×

Upwork аккаунт через агенство

Доброго дня.

Вирішив я звільнитися с аутсорсінгової компанії, у них був мій апворк аккаунт який зарееєстрованний за моїми паспортними даними. HR мені сказала що мій аккаунт буде видалено через декілька днів... На цьому аккаунті я працював дуже довго та маю топ рейт та 100% done jobs. Чи є якийсь мізерний шанс відновити мій аккаунт? Чи потрібно мені звертатися до суду або юриста, для того щоб це питання якось вирішилось?

UPD (05.06.2023):

Зі мною зв’язався COO, спитав чому я не попросив залишити аккаунт, після того, як я два рази просив повернути мені аккаунт але отримував відповідь що аккунт буде все одно видалено. Домовилися на тому, що я закрию тікет на Upwork і мені віддадуть аккаунт. Дуже дивно... зараз ще нічого не вирішено

UPD (07.06.2023):

Є невеликий апдейт моєї ситуації.

When was the last time you accessed the agency account?
Do you still have access to the registered email?
When did you leave the Agency?
Have you done any verification for the account with the agency?
What was your last contract on your old agency account (contract title, client name etc.)?
Please confirm if you’d like to close the agency account. If you’d like to use the old agency account instead, please provide a new secure email address that has never been used with any Upwork account.

Ось ці питання задає підтримка апворк, коли ти хочешь повернути аккаунт, свою відповідь я закріпив скріном з апворку, де є виведения коштів. Я сподіваюся що це останній крок у вирішені цього питання та скоро вже буде рішення (але яке, я не знаю)

UPD (26.06.2023):

Коротше, питання з поверненням облікового запису через довгий час все-таки було вирішено на мою користь. Upwork повернув мені обліковий запис зі всією статистикою та грошима на ньому. Апворк дуже довго відповідає на питання, що пов’язані з відновленням акаунту, в моїй ситуації це зайняло майже місяць. Але я все-таки дуже радий, що повернув свій аккаунт собі

👍ПодобаєтьсяСподобалось11
До обраногоВ обраному3
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Топік був оновлений, тому хто був зацікавлений у цьому питанні, прошу подивитися результат

Вітаю тебе!
Твій кейс і цей топік безцінний для багатьох гребців на такі агенства.

Уже прошло много времени с начала создания тикета на апворк (тикет был создан 03.06.2023). Поддержка апворка достаточно долго отвечает на любые запросы (я уже третий день жду ответ на мои данные о последних выплатах на аккаунте). Я понимаю что фраза «ты у них не один» актуальна, однако, они хотя бы подержали бы в курсе сколько вообще может занять время для решения этой проблемы.

PS. Я так полагаю что это затянулось из за того, что они закрыли один мой тикет как решенный по случайности и мне пришлось создать новый тикет с той же проблемой. Жду ответ уже третий день
ibb.co/VVjbF76

Знайомі, які пройшли цей шлях, близько трьох тижнів це робили. Так що все в нормі)

Друже, відпиши потім результат який буде, якщо можна)
І цікаво, чи не дадуть бан агенції) Чесно кажучи, не надто цього хочу, просто хотілось би тихо повернути свій акаунт і з кінцями.

Назвіть агенцію, яка таке чінить. Топік буде в 100 разів цінніше тоді.

Нижче лейтенант Коломбо розкрив цю страшну загадку (насправді достатньо нагуглити лінкедін автора)

Є невеликий апдейт моєї ситуації.

When was the last time you accessed the agency account?
Do you still have access to the registered email?
When did you leave the Agency?
Have you done any verification for the account with the agency?
What was your last contract on your old agency account (contract title, client name etc.)?
Please confirm if you’d like to close the agency account. If you’d like to use the old agency account instead, please provide a new secure email address that has never been used with any Upwork account.

Ось ці питання задає апворк, коли ти хочешь повернути аккаунт, свою відповідь я закріпив скріном з апворку, де є виведения коштів. Я сподіваюся що це останній крок у вирішені цього питання та скоро вже буде рішення (але яке, я не знаю)

Вони не мають право це робити у будь-якому випадку, пишіть у підтримку. Агенство отримає бан, а з вашим аккаунтом буде все ок.
Вони просто Вас шантажують, як можуть.

Поганий / гарний поліцейський => hr сказала, що блок, а СОО сказав, що нє.
Але краще, на майбутнє, не бійтесь писати назву агенства, щоб люди знали і не натрапляли на таких.

Взагалі дивна схема.

Вірно на вашу особисту пошту, ваш особистий акк.

Коли працюєте на агенцію — вони можуть вас зробити ексклюзивним.

Тоді подавати заявки може їх менеджер зі свого аку, від вашого імені.
А як відпишуть — вже ви спілкуєтесь.

Коли розходитесь — вас видаляють з агенції, проекти, відгуки лишаються в вас і здається в агенції теж

Все саме так і працює як ви описали. Розробник стає ексклюзивним, тепер подаватись на проект може менеджер агенції, всі гроші ідуть агенції (і розробник навіть не знає скільки), і відгуки в кінці проекту ідуть також і розробнику в аккаунт, і агенції.

Я бачу лише два моменти для чого агенції доступ до акаунту: здається коли проект завершений (і можливо коли розробник перестав бути ексклюзивним) то там видно рейт за яким працював розробник, і щоб розробник про це не дізнався. А також я не пам’ятаю чи може розробник потім сам відгук клієнту написати (навіть якщо він ексклюзивний) :)

Еще небольшой инсайд, на таких говношлюпках не платятся налоги вообще, даже смешные 5%. Все выводится тупо в кэш с карточек и зп платится кэшем. Некоторые шлюпки даже делают ТОВ под апворк, но не все, т.к. ТОВ тянет за собой регистрацию кучу ФОП или платить через сраную дию.сити, чем шлюпки не хотят заниматься и морочить себе голову вести бухгалтерию/инвоисы и т.д. Плюс вполне может быть ситуация, когда профайл продали по фиксед рейту, а он одновременно биллит 5 кастомеров. Поэтому обычно есть связи с решалами в проверяющих органах, и эти шлюпки не трогают, а если и накрывают, то через пару часов проверка «уходит ни с чем»

От питання до автора :)
Він платив податки? Чи ні?

Для таких правильних вже мільйонний раз пояснюю — платив. Не можливо жити в Україні не сплачуючи жодних податків.
— Продукти купляв? Купляв
— Комуналку платив? Платив
— Повітрям дишав? Жарт (або ні?)

Ні, це не ті податки. Мається на увазі податки з з/п, компенсації, суми контракту. А те що ви привели — тупість і маніпуляція.

Він платив податки? Чи ні?

Це теж наче як маніпуляція. Бо податки він точно платив. Навіть з Upwork 20%
Значить мова про конкретний один з податків.

Бо податки він точно платив. Навіть з Upwork 20%

Тупість і маніпуляція № 2. Податки апворку ніякого відношення не мають до України.

Податки апворку ніякого відношення не мають до України.

І вам доброго ранку
support.upwork.com/...​us/articles/4410783619347

Important:
Upwork only collects these taxes on purchases and fees you make with us. We do not collect taxes from your clients on your behalf. If you are required to collect taxes from your clients, that is your responsibility.

Читай уважно і закінчуй тупити.

Так это ты тупишь, причем по всему топику и постоянно. Единственное, что я не могу понять: это у тебя осознанный троллинг тупостью такой или ты реально веришь в то, что пишешь .

Раз даже такие простейшие вещи, требующие минимального задействования интеллекта, даются тяжело, то в принципе ответ на вопрос, была ли это реальная тупость или троллинг тупостью, получен. Спасибо.

Але це протиречить твоїй маніпуляції:
"

Податки апворку ніякого відношення не мають до України

Факт — діяльність людини на апворк приносить прибуток державі Україна у вигляді податку на послуги апворк. Тобто як не крути — людина все одно платить податок.
Ще раз — якщо ви кажете що людина не платить податки це

Тупість і маніпуляція

Людина платить податки у будь якому випадку
Тобто твоє питання без маніпуляцій замість:

Він платив податки? Чи ні?

Повинно виглядати:
Чи заплатив він один із податків на дохід — 2% як ФОП 3-ї группи або 19.5% як фізична особа.

Повинно виглядати:
Чи заплатив він один із податків на дохід — 2% як ФОП 3-ї группи або 19.5% як фізична особа.

Тобто замість того щоб це зразу написати, ти почав маніпулювати? Ну я ж кажу — тупиш.
PS: Нормальні люди зразу розуміють про які податки йшла мова, а такі як ти і тобі подібні — туплять і маніпулють.

Дуже тупа маніпуляція. Так мойжна стверджувати, що я — платник ПДВ. Бо якщо щось купую в магазині, отримані від мене за товар гроші обкладаються дерджавою податком ПДВ і в якийсь момент магазин цей ПДВ сплатить.

Податки, які платять офіційні податкові агенти (банки, нотаріуси, тощо) ще можна вважати такими, що сплачені їх клієнтами. Але податки, які платить сервіс чи магазин, яким ти користуєшся, точно не маєть ніякого відношення до тебе. Магазин платить свої податки, а ти маєш сплатити свої.

Дякую. Бо наш нарід він такого не розуміє. Він вважає, що якщо він купив буханку хліба, та заплатив 4 грн ПДВ, то він герой і податки сплатив.

Скільки наївних людей у нас.
Абсолютно усе податкове навантаження на кінцевому споживачі і крапка. Хто це платить то ньюанси — всеодно воно збільшує вартість товарів чи послуг
Ти ще скажи що на трудових договорах ЕСВ також виключно на роботодавці як по закону

Мають. ПДВ на послуги, які Upwork надає українським податковим резидентам, сплачуються Апворком Україні.

Інша справа, що цей податок не має ніякого відношення до тих податкових резидентів, він сплачуються АпВорком.

Дякую. Я мав на увазі податки які відносяться до ваших зароблених грошей на проєкті. Все ж таки податок, який бере апворк він трохи інший, бо ще включає і інші послуги (коннекти) та береться не з ваших зароблених грошей а з fee (хоч вони і залежать від грошей на проєкті).

дякую, кеп. а якщо витратити час та прочитати всі відповіді, а потім щось написати, то буде занадто?

Цей податок (ПДВ) платить Upwork, а не його клієнти.

Привіт. Та сама фіня зараз. Дуже розчарований в людях, 4 роки пропрацював, багато сил вклав у розвиток компанії і ось така «подяка». Чекаю на вашу розв’язку:)
Писав колишньому колезі, то з ним теж таку фігню вчинили. Але йому вдалося відновити акк через підтримку. Тілько то півтора-два роки тому було, а чи спрацює це зараз — навіть не знаю.

Вони попросили відправити їм дані мого паспорту (фото). Це ще та штука, адже їм потрібна ID карта або загран паспорт або ще якісь доки, добре те, що я зробив загран паспорт та його вдалося відправити їм, бо мій паспорт громадянина їм не підходить (старого зразку).

Фигня. Подходит все. Подтверждал аккаунт гражданским паспортом не раз.
Я вообще хз где вы эту фигню про апворк находите. Пишите в суппорт, вам ответят. Или в комьюнити форум.

Ну как видишь, не подходит, гражданский паспорт даже по требованиям Upwork не проходит.

Перечитай выше. Все проходит.

Гражданский паспорт? Ты хочешь сказать что у тебя он заполнен на английском языке, не рукописный? Не неси чепухи

Ну ок че. Это ж у вас 25 лет опыта работы фрилансером.
Вам виднее

Да какая разница сколько ты работаешь фрилансером. Я тебе сказал что через саппорт гражданский паспорт не проходит если он не заполнен на английском языке и нет рукописи

Вот тебе прямой текст от сапорта:
We have found that the ID provided is written by hand; please note that for security purposes, we cannot accept IDs that are handwritten. Additionally, we have found that the details on your ID are not in English. Your name, address, and date of birth must all appear in English on the ID. Please resubmit a new ID that isn’t the ID provided previously.

На это надо ответить что это твой единственный документ, приложить ссылку из Википедии и попросить переводчика
А по поводу ситуации просто говорите что вас взломали и вы хотите обратно свой ПЕРСОНАЛЬНЫЙ аккаунт
Если я вам говорю, что я верифицировал гражданским, то так и есть
А так то у меня вон суппорт payoneer отказывался принимать выпмску из bank of america с формулировкой мы не знаем такого. Просто дешёвая рабсила и куча идиотов

На цьому аккаунті я працював дуже довго та маю топ рейт та 100% done jobs.

Як виглядав процес? Хто спілкувався з замовниками, хто робив ставки? Яку роль відігравала аутсорсингова компанія?

З замовниками ти спілкуєшься сам особисто, робиш тестові завдання, компанія лише надсилала твое резюме по різним заявкам

Поясніть мені тоді навіщо ви на це згодилися? В чому був сенс? Ви не в змозі надіслати своє резюме, чи у компанії теж великий рейтинг і замовник вибирає їх, а не вас?

Якщо ти хочеш спробувати працювати через апворк самостійно, то це майже не реально, адже фрілансерів там майже не залишилося, один аутсорсінг і все. Тобто тебе навіть заказчик не помічає. Кожне повідомлення, яке ти хочешь відправити замовнику коштує грошей, сума досить значна, адже ти повинен перебити ставку інших галерних розробників. (ставка доходить до 7 баксів за повідомлення)

Можливо це не так давно стало і туди набігли індуси з китайцями, бо в мене зараз там постійний проєкт, але якось же я там зробив собі профіль і набив собі більше 250 проєктів і 5-ти значну суму.

PS: тоді не розумію, що вас дивує в тому, що ваш профіль вам не належить? ви користувались тим, що компанія робила, що ви не взмозі. Це дуже схоже на те, як ви працюєте на галєрах: вам нічого не належить (код, клієнти і т.д.), тільки ваш досвід в голові — ваш. Звільняєтесь, і шукаєте нову галєру, там по-новій. Те ж саме з апворком — не нанімайтесь, качайте свій профіль самостійно, і буде вам щастя.

Ви праві, і я вам вдячний за вашу точку зору. Я згоден, що при роботі на аутсорсингу ми користуємося ресурсами та інфраструктурою компанії. Однак, в цьому конкретному випадку, мій акаунт на Upwork був зареєстрований на основі моїх особистих паспортних даних, що, я вважаю, підкреслює моє право на нього.

Згідно з політикою Upwork, акаунт є особистою власністю і повинен бути прив’язаний до конкретної особи, а не компанії.

Так, я звільнився з компанії, але мій профіль на Upwork, повинен бути моїм. Це важливо не тільки для моєї подальшої кар’єри як фрілансера, але і для збереження моєї репутації в професійній спільноті.

Я розумію, що компанія вклала ресурси в розвиток цього профілю, і я вдячний за ці можливості. Однак, я вважаю, що правильніше було би, якби компанія та її співробітники обговорили ці питання з самого початку та визначили власність профілів на Upwork.

Я продовжую вирішувати це питання і сподіваюсь на позитивний результат для обох сторін.

Якщо видалити з вашого профілю всю інформацію про проєкти, який ви прокачали за допомогою аутсорскомпанії, то це буде чесно. Але це те ж саме, якщо ви зараз створите новий профіль і будете його прокачувати власними зусиллями. Чи ви тепер не взмозі його створити? апворк не дає?

Ви кажете що чесно видалити всі проекти на аккаунті. У якому полі це буде честно?

Я думаю, що ви можете не розуміти всю ситуацію. Так, я можу видалити всі проекти з мого профілю, але вони відображають моє професійне зростання і досвід, який я отримав, працюючи в аутсорсинговій компанії.

Щодо створення нового акаунту, Upwork не дозволяє створювати нові акаунти, якщо старий був заблокований або видалений. Я не можу просто зробити новий акаунт і почати все заново. Це є проблема.

Моя мета тут не позбавити компанію їхньої частини праці, яку вони зробили для мене. Я вдячний за цей досвід. Моя мета тут — зберегти мою професійну історію та досягнення, які я заслужив на протязі моєї кар’єри. Це не лише про відображення моєї роботи, а й про збереження моєї репутації та трудового стажу в моєму профілі.

Я думаю, що ви можете не розуміти всю ситуацію. Так, я можу видалити всі проекти з мого профілю, але вони відображають моє професійне зростання і досвід, який я отримав, працюючи в аутсорсинговій компанії.

а якщо завтра апворк закриється? хто покаже ваше зростання і досвід?
цей досвід зароблений не зовсім чесно, тому чесно його видалити.
В голові ваш досвід і цим користуйтеся. Можете ще на лінкедіні це відобразити без деталей.

Щодо створення нового акаунту, Upwork не дозволяє створювати нові акаунти, якщо старий був заблокований або видалений. Я не можу просто зробити новий акаунт і почати все заново. Це є проблема.

Тут погоджуюсь, що проблема, але і махлювати це теж проблема. Нажаль тут ви те ж винні. Мені кілька разів пропонували викупити мій акаунт бо дуже гарний рейт і платити мені якусь сумму, а акаунт будуть юзати в темну — були послані подалі і потім ще сповістив апворк, який «вумників» заблокував.

Моя порада, не приймати участь в «мутних» схемах, а якщо хочете працювати на себе, то і треба було з цього починати.

Якщо завтра апворк закриється, у чому я дуже сумніваюсь, з’явиться нова платформа. Досвід який зароблено не досить чесно це у якому сенсі? Для цього і створені агенства. Нікому не цікавий ваш досвід у голові, коли дивляться на ваші портфоліо та резюме (де теж не дуже чесно його заповнюють).

Тут погоджуюсь, що проблема, але і махлювати це теж проблема. Нажаль тут ви те ж винні.

Винний у чому? У тому що у нашій країні це не регулюється? Майже усі аутсорсингові компанії працюють так, то може тоді притензії до цих компаній? Чому вони так працюють, чому не зацікавлені у підвищенні зарплатні своїм працівникам це всім відомо, однак якщо цьому не дати розглосу, то значить усім все подобається, значить так можно працювати...

Усі джуни, які попадають до цих компаній думають що це нормально, адже зарплата у середньому вища за кур’єра на декілька тисяч, значить все добре, значить так потрібно.

Якщо завтра апворк закриється, у чому я дуже сумніваюсь, з’явиться нова платформа

як там відобразиться ваш досвід з апворку? ніяк

Досвід який зароблено не досить чесно це у якому сенсі?

ну це не ваш досвід. ваш він був би, якби ви не користувались послугами компанії. ви ж користувались, бо стартувати на апворку вам важко. ви ж захотіли зекономити свій час. тепер розплата.

Винний у чому? У тому що у нашій країні це не регулюється?

скільки часу ви так працювали? чому раніше вас це не цікавило?

Усі джуни, які попадають до цих компаній думають що це нормально

І шо? ну думають, багато хто думає, що земля плоска і що?

адже зарплата у середньому вища за кур’єра на декілька тисяч, значить все добре, значить так потрібно.

:)
«добро поржаловать» в дорослий світ.

ну це не ваш досвід. ваш він був би, якби ви не користувались послугами компанії. ви ж користувались, бо стартувати на апворку вам важко. ви ж захотіли зекономити свій час. тепер розплата.

А чий це досвід? Звичайно користувався, і там самим сплачував маржу приблизно 300-400%. Я не розумію до чого тут це?

досвід ваш в голові, те що в профілі апворку — частково ваш і частково аутсорсової компанії. як це розділити? невідомо. тому чесно — видалити. і піти своїм шляхом, як зробили багато хто на апворку.

> тому чесно — видалити.

Удивительная логика. Компания зарегистрировала аккаунт на моё имя, под аккаунтом работал я, компания типичный аутстаф передававший меня заказчику, но указывать опыт — не честно.. Если бы агентство брало работу как агентство и я бы работал как нонэйм разработчик агентства — окей, но агентство продавало мой профиль с моим портфолио, опытом и фидбэком за что получало свой процент — win-win бизнес. На самом деле выглядит как будто агентство школьники какие-то, ну или прям слишком жадные люди. Разойдись они по общему согласию вполне себе реально что через пару месяцев разработчик сам бы вернулся и сказал ребят продавайте меня за что хотите, платите мне мои N$ и продолжаем работать, а тут рабовладельчество решили как можно подольше растянуть. Топикстартер все верно сделал. Честно было бы удалить если бы при подписании контракта с агентством было бы сказано что аккаунт будет принадлежать агентству и если разработчик уходит он обязан удалить аккаунт или указанные штрафные санкции. В этом случае топикстартер бы тоже смог свой аккаунт вернуть/нагадить агентству, но тут я бы с вами согласился что это было бы честно, в какой-то степени.

Компания зарегистрировала аккаунт на моё имя, под аккаунтом работал я, компания типичный аутстаф передававший меня заказчику, но указывать опыт — не честно.

Так, не чесно, бо той досвід це суміш досвіду компанії та розробника. Розробник не може його присвоїти собі і далі використовувати свій розкручений акаунт, бо розкручувала його компанія, а він не зміг цього зробити — не хотів/не міг/не знав як.

А можно узнать, это сейчас был троллинг тупостью или начальник галеры пришел поделиться своими альтернативными взглядами на реальность?

мені важко/ліньки перекладати москальську. перепишіть на українську ваші питання і можливо я дам вам відповідь

Майже усі аутсорсингові компанії працюють так

Відверто кажучи такої дичини з акаунтами апворка у ТОП-10 і навіть ТОП-20 галер я не чув і не бачив. Та й взагалі не чув, щоби галери з ТОП-10 якось юзали апворк чи, тим більше, персональні акаунти гребців

дуже мутна схема, видно що автор не розуміє цього.

Та всі розуіють цю схему, що ви так заціпились на цьому, у цьому пості я не обговорював як працює апворк, я обговорюю поверненя акаунту. Думаю на цьому можна закінчити

ви не розумієте, що мутна схема = не ваш досвід

так работают многие мелкие говношлюпки, берут проекты на уровень миддла-джун и сажают формошлепить новобранцев с курсов, чуваки согласны работать за 400-600$ в месяц,аккаунт продается за 12$/час, т.е. около 2К/месяц, на этом смехотворном рейте вполне делают маржу, а американцам приятно платить зарплату уборщицы/горничной за сносный код

Тут треба зауважити, що компанія за своє посередництво явно отримала відповідний дохід. З іншого боку коли ви вирішили відмовитись від їх послуг з посередництва — може бути передбачена неустойка. Дивіться ваш договір із компанією, а взагалі це цивільно-правовий спір і вам краще звернутись до юристів чим просто на форум.

Це приблизно те саме — що компанія каже — що твоє резюме є її власністю і інтелектуальним правом, хочеш звільнитись — наймаєшся в іншу компанію лише як джуніор. Насправді справа рівня адвокатів та арбітражного суду. Як на мене тут явні ознаки монопольних дій, та швидше за усе порушення правил користування фріланс біржею. Тобто компанія не створює власний акаунт як компанія, яка гарантує виконання завдання своїми співробітниками без прив’язки до особистості виконавця, а якраз займається виключно посередництвом, не беручи на себе жодних забовєязань чи ризиків. Такі речі про доброму треба вирішувати в суді чи позасудово із юристами. Зазвичай просто отступні треба дати в таких випадках, та розійтись полюбовно.

Це приблизно те саме — що компанія каже — що твоє резюме є її власністю

ні це так само, як ви звільняєтесь з галєри і переносити всю інформацію про проєкти, де ви брали участь собі в резюме, зі всіма технічними дрібницями та ще можливо про клієнтів додасте інформацію. Такого я не зустрічам на галєрах і т.д. Мало того що це завжди під НДА, так ще і в контракті може додатково бути прописано.

Довго думали, щоб таке написати? Може, всім іншим робітникам у світі не вказувати в резюме досвід і проекти, коли вони працювали по найму на когось?

Де я писав що не вказувати досвід? Але те що публікує апворк в історії і те що вказують в рєзюме дві великі різниці.

индусы там всю жизнь были и перебивали ставку рейтами по 1-3$/час, но далеко не все заказчики хотят работать с ними, то что после индусов часто все на мусорку выкидывать надо и писать заново. И некоторые индусы умудрялись трекать по 18ч непрерывно, как — там они посменно работают также под одним аккаунтом

так були і це навіть працювало в плюс, бо пару разів дороблював за ними за гарний рейт :)
ну я мав на увазі, що можливо їх там стало набагато-набагато більше...

Ну так не платите. Я не перебиваю как- то ставки. И нет, я — не агенство.

я ніколи не купляв коннектів, завжди хватало безкоштовних... а ще перебивати ставку чи піднімати себе в списку — розводняк від апворку :) треба вчитись спілкуватись з замовником, вміти себе продати... автор цього не розуміє

Ну коннекты сейчас покупать приходится. ибо они не авто-пополняются. Но там смешные суммы порядка 10-20 долларов в месяц.

це вони зробили не давно, а до того в мене вони додавали по 10 здається, в мене їх під сотню лежить...

10 дают, да. Но это на один бид в месяц сечас. Ну максимум на 5, если дешевые проекты.
prnt.sc/1MUOCqYXDxE1
личн мне хватает 100 на два-три месяца. прошлый раз Apr 24, 2023

Людині, котра це вміє більш нічого вміти не потрібно. Цей вміння саме по собі прогодує. Роботу шукають завжди люди, котрі цього не вміють.

Новый аккаунт очень тяжело раскрутить. Заказчики часто такие игнорируют или ставят фильтр на количество отработанных часов на профиле. У галерного менеджера есть несколько жирных раскрученных аккаунтов с рейтом типа 30-40$/час «top rated», когда туда падает заявка, он отписывается, что «я сейчас занят, но у меня есть крутой кент, за которого ручаюсь» и кидает ссылку на новый пустой профиль и туда рефералит клиента. Вот каким образом быстро раскручиваются свежие аккаунты

Новый аккаунт очень тяжело раскрутить

ну таке...
я розкрутив. І для цього брав прості проекти по 5 у.е., або безкоштовно. Так витрачаєте час, так іноді неадеквати тряплялися, то я щоб не отримати поганий рейт — закривав проєкт, віддавав ескроу і йшов далі. В мене вийшло розкрутити і набити десь пару тис годин.
Автор вирішив «скосити» і швиденько пригнути повище, але тут прилетіла несподіванка. Так буває. Стартуєш знову і не витрачаєш час на розбірки.
Проблему, яку бачу, що він «спалив» свої офіційні дані і не зможе створити новий акаунт, якщо апворк заблочить попередній назавжди...

Это старая известная схема. Создается аккаунт на доки чувака, все креды отдаются галерному «менеджеру». Менеджер сидит под этим аккаунтом и бидит заявки на проекты. Находится кастомер, который заглатывает наживку. Проводится первичный созвон, проверка рыла, что дев реальный. Потом на галере ищут джуна, которому отдают креды от аккаунта и он биллит заказчика на часы под тайм-трекером. Примерно 40-80% от рейта уходит галере, остальное деву, либо он вообще работает на галере по фиксированному рейту (значительно меньше чем рейт на проекте).
При увольнении в зависимости от отношений с начальством аккаунт с апворка полностью удаляется, восстановить почти нереально.
Чтоб левый дев не спалился, с компа стираются все личные данные, способные идентифицировать, шо там пашет левый чел, все почтовые/сайтовые аккаунты переименовыются или создаются новые типа [email protected]m. Когда апворк ставит аккаунт на холд на проверку, зовут реального чувака на видеоколл, перед этим ему распечатывают и заставляют выучить все названия проектов, имена заказчиков с которым имел дело этот аккаунт, т.к. он ходит по галере, как портовая шлюха, и сам владелец ака даже не знает, какие проекты там вообще крутятся на нем

гайз, та назва ж компанії гуглиться дуже легко, по імені автора топіку зразу випадає лінкедин. для мене, як для людини, що теж працює на апворк, та розглядає агенції для співпраці, Incode Group зразу потрапляє в блекліст

Зі мною зв’язався COO, спитав чому я не попросив залишити аккаунт, після того, як я два рази просив повернути мені аккаунт але отримував відповідь що аккунт буде все одно видалено. Домовилися на тому, що я закрию тікет на Upwork і мені віддадуть аккаунт. Дуже дивно...

Ого, досить неочікувана розв’язка цієї історії.
Онови сам топік щоб комент не загубився бо це дуже корисна інфа. Все ж таки ще трохи можна работодавця потримати за яйця щоб там не нили про ринок роботодавців і усім пофіг

Що ти маєш на увазі під "

Онови сам топік щоб комент не загубився

" Не дуже розумію)

Ну напиши це у самій статті.
UPD: ...
Не усі читають коменти.

Супер, розголошення і тікет на апворк зарішали.
Бо їм теж може прилетіти через те що чужі акаунти юзають

Ще нічого не вирішино, адже аккаунт досі у блоці та в мене немає до них доступу

А можно узнать нафига ты верифицировал чужой аккаунт и еще и работал с него?

Ну почему чужой? Аккаунт мой, с моей фотографией, с моими данными.
По другому ты работать не сможешь, увы

Так, але технічно ти не маєш доступу до жодного із факторів аутендифікації крім KYC. Тобто або хтось вкрав твої паспортні данні або ти сам передав їх третій особі (принайні так логічно припустити на місці Upwork).
У будь-якому випадку аккаунт створений із порушенням.

с такими «порушеннями» работает очень значительная часть рынка, обычная схема перепродажи джуна за синьора. Это только в крупных городах большие галеры, где такого нет, в куче мелких городов / областных центрах такая схема очень широко распространена. Полно людей с минимальными знаниями, готовых работать на таких условиях, поэтому говношлюпки держатся за счет таких, потом, как чувак набирается опыта, он сваливает с такой шлюпки

А зачем разработчику давать свой апворк компании?

Ну типу «агенція». Вони беруть усі адміністративні функції по підлизуванню клієнтам, а ти тільки кодиш.
Наче як крута ідея, якби не такі звірські умови. Фактично страхують себе від фрілансерів, які в один момент подумають — а нах мені те агенство і почнуть працювати самі. Людина після звільнення так не тільки втрачає прокачаний профіль та зв’язок із клієнтами, а ще й можливість завести чистий профіль.
Ващі NCA дитячі іграшки порівняно з цим

Це тільки каже про те, що Upwork перестав працювати як система. Нафіг треба фрілансерске біржа, якщо на ній тусуються аутсорсні компанії, а не фрілансери ? Вона виходить не діє ні для замовника якому легко напарюють маркетингом умовно джуна за сініора ні для фрілансера, який знову має справу із посередником та ще і платить містові самій біржі.

Нафіг треба фрілансерске біржа, якщо на ній тусуються аутсорсні компанії, а не фрілансери ?

А на уклоні таксують парки машин, а не часники, прикинь? А на айрбнб здає житло не його мешканець а «інвестор» в якого таких квартир ціла купа по місту і він тримає штат адміністраторів.

Так буде зі всіма біржами. Рано чи пізно їх захоплюють бізнеси а не аматори.

Ну тут треба сказати що у IT є своя «родзинка»
Уяви що на умовному уклоні ти замовляєш машину бізнес класу із чемним судячи з відгуків водієм, а приїсжає типовий бомбила із 90-х на іржавій волзі.
Що будеш робити? Звісно поставиш такому аккаунту не дуже гарний відгук.
Але у випадку із IT більшість клієнтів і не знають як має виглядати нормальний водій таксі та авто бізнес класу. Так і живуть.

это похоже на баблокар, где под видом частником тусуют маршрутки или таксопарк, и это почти невозможно вычислить, кто сидит под аккаунтом, чувак или целая галера

Так-так, зовсім забув про це, блаблакар на популярні міжміські рейси вже давно окупований маршруточниками. А раніше вони ще й ціни занижали, не знаю як зараз.

Колись теж пропонували таку фішку. Казали усі так роблять. Не погодився. В результаті зійшлись на моєму особистому аккаунті, який приєднано до аккаунту організації.
Автору реально бажаю успіхів у вирішенні цієї не простої проблеми.

Казали усі так роблять.

Популярна фраза у менеджерів та рекрутерів.

Ще:

Всі вже підписали цей договір.
У більшості компаній відпустка 10 робочих днів.

Скорей всего компания это предусмотрела и подписала с ним такой договор, что никому ничего не докажешь. Да и никакой юрист не возьмется за такое. И можно даже не писать название компании. Это ничего не даст. Сейчас кандидатов на вакансии много, компания на коне, никто даже не обратит внимание. Так что не трать свое время впустую и займись поиском новой работы.

Досвідчені фахівці на подібне звертають увагу, а початківці зараз зубастіші, ніж раніше.

Это все в теории. На DOU есть статистика, как просел рынок. Плюс посмотри сколько кандидатов на 1 вакансию. Это раньше читали и выбирали. Компания сейчас может позволить себе вообще не отвечать на комментарии на своем профиле. Поэтому автору никаких преимуществ этот пост не даст, компания даже не обратит внимание, если он и назовет ее.

Якщо компанія ігнорує відгуки то це показово тому я такі оминаю, щоб зменшити ризики.

Назву компанії автор обіцяв оголосити спільноті. Тож всі очікуємо. А вже хай фахівці вирішують, надсилати їм резюме в цю так звану «компанію» чи ні. Поради від аноніма дуже схожі на менеджерскі наративи тої ж самої компанії, імхо...

можливо треба звернутися по юридичну допомогу, якщо апворк не зможе допомогти. враховуючи що там всюди ваші дані

Новий апдейт від Upwork
Thank you for your quick update, Vyacheslav. We have locked the account and I will forward your ticket to our corresponding team who can assist you further with this.

Your continued patience is greatly appreciated.

Я розумію що це один з небагатьох топіків на доу, але я думаю що цьому треба дати розглосу, то му що зараз в компаніях вчиняють так не тільки зі мною, а й з іншіми розробниками і не тільки в цій компанії. Я хочу застерегти інших розробників від подібних ситуацій, тому ще це звичайна практика роботи в Україні, коли ти не маєш ніякого захисту зі збоку компанії та в будь-який момент тебе просто викинуть на сміття.

То розголос буде тільки з назвою компанії і відгуком про цю ж компанію.

Проблема ширша бо є також рекрутери, які починають свою кар’єру з LinkedIn профілем прив’язаним до компанії та мусять повертати свій LinkedIn профіль після звільнення.

Так. це зрозуміло, тому треба надати огласу взагалі усій проблемі українсього ІТ. Не важливо розробник ти, або HR

До речі тримаю у курсі, я написав до сапорту апворку з усіми деталями, мені відповіли поки що це:

Hello Vyacheslav,

Thank you for reaching out to me today regarding your concern about your account status.

Let me have this checked out with our corresponding team regarding your query.

I’ll set your ticket to Pending for now and will update you within an hour.

Your continued patience is greatly appreciated.

Best Regards,
John

Пиши відгук про компанію, наступні будуть розумніші, якщо прочитають відгуки.

Так, я це зроблю після вирішення цього питання)

Дай угадаю, название компании ...?

Нет, я потом раскрою название компании, после решения моего вопроса. Так же думаю создать статью с подробным описанием ситуации моего увольнения, маржи разработчика и отношения к сотрудникам.

По-моєму, вже за саму передачу свого аккаунта іншій стороні бан і створити новий на свої данні вам не дозволять. Але це не точно

Справа у тому, що у нашому українському айті по іншому ти працювати не зможешь, тільки так і тільки через фоп. Якщо ти звільняєшься з компанії, то всі дані видаляються. Я б хотів застерегти усіх джунів, які хочуть знайти свою першу роботу, та йдуть аби куди за першим досвідом, щоб вони не потряплали до таких ситуацій як я.

Що за брєд я прочитав ? Що значить «інакше не можна» — яка релігія чи моральні норми забороняють пану бути ФОП і самостійно працювати на Upwork ?

Ви, безсумнівно, праві, що кожна людина має право самостійно обирати свій шлях та формат співпраці. Стаття не ставить під сумнів це право. В контексті цієї конкретної ситуації я стикнувся з певними обмеженнями, що були пов’язані з моїм попереднім місцем роботи. Це не стосується моральних норм або релігії, а скоріше є питанням договорних відносин і юридичних обмежень.

Коли йде мова про Upwork, ФОП — це дійсно один з способів працювати на цій платформі. Проте в даному випадку, на жаль, була використана інша модель співпраці, яка поки що призвела до виникнення цього конфлікту.

Интересно, отпишитесь как что-то узнаете.
Как я понимаю они создали вам аккаунт на ваше имя? Вы прошли верификацию? Тогда по факту аккаунт должен вам принадлежать(ведь верификацию лично вы проходили). Почему не поменяете имейл и пассворд и пусть вас с агентства удалят, а аккаунт вам останется? Как будто аккаунт должен быть ваш..

Я отписал в поддержку на тему угона аккаунта

да, я прошел все этапы верификации, но как на это смотрит апворк, мне очень интересно. они ведь раздают бан направо и налево, когда вопрос заходит о том, в чём они разбираться не хотят

С самой компанией говорили что вы бы хотели забрать свой аккаунт? Что на это ответили? Что за компания, на доу есть? Забанить могут, могут и все агентство забанить, вполне себе аргумент чтоб агентство подумало еще раз нужно ли оно им.

Да, говорил, на что получил ответ.

смотри, если это лично твой аккаунт и ты с ним пришел в компанию, то конечно же он тебе возвращается.
А так нет, он удаляется.
после вывода средств он сразу удалится

Вообщем, аккаунт удалится после 9 июня
Когда выведутся средства за текущую неделю
12 июня в понедельник аккаунт уже будет закрыт точно

Ну чтож, почувствовал себя рок звездой, как будто имя продал)) Опыт это хорошо, даже плохой. Надеюсь все решится в вашу пользу, а имя компании уже можно раскрыть, по-хорошему не хотят и не надо. Я помню сильно на freelancer.com обиделся и требовал чтобы они удалили мой аккаунт — тоже не удаляли, при том что не ноунэйм галерка, а какбы биржа фриланса одна из крупнейших..

Знаю такі схеми.

У вашому випадку, я б попередила компанію, що у тому випадку якщо вони не віддадуть вам аккаунт, то ви напишете у апворк про всі вам відомі аккаунти компанії, що вони порушують правила апворку ( бо скоріш за все так і є ), і апворк заблокує ці апворки разом із агенцією можливо.

Але повинна попередити, що це дуже ризиковий варіант, у цьому випадку можливо відкрити знову аккаунт у апворку не вийде, але і розкрутити знову його до попереднього рівня це пару років.

Пароль и эмейл поменяло мое агентсво, у меня нет никаких доступов к моему аккаунту, это главная проблема.

Как вариант для начала поговори с своей компанией. По факту аккаунт твой и на тебя оформлен. И если они не хотят его вернуть, то ты выйдешь в паблик с именем компании и прочим. Так сказать дашь известность их говношлюпке. Может вернут по хорошему

Ответил уже в комментарии выше

Делай пост о компании и публикуй на итальянском ИТ тоже.

Обовязково постіть про цю «компанію» на eba...it сайті

Підписатись на коментарі