Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

«Мені здається, що я вигорів». Айтівці втомилися та шукають менш напружену роботу

На Blind обговорюють способи пошуку менш стресової роботи. Деякі працівники сказали, що вони погодилися б на нижчу зарплату, але і меншу кількість стресу.

«Мені здається, що я вигорів. У мене не залишилося мотивації», — написав працівник Meta. «Мені здається, що мені потрібна робота з низьким рівнем стресу, де я не переживаю, чи достатньо того, що я роблю».

Спільнота Blind погодилась з айтівцем, а дехто сказав, що погодиться на набагато нижчу зарплату, лиш би працювати в менш напруженому середовищі.

Деякі айтівці також запропонували спосіб уникнути високостресової роботи — це повністю покинути IT та розглянути роботу в уряді, автомобільній промисловості або ролі управління проєктами.

«В IT немає такої роботи, де висока оплата супроводжується низьким рівнем стресу», — зауважив працівник Amazon.

До речі, триває анонімне опитування щодо зарплат в IT. Приєднуйтесь та заповнюйте анкету!

👍ПодобаєтьсяСподобалось6
До обраногоВ обраному3
LinkedIn

Найкращі коментарі пропустити

Всім вигорівшим від роботи в айті рекомендую тимчасово світчнутися в ЗСУ (до кінця воєнного стану). Зразу забудете про стреси від дедлайнів, естімейтів і мітингів. Будете як на курорті, тільки вам ще 100к платитимуть)

Осспаді, рівень інфантілізму якийсь позахмарний, чесслово. Айті на сьогодні може запропонувати чи не накращий WLB — за умови, що людина свідомо розставляє пріорітети. Якщо ти пхаєшся в фаанги — чого ти потім ниєш, юзернейм? «Бачили очи, що купували — їжте, хоч повилазьте...»

а дехто сказав, що погодиться на набагато нижчу зарплату, лиш би працювати в менш напруженому середовищі

Аж цікаво, що ж зупинає цю відчайдушну людину від того, щоб зробити цей відважний крок... /sarcasm

коли я вигораю, я згадаю, що я люблю гроші і їсти

«В IT немає такої роботи, де висока оплата супроводжується низьким рівнем стресу», — зауважив працівник Amazon.

Це помилкове твердження. В Amazon немає такої роботи, де висока оплата супроводжується низьким рівнем стресу.

Клікбейт. Якщо перейти за посиланням, там є важлива деталь у тому що пише чувак з Мета: «Мені здається, що мені потрібна робота з низьким рівнем стресу, де я не переживаю, чи достатньо того, що я роблю, щоб уникнути PIP».
Тобто він хоче знайти нормальну компанію, де немає примусової децимації як в Амазон та (очевидно) в Мета, навіть якщо треба буде працювати 50 годин на тиждень.
Далі він наводить приклади достатньо топових компаній які він розглядає, серед яких доречі є Google.
Коментарі адекватні з рекомендаціями компаній та приблизними зарплатами. Автори поста схоже вибрали найбільш «ниючі» приклади (навіщо? щоб розвести срач?)

Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Коли читаю про вигорання чомусь на пам’яті стає анекдот — «А ваша Галя дюже балювана».

Не перейматись проблемами замовників не пробували? :)

На Blind обговорюють

Чего только не обсуждают на блайнде

Спільнота Blind

Там есть общество ?!

Вигорав за 3к$ тепер коли 12к$+ буває то вигорати стало важко

Може ти просто не напрягаєшся?

Давно не напрягаюсь)) коли сталось пару зривів точка зору та підхід змінився

В мене після першої спроби самогубства.

Але не напрягатися не виходить, бо здаватися також не хочу.

Так

не напрягатися

ніяк не рівно

здаватися

Якщо вигорів в ІТ, то можна свічнутись в іншу сферу, наприклад в енергетику, на 20 тищ грн ЗП

Так вже скоро. :) Meta позбавить стресу чергову партію щасливців.

Вже багато раз писали — бути звільненим із фейсбуку це не теж саме що з Української галери. Так що реально навіть якщо не було фінансової подушки то на час відпочити, підточити скіли грошиків вистачить.

коли я вигораю, я згадаю, що я люблю гроші і їсти

Це не так працює, перша ознака — усе перестає приносити задоволення, вже тобі не треба ні ті гроші, не будь що, починаються думки, що воно того взагалі не варто. Частіше за усе горять саме засновники і власники бізнесу, при чому в яких на перший погляд усе добре. Можуть просто в офіс ходити, не починати ніяких нових проектів не вирішувати існуючих проблем і таке інше впадати в хандру. Психологи кажуть ніби то одна і та сама причина, людина ментально та фізично стомилась, бо фігачила по максимуму нервової мозкової активності не відпочиваючи, навіть в ночі сняться різні задачі та проекти. І потрібно відпочити. Це просто в кращому випадку, бо можуть бути і соматичні захворювання, як скажімо не спати чи не досипати і т.п.

Психіатри також це кажуть

он воно як: виходить я вигорів приблизно років так п’ять тому і досі в такому режимі

Якщо Ви вважаєте, що «вигоріли», не маєте сил працювати, відчуваєте стрес, відволікаєтесь на роботі на читання новин, не можете приступити до виконання задачі, то буду радий Вам допомогти — звертайтесь в особистих повідомленнях або www.facebook.com/nikolay.pol.5

Мальвіна (сама до себе). Курва. Вона устала — целий дєнь в ~~ваннє~~ крєслє сідєть, вона устала

Клікбейт. Якщо перейти за посиланням, там є важлива деталь у тому що пише чувак з Мета: «Мені здається, що мені потрібна робота з низьким рівнем стресу, де я не переживаю, чи достатньо того, що я роблю, щоб уникнути PIP».
Тобто він хоче знайти нормальну компанію, де немає примусової децимації як в Амазон та (очевидно) в Мета, навіть якщо треба буде працювати 50 годин на тиждень.
Далі він наводить приклади достатньо топових компаній які він розглядає, серед яких доречі є Google.
Коментарі адекватні з рекомендаціями компаній та приблизними зарплатами. Автори поста схоже вибрали найбільш «ниючі» приклади (навіщо? щоб розвести срач?)

щоб уникнути PIP

Та хз, він мені подобається. Набагато краще, ніж npm, який генерить node_modules розміром зі Всесвіт :D

Ну venv теж може досягти обсягів :)

Автори поста схоже вибрали найбільш «ниючі» приклади (навіщо? щоб розвести срач?)

Звичайно.
ДОУ вже майже нікому не цікавий, от і схиляються до топіків в стилі «кінець фронтенду» і вичавлюють останнє.
Недовгий шлях до тем із назвою «Лесбиянки в гараже изнасиловали педераста. Срочно 🚨»

Пока були теми про комінгаути персонажів комп’ютерної гри :) gamedev.dou.ua/forums/topic/43113

Звісно срач. Базис маркетингу і сучасного медія, який наповнено негативом. Наш мозок від печерної людини так влаштований — що схильний більше реагувати саме на негативні новини, ніж на позитивні. Історично інформація — що в тому лісі шаблезубі тигри загризли когось, а тій печері оселився медведь — мала велике значення для виживання. Тоді як інформація про ягоди в кустах, чи стало бізонів на полі — меньше. Цим зараз активно користуються усі медія.

«Мені здається, що я вигорів». Айтівці втомилися та шукають менш напружену роботу

«Мені здається, що холодильник пустий ». Айтівцям нічого жерти та шукають будь-яку роботу

Кандидати:

85,283 (+397)

Вакансії:

9,484 (-198)

© Джинні

Пост як з 2021, їй-богу.

Очікуємо на наступну тему на форумі в розділі Різне «Айтівцям нічого жерти?»

«50 рецептів страв з макаронів та сосисок»

Секрети мʼясної дієти та при чому тут лук

Якщо там є рецепт сиру то жити можна

Макарони із сиром — святкова страва.

Айтівці в жирні часи замість створення подушок, ковдр та інших матрасів фінансової безпеки подорожували по три рази на рік, купляли собі останні макбучки (закреслено) та гралися в науку (/закреслено)? Ну то самі собі злобні буратіни.

Айтівці в жирні часи замість створення
подушок
Ну то самі собі злобні буратіни.

Брєд написав.
Тобто треба було передбачити і відкласти на роки війни?

Тобто треба було передбачити і відкласти на роки війни?

Саме так. Війна в нас з 2014-го, др речі. Маючи дохід у $5К+, не відкласти подушку хоча б в 10К на рік виживання — глупо. Якщо період без доходів буде довшим — доведеться вже «розбирати» інвестовані гроші. Ну або продавати макбучки і айфончики за півціни — якщо покупець знайдеться.

Подушка в 2014-му пішла на зброю. Та й далі йде...

А як собі доведеться зібратись в окопи? Звісно донатити необхідно бо хлопцям непереливки, та може настати і персональний чорний день в чорній полосі. Подушка безпеки вона на то і подушка, що використовується в крайній випадок.

Продам нирку.

Ну або акції.

Взагалі є ефективніші способи вбивати кацапів, ніж з окопа. Тим і займаюся.

Якщо їхати в окопи, нирку та інші органи можуть і так забрати, безкоштовно, як нема броніка та каски.

Як казав чувак з панішера, «Я колись ходив у розвідку, підірвався на розтяжці, і тепер у розвідку я люблю літати».

і що з того матрасу, якщо ні сам не виїдеш,
а для того, щоб перекантуватися тут достатньо наволочки в 20Куе
fi202x.blogspot.com/2023/05/20.html
та витрачати на одного середньому за рік $150 (думаю 2022 був один і найскладніших у 2023 прогнозу менші витрати),
fi202x.blogspot.com/2023/01/2022.html
тобто, якщо в сім"ї двоє, то $300 на сім"ю, і т.д.

Брєд ти пишеш, треба було і жити весело, і подушку сформувати.

Брєд ти пишеш, треба було і жити весело, і подушку сформувати.

На скільки подушку, на роки війни?
Якщо так планувати то смисл було взагалі залишатись після 2014.
Ну і що робити як подушка закінчиться? Чи це взагалі ок сидіти без роботи місяцями і проїдати відкладене?
Тому то написане і брєд

Ну то самі собі злобні буратіни.
Якщо так планувати то смисл було взагалі залишатись після 2014.

Багато хто саме так зробив — виїхав після 2014-го.

Чи це взагалі ок сидіти без роботи місяцями і проїдати відкладене?

«Краще бути здоровим і багатим, аніж бідним і хворим». Але випадки бувають дійсно різні. Наявність подушки як раз і дає можливість спокійно, місяцями шукати потрібну роботу замість того, щоб хапатись за що попало. Рішення, прийняті поспіхом, зазвичай не найкращі.

Айтівці в жирні часи замість створення подушок, ковдр та інших матрасів фінансової безпеки подорожували по три рази на рік, купляли собі останні макбучки (закреслено) та гралися в науку (/закреслено)? Ну то самі собі злобні буратіни.

Власне комент не про минулий лайфстайл окремих айтішників (на все життя подушку навряд чи збереш), а про відрив автору топіку від української реальності 2023, коли вакансій все менше і хрєн знає коли ринок відновиться та чи відновиться взагалі.

Кризи — невід’ємні частини будь-якого розвитку, бо завжди зростати не може. Сучасні айтішники не пам’ятають 90-х (і слава Ктулху, що не пам’ятають) але 2008-й зачепил багатьох, а початок коронакризи — майже усіх.

але 2008-й зачепил багатьох, а початок коронакризи — майже усіх.

Тільки в 2008 вакансії післи в ріст менше ніж за рік, а при коронокризі менше 6 місяців.

На такий період ще є смисл тримати гроші в кеші, більше це тупо спалювати їх інфляцією.

Я ж не кажу тримати ось прямо все в кеші. Але активи повинні бути високоліквідними. Макбук хоч за півціни можна продати, а ось емоції від подорожі на ринку коштують нуль.

2008-й зачепил багатьох,

тоді 23 річні сенйори «освоювали» Губку Боба і Павер Пафф Гьорлз

На все життя і не треба, а на рік-другий — must have.

Це переведений із англійської топік.

почав відновлюватися з квітня

Це ж балерини із MAANG. Коли десь ФАБ-500 бахне, тоді дізнаються, що таке справжні проблеми і що собі надумана «успішність» із глянцевих журналів. Як раз в різних великих театрах — теж такі самі проблеми, коли на твоє місце 1000+ претендентів, танцювати стандартну партію помираючого лебедя.

«В IT немає такої роботи, де висока оплата супроводжується низьким рівнем стресу», — зауважив працівник Amazon.

Висока оплата за мірками світу чи країни? Бо в німецьких корпораціях люди гівно десятиліттями місять, без жодного стресу, 7 годин на день, 4 дні на тиждень, з відпусткою 30 днів, за шестизначну зарплатню :)

www.levels.fyi/...​alaries/software-engineer

тільки щоб без стресу треба вміти нішу шукати і в офіс тре ходити мабуть буде, з вільним але все ж дрескодом, в шортах ні
8+1 година
і робота часами дебільна
пятий день дефакто після 14ої мало хто працює
днів відпустки мабуть 36 і свят ще чимало

у інших теж щось шукаьельно але сіе то флагман типу

Ну тут чиста правда — там де є гроші, там високий і надвисокий рівень конкуренції. І неможливо зупинитись бо усе мало. За 3-4 роки такого справді будь хто не витримає, хоча треба заспокоїтись собі та фігачити роботу у нормальному темпі — та розуміти нащо воно саме тобі, і що з цього саме ти заробиш. Це більше надумані проблеми, тоді як існують справжні — наприклад можна нажити проблем зі здоров’ям чи попасти в бойові дії і т.п. Чим більше стресувари, що от якщо щось — то я залишусь без чогось там, що є у сусіда Васі — тим більше варіант, що якраз ніколи не отримаєш цього.

«В IT немає такої роботи, де висока оплата супроводжується низьким рівнем стресу»

А де є?(:
Якраз в ІТ будь-який екс-фаангівець легко знайде ненапряжну роботу з нехай не топовою, але цілком достатньою для життя ЗП в будь-якій країні. Було б бажання щось міняти, а не нити.

Тільки ті хто хто лоба розшибав та зубарив літкод і так далі звісно цього не хоче. Можна було одразу підти шукати роботу в контору по простіше чи створювати стартап. А виявилось — що то чужий бізнес, який керується на сам перед інтересами його власників.

Мне кажется, я выгорел: первый раз не хочется заполнять зарплатный опрос.

Всім вигорівшим від роботи в айті рекомендую тимчасово світчнутися в ЗСУ (до кінця воєнного стану). Зразу забудете про стреси від дедлайнів, естімейтів і мітингів. Будете як на курорті, тільки вам ще 100к платитимуть)

чекаємо від комментатора прикладу який треба наслідувати, якщо він звісно не закордоном

Ну це явно не до мене, бо я не нию, що вигорів після щоденного натискання клавіш на ноуті)

Человек, который так пишет никогда, на самом деле, и не выгорал. А если повезло, то может иметь такую нервную конституцию, что и не выгорит никогда. Знаю таких пару человек. Могу только с этим искренне поздравить.

Якщо не було депресняка — значить не було стресових ситуацій. Пощастило людині, буває.

Вы тут правильно все написали, спасибо. Но зачем вы мне это все написали? :) Мне дважды по двадцать, и начинал трудовую карьеру я во времена для IT интересные. Я не из тех, кто родился с серебряной ложкой во рту — брался за всякую работу, в том числе и со всякими кретинами. Последнее десятилетие жизнь ставила в неудобные позы не раз, в связи со специфическим местом рождения. Я же написал, что рад за молодых, умных и талантливых, и фантастических, как Yaroslav Kuchkovsky и Вы, за тех кто-то не устает от нажимания клавиш, от форс-мажоров, от глупости своей и окружающих, от токсичных коллег...

Та канєшна, я в 20 років поовертаймив без вихідних 5 місяців (брешу, один день таки був) на колишніх кагебістів, автоматизовуючи їм операції та облік розкрадання України, і маю таке щастя, як МДП.

Смійтеся до першої спроби самогубства.

А що він не так написав? Снєжинки бідні страждають?)

Ну, я — айтішник, який 1 березня 2022 світчувся в ЗСУ. Під Соледаром, Соледар, Бахмут. Схоже, що скоро знов туди ж.

Підтверджую, що це ваше вигоряння у зручному офісі в тепличних умовах — дійсно фігня. ┐( ˘ 、 ˘ )┌

І це я в піхоті пробув всього 2 місяці, а потім, нарешті, дякувати судьбі, всесвіту і хорошим людям, став оператором БПЛА. Просто коли знов захочеться понити, уявіть, що ви в мороз / дощ / сніг / туман в якомусь с**ному окопі, який ви самі ж копали, маєте жити і відбивати чисельні атаки вагнерівських м’ясних хвиль під щедрі артилерійські подарунки. Без зв’язку з рідними. Напів-хворим. З незрозуміло яким командуванням, зміжниками і безпосередньо тими, хто поряд. Впродовж декількох тижнів. А потім знов і знов.

В окопі, як би тяжко там не було, ти розумієш заради чого ти то робиш. І звідкись беруться сили (до моменту поки ти розумієш доцільність свого там перебування. Як тільки-но настає момент, що втрачаєш віру — і сили пропадають).

А от в фейсбуці, там хай і не так тяжко (хоча я хз, не працював в фейсбуці), але там сенсу перебування особо не бачиш. Від цього і мотивації якось нема.
Тому це окей не хотіти там працювати. І це окей звільнитись звідти і працювати там, де ти бачиш сенс свого перебування.

Мотивація не впливає на біохімію.

Це той самий успєшний успєх в профіль.

Подивися статистику самогубств серед військових, попустить.

Від чого мене має попустити?

Про стреси не забудеться, стресів насправді стане тільки більше. Настільки більше, і настільки різко більше, що потім ще реабілітовуватись доведеться.

Але з зони комфорту вийдеш. І якщо все витримаєш, то по поверненню в ІТ все буде виглядати смішним і не суттєвим, навіть в стартапах, чимось надто дрібним і недостатнім щоб достатньо сильно стресанути.

З прикладів. Якщо рік назад я вважав, що для мінімального рівня життя треба квартира, з обігрівом і бойлером, само собою постійною електрикою. Я пам’ятаю якраз на початку лютого вибирав квартиру. Хотів щоб лише євроремонт, щоб з гарним краєвидом на місто, поряд магазини і т д.

То зараз я розумію, що зможу вирити собі землянку, накрити, поставити буржуйку, палити ріщачком, в казанчику варити кашку. Закутатись в покривальце. І навіть те, що над головою ніщо не гупає постійно, уже буде прекрасно.

Рік назад я переживав із-за найменших невдач, рвався до ідеалу. То зараз я буквально розумію, що мої ті чи інші дії впливають на життя, в екзистенційному сенсі. І всеодно по***, є певний фаталізм типу «ну й буде що буде».

Говорят, там тоже можно неиллюзорно выгореть, но не психологически, а физически.

Достатньо просто на завод, або навіть на касу в супермаркет.

з великим задоволенням за сильно меньші гроші піду в проект де мало стресу, дедлайнів, естімейтів, мітингів

якщо part time то взагалі ідеально

якщо part time то взагалі ідеально

На парт таймі роботи більше ніж на фул таймі ентерпрайзі

на фултаймі я філоню десь 30% часу в середньому і стараюсь не напрягатися взягалі. на партаймі так вже не вийде? чому?

на партаймі так вже не вийде? чому?

З мого досвіду, на партаймі конроль набагато більший, роботи на людину більше бо нема грошей взяти кількох фултаймів.
Парт тайм це завжди від бідності, і ніякий нормальний проект так робити не буде.
Тому, знову ІМХО, в більшості випадків на фул таймі буде менше роботи і більші гроші.

«В IT немає такої роботи, де висока оплата супроводжується низьким рівнем стресу», — зауважив працівник Amazon.

Це помилкове твердження. В Amazon немає такої роботи, де висока оплата супроводжується низьким рівнем стресу.

Та чого, думаю що так всюди.
В тебе стрес не тому що робота важка або її багато, а тому що ти розумієш що іншої з такою ЗП ти не знайдеш і дієш відповідно.

Коли обставини дозволяють відноситись до роботи «та пох, за тиждень знайду не гірше» то і вигоряння/стресу буде в рази менше.
Як і овертаймів, онколів, і т.п.

Це все так, але не відміняє того факту що в Амазоні доволі жорстка експлуатація людських ресурсів.

Осспаді, рівень інфантілізму якийсь позахмарний, чесслово. Айті на сьогодні може запропонувати чи не накращий WLB — за умови, що людина свідомо розставляє пріорітети. Якщо ти пхаєшся в фаанги — чого ти потім ниєш, юзернейм? «Бачили очи, що купували — їжте, хоч повилазьте...»

а дехто сказав, що погодиться на набагато нижчу зарплату, лиш би працювати в менш напруженому середовищі

Аж цікаво, що ж зупинає цю відчайдушну людину від того, щоб зробити цей відважний крок... /sarcasm

«Или у нас будет чуть меньше денег и счастливый (или хотя бы психиологически стабильный) папа или денег будет больше, но до момента пока совсем не выгорит»

А уменьшить хотелки для семьи не вариант?

Бачили очи, що купували

Бачили очі тільки те, що їм показують.

Якби ж то все було так просто

Айті на сьогодні може запропонувати чи не накращий WLB — за умови, що людина свідомо розставляє пріорітети

Пріоритети розставляють в багатьох випадках замість тебе, бо наприклад дійти до такого, що ти поточні задачі завдяки своїм скілам робиш правильно і якісно, але в півноги, а решту часу тупо втикаєш, зарплата на цьому рівні тебе влаштовує, і ти не хочеш більшої, відповідальнішої або складнішої роботи навіть з новими личками і збільшеними грошима — тобі навряд чи хтось дасть це зробити, до кризи так точно(зараз це все-таки може бути і на руку компанії). Можливо, за кордоном по-іншому, але тут тебе всі навколо тебе будуть замахувати — давай-давай ставай мідлом, потім сініором, потім бери на себе команду, чи архітектуру, чи давай по півдня мітингів кожен день, бо ти їм сподобався і хочуть говорити з тобою.
Або в довоєнний час на плановому review відмовитись заповняти всі ті селф- і інші асессменти, сказати що мене тайтл і зарплата влаштовує, я нічого не хочу міняти чи щось там доказувати на вище — теж в більшості випадків не вийде, все-одно будуть напрягати проходити, причому на кількох рівнях — лід тебе, делівер менеджер ліда (чого в тебе люди не рев’юваються і не ростуть), юніт менеджер делівері і т.д. мабуть аж до СЕО

Аж цікаво, що ж зупинає цю відчайдушну людину від того, щоб зробити цей відважний крок... /sarcasm

Бо подумають, що чувак, якийсь ’дивний’ раз захотів відкотитися на декілька рівнів, помаркують його аплай як overqualified for position і там до інтерв’ю навіть не дойде
а якщо і дойде, то після пояснення про «набагато нижчу зарплату, лиш би працювати в менш напруженому середовищі» фейл співбесіди забезпечений. Навіщо брати такого кандидата, якщо точно знайдеться інший, готовий впахувати щоб рости?

Підписатись на коментарі