×

Які зараз тенденції IT ринку?

Вітаю. Якось перестав слідкувати за IT, відчуваю, що не знаю багато речей, окрім масових звільнень та проблем з українським IT. Чув, що зараз зростає аутсорс в країни Південної Америки, Індії та Азії. Що ще твориться у світі? Які дають прогнози? Кого можно почитати/послухати? Буду вдячний за будь-які поради.

👍ПодобаєтьсяСподобалось1
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Читаю коментарі і диву дивуюсь — на джині повний голяк, лінкедин пропогує тільки позиції які потім стають на он холд... Які великі зп , які оновлення ринку — ви під чимось ті що пишуть ? Мені компанія знайшла проект через 3 місяці не оплачуваємого бенча і той на грані зриву ...

По останнім даним, Дуже потрібні сеньйори з апермедиал инглиш. Даже деякі галери вже шукають зовні.

Ну захід потихеньку вже родупляється від массових звільнень, зайшов на індід, ЮК, вже повернулось багато рботи з зп в 90-120К+ інше, взимку та на весні взагалі торба була.
Але наші галери зараз дуже не хочуть наймати тих хто залишився. В принципі якщо на заході і далі буде відновлюватись попит Україна знову стане цікавою але про рейти 6-8К можна забути. Зараз лише девопси залишились в ціні.

про рейти 6-8К можна забути

тому що буде 8..10К, як заповідав із ГЛ, вже забув його як, тей що в автодор потім

але про рейти 6-8К можна забути. Зараз лише девопси залишились в ціні.

Джині каже що середній найм це 6к для джавістів 5+ років досвіду.
Тому не все так погано, хоча про 8к точно можна забути

згідно останніх розсилок .джинні УА ІТ повзає по дні

можуть постукати, але ФЕД гальманув підняття ставки на рік+, а дефіцит держбюджету без стелі,
так дно десь поряд

Є достатньо вакансій серед ІТ в Україні. Попит на кодерів великий, особливо у дрібних проектах. Скажу по своєму досвіду, що дуже багато проектів, які тільки починають свою діяльність, більшість з них унікальні не тільки у нас, але і в інших країнах теж. Вони не популярні, але вони є і там готові платити великі гроші. Сутність ідей розповідати не буду, але якщо цікавить, можеш звернутися до місцевої влади, органів господарського управління або інших місцевих бюджетних організацій, в них є певні цілі, які знаходяться тільки на стадії ідей, але вони не знають хто і як може їх втілити в життя.

У «місцевих бюджетних організаціях» завжди «не має грошей» про які великі гроші ви кажете? Більше того, часто, вони самі не розуміють чого хочуть. Я б взагалі з ними не зв’язувався...

Я співчуваю вашому досвіду, але не потрібно всіх під одні граблі скидати.

Що ще твориться у світі? Які дають прогнози? Кого можно почитати/послухати?

Гуглиш IT services export growth <вставлєш Індія, Бразилія і т.п.>

відчуваю, що не знаю багато речей, окрім масових звільнень та проблем з українським IT.

В Україні печаль, по своїй галері бачу що з Україною працюють тільки старі клієнти. Нові проекти в Україну не заводять, хіба що дуже частково (типу 3/4 тімки за кордоном і один толковий з України).

треба готуватися пірнати через кордон як харківський Бобер

ув, що зараз зростає аутсорс в країни Південної Америки, Індії та Азії.

Не чув такого
Точніше Південна Америка все активніше долучається до аутсорсу у штати. Це тільки якщо наші туди впишуться і будут вже через їх компанії співпрацювати із штатами. Хоча по своєму досвіду — там вкрай низький рівень знання англійської (принайні у тих конторах з якими спілкувався), так що їм щоб дотягнути хоча б до індусів треба ще років з 5.

якщо наші туди впишуться

Вже вписуються. Гляньте скільки українських аутсорсерів там повідкривало офіси.
Ось наприклад лише серв — Ґвадалахара (Мексика), Медельїн (Колумбія), Сантьяго (Чилі).
Але так, з місцевими кадрами там не дуже густо.

IT ринку в Україні більше нема. У світі особливо нічого не помінялося. Вам краще сформулювати більш конкретні запитання, які стосуюсься особисто вашої кар’єри.

70% айтішників досі знаходяться в Україні і працюють.

IT ринку в Україні більше нема.

нагадало митця:

Дарвін на портреті показує руками на брудну обізьяну.
З рота у Дарвіна вилазе напис: «Бога нема».

все іде по плану, потєрь нєт

Підписатись на коментарі