Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

Що робити якщо затримують зарплату

Привіт, ми з Денисом почали розглядати тему «Як торгуватись та заробляти більше», домовились, що я підготую статтю на основі свого досвіду, а вже далі Денис на основі моєї статті та свого досвіду підготує відео на своєму ютуб-каналі @DataDrivenDiscussions.
Але стаття «Як торгуватись та заробляти більше» ще досі в роботі бо дуже багато потрібно охопити, щоб якісно розкрити тему.

Щоб заробляти більше то потрібно торгуватись (у почаківців відсутня така опція), домовлятись на співбесіді про регулярний перегляд винагороди (рекомендую зафіксувати домовленості письмово), обговорювати винагороду з колегами, розвивати унікальну технічну експертизу та здобувати визнані сертифікати зі знання англійської мови, щоб бути бажаним кандидатом. Це стисло з одної сторони, а з другої сторони то потрібно зменшити ризики та завчасно знати, що робити, коли роботодавець затримує зарплату, це й розглянемо.

Що робити якщо затримують зарплату

По-перше, найпростіше це повернутись у майбутнє та зменшити ймовірність подібного сценарію.
Повернулись? Чудово, отже перевіряємо відгуки про компанію на DOU, якщо є відгуки про затримку зарплати, без інформації про виплату заборгованості, то просто оминайте компанію.

По-друге, перевіряйте юридичну інформацію про компанію згідно інструкції.
Якщо юридична інформація прихована то краще оминайте такі компанії, щоб зменшити ймовірність втрати грошей.
Якщо юридична інформація є то перегляньте профілі власників та директорів, opendatabot.ua показує чи є особа у реєстрі корупціонерів або у реєстрі боржників аліментів.
На opendatabot.ua це робиться безкоштовно за пару хвилин.
Також можете за допомогою юридичної інформації знайти пов’язані компанії й перевірити по ним відгуки на DOU на наявність заборгованості перед фахівцями.

По-третє, варто перевіряти договір, бажано до підписання оферу, на наявність подібного:

Гіг-спеціаліст надає Послуги за наступний місяць, навіть якщо оплата за попередній місяць ще не була здійснена.
Якщо протягом 2 місяців виявляються дефекти то Гіг-спеціаліст гарантує їх усунення без додаткової оплати протягом 3 робочих днів.

А також варто відправляти договір на перевірку юристу.

Превентивні заходи ми розглянули, а тому перейдемо до десерту.

Керівництво компанії повідомило вас про затримку зарплати, ваші дії?
По-перше, ви маєте це зафіксувати, напишіть листа на робочу електронну пошту керівництва з вашої робочої пошти та поставте свою особисту пошту в копію.
В листі вкажіть суми та деталі:

Привіт, сьогодні в [Slack, Teams, Google Meets, ..., усно] менеджер [Ім’я Прізвище] повідомив мене про можливу затримку оплати [сума в гривнях або доларах] за попередній місяць [назва місяця та рік].

Щоб я був впевнений у нашій співпраці то будь ласка напишіть мені у відповідь на скільки ви задоволені моїми результатами, коли мені очікувати оплату за надані послуги, суму оплати, а також поставте в копію мою особисту пошту [[email protected]].

Відповідальну переписку важливо вести через засоби де у другої сторони відсутня можливість видалити всю переписку.

Якщо протягом одного робочого дня відсутня відповідь від керівництва то пишіть відгук на DOU.
Можете почекати тиждень, якщо вважаєте що це щось змінить, але бачачи безліч відгуків на DOU то вважаю що реагувати потрібно відразу.

Якщо ж ви хочете проявити лояльність то самі визначіть строки коли припините виконувати робочі задачі із-за відсутньої оплати.
Чекати місяць-два оплати й мовчати це програшна стратегія.

Рекомендую почитати відгуки про Sannacode та порахувати час між затримкою оплати та відгуком від фахівців, а також реакцію компанії.
Затримка оплати це півбіди, а ось довге мовчання наробило ще більшої біди.
Розслідування від DOU про Sannacode.

Якщо оплата можлива то розголос її пришвидшує, а також вберігає вас від подальшого чекання з втратою ще більших грошей, а також вберігає потенційних кандидатів від сумнівної долі в цій компанії.

Сумно читати розслідування де фахівці по півроку чекають оплати та продовжують працювати у компанії. Навіщо? (риторичне питання)
Але варто робити з висновки з цих розслідувань.

Як та навіщо обговорювати винагороду з колегами

Зазвичай в договорах є заборона розголошувати вашу винагороду, але відсутня заборона цю винагороду запитувати.
Найпростіший спосіб почати обговорювати винагороду це запитати колегу стосовно проходження зарплатного опитування від DOU.
Дайте знати в коментарях якщо тема обговорення винагороди з колегами вам цікава то розгляну в окремій статті на DOU.

Епілог

Підписуйтесь на ютуб-канал @DataDrivenDiscussions бо це мотивує робити якісний контент та цікаві інтерв’ю.
👍ПодобаєтьсяСподобалось3
До обраногоВ обраному1
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Я за публічні обговорення, в тому числі будь яких проблем в компанії, факапів та всього, що продукує додаткові ризики для колектива. Якщо вам одразу погрожують,чи відмовляються обговорювати перепрацюваня, затримки, ризики — це дзвіночок. Якщо ви не бачите в команді якоїсь підтримки, а пусті очі безнідії, то тікайте якнайшвидше. Не буду приховувати, калька раз мене звільняли за спроби підняти невигідні теми, і жодного разу я про це не жалкував. Не будьте тим, кого звільнять останнім.

Даний пункт не прийнятний, адже це мова якою компанія спілкується зі співробітником. No money, no honey

Два варіанти)
— терпіти
— звільнятись

Ось і вся стаття.

Прочитайте статтю перед тим як писати коментар

Лінь то читати статті від рекрутерів про співбесіди де виліплюють комфортного кандидата без вміння торгуватись

А ця стаття про зменшення ризиків

очевидно, что подождать ещё чуть-чуть, потом написать «отзыв» на итальянском известном сайте, желательно с упоминанием фамилий, а не названий контор, и пойти искать новую работу

Що робити якщо затримують зарплату

йти в туман

Рано, потрібно писати відгук, щоб попередити потенційних кандидатів бо інакше такі компанії паразитують далі та повторюють шахрайство

Ось ці всі історії: «затримали оплату на пару місяців, звільнили команду й набрали нову»

Такі проблеми повертаються бумерангом якщо мовчати

ні, просто ти не витрачаєш енергію на боротьбу з млинами

То а скільки тої енергії потрібно на написання змістовного відгуку?

Якщо рахувати в часі то 15 хвилин займає написання змістовного відгуку, але відгук зберігає значно більше часу кандидатам

Туман зараз не такий густий і масний яким був раніше.

А що робити коли відправляють у неоплачену відпустку ?

В мене є сервер на Vultr, навіть якщо я зупинив сервер то все одно продовжую платити за цей сервер бо займаю ресурси провайдера, якщо сервер видаляю то перестану платити.

Якщо безоплатна відпустка за вашим бажанням то це саббатікал.
Якщо ж за бажанням роботодавця то це спроба утримати вас безкоштовно, у великих аутсорсингових компаніях є оплачувані бенчі.

Шукайте нову роботу, мати якісь зобов’язання без оплати то програшна стратегія.

Якщо ж за бажанням роботодавця то це спроба утримати вас безкоштовно, у великих аутсорсингових компаніях є оплачувані бенчі.

Знаю що в двох лідерах ринку на початку року відправляли в неоплачуваний бенч.

Шукайте нову роботу, мати якісь зобов’язання без оплати то програшна стратегія.

З зобов’язань перед компанією
було бути доступним для співбесід якщо будуть. Зато такий «безплатний бенч» дозволяв ходити в офіс (не у всіх є генератори), доступ до навчальних курсів компанії, експертів підтягувати скіли, доступу до вакансій ще до того як вони йшли рекрутерам.
Як на мене то краще бути на такому бенчі і шукати роботу всюди ніж бути дропнутим.

Якщо ФОП та дійсний договор. Чи є поле юридичного маневру?

Треба читати договір. Але що роботодавець зробить, якщо ви вже будете працювати у новій компанії? Як варіант то запропонують парт-тайм, але тоді торгуйтесь.

Якщо ви самі його не передбачили, а підписали шаблонний договір то дуже сумніваюсь адже вони складаються переважно на користь роботодавця.

Підписатись на коментарі