OpenCatalog.ai — колекція ретельно відібраних AI Tools

Усі статті, обговорення, новини про AI — в одному місці. Підписуйтеся на DOU | AI!

З релізом ChatGPT у жовтні 2022 року тема Artificial Intelligence набула неабиякої популярності. Як гриби після дощу почали з’являтися різноманітні застосунки та інструменти на базі AI. IT-гіганти почали релізити свої напрацювання у цій сфері на широку аудиторію: Google анонсувала Bard, a Microsoft представила новий Bing, Edge та Copilot, а Meta AI — Segment Anything.

Відносно невеликі та незалежні команди також не відставали. Одна з найвідоміших з них, Midjourney Inc., представила однойменний сервіс Midjourney v4, за допомогою якого можна генерувати просто неймовірні зображення Digital Art, та який став гідним конкурентом DALL-E 2 від OpenAI.

А є інструменти, які генерують хоч поки що не дуже якісні, проте вже цікаві відео по промптам чи/та зображенню, наприклад Runway Gen-2. Неймовірно!

Також почали з’являтися багато стартапів, які вже на базі вище згаданих Tools почали робити свої проєкти. Так, наприклад, з’явився ChefGPT. Їх команда після того, як зробила «fine tuning» моделі GPT-3 на тематику приготування страв, пропонує користувачам сервісу якісні рекомендації щодо приготування вечері чи здобувати досвід у Fine Dining.

Проте, чого і варто було очікувати, інтернет просто заполонився безліччю низькоякісних або реально незручних продуктів. Наприклад, оскільки поки що не вийшов офіційний застосунок ChatGPT for Android, багато хто намагався зробити просто «проксі-App», який би використовував OpenAI API щоб емітувати чат, та сабмітили його на Play Market, який швидко переставав працювати, коли закінчувалися ліміти по визову API.

Інші розробники брали OpenSource моделі, робили «на колінках» якийсь веб-сайт з жахливим UI та поширювали його через той же Google Ads як проривний AI-продукт.

Також багато хто робив щось на базі GPT «just for fun». Як от один студент у рамках навчання Front-End вирішив склонувати UI ChatGPT, описав для нього «System Message» щоб той поводився наче кіт та зробив сайт CatGPT, котрий тільки то й уміє, що мяукати та надсилати гіфки з котами. Користі малло, проте багато кому зайшло та сам студент «хайпанув» на цьому, роботу точно отримає.

Але вцілому така ситуація з якістю продуктів наводить смуту на реально зацікавлених користувачів (копірайтерів, SEO-оптимізаторів, інших криейторів), які шукають дійсно корисні та перевірені сервіси, які могли б покращити їх продуктивність. Або навіть просто знайти Fun Tool, таку як Kaiber, за допомогою якої можно зробити крутий Reels та запостити у себе в Instagram.

Наша команда вирішила полегшити для таких людей процес пошуку AI сервісів. Так з’явився сайт opencatalog.ai, на якому будуть розміщені тули, які на нашу думку дійсно заслуговують на увагу. За останні два місяці ми мануально обробили та протестували дуже багато різноманітних сервісів, та додали до каталогу 100+ обраних (та продовжуємо це робити).

Так, вже існують інші Directories, які просто парсять усі підряд сайти на тематику AI та роблять лістинг тисяч, навіть десятків тисяч (уявляєте!?) таких сайтів в автоматичному режимі. Наш підхід трохи інший. Ми реєструємося на сервісі, аналізуємо його UI/UX, популярність у мережі та інші показники.

Поки що у каталозі немає тулов з категорії Dev Tools, що звичайно було б цікаво для DOU-ком’юніті, проте він обов’язково незабаром з’явиться!

Тож якщо інформація була для вас корисна, прохання також підтримати наш Launch на Product Hunt, який відбудеться сьогодні, 1 червня, або просто залишити коментар. Будемо вдячні за Feedback та змістовні рекомендації. Сподіваємося, не буде багато хейту. Дякуємо!

👍ПодобаєтьсяСподобалось3
До обраногоВ обраному3
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Привіт. Який зараз трафік на сайті? Я шукаю майданчики для реклами наших ChatGPT плагінів.

Поки що не дуже великий, але ми працюємо над просуванням.

Чекаю на billing* AI. Спитаєш у нього:
— Біллі, а за який час я зможу зробити цю таску?
І він відповість. А якщо тоді, я далі спитаю:
— А скільки коштує тепер моя працегодина?
І він теж відповість.
Ілоне, куплю такий за всі гроші, що в мене є.

* тарифікуючий

А Ви пошукайте, можливо такий вже є)

Можливо це я. Бо поки що у мене питають. Відкриваю таблиці та підраховую. Звісно що хочеться це якось автоматизувати.

А не боїтеся, що в такому випадку, коли він з’явиться, ви залишитися без роботи?..

Це цікаве питання. На нього можна дати декілька відповідей. Саме перше: коли я відповідаю комусь, він мені за ці відповіді нічого не платить. Тобто, я для когось зараз виконую цю роботу безкоштовно. Тому, якщо її перекладуть із моїх плечей на цей ШІ, то це буде моя перемога. Бо таким чином звільниться трохи мого часу, а вільний час це можливість чомусь навчитися чи десь заробити, чи обидва ці варіанти.
Інші відповіді більш філософські та глобальні. Над ними треба трохи подумати.

Підписатись на коментарі