Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Шукаю Python / Django Tech Lead, Frontend та QA інженерів для потреб ЗСУ

«Горшочок, не вари»)) Лише за один день отримав купу запитів і бажаючих, тому зупиняємо пошуки, ОКРІМ Frontend розробника. Дякую усім, хто відгукнувся.

Розшукується Frontend інженер для потреб проекту.

Коротко про проект: для автоматизації процесів обліку.

Якщо все буде добре, то після завершення ми викладемо його на загал, щоб ним могли користуватися у інших підрозділах.

Наразі я розробляю застосунок на базі фреймворку Django для спрощення обліку. Для того, щоб пришвидшити розробку, я розшукую

Для Frontend розробника:

  • розробити людський UI

Якщо у вас є трохи вільного часу і бажання допомогти, пишіть в приватні повідомлення .

Проект на волонтерських засадах, але це крутіше, ніж донат.

#army #python #django #needhelp #mentor DOU #dou

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Якщо все буде добре, то після завершення ми викладемо його на загал, щоб ним могли користуватися у інших підрозділах.

в армії це навряд чи так спрацює

Привет, как QA помочь могу, времени немножко есть.
Основных вопросов несколько:
1. Какое отношение имеет проект к гос. структурам?
Отсюда несколько вторичных вопросов:
1. Что с доступами к проекту? Надо ли как-то подтверждать проверками на полиграфе и прочей фигнёй?
2. Как будет построена кооперация? Официально, неофициально?
3. Какая гарантия того, что проект вообще будет кому-то полезен, в частности, ЗСУ? Они вообще об этом проекте знают? Заинтересованы в нём?

І мені, будь ласка, продублюйте

Основна умова: мобілізація на загальних підставах ? То в першу чергу ти солдат і завтра перший ліпший дуболом відправить тебе в окоп чи мести плац ломом (і це ще не найгірший варіант), поки це не буде офіційно виправлено на рівні МО/Генштабу шанси знайти людей на такі задачі будуть мізерні ... Ще й раніше в вимогах мало не закінчення військового закладу, бо такі задачі йшли «під офіцерську посаду» ...

Іван, я вас не зрозумів.

Раніше основною умовою для подібних задач/посад була «мобілізація на загальних підставах» чи контракт із ЗСУ — то нарід і шарахався від цього як чорт від ладану ...

Проект на волонтерських засадах, але це крутіше, ніж донат.

Ніхто не призиває на службу.

Я би радив прямо в тексті вказати — чисто ІМНО ...

Іване, проходьте повз, нам немає про що дискутувати

то після завершення ми викладемо його на загал

Опублікуєте назву сайту чи в open-source?

Я думаю це буде OS на git. Всі хто забажає буде розвертати в себе локально

Підписатись на коментарі