Як переїхати в Нову Зеландію?

порадьте, будь ласка, як можна переїхати в Нову Зеландію.
знаю що можна отримати візу-запрошення від уряду (бальна система і потім потрібно їхати на місце та шукати там роботу), але це не дуже вдалий для нас варіант, тому що тоді прийдеться покинути жінку з 2-ма дітьми на довгий час. тому хотілось би спочатку знайти роботу/отримати контракт, а потім за допомогою нього вже робочу візу. може є якісь місцеві компанії які перевозять людей таким чином. у нас нідерландські паспорти — може це якось може допомогти.
чи будуть якісь обмеження на роботу у жінки, якщо ми переїдемо таким чином? вона теж педалер, тому також знайде роботу.

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному2
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
знаю що можна отримати візу-запрошення від уряду (бальна система і потім потрібно їхати на місце та шукати там роботу)

Если вы про Skilled Migrant, то там есть шансы сразу получить резидентство всей семьей и всем вместе сюда приехать. Но сейчас очень сильно задрали требования и вообще иммиграшка работает очень медленно в сравнении с тем, что было несколько лет назад. Можно ждать пару лет легко, а потом уже разхочется сюда ехать:) Вообще года так с 2013-го я не встречал людей, приехавших сюда по Skilled Migrant, все приехали через учебу или рабочку.

може є якісь місцеві компанії які перевозять людей таким чином

Главный сайт для поиска работы www.seek.co.nz
Чекайте объявления, иногда они прямо пишут, что рассматривают людей из-за границы.

у нас нідерландські паспорти — може це якось може допомогти

В плане виз врядли, разве что только в глазах работодателя будете выглядеть статуснее, чем кандидат с Украины или Пакистана :)

чи будуть якісь обмеження на роботу у жінки, якщо ми переїдемо таким чином?

Партнер держателя рабочей визы тоже имеет право работать:
www.immigration.govt.nz/...​ners-of-work-visa-holders

вона теж педалер, тому також знайде роботу.

Значит можете искать работу в НЗ параллельно, шансы найти что-то намного выше.

А ви точно хочете саме в НЗ? Якщо жити в мегаполісі, то вже краще Австралія (якщо розглядати той регіон) — більше цивілізації і зарплати більші. Хіба що жити в якомусь мальовничому маленькому містечку в горах, але там роботи не буде і життя далеко не для всіх (добре поїхати на тиждень-другий відпочити, але так щоб фулл тайм жити я би помер від нудьги).

А... то-есть это чисто на пару лет, пожить/посмотреть?
Ну тогда все просто — отрыть линкедин и отзываться на все вакансии под которые подходишь. 1 из тысячи выстрелит. Я думаю что с НЛ была та-же картина, разве нет? С паспортом ЕС в глазах среднестатистического работодателя будешь выглядеть неплохим вариантом (основные конкуренты будут китайцы и индусы).

Но с НЗ — не стоит забывать что з/п там не огонь, особенно сразу после переезда (опять-же как везде). Если в НЛ уже «состоялся», то стоит ли так заморачиваться? Хочется новых впечатлений — попробуй Сингапур. Работу найти будет в разы проще чем в НЗ. Уровень жизни будет тоже выше чем в НЗ или в НЛ. В отпуск с паспортом ЕС в НЗ без проблем съездишь (с Украинским поехать на данный момент есть определенные «сложности»). Надоест жара/влажность и лето круглый год — спаковался и прямым рейсом домой.

Глянь www.workhere.co.nz може буде корисним.

Колись цікавився.
Якщо відразу на довгий час, можна поступити у виш і отримати студентську візу. Вони переважно у 2 містах, вони круті, але навчання стартує від 10-15к на рік (це тільки навчання).
Якщо поїхати подивитись що як, на пару місяців — достатньо отримати візу туриста (наче робиться прямо на місці).
Є програми для малого (або більше) бізнесу, по яким можна подати на громадянство. Але є декілька умов: загальний вклад від 500к, якщо не помиляюсь; якась частина працівників має бути громадянами НЗ. Бонусом: не треба здавати іспити, також по програмі можливо з’єднання сім’ї.

Це все було актуально років з 5-7 назад, зараз хз чи щось змінилось.

Напишіть у новозеландське посольство, що ви нащадок хобітів, вас наступного дня заберуть

Дуже цікаво що люди, які мають європейський паспорт (нідерландській у Вашому випадку), планують релокейт до Нової Зеландіі. На скільки мені відомо, для отримання нідерландського паспорту, Ви пройшли чималий шлях десь так років в 5 та на достатньому рівні повинні володіти нідерландською мовою... Чи може ви якось інакше отримали паспорти? Та ще було би дуже цікаво, якщо Ви поділились інформацією про те, що саме Вам не сподобалось (подобається) у Нідерландах та чому саме Нова Зеландія?

А стосовно Вашого питання, ось гарна стаття українця Олександра на DOU (dou.ua/...​les/relocate-new-zealand). Вона повинна дати відповіді на Ваші питання стосовно «як можна переїхати» та «де шукати роботу», а також дасть трохи більше розуміння по тому напрямку.

паспорт отримав стандартним шляхом — 5 років проживання + іспити на інтеграцію. Нідерланди нам дуже подобаються та набагато більше ніж Латвія та Німеччина (це ті крайіни з якими ми можемо впевнено порівнювати). тут є свої недоліки (розпіздяйство місцевих, цікаві/дивні рішення від уряду + ...), але з часом знаходяться сбособи їх вирішення/зменшення негативного впливу.

зараз мені 38 років, а до пенсії ще 30-35, тому хочеться поки ще є бажання та можливості пожити досить довгий час в інших цікавих місцях. що там далі буде не знаю, може нова країна так сильно сподобається що й повертатись потім не схочеться. жінка такої самої думки як і я.

чому думаємо про Нову Зеландію — ворк/лайф баланс дуже схожий на нідерландський, країна сама по собі дуже красива та місцева мова англійська.

Нідерланди нам дуже подобаються та набагато більше ніж Латвія та Німеччина

А чим Нідерланди кращі?

в 2011-ому році склалось враження що в Україні був кращій рівень життя ніж в Латвії + дуже коротке літо

про Німеччину та Нідерланди вже багато написано
dou.ua/forums/topic/32500

дяка за інфу, нехай все пройде як ви заплануєте 🤞

Підписатись на коментарі