і обч. техніки).

Ну і факт залишається фактом: Дай Бог аби дівчат які подавалися було хоча б 10%.

В мене нема причин їй не вірити.
І так, це великою мірою залежить від людей на місці, може Ви працювали з більш ’прогресивними’. Однак, будь вона хлопцем, навіть в найбільш сексистських комісій до неї питань не було б взагалі. В цьому власне і є різниця в ’та просто подаєте документи і пробуєте навчитись і отримати диплом’ - для дівчат тут може бути не все так гладко

Ого! В нас на групу 30+ була одна, її відрахували на другому курсі. Хлопців, правда, відрахували в вісімнадцять разів більше

У вас ще багато було, в нас 4. І дві пішли після бакалаврату в економісти. На потоці була група де взагалі 2 дівчини від початку (обидві пішли в PM-во і зараз великі директриси). Тоді правда ще не було зарплат сьогоднішніх і типовий ІТ-шник справді виглядав доволі жалюгідно. Що швидко змінилось, як на кармані почали з’являтись фінанси. Щоправда і на роботі потім теж були жінки, що вирішили зав’язати із професією, при тому маючи кваліфікацію вищу за середню.

Кстати да. Почему-то все разговоры про неравенство начались когда заплата среднего айтишника стала килобаксовой

Ну так це вся та сама суспільна індоктринація про слабку стать і ставити цицьки вперед

Конкуренція на топові й хлібні місця завжди висока, от треба і вировнять, щоб дєвачкам місця було, в першу чергу дєвачкам з еліти.

Ніхто ж не бореться за місце в вагонетці в шахті чи водієм автобуса. Там конкуренції нема і нема за що

А вот політикинею, тестувальницею, програмісткою, директоркою — ета пожалста, тут гендерна нерівність, ето ці мужскі супермасістські руки не дають цицькам проходу. А дівки раптом стають «слабка стать».

Все це висосано з пальця

пфф, в мому потоці 2008-2013 було 67-3. правда, не всі вони довчились, але то вже клятий сексизм тре бороти

А дівчата не пробували просто поступити на профільну спеціальність у ВУЗ?

В мене на факультеті було 5% дівчат десь, з них працює в айті в кращому випадку половина. Чому їх було 5, а не 50? Зате на філологічному 90-99%.
Може справа в тому, що більшості це не цікаво?

Так там вчитись треба, це довго.
А тут курси 3 місяці і можна
заробляти 1000$ зі старту і 5000$ через 3 роки.
Чи що їм там обіцяють після курсів)

Насмішили, коли я вчився в коледжі — в нас були предмети по Паскаль та бейсік максимум. А ще совковий метод навчання, коли тобі кажуть що з тебе нічого не вийде і валять тебе, щоб отримати кеш. Нікому не рекомендую таке навчання.
Машинобудівний коледж, місто Кропивницький.
Якби не друг, який допомагав з вивченням php щоб піти трейні на першу роботу — я б мабуть забив на це і пішов в атб, тому що в батьків не було грошей і вони хотіли щоб в 18 я вже хоч десь заробляв на їжу.

Зате в тому самому Кропивницькому колишній викладач з ККТК відкрив школу яка за пів року дає більше знань ніж любий державний коледж за 4 роки.
Тому часто курси як раз набагато ефективніші ніж профільне навчання, в нас в державних коледжах програмування відстає мінімум на років 10

Это что за школа в Кропивницком? Ш++?

Насмішили, коли я вчився в коледжі — в нас були предмети по Паскаль та бейсік максимум. А ще совковий метод навчання, коли тобі кажуть що з тебе нічого не вийде і валять тебе, щоб отримати кеш. Нікому не рекомендую таке навчання.
Машинобудівний коледж, місто Кропивницький.

от мені цікаво як би вас мали навчати?

Ні, навіщо? Вони пробують клепати по 5 дискримінаційних постів на доу кожен сезон року.

до речі, про рівновагу. а чому ви самі її не дотримуєтесь?

Наприклад, у 2020 році 49% випускників були жінками, а вже у 2021 році цей показник зріс до 61%, а у 2022 році досяг вже 62%
28% жінок проти 72% чоловіків

Десь саме такий процент жінок якщо не менше служать у ЗСУ. Треба виправляти всюди цю гендерну нерівність. Всі повинні мати однакові права та обов’язки.

хочу нагадати:
згідно оф. даних жінок в ЗСУ ~35-45 тис.
загальна кількість ЗСУ ~ 700 тис

5-7% це багато? і на рівні з ?

PS: я поважаю всіх тих жінок хто на нулі

Загальну кількість не треба порівнювати. Давайте тих хто на нулі, чи хоча б 20км від фронту, там де реально ризикують життям, який там відсоток жінок.

та про це я ваще мовчу.

хоча колись наводив каменти з окопів:

Большая часть женщин нашего подразделения, 24 поувальнялась или перевелись в глубокий тыл. Те кто поувольнялся потом поустраивались обратно в тыл на ЗП. Единицы остались и несли с нами службу им хвала. Но это единицы. Считаю что дальше бумажек им не место. Большенству, не всем. Есть женщины кремень, но их мало. Больше обуз.

Бачив я кiлькох таких «героїнь» які думали що бліндаж -це процес випікання млинців.Не будучи далі штабу бригади обидві отримали Орден "За мужність"...Я на війні з січня 15-го й інших не бачив нажаль...Для мене типова жінка в армії-це прес-офіцериня й "фіалка Монмартру"Іванна Плантовская,сосна колумбійського генерала Хорхе Фернандеса...Це мій досвід...


Женщина в украинской армии это балласт и головная боль.Это все на картинках красиво и в сюжетах новостей .Но гендерна рівність заканчивается там где нужно таскать БК например или вывести орудие на позицию.А места пресс атташе Одесского погранотряда всем не хватит

Коротко . Зустрічав жінок у армії о 1994 році. Зустрічав о 2022 році .Тягар . У армії жінки : кухар , фінансист , адвокат та т.п. Так .

Яка різниця хто з них на 0? Ці жінки пішли в ЗСУ як добровольці і вони точно сміливіші за нас з вами і навіть за тих кого мобілізували примусово, вони заслуговують на повагу, а не розділення на тих хто на нулі і не на нулі, бо коли ти йдеш в армію — тебе можуть в любий момент кинути на 0, треба бути готовим померти, незалежно від того чоловік ти чи жінка.

Я згоден з тим, що закон несправедливий до чоловіків, але це точно не вина жінок, особливо тих які пішли добровольцями на фронт.
Якщо підходити з точки зору виживання нації — чоловіки ще не навчились народжувати дітей, а штучне запліднення давно практикують.

p.s. Я знаю, що до війни купа жінок служили в армії на якихось символічних посадах і часто це були родичі начальства. Моє повідомлення не відноситься до цієї категорії людей.

Якщо підходити з точки зору виживання нації

А нах мне нация? Главное , чтобы людей не стреляли в голову и не убивали другим способом. Если украинцы исчезнут через сто лет, я плакать не буду.

до війни купа жінок служили в армії на якихось символічних посадах

Почему символичными? Вполне конкретные обязанности — сосать чупа-чупс

А нах мне нация? Главное , чтобы людей не стреляли в голову и не убивали другим способом. Если украинцы исчезнут через сто лет, я плакать не буду.

Я й не сумнівався, ти ж русня.

Почему символичными? Вполне конкретные обязанности — сосать чупа-чупс

+

це точно не вина жінок

ссы в глаза, всё божья роса ©

а оцю теж кляті супремасисти заставили фашисські промови робити?

Liberal actress Jane Fonda says white men are to blame for ’climate crisis’ and is calling for them to all be ARRESTED and jailed

Йди лікуйся, ти шукаєш якихось тупих жінок і видаєш це так, наче таких само тупих чоловіків не існує.

ссы в глаза, всё божья роса ©

Тобто цей закон жінки прийняли? Чи може совкова влада яка складалась на 99% з чоловіків?

чого варті 450 депутатиків проти суддів/прокуррорів/держслужбовців?
там багато інфографіки, ще й про держслужбовців є — 86% / 14% !!!! а це значить що? що менти ловлять а судді/прокурорки — відпускають. і хоч який гарний закон прийми — його завжди витулмачать як потрібно. І хтось поїде безкоштовно у Бахмут, а хтось у Європу на пособіє.

тому ми й маємо гучні розлучення й обкрадених чоловіків — Безоса, А.Мухарського, Абрамовича й ше мільйони простих роботяг.

ґендерний склад судів та судової адміністрації

PS: у совку було теж саме. до речі — в рашці теж саме і зараз. Соупадєніє?

https://yur-gazeta.com/content/UserImages/News/.thumbs/3eac0ff51683009fb4ad48c9744bb989_0_420_0.jpg

Що в нас, що в росії, що в совкостані судді були і є просто обслуговуючим персоналом для влади, вони підтримають те, що їм скажуть зверху.

ips.ligazakon.net/...​223300?ed=1992_03_25&an=5

Згідно зі статтею 91 Конституції України, Верховна Рада України приймає закони, постанови та інші акти більшістю від її конституційного складу, крім випадків, передбачених Конституцією.

Іншими актами парламенту, крім постанов, є закони, резолюції, декларації, звернення, заяви[1].

Постанови Верховної Ради приймаються з конкретних питань з метою здійснення її установчої, організаційної, контрольної та інших функцій. Вони набирають чинності з дня їх прийняття, якщо інше не передбачено самою постановою.

uk.wikipedia.org/...​ва_Верховної_Ради_України

oh boy! саме тому депутати-чоловіки прийняли закони, порушуючі їхні чоловічі права? (діти після розлучення, розпил «суспільно» нажитого и ще сотні)

нунадаж... настав час невидуманих історій )))

PS: чи може таки в законах біль менш правильно?

але судді на місцях чомусь віддають 95% дітей матерям, і пиляють «по чесному» навпіл наскирдоване майно програміста/депутата/військового/стоматолога з жіночкою яка вмикала стіралку 5 років і дуже заморилася

oh boy! саме тому депутати-чоловіки прийняли закони, порушуючі їхні чоловічі права?

З кожним разом від твої відповідей стає все смішніше, чиї права це порушує, депутатів? Багато депутатів зараз примусово мобілізували? Чи може їх родичів?

я там вище доповнив. які і чиї права це порушує

Я хотів тобі дати розгорнуту відповідь, але затер її, тому що втомився, це не має сенсу.

Що я бачу: ти шукаєш теорії зговорів де світом правлять жінки, це як гітлер стверджував, що всі біди принесли євреї.

Можеш скільки завгодно звинувачувати жінок, але ти не станеш від цього жити краще. Хочеш щось змінити — змінюй, а не ний що у всьому винні жінки.

p.s. Якщо твоя ціль в житті — це хейтити жінок за все погане, то вітаю, ти робиш улюблену справу.

Ні. моя ціль щоб Україна процвітала і залишилося незалежною. якщо цьому заваажають фемки геї росіяни sjw ліваки чи ще хто-небудь, я буду казати про них неприємну правду.
Судячи по шаленому спротиву навіть тут, це хоч якось але працює

якщо цьому заваажають фемки геї росіяни sjw ліваки

Ти перерахував як раз тих які найменше заважають, заважає русня, гнилий прошарок суспільства при владі та не при владі.

Якби наша країна воювала так як «воюєш» ти, то ми б були під окупацією. Але для тебе там мабуть чудово, там також не вважають жінку за людину.

А ще я снідаю російськомовоними немовлятами це теж можна побачити в моїх текстах

влада яка складалась на 99% з чоловіків

ще одне годне пояснення. тобі ні до чого, а я занотую:

...Існує піхота мавп, які вирушають на війну за стаю, а також кілька лідерів. Поки біомаса зайнята великою війною мавп, ці лідери спаровуються з самками племені. Тому, як я почув по Discovery, самки «змушені жити подвійним життям». Піхота мавп повертається з війни і виховує нащадків цих лідерів, при цьому не знаючи про це. І, як ви бачите, мало що змінилося. Тому самі ці лідери, царі, прем’єр-міністри, королі і навіть вищі менеджери і директори магазинів, тщательно підтримують в інформаційному просторі тему про те, що ти повинен одружитися, під час співбесіди на роботу питають, чому ти не одружений, що жінок потрібно захищати і так далі. Це зроблено з метою, щоб ти захищав і годував їх. Тоді як вони просто спаровуються з ними, а ти виховуєш їх нащадків.

...95 відсотків звичайних середньостатистичних чоловіків... Але Інтернет прорвався в гру... І багато що почало змінюватися. Враз хлопці зрозуміли, що це не вони такі неповноцінні та безнадійні, і загалом, о жах... Проблема не в них, коли раптом всі почали переписуватися і у всіх одне й те саме... Радійте! Нашим батькам пощастило менше, і вони не мали звідки зрозуміти і дізнатися... Вони просто спилися, вважаючи себе природними помилками. ©

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

99% шахтеров мужчины, надо изменить это гендерное неравенство — всех женщин в забой!

Підписатись на коментарі