Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Підкажіть no-code рішення

Підписуйтеся на Telegram-канал «DOU #tech», щоб не пропустити нові технічні статті

Привіт, спільното!

Прошу допомоги у визначенні із засобами для проектику.

Є ідея зробити щось на кшталт поєднання соц-мережі із інтернет-магазином.

Кодити це, думаю, буде дуже довго, тому хотів би придивитися на готові no-code рішення. Можливо стане потрібна інтеграція кількох платформ разом.

Якщо знаєте щось підходяще, будь ласка — розкажіть.

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

WordPress + WooCommerce + что-то третье

От Вордпресс я не люблю, вибачте

Посмотри Shopify. Там по идее можно товары добавлять через api.

Вам не No Code треба, а e Commerce фреймверк готовий типу Magenta Commerce, Drupal + e Comerce, Joomla і т.п. все скомпонувати і та налаштувати, швидше за усе не пишучи взагалі коду. Функціонал типу Wish List де можна скажімо комусь робити подарунки з того що він/вони хочуть, наприклад на весілля є мало не в усіх більш не меньше прийнятних e Commerce. Щоправда реальні покупці усіми цими приблудами із соціальних мереж виявилось не користуються, це стало ясно років так з 10 тому коли це активно додавали до інтернет магазинів, потім випилювали або воно там висить без усякої користі. Якщо хочете просто торгувати, цікаво, що можна використовувати групи в тих самих соціальних мережах — це доволі чудово працює. Зробити прийнятний інтернет магазин і розкачати його до рівня коли він приноситиме прибуток, а не збитки за сервери та роботу — коштує 1-1.2 мільйони зеленими. Простіше використовувати платформи — інтернет базари / інтернет аукціони типу e Bay, клонів якого і доволі відомих в Україні придостаньо. З усіх ідей які я бачів по світу, в Україні нема тільки споживчих кредитів які інтернет магазин надає online як це робилось по звичайних магазинах побутової техніки раніше, як на мене воно — і добре. Все інше вже наші клонували давно і перепробували.

на но коде будет еще дольше

Дійсно?
Чому?
Можеш розповісти трохи докладніше?
Бо з розробкою звичайним способом я добре знайомий і як я уявляю, хоча б до МВП — треба десь півроку.

Там багато нюансів, та інтернет магазин , тобто e Commerce система достатньо складний програмний комплекс, який заточено під торгівлю. Починаючи від структури каталогу, і закінчуючи SEO оптимізацію лендінгів. Навіть на готовій e Commerce платформі, середньо статистичний інтернет магазин під вимоги конкретного торгівця треба робити принаймні 3 місяці командою принаймні з 6 спеціалістів різного профілю, при умові дуже базового функціоналу без додаткових фітчь. Зазвичай до системи дописуються інтеграція із конкретними платіжними системами, та службами доставки, а також створюється дизайн сайту тестується і розгортається на серверах. Це по мінімуму, без скажімо без тестінгу на купі мобільних, мобільних застосунків під дві платформи, хитроумних інструментів маркетингових кампаній по типу програм лояльності, регіональних прайс-листів, розсилок і т.д. і т.п. Не професіоналам такий сайт зробити з нуля без платформи зась, вже давно не 1999. Професіоналам простіше писати код коли треба.

Дякую за розгорнуту відповідь!

Підписатись на коментарі